0

Więcej niż mój kalkulator ma miejsc w okienku ;)

1

W końcu zeszła presja z Realu. Obsesja zwyciężyła. Wydane miliony przez Pereza przyniosły mu to, co chciał. Teraz mogą odetchnąć. Czy poświęcili mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie? Pewnie się tego nie dowiemy. Będą jeszcze mocniejsi w kolejnym sezonie. Wobec tego Barcelonie potrzeba topowych transferów. Jak rewolucja to z rozmachem. Żadne półśrodki. Trzeba mieć w składzie 18 piłkarzy ze światowej czołówki, paru stabilnych zmienników i kilku żądnych krwi młodzieńców. Żadne Cuenki, dos Santosy, itd. Wieczni rezerwowi bez motywacji i przyszłości.

0

Pewnie kosztem Sancheza. A co z innymi wzmocnieniami? Wczoraj ktoś inny był priorytetem. Spekulacji ciąg dalszy.

1

Wydaje mi się, że z drugą drużyną. W końcu pierwszeństwo wśród młodych na jego pozycji ma Rafinha ;) Choć nie wiadomo co zrobi Lucho. Tak naprawdę wszystko w jego rękach. Choć ja na jego miejscu najpierw sprawdziłbym obecnych już członków Barcy B. Większy staż, większe doświadczenie, itd.

0

Pragnę jedynie zauważyć, że druga połowa sezonu była gorsza w wykonaniu praktycznie każdego zawodnika. Tu leży sedno sprawy. A gdyby nie Cesc to po połowie sezonu Barcelona nie miałaby już żadnych szans na tytuł.

10

Jedyny z pomocników Barcelony, który może ten sezon uznać za udany. Czy jego sprzedaż odejmie lat Xaviemu? Doda wigoru Inieście? Nie.
Cytat z konkurencji:
"4 - tyle asyst zaliczył Xavi w słynnym 2:6 z Realem w sezonie 08/09
2 - tyle asyst zaliczył Xavi w GD w sezonie 09/10
2 - tyle asyst zaliczył Xavi w 30 meczach sezonu 13/14"
Dla chętnych proszę o przeanalizowanie statystyk Iniesty.
Cesc nie jest na sprzedaż.

0

A ja mogę podać kilka przykładów w drugą stronę ;) rzucenie na głęboką wodę nieraz daje kopa w przód. A często bywa inaczej.

13

Przynajmniej rozsądną klauzulę wpisali. Powodzenia w Barcelonie.

0

Ile jest z samolotu, a ile z Niemiec. Oszukali mnie.

0

Trochę nie halo. Jego agent mówił, że on pójdzie do Barcelony. Tymczasem leci sobie jakimś czarterem i popija szkocką. Ktoś tu kłamał.

5

Tej drużynie trzeba kogoś z charyzmą na ławce. Kogoś kto podniesie głos, tupnie nogą, powie co myśli bez owijania w bawełnę. Taki był Lucho jako zawodnik. Taki też powinien być jako trener. Poklepać po ramieniu, pochwalić, a jak trzeba to zrugać jak się należy. Każdy piłkarz musi wkładać serce od pierwszej do ostatniej minuty. Liczy się dobro zespołu, na co Lucho zwraca bacznie uwagę. Oby nie bał się męskich decyzji. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Bądźmy dobrej myśli i dajmy mu czas. Zasługuje na szacunek i dużą dawkę zaufania. Zapracował na to biegając w koszulce Blaugrany.
Zupełnie z innej beczki: nie wyobrażam sobie, żeby Halilovic spędził cały sezon w rezerwach. To materiał na pierwszą drużynę i to z nią powinien zacząć jak najszybciej trenować. W końcu nie przychodzi tutaj z Górnika Łęczna, tylko z klubu liczącego się na arenie europejskiej. Dinamo zdominowało ligę chorwacką i od wielu sezonów wygrywają tam wszystko. Alen może główna postacią w drużynie nie był, ale powołania do tak mocnej reprezentacji (20 miejsce w rankingu FIFA) nie biorą się z niczego. Tym bardziej, że powoli już zaczyna w niej grywać. Także nie można takiej szansy zaprzepaścić.

0

Gdyby tak więcej razy przestał myśleć i kalkulować, tylko pieprznął z kopyta jak chociażby z Atletico to byłbym wniebowzięty. Nawet jakby kopnął za stadion. taki zawodnik to skarb.

9

Choć do fanów Alexisa nie należę, to ten sezon był w jego wykonaniu bardzo dobry. Ciężko byłoby się go pozbyć tylko po to, żeby mieć alternatywę. To jest walczak, a takich Barcelona potrzebuje. Jeszcze rok temu chciałem jego odejścia, a teraz go bronię. Tak to już jest na tym świecie.

0

Moim zdanie to Toure ma więcej argumentów na grę jako ŚP niż Sergio. Ale pewnie nigdy się nie dowiemy tego.

