KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba użyć Rosella jako broni ostatecznej. Myślę, że załatwi odwołanie.
0
Już dawno nie oglądałem takiego meczu jak wczoraj. Była dramaturgia, zwroty akcji, wielka walka. Do pełni szczęścia zabrakło tylko wygranej Barcelony.
0
Szkoda, że nie udało się wygrać. Okazji było sporo, a w rewanżu byłoby nieco spokojniej. Teraz trzeba z niecierpliwością czekać na info w sprawie kontuzji Costy. Z nim w składzie faworytem rewanżu będzie Atletico. Bez niego - większe szanse będą po stronie Barcelony.
Że też taki strzał życia musiał wyjść Diego akurat w takim meczu? Aż się nie chciało mi wierzyć, że można z tego miejsca tak przymierzyć. Kopia akcji Neymara z pierwszej połowy. Szkoda, że nie z odwrotnym rezultatem.
Kurtuła to absolutny top wśród bramkarzy. Najgłębiej jak mogę sięgam pamięcią i nie przypominam sobie bramkarza w jego wieku, który by tak fenomenalnie bronił. Nawet Casillas nie był aż takim kotem. Zespół, w którym Thibo wyląduje na stałe będzie miał spokój na lata.
Pique wypadł na miesiąc. Trzeba jak najszybciej postawić na nogi dziadka Puyola albo wyciągnąć kogoś z rezerw, bo pozostawienie tylko dwóch stoperów na placu boju byłoby niewybaczalnym błędem. Niskie ukłony dla Bartry i Masche, bo wczoraj zagrali świetny mecz.
Trzeba jak najwięcej odpocząć przed rewanżem i tym razem trafiać, a nie tylko wyprowadzać ciosy. Atletico było zamroczone i słaniało się na nogach. Trzeba było nokautu, lecz się nie udało. Oni nadal stoją na nogach, ale ile jeszcze tak wytrzymają? Czy nie odpowiedzą zabójczą kontrą?
0
Żeby Was dopadła bolesna obstrukcja podczas meczu. Ale się dałem nabrać. Taki stary koń ;)
0
Najlepsza Barcelona była w sezonie 2008/2009. Jechała jak walec, albo jak Bayern Monachium.
0
To Tata Martino nie był wcześniej pastorem? Niemożliwe, że był zawodowym piłkarzem.
0
Zamiast Neymara Alexis i można grać. Tito miał swoją once da gala, a Tata ma swoją. Że tak powiem naprawdę różnica w ich składach jest niewielka, a bilans meczów przemawia za opcją Taty. Marzeniem byłby wynik 2-0 dzisiaj.
0
Zdecydowanie się zgadzam. Dziś trzeba zrobić 110 % planu.
0
Mydlenie oczu z tym Costą. Wystąpi na pewno.
0
Po co Koke? żeby dublować pozycję Iniesty? Wraca Rafinha. Poza tym nie puszczą go za takie pieniądze.
Hummels to kiepski defensor. Spokojnie można znaleźć kogoś lepszego za takie pieniądze.
Sprzedaż Pedro lub Sancheza? Nie ma szans.
0
I to mnie boli Padre. Łatwo dochodzi do sytuacji i za bardzo kombinuje. A teraz będą takie mecze w CL, gdzie jedna bramka może dać awans.
0
Neymar był decydujący w ostatnich spotkaniach? Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Gdyby nie pudłował w derbach, to mecz byłby mniej nerwowy. To jeszcze nie jest "ten Neymar". Pytanie czy ujrzymy jego prawdziwy blask w tym sezonie?
0
Panie geniuszu 31 oznacza, że mecz się odbył. Cały mecz. Chyba, że ktoś jest ograniczony umysłowo.
0
Czemu w tabeli już jest po meczu, a Barcelona tylko zremisowała z Espanyolem? Skoro już ktoś nie wytrzymał, to niech założy wynik 0 - 15. Lepiej by to wyglądało. Chyba, że już faktycznie jest po meczu, a ja mieszkam w innej strefie czasowej.
0
Zaprawdę powiadam Wam: Zanim w niedzielę kur zapieje trzy razy Barcelona będzie już samodzielnym liderem.
0
Zubi zrzuci brzuch, ogoli się i jeszcze pokaże na co go stać. Oczywiście w ramach kasy za piastowane stanowisko. Przyjemne z pożytecznym.
0
Jeśli nikt się po Victora nie zgłosi, to Barcelona powinna mu pomóc. Po prostu zasłużył sobie na to przez wszystkie lata, gdy godnie reprezentował klub z Katalonii. Czy będzie to pomoc w rekonwalescencji, udział w treningach, czy nawet propozycja kontraktu to powinniśmy to przyjąć aklamacją z brawami. W końcu to wychowanek i jeden z kapitanów.
