10

Po krótce przedstawię Państwu sylwetkę murowanego kandydata do ZP - mianowicie Arjena Robbena.
Hobby: ośmieszanie tiki-taki.
Ulubiony zwód: zawsze w lewo, zawsze ośmieszający przeciwnika.
Czas wolny: wyścigi z piłką przy nodze.
Wady: podobno egoizm, podobno duża skłonność do kontuzji .
Ulubiony trener: każdy, który daje mu wolną rękę (Guardiola ucz się)
Ulubiona piosenka: TATU - Nas ne dogonyat.
Ulubiony cytat: "Jestem tak szybki, że zeszłej nocy, gdy zgasiłem światło w moim pokoju hotelowym, byłem w łóżku zanim w pokoju zrobiło się ciemno" - M. Ali.

0

Czekam aż Chile ich zabiega na śmierć i zagrają z Australią o honor.

2

Geble
Jak wytrzeźwiejesz po wczorajszym sukcesie to się odezwij ;)

0

Sasha rozprasza. Też się nie mogę doczekać meczów z Chile. Oni potrafią każdego zmusić do biegania.

0

Jest jeszcze drugie pytanie: czy Sfinks skorzysta z Costy? Oraz automatycznie trzecie: Jeśli tak, to jaki wpływ będzie to miało na styl zespołu?

0

Alves już do tego chyba wszystkich przyzwyczaił ;) Dante na ławie, Miranda na wakacjach, Scolari musi kochać Luiza. Innego wytłumaczenia nie ma.

0

Jedna decyzja potrafi zniszczyć wszystko. Tak to już jest niestety. Oby to był pierwszy i ostatni błąd sędziego na tych mistrzostwach ;)

0

Wiesz co ci powiem - nie mogą sobie na to pozwolić. Twarda ręka Scolariego, Silva jako kapitan i trybuny nie pozwolą im na potknięcie. Tak przynajmniej mi się wydaje. Z innej beczki - drugi raz skakałem z radości z powodu Luiza. Pierwszym razem jak PSG oficjalnie potwierdziło transfer, a drugi raz wczoraj, że miałem co do niego rację. Za słaby na Barcelonę.

0

Cieciecierecie razem z Oscarem mogą stworzyć najbardziej zabójczy duet na tym Mundialu. Teraz już tylko będą mieć z górki w grupie.

10

Jeszcze dopisać trzeba orgię w Londynie. Koniecznie z paniami/panami z Tajlandii.

1

Brazylia momentami nieźle nacierała na Chorwatów. Oscar potwierdził, że nie opuszcza lekcji w Chelsea. Może niedługo być wielką gwiazdą. Ale Chorwacja się jeszcze odrodzi i wyjdzie z grupy.

1

Dzięki Fabregas za wszystko. Byłeś najlepszym pomocnikiem Barcelony. Nie wracaj już do Barcelony. Nawet o tym już nigdy nie myśl.
Powodzenia w nowym klubie z nowym trenerem -


Może teraz będzie mu łatwiej trafić.

7

Caballero na talerzu, a oni biorą Bravo. Czesław Niemen - "Dziwny jest ten świat".

0

Tak jest. Nasz ulubiony zawodnik.

0

Wtedy jeszcze nie znałem smaku "ulubionej substancji", ale gdybym znał to też bym się pewnie narąbał.

0

Przytoczyłem tylko trochę zbiorczych statystyk, bo tak czytam i czytam no i ta Holandia się przewija dość często.

0

Widzę, że mieliśmy tak samo. Zagadka tkwi w paraliżu Ronaldo. Podobno mało się nie przekręcił z tej presji jaka na nim ciążyła i nie dał rady nawet chodzić. Jego niemoc udzieliła się kolegom z drużyny i sami nie pociągnęli finału.

1

Główni faworyci: Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Niemcy, Holandia.
Moje czarne konie: Belgia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Urugwaj, Chile.
Któraś z tych 5 reprezentacji może sprawić niespodziankę i przełamać monopol faworytów. Tego bym sobie życzył. Choć i tak niech wygra reprezentacja grająca najodważniejszą piłkę. Taką z polotem i ciągiem na bramkę przeciwnika przez 90, a może i więcej minut.
Anglia, Francja, Włochy - nie oczekuję rewelacji, nie wiadomo czy z grup powychodzą. Z wielkich czasów zostały tylko nazwy.
Na sam koniec Portugalia i Cristiano. Nieobliczalni jak Jekyll i Hyde. I bardzo groźni.
Który to już Mundial w moim niecnym życiu? USA 1994 pamiętam, więc już szósty raz będę się ekscytował rozgrywkami o prymat na świecie. Najbardziej pamiętam rok 1998 i finałową zagadkę Ronaldo. Co by było gdyby...

0

Dzięki. Widocznie dołączyłem nie do tej co trzeba.

0

Jedno trzeba zauważyć: rzadko kiedy Brazylia miała tak stabilną obronę. To może być ich atut. Ale na minus siła ataku. Nie chcem, ale muszem to powiedzieć - Neymar i Neymar. Od niego zależy naprawdę sporo. Niby jest Hulk, jest i Oscar czy Willian. Tylko który z nich jest w stanie wziąć ciężar całej drużyny na swoje barki. Trochę brak im doświadczenia. Za 4 lata będą o klasę mocniejsi.

0

Takie szybkie pytanie: ilu jest na razie członków w tej lidze, bo nie wiem czy do odpowiedniej dołączyłem? Tylko 14?

15

Dzwonił do mnie, ale się nie zgodziłem. Przeprowadzka, nowe otoczenie, zmiana klimatu - jeszcze nie jestem gotowy.

0

Bardzo jest ciekawa sytuacja Valdesa. Podkuli ogon i poprosi o możliwość trenowania z Barceloną, czy może skusi się na niego jakiś klub. Pytanie tylko jakiego kalibru będzie.
Co do samego Mundialu - zazwyczaj byłem po stronie Brazylijczyków, ale mam nadzieję, że ta ich butność i pewność siebie będzie gwoździem do trumny. Są faworytami, bo każdy zdrowo myślący ich w tej roli stawia. Tylko po co tak pompować balonik? Narobią ludziom nadziei i oczekiwań, a później mogą mieć problem.

0

Jak ten cały Stegen nie wystrzeli od początku, to będzie wielki problem w Barcelonie.

0

Gorszego zmiennika chyba nie można było kupić. Choć może Reina... nie, nawet Reina byłby lepszy niż Bravo.

17

Taki wzrost w takim wieku wymaga leczenia. Szkoda chłopaka, bo będzie tylko cierpiał w życiu.
Wiem co mówię, też szybko urosłem i łatwo nie było.

0

Żeby Barcelona nie złowiła czasami jakiegoś leszcza.

18

I tak nie wygryzie genialnego Pedro Pedritoo.

1

Taki zawodnik to super wzmocnienie dla Barcelony. W przypadku skrzydłowych wiek generalnie działa na plus. Zawodnik traci trochę szybkości i dynamiki, ale w pozostałych kwestiach jest o wiele "mądrzejszy". Mariusz Jurasik czy Lars Christiansen mogą służyć za przykłady. Sigurdsson to klasa sama w sobie, także cieszę się z jego przyjścia.

1

Xavi pasuje bardziej do stylu Barcelony niż Andrea. Tu się zgadzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?