1

Xavi grał dobrze w meczach, w których cała drużyna grała dobrze. Barcelona jest uzależniona od formy Xaviego, a Xavi od formy reszty Barcelony. Wymienione przykłady doskonale to obrazują.
Jak miałbym wybierać Cesc czy Xavi, to wybieram Fabregasa.

1

Tylko pytanie ile było takich meczów z szybkim Xavim? Pirlo lubi grać nieco w cieniu, ale wg mnie robi wielką różnicę na boisku. Tak w klubie jak i w reprezentacji. Widziałem go na żywo w akcji i ma głowę na karku.

0

Pirlo zjada Xaviego i nie popija.

5

Xavi dał tej drużynie tyle, że powinien w niej zakończyć karierę. Ostatnie lata pokazują, że więcej już nie zaoferuje. Lata lecą, wszystko robi wolniej, efektywność spada. Powinien usunąć się w cień i ustąpić pola młodszym. Jeśli nadal chce być głównodowodzącym, to nie w Barcelonie. Tutaj nic nowego nie może pokazać. Także moim skromnym zdaniem, albo rola drugorzędna, albo z bólem serca nowy klub.

0

Gary move out.

0

Pa pa Cesc. Przyjdzie Ivan, ale wychowankowie będą i tak górą. Rakitic schłodzi się w cieniu Xaviego.

1

Domyślam się. Z kobietami źle, ale bez nich jeszcze gorzej ;)

2

Więcej niż klub. Tego się trzymajmy. Czas wyciągnąć aureole z szafy.
whatis - bardzo trafne spostrzeżenie. 100% prawdy.

1

Pewnie Ivan spędza urlop w samochodzie i dużo podróżuje. Raz jest bliżej Barcelony, a raz dalej. Taki już urok tego środka lokomocji.

2

Nie wierzysz chyba, że Messi na dzień dobry do bardzo chorego człowieka powiedział "Odchodzę Mister. Będą na mnie gwizdać, pomachają białymi chusteczkami, nie zniese tego"

12

Były w tej bajce smoki? A na końcu kierowca autobusu też wstał i bił brawo.

1

Zapraszamy do Barcelony. Żadne wynalazki z Kolumbii tylko Łukasz.

3

Oby to były tylko żarty.
Z innej beczki: skaczę z radości jak widzę zainteresowanie Piszczkiem ze strony Barcelony. Cristiano wie o co chodzi. Wie, że przy Łukaszu nie ugra ani sztycha. Już się boi.

1

To zależy, czy byłaby w to wliczona orgia w dowolnej europejskiej stolicy, czy też nie.

1

Mniemam, iż gdyby Barcelona zachciała pozyskać klasowego napastnika i obrońcę, to by na nich zabrakło pieniędzy milordzie.

0

To samo Iniesta. Rajdy, podania, strzały, human dynamo i inne bajery.

0

Szkoda nawet dyskutować. Niech przemówią statystyki.

4

Takie rozwiązanie nie powinno nawet wchodzić w rachubę. Jak Cesc odejdzie, to Barcelona może sobie pomarzyć o podboju świata. Zbyt cenny zawodnik, którego trzeba zatrzymać siłą w klubie. Jeszcze zapłaczemy za nim.

2

Tak właśnie wygląda "wielki świat biznesu". Koks, łapówki, świnki i drinki. Teraz doszła do tego jeszcze kawa. Pewnie ktoś obiecał się z kimś czymś podzielić i tego nie zrobił. Stąd taka reakcja tego, który nic nie dostał do łapy.

0

Jakbyś jeszcze miał ksywę Maxwell, to wyjściowa jedenastka zapewniona ;)

0

Alexis ewidentnie nie mógł się wpasować do stylu Barcelony, ale gdy zaczął grać jak najlepiej potrafi, to Papa zrezygnował z jego usług. Nie wiem czym się kierował, chyba nie brakiem zaangażowania. Nie oglądam treningów, co nie przeszkadza mi poświęcić ręki na założenie się, że Chileno biega na nich jak oszalały. Nikt mi nie wmówi, że się nie stara.

0

Chciałbyś stracić Alexisa kosztem kasy i Llorente? Tylko tak szczerze.

0

Jednocześnie potrafi zagrać na dwóch bokach i wesprzeć środek. Skarb nie piłkarz.

0

Ale nie przeżyjemy wydanych pieniędzy. A będzie ich niemało znając rozmach zarządu.

1

Tylko nie Llorente. Gorszego napastnika dla Barcelony nie mogę sobie wyobrazić. Nawet Torres grałby o niebo lepiej.

2

Czyli zostaniemy z trzema bocznymi obrońcami plus ewentualnie Marquinhos? Coś mi się w to nie chce wierzyć, tym bardziej, że przecież Montoya dostawał mało szans od Papy. Chyba, że wyczarują kogoś z rezerw.
Wąsaty Janusz jest nie do ruszenia. Po prostu Pedro Pedrito to geniusz.

4

Jak się nie uda z Benatią, to trzeba szybko rozpocząć rozmowy z Mirandą.
Skoro tracimy Alvesa, to kto za niego przyjdzie? Może Piszczek?

0

Z tej trójki odejść powinien tylko Alves, póki jeszcze można zarobić jakieś pieniądze za niego. Reszta wg mnie powinna zostać. Przyszłość pokaże czy tak się stanie.

1

Fuera Bartomeu, fuera Zubizaretta, fuera Lucho, fuera Fuera!

0

Spokojnie, Zubi wie co robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?