0

Fabregas jako diament. Pomarzyć zawsze można. To jest jego miejsce na boisku i tak powinien grać.

3

Każdy klub na świecie chciałby mieć takiego "oldboya". Powtarzam każdy. To światowa czołówka, mimo 31 lat. Zresztą wystarczy popatrzeć na Pirlo. Starzeje się jak wino, a nie jak mleko.
Wiem, że Roberto szans wielu nie dostał, zresztą jak Tello. Ale ja u niego nie widzę potencjału od początku. Trzymać go tylko na słabsze zespoły? W tym sezonie z tymi słabszymi Barcelona miała sporo problemów.

1

Gra ten, który jest w formie. Ile takich meczów miał w tym sezonie Iniesta? Gdzie był postacią pierwszoplanową. Palce jednej ręki wystarczą, żeby to policzyć. Ewidentnie grał słabo, ale podstawowa jedenastka była, bo przecież nazwisko do czegoś zobowiązuje. Tak samo Xavi czy Busquets. Czas z tym skończyć. Nie masz motywacji - ławka. Za zasługi medale albo ordery, a nie wyjściowa jedenastka.

0

Mecze rezerw z tego sezonu, które oglądałem można policzyć na palcach jednej ręki. Ciężko mi coś konkretnego powiedzieć na temat Gomeza. Może w tym sezonie Lucho będzie go próbował w pierwszej drużynie. Na razie pewnie zostanie w rezerwach.
A co do pomocników Roberto musi pójść na wypożyczenie, albo całkiem odejść z opcją pierwokupu. Ja w nim nic nie widzę rewelacyjnego. Kolejny zapchajdziura.

3

Takiego "fizola" brakuje w środku pomocy, że tak powiem jak h** brakuje. Sergio jest pomiatany czasami jak szmaciana lalka. Z całym szacunkiem dla niego - notuje odbiory, gdy się dobrze ustawi. Odbiorów po walce ma niewiele. A taki Jajek kilkoma wejściami barkiem robi sobie miejsce pod średniej wielkości pole namiotowe. Zresztą pamiętasz przecież jak grał choćby w sezonie sześciu pucharów. "To ja taran się nazywam, przepraszam i dziękuję, że Wam nóg nie urywam".
Co do Dele - ja go nie widzę w Barcelonie, dopóki nie nauczy się podnosić głowy do góry. Być może to nigdy nie nastąpi.

0

Fontas może tu zawitać. Nie wykluczam tego, ale razem z Benatią, albo Mirandą. Jak ma przyjśc tylko on, to marny nasz los.
A tak zupełnie z innej beczki. Najlepsze pomysły mam jak siedzę na tronie. Wczoraj mnie olśniło: wymiana Xaviego (jeśli Lucho nie ma go w planach, a sam zawodnik chciałby kontynuować karierę w mocnym klubie z byłymi kolegami i kiedyś wrócić do Barcelony jako członek sztabu szkoleniowego) na Toure. Co sądzisz o takiej nieprawdopodobnej sytuacji? City chce Xaviego, a Yaya chce do Barcelony - takie są fakty.

2

Gratuluję tempa. Im więcej wątpliwości zostanie rozwiązanych przed mundialem tym lepiej. Byle nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Szybko i zdecydowanie mówić tak lub nie. Kolejna sprawa do załatwienia przed mundialem - środkowy obrońca. Ter Stegen i Masip już są, z pomocników Rafa i w ataku Dele. Kolej na stopera.

8

Pinto dzięki za wszystko. Zawsze stawałeś na wysokości zadania. Niezależnie od czasu spędzonego wcześniej na ławce. Szkoda, że niezależnie od wszystkiego Valdes miał zapewniony pierwszy skład. Może tak miało być? Zawsze chciałem walki o wyjściową jedenastkę, nigdy jej nie zobaczyłem, niestety. Tak czy inaczej wielkie ukłony i szacunek za ciężką pracę.

3

W tekście jest wielki błąd, którego nikt nie zauważył. Yaya grał w innych latach w Barcelonie.

1

Tych przeprosin wiele nie było. Ale zapowiedzi walki o wszystko czy wygrania kolejnych finałów to się nazbierało co niemiara. Damy z siebie wszystko i takie tam inne kłamstwa.

1

Widać komu zależy na tej drużynie.

0

Mam pytanie: ktoś oprócz Messiego już publicznie przepraszał za ten sezon?

4

Tylko Marcin Robak. Nikt tak nie strzela jak on. I nie przeszkadzałoby mu siedzenie na ławce.

0

Trzon drużyny tworzyć powinien także dos Santos. Wrócił już do treningów po kontuzji i nie chce siedzieć na trybunach.

1

Nie byłoby tego, gdyby nie on. Andoni, Andoni i jeszcze raz Andoni.

1

I takiego właśnie Barcelona potrzebuje. Gotowego już na wielką piłkę. A nie melodię przyszłości, która może fałszować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?