0

Czemu redakcja nie banuje za wulgaryzmy?

0

lazarow to jest maszynka do zdobywania bramek jak Jicha. Trzeba trzymac kciuki za Francję i Karabatica.

0

Decyzję i tak podejmą socios, więc my mamy do gadania całe wielkie nic.

0

Pieniądze to nie wszystko, ale świat bez pieniędzy to nic. Żyć bez kasy się nie da, a co dopiero spłacić długi i wybudować nowy stadion. o transferach nawet nie ma co wspominać.

0

Pewnie w języku niemieckim wzmocnić/osłabić to podobne słowa i się biedny dziennikarzyna pomylił.

0

Przestanę pic Coca-Colę chyba, bo będzie to wbrew moim zasadom moralnym. Kupuję w Biedronce, ale nigdy w Realu.

0

Skoro sam zainteresowany daje sobie czas do czerwca, to niech kibice także dadzą mu czas do końca sezonu. Jak sytuacja i jego forma się nie zmieni, to trzeba będzie poszukać nowego miejsca do gry.

0

Żeby nie było, że zmyślam: http://www.fakt.pl/Zaatakowala-mnie-deska-klozetowa,artykuly,35971,1.html
Nie wierzę w żadne słowo z Bildu.

0

Niemiecki Bild = polski Fakt. Tam też deski klozetowe atakują emerytki i chcą je zabić?

0

Oczywiście przytoczyłem przykład Realu, bo pierwszy mi w głowie zaświtał, ale takie sytuacje są wszędzie.

0

sant11
Teraz są takie czasy, że w jeden dzień całują herby dwóch zwaśnionych klubów. Raz się jest antimadritistą, a za chwilę przychodzi Florek z kopertą i się kocha białe barwy ;)

0

Teraz jest sprawa skomplikowana. W zespole jest 4 stoperów. 4 na 2 pozycje. Powtarzam kolejny raz 4 zdrowych na dwie pozycje. Wiadomo, że są kontuzje, wykluczenia, inne dziwne sprawy. Po co piąty? Stanie się tak, że przez 2-3 miesiące będzie komplet i co wtedy? Rotacje rotacjami, ale ławka posiada tylko 7 miejsc i notorycznie 1-2 środkowych lądowałoby na trybunach. W razie kłopotów jest jeszcze Barca B. Jak chcą kogoś koniecznie kupić, to należy jednego się pozbyć, albo brać Puyola pod uwagę co trzeci mecz.

0

Nogami każdy bramkarz grać potrafi, przecież z choinki się nie urwał. Wystarczy by podawał gdy jest w bezpiecznej sytuacji. Jakiekolwiek zagrożenie i niech kopie w trybuny. Byle na linii łapał jak Kahn ;) I zbierał górne piłki jak Kevin Love.

0

35 za Luiza - Chelsea zrobi interes roku ;)

0

Nie wiedziałem nawet, że mam nagrodę nazwaną swoim imieniem ;) Arda na nią zasługuje, bo tak jak i ja wyciska ostatnie krople potu. Waleczne bydle.

0

Mimo, że umiejętności mu nie brakuje to jest zwyczajnym hipokrytą i nie bójmy się użyć tego słowa "dziwkarzem".

0

No dobra, Złota Piłka już przyznana, mleko się rozlało. Za miesiąc pierwszy mecz z City. Wcześniej ważne mecze ligowe. Myśli ktoś w ogóle o tym?

0

Gratulacje dla Cristiano. Różnice w głosowaniu nie były wielkie, co świadczy o wyrównanym poziomie wśród finałowej trójki. Oby za rok było równie dużo emocji, co wczoraj. Wspaniały gest dla Pele. Owacje na stojąco i honorowa ZP. Piękne ukoronowanie życia.

0

Jak mam być szczery to i tak będę oglądał o 18.00 mecz Serbia - Polska.

0

Pytanie z innej beczki: kiedy do redakcji powrócił IceMan? Też w 2013 roku?

0

Najgorsze są te wąsy. Atrybut prawdziwego Polaka. Pewnie Dani (tak jak Pedro) chce zdobyć polskie obywatelstwo. Po 2020 roku będziemy w TOP 20 najbogatszych krajów świata, a to już o krok od G8. Z kolei od G8 jest już tylko rzut beretem do Final Four. Reszty nie muszę dopowiadać - Top One.

0

Okularki, a nie ma słońca; czapka na głowie w zamkniętym i ogrzewanym pomieszczeniu; wąsy pod nosem, a nie jest się Polakiem - cudaki jednym słowem.

0

Gullit?

0

Przynajmniej będzie na co popatrzeć.

0

Dani na pierwszym zdjęciu wygląda jak Joakim Brodén.

0

To tak jak nagroda MVP za dany turniej. Nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość.

0

Sprawa jest jasna i prosta. ZP to nagroda za indywidualne osiągnięcia w danym roku kalendarzowym. W minionym roku najlepsze osiągnięcia wg mnie miał Cristiano. I to dlatego nagroda powinna trafić do niego.
Napisałem, że Messi jest najlepszy - to prawda. Ale nie znaczy to, że zasłużył na nagrodę za miniony rok. Wikipedia: "Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym". Messiemu ten rok nie wyszedł tak jak byśmy tego chcieli, ale w moich oczach nadal "ogólnie" jest najlepszy.

0

Od tego są żółte kartki. Pamiętasz takiego pewnego pana bez włosów - Pierluigi Collina? Jeśli tak, to przypomnij sobie jego sędziowanie. Początek meczu, ostrzejsze wejście i od razu upomnienie słowne. Drugie podobne wejście - kartka żółta. Czasami po kwadransie 2-3 zawodników miało już po żółtym kartoniku. Później konsekwentnie karał za identyczne przewinienia. Szybko temperował niecne zapędy.

0

To jest piłka nożna, sport kontaktowy. Faule były, są i będą. Nie zawsze są odpowiednio interpretowane przez sędziów, ale jak ktoś liczy na sprawiedliwość na tym świecie to po prostu jest głupi. Trzeba nieraz sobie radzić na własna rękę i w sposób subtelny "odpłacać" za kopanie po nogach. Marzy mi się Mascherano w drugiej linii z nakazem twardej gry. Oczywiście do zmiany po żółtym kartoniku.

0

Nie ma innej opcji niż wygrana Cristiano - z tym się zgadzam w zupełności. Tak jak z tym, że Robben indywidualnie więcej może niż Ribery, zresztą w najważniejszych meczach to on stanowił nr 1. Zlatan znakomity, sam rywalizował z całym nieprzychylnym mu światem. Szkoda, że nikt nie mówi o Suarezie - niezawodny lider The Reds. Bez niego byliby chyba niżej niż ktokolwiek sądzi. Może kiedyś ktoś go doceni, a może nie.
Messi dla mnie nadal jest najlepszy na świecie. Ale nie da się w pojedynkę wygrać wszystkiego i czarować świat, gdy reszta drużyny zawodzi oraz co chwile wypada się z gry przez kontuzje, Nie ma rytmu, nie ma magii. Proste i logiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?