0

Pamiętasz tego Pana? Zawsze wolałem Patricka Ewinga ;)

10

Mam paru kandydatów wysokich: Nikołaj Wałujew, Yao Ming, Dmitrij Muserski
Mam też i silnych: Mariusz Pudzianowski, Denis Cyplenkov, Jay Cutler.
Mówicie o piłkarzach? Proszę bardzo: Crouch, Luca Toni, Tim Borowski, Per Mertesacker, Isaksson albo Jasiek Koller.

1

Niech zrobią ksero tego transfer request i pokażą na pierwszej stronie.

0

W takie bajki nie wierzę. Jak zobaczę to na papierze, to przyjmę do wiadomości. Spekulacje MD zaczynają robić się żałosne.

0

Jak sobie zażyczy żeby jego ociec został prezydentem, to zarząd przyjmie to owacją na stojąco? Zająć trzeba się grą, a nie zarządzaniem klubu.

5

Widzę, że trenerzy się odezwali. Pozycje w drużynie można wywalczyć na treningach, bądź w meczach. Ale u tego trenera jest też trzecia opcja: za nazwisko. Czy Alexis i Pedro będąc w gazie nie usiedli na ławie kosztem słabego Neymara i coraz bardziej rozbitego Cesca? Afellay został, bo Tata obiecał mu grę. Może Tello także dostał jakąś obietnicę od Papy i w końcu już nie wytrzymał. Histroia zna przypadki, gdy piłkarz olewał treningi czy pojawiał się na nich "wczorajszy", a podczas meczów dawał z siebie wszystko. Dawał, bo dostawał szansę. Tello nie dostawał, więc kiedy miał nabrać pewności?

0

A Mou na to - 80 baniek i jest Wasz. Nierealny transfer, ale grzecznie zapytać warto.

0

Tak jak wszyscy chcieli punkty pogubiły Atletico i Real. Mistrzostwo na wyciągnięcie reki? Nie, nie. Tata i zawodnicy skreślili już sezon przed jego zakończeniem. Frajersko dali sobie odebrać zwycięstwo u siebie z kiepskim Getafe. Wstyd.

0

Chelsea się już nie liczy w walce o mistrzostwo.

0

Już zwątpiłem w rodzaj ludzki, a tu proszę niespodzianka ;)

1

Mam własną ośmiornicę i jak na razie się powoli spłaca ten zakup od pana z ciemniejszą karnacją i wąsami za 20 litrowe wiadro bigosu.

0

Znów mam problemy z odpowiedziami ;)

11

Real vs Bundesliga 18-4 ;)
A podobno taki jeden pan tutaj kończy właśnie habilitację pod tytułem "Dlaczego Bundesliga jest najlepsiejsza w całej Drodze Mlecznej"

0

Odrodzą się w następnym sezonie, a Robert ich poprowadzi do wygrania wszystkiego.

1

Sięgam pamięcią do roku 2000 i pamiętam hiszpański finał Ligi Mistrzów Real - Valencia. Nietoperze miały wtedy świetny skład i niezły sezon. Ale przyszedł finał i nie mogli nawet puścić bąka z Realem. Ta galaktyczna drużyna z Madrytu zakończyła La Ligę na 5 miejscu za Saragossą ;) Teraz mają szansę na potrójną koronę. Będą faworytem finału. A podobno sezon "after Mou" jest najgorszy.

0

Cytat z jednego z forum:
"270 minut półfinałów za nami i zwróćcie o czym się mów. O pięknych golach autobusie Chelsea, kontrach Realu i kryzysie Bayernu. O czym się nie mówi ... o pracy sędziów. Zauważcie jak brak jednego z faworytów LM wpłynął na piękno gry. Mecze się kończą zgodnie z czasem, a nie 5 minut po doliczeniu, ani jednego karnego, ani jednej czerwonej kartki. Wreszcie piłkarze biegają po boisku, a nie co chwile padają. Mam nadzieje że tak będzie zawsze. O ile piękniej ogląda się mecze piłki nożnej czekając na gola, a nie na wielbłąda sędziego. Mam nadzieje że UEFA również wyciągnie z tego wnioski. Przecież nie może tak być, że ponad połowa meczy jest wypaczana przez sędziów i zawsze na korzyść tylko jednego zespołu ".

2

Panie Geble wnioski są takie jak napisałeś. Bayern zamiast udoskonalić swoją broń z poprzedniego sezonu, to zaczął tworzyć nową. Na średnią ligę niemiecką (ogólnie liga jest mocna, ale nie było w tym sezonie drużyny, która chciałaby przynajmniej powalczyć o tytuł z Bayernem) to wystarczyło. Z najgorszym od lat MU zagrali dobrze jedną połówkę. Albo sukces w lidze przyszedł za szybko, albo głowy pojechały na mundial. Tak czy siak, Pep nie zrobił nic, żeby awansować do finału.
Teraz o Realu - mają trzech bandytów, którzy uwielbiają pojedynki 1 na 1. Do tego Benzema grający najlepszy sezon od transferu z Lyonu. Nie osiadł na laurach po odejściu Igły, tylko się rozwinął. Do tego Modrić i niezwykle solidna linia defensywna z Pepe na czele. Mają papiery na La Decime.
czy może ich zatrzymać tylko jedna osoba? Tak, ale powiedziałbym to inaczej. Skoro Chelsea rezerwowym składem potrafi upokorzyć Liverpool, to co mogą zrobić mając do dyspozycji prawie wszystkich piłkarzy? Mogą zabić zupełnie chęci do gry. Ale warunek jest jeden - trzeba jeszcze do tego finału awansować. Atletico jest zdolne do wszystkiego.

