KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zagra Sociedad? jak chcą awansować, to muszą zaatakować. Barcelona strzela jedną bramkę i RSSS musi trafić 4 razy, żeby wejść do finału. Misja niemożliwa. Ale jak zaczną asekuracyjnie, to również im to nic nie da. Chyba, że po prostu chcą odbębnić mecz i pożegnać się z rozgrywkami.
0
Tych dwóch wyników porównać się nie da, bo i czasy i piłka inna. Tak tylko rzuciłem temat, żeby podyskutować ;)
0
Zarra - 251 bramek w 277 meczach, średnia 0,91
Messi - 226 bramek w 262 meczach, średnia 0,86
Rekord na pewno pobije, ale do średniej trochę brakuje.
0
Strasznie jestem ciekawy co dalej z Atletico. Czy to tylko wypadek przy pracy czy coś więcej. Real ich rozbił, za chwilę grają ze sobą w lidze i pewnie zgarną 3 pkt. Dochodzi Liga Mistrzów, a ławka się nie wydłuża. Jak zgubią jeszcze ze 4 oczka, to znów zajmą "tylko" 3 miejsce. Barcelona gra nierówno, Real nic wielkiego też nie pokazuje. Czy SB będzie decydujące? Na pewno da przewagę i luz w głowach.
0
Liga zaczyna się od początku. 15 kolejek i mniej więcej Ci sami przeciwnicy. Mecze bezpośrednie już niedługo. Ostatni pozostaje mecz Barcelona - Atletico, ale prawdopodobnie będzie to najmniej ważny mecz bezpośredni. Nie sądzę, żeby o losach tytułu miała rozstrzygać mała tabela, mecze z sobą, czy bilans bramek. Będzie bardzo gorąco. Każdy punkt jest na wagę złota.
Co do meczu - wynik super, pierwsza połowa kiepska, druga już lepsza. Znów Valdes uratował tyłek.
0
rafkop8
Czyżby taka sytuacja również miała miejsce?
0
Na pewno nie można iść pod prąd tutaj. Albo z gawiedzią, albo wypad.
0
A co to się tam wczoraj wydarzyło, że Padre dostał bana?
0
Dużo złego można powiedzieć o Mou, ale jest niewielu na świecie, którzy potrafią tak jak on zneutralizować przeciwnika.
0
Więc pewnie tak jest.
0
Nie da się wszystkiego wygrać. Trzeba tylko wyciągać wnioski z porażek. Nie może być tak, że się strzela i czeka na końcowy gwizdek. Walka i jeszcze raz walka.
0
Zapomniałem właśnie wspomnieć o tych ekranach. Faktycznie, jak będą włączone, to efekt będzie zupełnie inny. Tylko muszą być bardzo trwałe, bo jak przyjadą Polacy, to będą rzucać butelkami/kamieniami/kostką brukową itd. ;)
0
Projekt nowego SB jest imponujący, ale i tak z zewnątrz przypomina mi urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1. Ksero, drukarka i skaner pewnej firmy. Absolutnie wizji nie krytykuję, takie mam tylko swoje odczucia. Perez chce mieć najlepszy stadion i całkiem możliwe, że taki dostanie.
0
Szkoda, że już się pożegnał z tym światem. Zapoczątkował dominację reprezentacji Hiszpanii. Postawił fundamenty pod jedną z najlepszych ekip w historii.
0
Jeszcze tylko wyeliminować Toure i będzie dobrze.
A tak na poważnie: to może być zasłona dymna z tą kontuzją.
0
Sport podaje 13 asyst,a transfermarkt 18.
0
To nie jest jeszcze najlepsza wersja Cesca. Najlepsze dopiero przed nim. Jak będzie miał "władzę absolutną" w środku pola i szybkie skrzydła (np. Alexis i Neymar), a przed sobą Leo, to zobaczymy idealnego rozgrywającego.
0
Mecz z Valencią i Puyol na trybunach. Jeszcze nie tak dawno to było nie do pomyślenia.
