KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejne ważne trofeum do kolekcji może paść łupem piłkarzy Barcelony.
0
Na skrzydle trzeba biegać, a nie dreptać. Żadnej takiej wypowiedzi Messiego nie pamiętam. Może faktycznie coś takiego insynuował.
1
Czyli Messi zgodzi się przejść na skrzydło tak? Bo Suareza na ławkę posadziłby tylko idiota.
0
Sprawdź najpierw jego zarobki, potem na ile jest wyceniany, a na koniec medialne spekulacje za ile może go puścić LFC. Potem zejdź na ziemię. Nie stać nas na niego. Poza tym gdzie miałby grać?
2
Podziwiam młodego Niemca. Czyhać będzie na niego wiele niebezpieczeństw i pokus. Od ruchliwej autostrady bez ograniczeń prędkości przez wszelkiej maści domy uciech cielesnych, aż po nieprzyjazne Pireneje. Tak hardy człowiek godzien jest gry w stolicy Katalonii, o ile cały i zdrowy do niej dotrze. Będzie można nazywać go nawet takim "zakapiorem". Podobno poprzednie wakacje spędził u bieszczadzkich wypalaczy węgla drzewnego hartując się na połoninach. Niesamowity mężczyzna.
0
Dać 15 mln euro plus zmienne i brać Mirandę. Luiz to zawodnik - niewiadoma. W obronie średni (żeby nie napisać przeciętny), lepszy w ofensywie. Takiego kogoś nam nie trzeba za tyle kasy.
1
Na kiedy jest planowane jego przyjście? Z Niemiec do Hiszpanii trochę tych kilometrów jest. Taka osobista pielgrzymka. Musi mieć ważną intencję.
0
Znów będziemy mieli mecz, w którym to Barca MUSI się odkryć i zaatakować. Klepanie w miejscu nic nie da. Bardzo jestem ciekaw na kogo postawi Tata z przodu. W tej chwili nie ma tam nikogo w formie. Absolutnie nikogo zarówno w linii pomocy i ataku. Trzeba liczyć na przebłysk geniuszu Messiego, albo super akcję Iniesty. Do czego to doszło?
Atletico się przyczai i jedną kontrą jest w stanie zapewnić sobie mistrzostwo. Choć nogi mają już ciężkie jak z ołowiu.
0
Mimo wszystko wierzę w zwycięstwo. Serce za, a rozum przeciw. Zobaczymy co będzie górą.
7
Szanowni piłkarze, Wasze wypowiedzi przypominają słowa naszych wspaniałych polityków. Zawsze chcemy dobrze, zrobimy wszystko najlepiej, obiecamy co chcecie. A jak przychodzi co do czego to własnych słów nie pamiętacie. I dalej tkwicie w samouwielbieniu. Ale tak to już jest przy korycie.
0
Tylko, że te jego centry nie są dokładne. I samo posiadanie zawodników grających dobrze głową automatycznie nie oznaczałoby większej ilości asyst Alvesa. Chyba, że mielibyśmy w składzie Yao Minga. Choć i tak części wrzutek nie złapałby nawet ręką.
0
Atletico zagra po prostu na remis. A jak już będą mieli okazję, to na pewno ją wykorzystają. Każdy wie jak będzie.
2
W takiej sytuacji i z takim przeciwnikiem - dla mnie tak. Głupio te słowa brzmią, ale tak właśnie czuję. Jakbym się w czasie cofnął do rządów Gasparta.
3
Barcelona płaci wysoką karę za krótką ławkę i brak rotacji. Ilu jest teraz zawodników gotowych do gry o najwyższe cele? Pomijam kontuzjowanych, bo oni przecież nie zagrają z jedną zdrową nogą. Montoya nie, Song nie, Tello nie, kim grać? Cesc bez formy nie ma kim zastąpić, dalej wymieniać mi się nie chce. Wina i trenera i zarządu. W zasadzie pół na pół.
Szkoda, że Atletico wczoraj nie wygrało. Teraz każdy będzie do soboty żył nadzieją, że na Nou Camp wydarzy się cud.
Rozumiem, że Real i Atletico są zmęczone bojami w półfinałach CL, ale Barcelona w nich nie grała więc powinna prezentować się lepiej. Tak nie jest niestety. Liczymy na cud.
0
Sęk w tym, że Abramowicz kasy nie potrzebuje. Tibo se może naciskać. To go znów wypożyczą na rok.
1
Chelsea go nie puści. Nie ma bata. Trzeba by było stadion sprzedać, żeby zaspokoić żądania finansowe. I Sancheza dorzucić ;)
0
Neuer i tak jest nie do zastąpienia w reprezentacji, także szkoda siedzieć na ławie/trybunach. Choć z drugiej strony to też jakieś doświadczenie.
Tibo w Belgii będzie numerem jeden. Mignolet na ławie. Ale mają zdolne pokolenie. Za 4 lata mogą wygrywać wszystko.
0
Złej baletnicy ....
0
Panowie zabobony. Choć statystyki nie kłamią ;)
1
Nie rozumiem czemu nie odpowiada Wam godzina 16. Jak dla mnie świetna pora.
1
Jeśli przyjdzie za 10 baniek jako 3-4 stoper to trzeba się poważnie zastanowić. Solidny grajek, a w razie czego spokojnie by sobie poradził z kimś mocniejszym u boku. Naprawdę warto przemyśleć.
1
Zsyłka do kamieniołomów to lepsza perspektywa ;)
0
Jeśli jest problem z motywacją piłkarzy, to należy zrobić tak jak w Korei Północnej. Myślę, że większość wie co mam na myśli.
0
Nie tylko Ty. Zamiast gry na swoim poziomie mamy puste słowa.
0
Boje się, że City im sprzątnie mistrzostwo. Fajny sezon, wiele znakomitych spotkań i ta atmosfera na trybunach. Jakby czas stanął w miejscu. Odkąd pamiętam, to właśnie kibice z Anfield powodują u mnie gęsią skórkę. Chciałbym zobaczyć Gerrarda podnoszącego puchar do góry.
0
I tego właśnie się boję.
0
Krótko i na temat: Jeśli Barca i Liverpool zdobędą mistrzostwo to mogę umierać.
0
Innej opcji niż mistrzostwo nie widzę. Trzeba wszystko wygrać i fetować tytuł u siebie.
0
Napisałem to w kontekście piłkarzy. Są w stanie to osiągnąć, tylko kto ich zmotywuje? Chyba nie Tata.
A co do Atletico - życzę im z całego serca wygranej w CL. La Ligę jeszcze kiedyś wygrają, może nawet nie raz. A taka okazja na zdobycie najważniejszego trofeum w Europie szybko się nie powtórzy.
7
Makaj
Szacunek za publiczny popiół na głowę. Rzadka sytuacja w obecnym czasie.
Mój osobisty apel do piłkarzy: Nie spierd****e tego! To nie jest tylko walka o mistrzostwo. To walka także o uratowanie honoru. Trzeba wygrać dwa mecze. Każdy inny wynik będzie kompromitacją. Ale smak wyrwania tytułu w ostatniej kolejce na Camp Nou z rąk Madrytu osłodzi wszystkie dotychczasowe cierpienia.