1

Czyli Marc podstawowym obrońcą? Oby Lucho dał mu szansę pokazać w kilku meczach z rzędu. Wtedy już nie odda pierwszego składu.
Transferu z topu nie będzie. Chyba, że wydarzy się cud.

1

Czyli zmiennika już mamy. Nadal czekam na kogoś do pierwszego składu. Na ławie Mathieu i ktoś z pary Bartra/Pique. Tak byłoby najlepiej.

0

Tego pana, który lubi pokazywać co ma w spodenkach? Bałbym się iść pod prysznic.

10

Trzeba się cieszyć z zachowania Giorgio. Gdyby się zachował jak facet, to Suarez zbierałby zęby do kieszeni. W sumie na to zasługuje. Oby następny "pogryziony" nie miał skrupułów i trzasnął w ryj Urusa.

3

Rafinha chciał strzelać jak swego czasu Ronaldo z dużego palucha, ale jak widać nie każdemu to wychodzi. Trzeba mieć to coś w kopycie ;)

0

Bardzo ważny mecz na początek sezonu. Trzeba zdobyć 3 punkty i czekać na następne mecze.

2

Jak mam być szczery to Jese zjada Moratę jednym kęsem bez popijania. Gdyby nie kontuzja, to walczyłby z Benzemą o wyjściowy skład. Morata to taki talent od zawsze jak np. Bojan. Balonik się pompuje, aż w końcu pęknie. Ale 18 baniek to świetna kasa za niego. Dobry ruch Realu. Pewnie sobie jeszcze zagwarantowali opcję pierwokupu.

1

Nigdzie mu umiejętności piłkarskich nie odmawiam w swoim komentarzu. To znakomity napastnik. Obserwuję go odkąd zaczął strzelać w Holandii. Po prostu boli mnie kwota transferu, zła otoczka wokół niego i brak gwarancji, że w przyszłości ponownie nie ugryzie.

2

1. Wiem, co piszę.
2. Wiem co to za zawodnik.
3. Tak, Barcelona przepłaciła.
4. LFC oglądam w akcji tak często jak tylko mogę. W ostatnim sezonie to większość meczów widziałem.
5. Nie jest on ofiarą, tylko sprawcą. Ukaranym dla przykładu. Za recydywę.
6. Mogło się to dla niego gorzej skończyć. Sprawa cywilna, odszkodowanie, zadośćuczynienie.
7. Nie wyraził skruchy od razu, tylko mataczył.

3

Niech nic nie łagodzą. Należy mu się za kolejne debilne zachowanie. Szkoda tylko, że Barcelona wywaliła tyle kasy za zawodnika z sianem w głowie.

2

Kilka dni temu widziałem ten filmik. Bardzo pomysłowo ;) Jak widać, żeby wygrywać wystarczy mieć Cesarza na ławce.

0

A bo zapomniałem napisać najważniejszego - głównie na siłowni pojawia się ten problem, a nie gdzieś na dużej przestrzeni jak hala czy orlik. chyba zbyt hardkorowo ćwiczę ;)

0

No widzisz, ja mam tą niby lepszą meczówkę i różnicy chyba nie ma.

0

Mam pytanie: używacie może koszulek z tym całym systemem Dri-Fit? Posiadam kilka takich i wydaje mi się, że się w nich mocniej pocę. Macie tak samo?

0

Tez mi się spodobał, poza tym wielu ekspertów wybrało go do jedenastki mistrzostw. Przynajmniej w tych zestawieniach, które widziałem Vlaar przewijał się często. Zresztą bardzo słusznie. Ciekawe czy jest do wyjęcia.
Jan jest dobrym pomysłem na transfer. Już kiedyś wielu kibiców o nim pisało. Zdecydowanie solidny piłkarz. Przydałby się Barcelonie.

0

Tego pana obserwowałem jeszcze jak grał we Francji. Nie ten wiek, nie ta kasa, poziom na ławkę może i odpowiedni, ale pewnie nie będzie chciał siedzieć.

1

Jakoś trzeba odreagować porażkę swojego idola.

0

Zdecydowanie się zgadzam. Chyba, że Rudy przyjdzie za 5 baniek.