2

Lepiej być nie mogło. Wystarczy zagrać jedną połówkę na pełnym gazie i można kontrolować mecz jak z PSG.

0

Jeśli przyszedłby za max 15, to warto się zastanowić. Jeśli więcej, to pa.

1

Szczypiorniści FC Barcelony zmierzą się z SG Flensburg-Handewitt w półfinale Ligi Mistrzów - tak jak chciałem. Finał blisko.

0

Słaba jest Twa wiara we własny zespół. Awansują na pewno.

1

Jestem bardzo mocno przekonany, że to Real awansuje do finału. Są faworytami. jak strzelą jedną bramkę, to Bayern musi odpowiedzieć trzema.

2

To życie na pokaz. Takie piękne wspaniałe i pełne like'ów i komentarzy. Lecz to tylko namiastka wspaniałych chwil, które można spędzić w rzeczywistości z kimś bliskim. Kimś, kto jutro może zachorować i spadać po równi pochyłej. Albo z kimś, kto będzie Cię zawsze wspierał.
Ale po co dumać nad własnym życiem w takiej chwili, skoro można wszystko ocenić po pozorach i być najmądrzejszym we wsi. Czy nie lepiej się pomodlić za Tito i jego rodzinę? Co da milion wirtualnych zniczy i tysiące kompilacji ze smutną muzyką? Za miesiąc o wszystkim się zapomni.

11

Przeglądam sobie komentarze i mam niezły ubaw. W Barcelonie cywilizowani ludzie ludzie potrafili się zjednoczyć w obliczu takiej tragedii, usiąść obok siebie. A na forum kłócą się "polacy" czy to, że ktoś się uśmiechnął na pogrzebie daje powód do ukamienowania go przed Camp Nou. Albo czemu nie było tego, który powinien przecież być, bo nie wypada, żeby się nie pojawił tam, gdzie pojawić się powinien. Wstyd panowie. Gdzie nam do Europy.

1

Nie ukrywajmy, że na papierze najsłabiej prezentuje się S.C. Flensburg i to właśnie ich chciałbym w losowaniu dla Barcelony. Veszprem pokonał piekielnie mocne zespoły i już ostrzy sobie zęby na katalońskiego kolosa. Z kolei Kiel ma Jiche, który w pojedynkę rzuca 15 bramek.
Wiem, że Barcelona ma teoretycznie najsilniejszy zespół indywidualnie. Wiem, że grając z odpowiednim zaangażowaniem i pasją są w stanie zmiażdżyć każdego. Ale wolałbym, żeby jak najwięcej sił pozostawili na finał.

1

Albo nożem jak pan Misiek;)

2

Lepiej niech rzucają bananami niż np. kokosem czy arbuzem.

3

Zdjęcie koniecznie w zasyfionym pokoju z uwalonym lustrem. A banan zielony, albo z czarnymi plamami.

2

Liga jest już pozamiatana. Atletico nie odda prowadzenia, a w ostatniej kolejce wygra na CN.
Co do rewanżów w CL. Bayern musi zagrać mecz życia, żeby awansować. Wystarczy jedna kontra Realu i muszą strzelić 3 gole. Będą mieli miękkie nogi. Ale jak najbardziej stać ich na awans. Mecz życia i mają finał.
Natomiast zupełnie nie wiem co się wydarzy w Londynie. Mou wczoraj pokazał, że rezerwami da się pokonać mistrza Anglii (najprawdopodobniej) i to na jego stadionie. Mieli dwie okazje, strzelili dwie bramki. Zabójcza skuteczność i kapitalna gra defensywna. Atletico ma duże szanse na awans, ale warunek jest jeden - trzeba strzelić gola. Bez tego polegną gdzieś w dogrywce albo karnych.
Obstawiam finał Real - Chelsea.

0

Gdyby nie okoliczności w jakich został rozegrany ten mecz, to pewnie wylałbym wiadro pomyj na większość zawodników Barcelony. A tak to wypada tylko cieszyć się z trzech punktów i modlić się o cud w lidze. Choć tak naprawdę nie jestem pewien czy Barcelona na mistrzostwo zasłużyła. Niby jeszcze nie przegrała z pierwszą dwójką, ale były takie mecze z rywalami z niższych miejsc, że nie wiem już co lepsze, a co gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?