0

Złóżcie się jeszcze na aureolę dla niego.

0

Dokładnie tak jest, podobno kiedyś ktoś go widział w kolejce do MOPSu.

0

Pewnie nie ma co do garnka włożyć i za co kupić pieluch dla Thiago.

0

Padre Corleone
Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach i o syfie, bo po prostu to mają ;)

0

Zdecydowanie tak.

0

3/4? Nie wiem jak to wyliczyłeś, ale mi wychodzi nieco mniej ;)

0

BarcaForever24
Nie chciałem być brutalny w sobotę, ale niestety masz rację.

0

lukiiifcb
Tak samo jak połowę Twojego. Zresztą ponad 1/3 wędruje i tak do pasożytów naszego kochanego kraju.

0

To strasznie niesprawiedliwe, że świat idzie w kierunku systemu 99 i 1. Czyli 99% kasy na świecie znajduje się w rękach 1% społeczeństwa, a pozostały 1% kasy dzieli między siebie 99% ludzi.

0

Przecież Messi powiedział, że może grać w piłkę za darmo, więc po co mu podwyżka? Przeznaczyć połowę wynagrodzenia na domy dziecka i hospicja.

0

Atletico zrobiło niezły biznes z Davidem. 16 meczów w PD, 8 bramek, 4 asysty. Jeszcze Barcelonie pyknął brameczkę w Superpucharze. I to wszystko za niewiele ponad 2 banieczki. Jeszcze ze 3 lata może pograć na takim poziomie.
A na Barcelonę był za stary, za słaby, za wolny i nie pasował Messiemu.

0

Don King załatwiłby mu list żelazny od Obamy i możliwość współpracy z Mossadem.

0

Rosell robi wszystko, co może żeby Leo nie był smutny. Trzeba go za to pochwalić.

0

Geniusz.

0

Rok 2012 nie istnieje w tym zestawieniu, bo nie jest brany pod uwagę.
Może Barcelona miała za to grupę śmierci?

0

Tak się składa, że mieli tyle samo bramek i asyst w lidze od stycznia do końca sezonu 12/13 - po 20 bramek i 8 asyst, jeśli się nie pomyliłem w liczeniu. W tym sezonie Cristiano ma już 17 bramek,a Leo 8, także w asystach Messi przegrywa.
Jeszcze raz powtarzam, że ogórkom Cristiano w Lidze Mistrzów nie strzelał. Udowodniłem to ciut wyżej.

0

Ogórkiem jesteś Ty:
Galata, która wyszła z grupy - 3 bramki i 1 asysta w jednym meczu
Juventus - 3 bramki i jedna asysta, ale w dwóch meczach
Kopenhagi nie liczę
Man U - 2 bramki w dwumeczu
Galata ponownie - 3 bramki w dwumeczu
BVB - jedna bramka w dwumeczu
Rok 2013

0

Dobrze, że gala coraz bliżej i w końcu znikną artykuły w stylu "ktoś by komuś coś przyznał, ale nie może". Aż żal już na to patrzeć. Dawno temu jest już pozamiatane i żadne komentarze, wypowiedzi i prośby błagalne tego nie zmienią. Ani najbardziej zażarte licytacje, bo jeden strzelił gola, a drugi strzelił kupę.
Od początku roku w korespondencyjnym pojedynku na bramki Messi - Cristiano prowadził ten drugi i od razu prasa pisała, że będzie to pojedynek o ZP. Messi ani nie grał super wybitnie, ani nie miał szczęścia. Wszystko przez kontuzje. Dlatego ZP powędruje do Cristiano. Wygrał sporo meczów w pojedynkę, nie przełożyło się to na wielkie osiągnięcia zespołowe, ale o krok był przed Messim. Ribery w mojej opinii nie był aż tak decydującym jak ww dwójka. To pewnie przesądzi szalę zwycięstwa.

0

Zobaczymy kto kogo zniszczy. Bardzo wiele zależy od ich pojedynków.

0

Dziś 90 minut powinni zaliczyć: Oier, Montoya, Bartra, Song, Tello, Sergi Roberto. Czyli stali bywalcy ławki lub trybun. Plus Puyol i Iniesta, żeby wejść na właściwe obroty ze słabszym zespołem. Do tego Neymar i Pedro w ataku, pierwszy nie zagra z Getafe, a drugi na to właśnie Getafe jest szykowany do gry. Zostaje jedna wątpliwość - Adriano czy Alba.
Teraz inna sprawa. Trzeba szybko zapomnieć o losowaniu CL. Skupić się na każdym kolejnym meczu i powoli myśleć o Atletico. To jest główny cel na chwilę obecną. Oprócz Cartageny jest trudny wyjazd z Getafe i mecz u siebie z nieobliczalnym Elche. Ale jest trochę dni przerwy, wrócą Leo, Dani i Valdes - potrzebna jest świetna dyspozycja całej ekipy i zaskoczenie Simeone czymś nowym. Nie ma co ukrywać, że Barcelonę ma rozłożoną na czynniki pierwsze i tylko mądrze ułożona taktyka wraz z dobrą grą może zneutralizować Atletico.

0

Nie mogłem przepuścić takiej okazji ;)

0

Przepraszam, już 3-0.

0

2-0 dla tatusia.

0

Nie ma co płakac. Zawsze można było trafić na kogoś mocniejszego - Bayern czy Real. Nie jest źle.

0

O jeju jak nie wygramy, to trzeba będzie zmienić trenera i połowę składu.

0

Przynajmniej pokażą jeden mecz w TVP.

0

Yaya ustawi przecinków w środku pola.

0

A ja już mam wyniki losowania - FCB vs Galata.

0

Im później z mocnymi, tym lepiej.

0

I spaść na niskie D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?