0
Rzeknę, że nawet się ucieszyłem ;) Po prostu mi nie pasował do Barcelony, ale nie był pierwszym. Keita, Maxwell, Bojan, Maxi Lopez, Gudjohnsen, można wymieniać długo.
0
Czarną robotę zauważam i doceniam. U tego pana działała "chemia z Pepem", której nikt nie potrafił wytłumaczyć. W sumie zawsze trener ma swojego ulubieńca.
0
Że go Pep nie ściągnął do Bayernu? Przecież to wyborny zawodnik.
0
Ostatnie 10 spotkań City - 9 zwycięstw, 1 remis, bilans bramkowy 34 - 8
Teraz Barcelona - 8 zwycięstw, 2 remisy, bilans bramek 33 - 5.
Czy faktycznie gramy aż tak źle, żeby już przed meczem się poddawać i prosić o najniższy wymiar kary? Barcelona przed nikim nie musi klękać.
0
Levante powinno się rozejrzeć za nowym bramkarzem. Wiem, że to tylko rezerwowy, w dodarku młody zawodnik. Tylko jak się patrzy na jego wyczyny w tym dwumeczu, to się nóż w kieszeni otwiera.
0
Ależ on męski w tym zaroście.
0
Destro
Odpisuję Ci tutaj bo funkcja odpowiedź mi się zacina w pracy.
Nie można Messiego klasyfikować jako jednego z wielu. On jest po prostu wyjątkowy. To nie Ronnie czy Alves, którzy tutaj po prostu kiedyś przyszli za kasę i za kasą. Leo tutaj się wychował, dorósł i wytrenował. Tutaj mieszka, gra i żyje. Także na jego wartość składa się masa czynników. Wizerunek, reklamy, sponsorzy. Pomijając fakt, że jest ulubieńcem i ma specjalne prawa, on na to wszystko sam zapracował. Tylko do niego powinna należeć decyzja czy coś chce zmieniać w swoim życiu. A jak powtarza to on i jego ojciec - odrzucają wszystko, co nie ma związku z Barceloną. Sam zainteresowany nie widzi dla siebie innego miejsca. Ma tu wszystko, czego zapragnie. Czy kiedykolwiek będzie chciał opuścić stolicę Katalonii? Mając w składzie kolegów z La Masii i pełne wsparcie kibiców wraz z zarządem, wydaje mi się , że nie.
Teraz inna kwestia. Ile jest procent szans, że kasa za Messiego rzeczywiście wzmocni klub. Ile to już w historii piłki nożnej było bubli transferowych? Nie ma żadnej gwarancji, że nawet jak przyjdzie ktoś młody i mega zdolny, to sobie poradzi w Barcelonie. A świadomość, że FCB ma dużo kasy, bo sprzedała Leo nie ułatwi negocjacji. Takie to życie podłe.
Barcelona bez Messiego - był świat przed nim, będzie i po nim. Tylko, że nie wiem ile osób odwróciłoby głowę od klubu, gdyby Leo został sprzedany. Ogromna strata marketingowa i wizerunkowa. Krytyka zewsząd, Neymargate przy tym to pikuś. Wstrząsnełoby to strukturą klubu.
0
Potwierdzenie na piśmie najlepiej podpisane krwią Neymara. Wiadomo, że wycofanie skargi nic nie da, sprawa zabrnęła na daleko.
0
Liczę na minuty dla Ibrahima i Tello. Song i Iniesta także powinni pojawić się na placu przynajmniej na 45 minut.
0
Klub się z nim trochę bawi. Narobił smrodu, teraz znów stawia warunki, a jest przecież zwykłym członkiem. Dostał zapewnienie od władz, ale dalej chce być na świeczniku. Ciekawe dla kogo tak gra..
0
Kolego, facet nie ma prawa wiedzieć jak wygląda kolor łososiowy ;)
0
Mój chrześniak na taki kolor zawsze mówi "świńkowy". Nawet dziecko, które nie ma 4 lat jasno precyzuje zastosowanie tej barwy.