Rafinha wraca i wg mnie już za rok będziemy mieć go w podstawowej jedenastce. Rozrusza trochę lekko skostniałe towarzystwo ;)
0
Sam wiązałem z Rustu ogromne nadzieje, bo w końcu na MŚ 2002 bronił znakomicie. Wyszło jak wyszło. Ale wracając do Franka - ilu on młodych piłkarzy w Barcelonie wyciągnął i pokazał światu? Miał do tego talent przeogromny. I co najważniejsze umiał ich odpowiednio prowadzić. Żałuję, że taki GdS chciał od razu być gwiazda i odszedł. Frank go ułożył, może Guardiola by na nim polegał i mielibyśmy kolejnego cracka.
0
Jak mam być szczery do bólu, to z tym niemieckim Turkiem (tureckim Niemcem) bym się jeszcze wstrzymał. Kontuzja na pewno odciśnie na min spore znamię. Niech wróci do swojej normalnej dyspozycji.
Będąc nadal przy BVB chciałbym, żeby Łukasz Piszczek dołączył do Barcelony, jeśli tylko Alves zakomunikuje swoje odejście. Takiego obrońcy nam trzeba. Doświadczenie na światowym poziomie. Nie obce mu pojedynki z najlepszymi piłkarzami świata (rok temu kompletnie wyłączył Cristiano). A i w ofensywie potrafi namieszać.
Iniesta musi zagrać w derbach. Jest w niesamowitym gazie.
Wiedziałem, że prędzej czy później całe madryckie towarzystwo zapłacze za Ikerem. Całe szczęście dla nich, że nie odszedł, bo pewnie byliby w czarnej d.... Nie mam nic przeciwko Lopezowi, ale Iker swoją grą pokazuje, że pragnie wrócić do wyjściowej jedenastki w La Liga.
0
Taki talent za takie pieniądze? Tylko pogratulować transakcji. W końcu dobry ruch transferowy. Ten chłopak ma papiery na absolutny światowy top.
0
Może skruszony syn marnotrawny wróci do ojca?
1 lipca będzie wolnym zawodnikiem. Nawet z kontuzją znajdzie sobie klub bez problemu.
0
Całkiem możliwe, że po następnej kolejce Barcelona będzie już na czele tabeli. Trzeba pokonać groźny i nieprzewidywalny Espanyol i trzymać kciuki za Bilbao. U siebie są mega niebezpieczni, natomiast Atletico musi mieć w głowie 1/4 CL.
0
Po prostu ciężko wymagać od Neymara dużo więcej. Jego czas jeszcze przyjdzie. Nic na hura.
0
Na Mundialu raczej by nie zagrał, bo Iker to pupil Sfinksa, ale nigdy nic nie wiadomo. Taka kontuzja w takim momencie to jak cios obuchem w potylicę. Trzym się Victor i zostań w Barcelonie na kolejny sezon.
0
Wypada zgodzić się z ocenami. Alves i Masche pokazali jak nie grać w obronie. Reszta zawodników na swoim poziomie. Trochę martwi coraz gorsza gra Cesca. Ale oddał pałeczkę Inieście, więc można na to przymknąć oko.
0
Najpierw o aspektach czysto meczowych. Barcelona musi poprawić skuteczność. Wczoraj po 20 minutach powinno być 3:0 i można było potruchtać z godzinę do końca meczu. Jak jest taka możliwość to trzeba z niej korzystać, tym bardziej, że teraz czeka nas kilka spotkań co 3-4 dni. Druga sprawa to dyspozycja Iniesty. Ma swój prime time. Trzeba nim mądrze zarządzać, bo ciągnie całą grę. Trzeci temat - Mark Bartra. Wczoraj tylko raz da się ograć, zresztą swojemu byłemu koledze z Barcy B. Facet świetnie się ustawia i czyta grę jak otwartą książkę. Powinien zagrać u boku Pique w derbach.
Teraz mniej przyjemniej - Valdes ma w tym sezonie życiową formę. Odkąd wszedł do drużyny nie pamiętam tak równego sezonu w jego wykonaniu na światowym poziomie. Niech to szlag z tymi więzadłami w kolanie!!!
0
Moim skromnym zdaniem trzeba dziś wygrać.
0
Pedro i Alexis muszą wyjść na boisko od pierwszej minuty. Po prostu na to zasługują. Tak samo Bartra. Szkoda, że Montoya nie dostał powołania. Alves potrzebuje odpoczynku albo transferu.
0
Chciałbym go zobaczyć w akcji przeciwko Barcelonie. Z Realem dał popis swej finezji, szkoda tylko, że nie miał z kim pograć. Fajnie byłoby zobaczyć jak kręci kolegami, których zna.
0
Nie ma co rozbijać tej sytuacji na części pierwsze. Napisałem co powinien zrobić Busquets.