0

Dorzucam się z szacunku dla Depor. Skoro mają problemy finansowe - trzeba im pomóc.

14

Dopłacę jeszcze 13 złotych za jego odejście.

0

Bylejaki zawodnik za niemałe pieniądze. Raczej się już nie rozwinie ze względu na wiek, najprawdopodobniej niczego do zespołu nie wniesie oprócz centymetrów.

0

Przed Kostaryką niskie ukłony za to co zrobili. Fajnie się ich ogląda, ale widać jak powoli gasną. Choć mogą się nieźle spiąć na faworyta. Zrobili już wszystko, nie mają na sobie żadnej presji. Mogą napsuć krwi Holendrom.

1

W ćwierćfinale Robben będzie się co chwilę pytał Navasa "W którą stronę tym razem?". Kostaryka pokazała już wszystkie atuty na tym turnieju. Są na równi pochyłej, a Holandia 4-0-0 i 12-4 w bramkach.

2

Suarez chciał już pokazać ten gest Barcelonie, tylko ktoś mu za wcześnie zdjęcie zrobił. Jak Władek Kozakiewicz w Moskwie.

0

Robben, Robben, Robben - będzie Złota Piłka jak wygra z reprezentacją Mundial. Nie ma w tej chwili lepszego skrzydłowego.

6

Całym sercem za Chile. Wysłać Brazylię na wczasy.

6

Podobno dotkliwa kara nie odstraszyla potencjalnego nabywce Luisa - Dolcan Zabki. Nadal oferuja za niego 4 pilki meczowe, 1007 zl w bigosie i siatke na bramke. Transfer jest kwestia dob (1 doba = 24 godziny).

1

Najprawdopodobniej właśnie o reprezentację chodzi. Są po prostu młodsi, a Xavi za dwa lata może pojechać na Euro już jako obserwator.

29

Nie odchodź senior Hernandez. Żeby być bliżej rodziny wystarczy:
1. Wykupić jej karnety na trybunie za budkami rezerwowych.
2. Przebywać częściej na tej właśnie ławce rezerwowych niż na boisku.
3. Od czasu do czasu zamienić ławkę na trybuny.
Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy.

1

Dokładnie tak jak napisałeś. Kiedyś grałem w piłkę ręczną na szczeblu juniorskim, mogę siebie nazwać emerytowanym piłkarzem?

11

Po co Barcelonie ten skrzydłowy?

0

Wystarczy, że ukąszą więcej razy niż rywale i już są w domu z pucharem.

0

Muller ukąsi niespodziewanie i maszyna przestanie się zacinać ;)

0

Ni ma bata. Jakby jeszcze był wielki Marco, to ani bym się chwili nie zastanawiał. Niemiecki walec przejedzie po wszystkich.

5

Szczerze i bez bólu istnienia - Niemcy to drużyna turniejowa, z meczu na mecz będą grać lepiej. Idę do buka postawić wypłatę na ich końcowy triumf.

1

18 baniek to dobra kwota za Ivana. Szczególnie przy takich kwotach transferów jakie mamy obecnie. Wielkich nadziei w nim nie pokładam, ale chciałbym się mylić. Czas wszystko pokaże.

2

- Gdzie jest k…. moje 300 baniek??!!!
- Są w życiu ważniejsze sprawy niż twoje 300 baniek.
- No, np. 600!!!!

0

Powtórka z pewnej kamery mnie nie przekonała. Tylko, że kamera była pod jakimś kątem. Gdybym stał na linii jako sędzia bramkowy, to bym bramki nie uznał.

3

Stevie Wonder

0

Jonathan "wolę Barcelonę" dos Santos nie chce się rozwijać jak jego brat. Ale miłość do imprez i dziewczynek mają taką samą.

0

Czyli nie zmienia się nic od pewnego czasu. Ani Tito, ani Martino nie korzystali z jego usług, a sam zainteresowany pozostawał w drużynie, bo kocha Barcelonę. Dobrze, że Lucho ma jaja i się pozbędzie "wiecznej nadziei".

6

Najpierw Suarez i niska klauzura wykupu, teraz Tello i płacenie jego tygodniówki. Czy to jawa czy sen? Zaraz dorzucimy za Rakitica Sagrada Familia.

0

Ma ktoś pozwolenie na broń?

0

Oglądaliśmy dwa różne mecze chyba.

0

Claudio Bravo - wychodzę do piłki i zmieniam zdanie, zupełnie jak Valdes. Choć na linii zanotował ładną interwencję.

27

Hiszpanii życzę porażki z Chile i spakowania walizek. Lucho patrz i ucz się jak nie grać. Skostniała pomoc z piłkarzami Barcelony na czele nadaje się tylko do tarcia chrzanu.

0

Dlatego w mojej charakterystyce pojawiła się osoba Guardioli. Mieć Ferrari i jeździć nim tylko po zakupy do najbliższego sklepu?

1

Obawiam się, że lekarstwem jest tylko karabin maszynowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?