KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Po krótce przedstawię Państwu sylwetkę murowanego kandydata do ZP - mianowicie Arjena Robbena.
Hobby: ośmieszanie tiki-taki.
Ulubiony zwód: zawsze w lewo, zawsze ośmieszający przeciwnika.
Czas wolny: wyścigi z piłką przy nodze.
Wady: podobno egoizm, podobno duża skłonność do kontuzji .
Ulubiony trener: każdy, który daje mu wolną rękę (Guardiola ucz się)
Ulubiona piosenka: TATU - Nas ne dogonyat.
Ulubiony cytat: "Jestem tak szybki, że zeszłej nocy, gdy zgasiłem światło w moim pokoju hotelowym, byłem w łóżku zanim w pokoju zrobiło się ciemno" - M. Ali.
0
Czekam aż Chile ich zabiega na śmierć i zagrają z Australią o honor.
2
Geble
Jak wytrzeźwiejesz po wczorajszym sukcesie to się odezwij ;)
0
Sasha rozprasza. Też się nie mogę doczekać meczów z Chile. Oni potrafią każdego zmusić do biegania.
0
Jest jeszcze drugie pytanie: czy Sfinks skorzysta z Costy? Oraz automatycznie trzecie: Jeśli tak, to jaki wpływ będzie to miało na styl zespołu?
0
Alves już do tego chyba wszystkich przyzwyczaił ;) Dante na ławie, Miranda na wakacjach, Scolari musi kochać Luiza. Innego wytłumaczenia nie ma.
0
Jedna decyzja potrafi zniszczyć wszystko. Tak to już jest niestety. Oby to był pierwszy i ostatni błąd sędziego na tych mistrzostwach ;)
0
Wiesz co ci powiem - nie mogą sobie na to pozwolić. Twarda ręka Scolariego, Silva jako kapitan i trybuny nie pozwolą im na potknięcie. Tak przynajmniej mi się wydaje. Z innej beczki - drugi raz skakałem z radości z powodu Luiza. Pierwszym razem jak PSG oficjalnie potwierdziło transfer, a drugi raz wczoraj, że miałem co do niego rację. Za słaby na Barcelonę.
0
Cieciecierecie razem z Oscarem mogą stworzyć najbardziej zabójczy duet na tym Mundialu. Teraz już tylko będą mieć z górki w grupie.
10
Jeszcze dopisać trzeba orgię w Londynie. Koniecznie z paniami/panami z Tajlandii.
1
Brazylia momentami nieźle nacierała na Chorwatów. Oscar potwierdził, że nie opuszcza lekcji w Chelsea. Może niedługo być wielką gwiazdą. Ale Chorwacja się jeszcze odrodzi i wyjdzie z grupy.
1
Dzięki Fabregas za wszystko. Byłeś najlepszym pomocnikiem Barcelony. Nie wracaj już do Barcelony. Nawet o tym już nigdy nie myśl.
Powodzenia w nowym klubie z nowym trenerem -
Może teraz będzie mu łatwiej trafić.
7
Caballero na talerzu, a oni biorą Bravo. Czesław Niemen - "Dziwny jest ten świat".
0
Tak jest. Nasz ulubiony zawodnik.
0
Wtedy jeszcze nie znałem smaku "ulubionej substancji", ale gdybym znał to też bym się pewnie narąbał.
0
Przytoczyłem tylko trochę zbiorczych statystyk, bo tak czytam i czytam no i ta Holandia się przewija dość często.
0
Widzę, że mieliśmy tak samo. Zagadka tkwi w paraliżu Ronaldo. Podobno mało się nie przekręcił z tej presji jaka na nim ciążyła i nie dał rady nawet chodzić. Jego niemoc udzieliła się kolegom z drużyny i sami nie pociągnęli finału.
1
Główni faworyci: Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Niemcy, Holandia.
Moje czarne konie: Belgia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Urugwaj, Chile.
Któraś z tych 5 reprezentacji może sprawić niespodziankę i przełamać monopol faworytów. Tego bym sobie życzył. Choć i tak niech wygra reprezentacja grająca najodważniejszą piłkę. Taką z polotem i ciągiem na bramkę przeciwnika przez 90, a może i więcej minut.
Anglia, Francja, Włochy - nie oczekuję rewelacji, nie wiadomo czy z grup powychodzą. Z wielkich czasów zostały tylko nazwy.
Na sam koniec Portugalia i Cristiano. Nieobliczalni jak Jekyll i Hyde. I bardzo groźni.
Który to już Mundial w moim niecnym życiu? USA 1994 pamiętam, więc już szósty raz będę się ekscytował rozgrywkami o prymat na świecie. Najbardziej pamiętam rok 1998 i finałową zagadkę Ronaldo. Co by było gdyby...
0
Dzięki. Widocznie dołączyłem nie do tej co trzeba.
0
Jedno trzeba zauważyć: rzadko kiedy Brazylia miała tak stabilną obronę. To może być ich atut. Ale na minus siła ataku. Nie chcem, ale muszem to powiedzieć - Neymar i Neymar. Od niego zależy naprawdę sporo. Niby jest Hulk, jest i Oscar czy Willian. Tylko który z nich jest w stanie wziąć ciężar całej drużyny na swoje barki. Trochę brak im doświadczenia. Za 4 lata będą o klasę mocniejsi.
0
Takie szybkie pytanie: ilu jest na razie członków w tej lidze, bo nie wiem czy do odpowiedniej dołączyłem? Tylko 14?
15
Dzwonił do mnie, ale się nie zgodziłem. Przeprowadzka, nowe otoczenie, zmiana klimatu - jeszcze nie jestem gotowy.
0
Bardzo jest ciekawa sytuacja Valdesa. Podkuli ogon i poprosi o możliwość trenowania z Barceloną, czy może skusi się na niego jakiś klub. Pytanie tylko jakiego kalibru będzie.
Co do samego Mundialu - zazwyczaj byłem po stronie Brazylijczyków, ale mam nadzieję, że ta ich butność i pewność siebie będzie gwoździem do trumny. Są faworytami, bo każdy zdrowo myślący ich w tej roli stawia. Tylko po co tak pompować balonik? Narobią ludziom nadziei i oczekiwań, a później mogą mieć problem.
0
Jak ten cały Stegen nie wystrzeli od początku, to będzie wielki problem w Barcelonie.
0
Gorszego zmiennika chyba nie można było kupić. Choć może Reina... nie, nawet Reina byłby lepszy niż Bravo.
17
Taki wzrost w takim wieku wymaga leczenia. Szkoda chłopaka, bo będzie tylko cierpiał w życiu.
Wiem co mówię, też szybko urosłem i łatwo nie było.
0
Żeby Barcelona nie złowiła czasami jakiegoś leszcza.
18
I tak nie wygryzie genialnego Pedro Pedritoo.
1
Taki zawodnik to super wzmocnienie dla Barcelony. W przypadku skrzydłowych wiek generalnie działa na plus. Zawodnik traci trochę szybkości i dynamiki, ale w pozostałych kwestiach jest o wiele "mądrzejszy". Mariusz Jurasik czy Lars Christiansen mogą służyć za przykłady. Sigurdsson to klasa sama w sobie, także cieszę się z jego przyjścia.
1
Xavi pasuje bardziej do stylu Barcelony niż Andrea. Tu się zgadzam.