6

Bo Ty tak powiesz i jest to święte ;)

8

Wyczuwam wielki ból tyłka. A prawda jest taka, że Niemcy w pełni zasłużenie zdobyli tytuł. Mimo, że ich szczerze nienawidzę jako narodu, to chciałem aby zwyciężyli. Grali najładniej, najrówniej i bardzo mądrze. Nie było żadnego przypadku, farta czy wyjątkowego ustawienia się w jednej linii Marsa, Jowisza i Atlantydy.
A tu prawie każdy zaślepiony miłością do Leo chciałby, żeby za taki gest Niemcom wstrzymano pracę serca na 15 minut, a przy okazji odebrać bezpodstawnie tytuł i oddać w jedyne słuszne ręce. Gratuluję obiektywizmu. Napili się, cieszyli jak dzieci, zrobili coś niezbyt mądrego i tyle. Nie ma co drążyć tematu.

8

Za takie piniondze i w takim zespole, to bym dodatkowo jeszcze przyjął pracę portiera - otwierał i zamykał ośrodek. A w nocy spał w stróżówce po 2 winach jabłkowych "Oddech kombajnisty". Takie poświęcenie.

1

Kontrakt był renegocjowany. Tylko chyba nie w tą stronę, co trzeba. Zresztą nie mnie to oceniać.

22

Szukanie dziury w całym - po prostu jest w gorszej formie. Zszedł z nieba i zaczął grać na ziemi. Przyzwyczaił wszystkich do cudów, a jak nieco mniej się angażuje w grę, to wróżbita Maciej już szuka powodów dlaczego tak jest. Dajmy mu po prostu spokój. Niech odpocznie i odnajdzie się w planie Lucho. Wierzę, że będzie dobrze, ale nie wierzę, że Leo z powrotem wróci na poziom nieosiągalny dla reszty.

0

Masz rację. Trenować nie może, nie wolno mu pojawiać się na trybunach, to jakaś paranoja. Jeszcze będą musieli przed Luisem podnosić most zwodzony i nie karmić krokodyli w fosie z wodą.

17

Czy w Fifie 15 Luis będzie miał jakiś dodatkowy skill gryzienia? Może przypiszą przycisk do tego?

0

Nie przesadzaj. Popatrz na inne reprezentacje. Gdzie im do Niemców ;)

4

Jeszcze 10 lat zawieszenia, bilet w jedną stronę na Sybir i 30 batów na pręgierzu. A najlepiej od razu rozstrzelać, bo to przecież Niemiec.

1

Zasłużone zwycięstwo niemieckiego czołgu. Nie ma tej chwili na świecie takiej drugiej reprezentacji. Wszędzie równowaga i harmonia. Żal trochę, że nie można zatrzymać czasu dla Miro Klose, bo ciężko będzie Niemcom znaleźć drugiego takiego napastnika. Ale to jest ich jedyny problem w tej chwili. Chyba każdy zespół chciałby mieć takie zmartwienie. Zdecydowanie grali najrówniej i najlepiej na tym turnieju. W końcu nadszedł ich czas na dużej imprezie.
2012 - półfinał
2010 - półfinał
2008 - finał
2006 - półfinał
Wcale nie szkoda mi Brazylii czy Argentyny. Byłoby niesprawiedliwe, gdyby któraś z tych reprezentacji wygrała turniej. Niektóre gorące głowy zostały sprowadzone na ziemię. Szczególnie Brazylijczycy. Jeszcze nie teraz. Jeszcze trochę im brakuje do szczęścia.

1

Takiego Mascherano chcieliby chyba wszyscy kibice Barcelony. Sergio powinien się zaopatrzyć w jakąś miękką poduszkę pod tyłek - podobna ławka na CN do najwygodniejszych nie należy. A tak na serio, niech walczą we dwóch o wyjściowy skład. To tylko podniesie ich jakość gry.
Zagadka - jak będzie prezentował się fizycznie i motorycznie Messi gdy będzie w wieku Cristiano czy Robbena? Czyli odpowiednio za 2 i 3 lata. Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że będzie orał murawę jak rolnik w pierwszej klasie ziemi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?