KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złóżcie się jeszcze na aureolę dla niego.
0
Dokładnie tak jest, podobno kiedyś ktoś go widział w kolejce do MOPSu.
0
Pewnie nie ma co do garnka włożyć i za co kupić pieluch dla Thiago.
0
Padre Corleone
Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach i o syfie, bo po prostu to mają ;)
0
Zdecydowanie tak.
0
3/4? Nie wiem jak to wyliczyłeś, ale mi wychodzi nieco mniej ;)
0
BarcaForever24
Nie chciałem być brutalny w sobotę, ale niestety masz rację.
0
lukiiifcb
Tak samo jak połowę Twojego. Zresztą ponad 1/3 wędruje i tak do pasożytów naszego kochanego kraju.
0
To strasznie niesprawiedliwe, że świat idzie w kierunku systemu 99 i 1. Czyli 99% kasy na świecie znajduje się w rękach 1% społeczeństwa, a pozostały 1% kasy dzieli między siebie 99% ludzi.
0
Przecież Messi powiedział, że może grać w piłkę za darmo, więc po co mu podwyżka? Przeznaczyć połowę wynagrodzenia na domy dziecka i hospicja.
0
Atletico zrobiło niezły biznes z Davidem. 16 meczów w PD, 8 bramek, 4 asysty. Jeszcze Barcelonie pyknął brameczkę w Superpucharze. I to wszystko za niewiele ponad 2 banieczki. Jeszcze ze 3 lata może pograć na takim poziomie.
A na Barcelonę był za stary, za słaby, za wolny i nie pasował Messiemu.
0
Don King załatwiłby mu list żelazny od Obamy i możliwość współpracy z Mossadem.
0
Rosell robi wszystko, co może żeby Leo nie był smutny. Trzeba go za to pochwalić.
0
Geniusz.
0
Rok 2012 nie istnieje w tym zestawieniu, bo nie jest brany pod uwagę.
Może Barcelona miała za to grupę śmierci?
0
Tak się składa, że mieli tyle samo bramek i asyst w lidze od stycznia do końca sezonu 12/13 - po 20 bramek i 8 asyst, jeśli się nie pomyliłem w liczeniu. W tym sezonie Cristiano ma już 17 bramek,a Leo 8, także w asystach Messi przegrywa.
Jeszcze raz powtarzam, że ogórkom Cristiano w Lidze Mistrzów nie strzelał. Udowodniłem to ciut wyżej.
0
Ogórkiem jesteś Ty:
Galata, która wyszła z grupy - 3 bramki i 1 asysta w jednym meczu
Juventus - 3 bramki i jedna asysta, ale w dwóch meczach
Kopenhagi nie liczę
Man U - 2 bramki w dwumeczu
Galata ponownie - 3 bramki w dwumeczu
BVB - jedna bramka w dwumeczu
Rok 2013
0
Dobrze, że gala coraz bliżej i w końcu znikną artykuły w stylu "ktoś by komuś coś przyznał, ale nie może". Aż żal już na to patrzeć. Dawno temu jest już pozamiatane i żadne komentarze, wypowiedzi i prośby błagalne tego nie zmienią. Ani najbardziej zażarte licytacje, bo jeden strzelił gola, a drugi strzelił kupę.
Od początku roku w korespondencyjnym pojedynku na bramki Messi - Cristiano prowadził ten drugi i od razu prasa pisała, że będzie to pojedynek o ZP. Messi ani nie grał super wybitnie, ani nie miał szczęścia. Wszystko przez kontuzje. Dlatego ZP powędruje do Cristiano. Wygrał sporo meczów w pojedynkę, nie przełożyło się to na wielkie osiągnięcia zespołowe, ale o krok był przed Messim. Ribery w mojej opinii nie był aż tak decydującym jak ww dwójka. To pewnie przesądzi szalę zwycięstwa.
0
Zobaczymy kto kogo zniszczy. Bardzo wiele zależy od ich pojedynków.
0
Dziś 90 minut powinni zaliczyć: Oier, Montoya, Bartra, Song, Tello, Sergi Roberto. Czyli stali bywalcy ławki lub trybun. Plus Puyol i Iniesta, żeby wejść na właściwe obroty ze słabszym zespołem. Do tego Neymar i Pedro w ataku, pierwszy nie zagra z Getafe, a drugi na to właśnie Getafe jest szykowany do gry. Zostaje jedna wątpliwość - Adriano czy Alba.
Teraz inna sprawa. Trzeba szybko zapomnieć o losowaniu CL. Skupić się na każdym kolejnym meczu i powoli myśleć o Atletico. To jest główny cel na chwilę obecną. Oprócz Cartageny jest trudny wyjazd z Getafe i mecz u siebie z nieobliczalnym Elche. Ale jest trochę dni przerwy, wrócą Leo, Dani i Valdes - potrzebna jest świetna dyspozycja całej ekipy i zaskoczenie Simeone czymś nowym. Nie ma co ukrywać, że Barcelonę ma rozłożoną na czynniki pierwsze i tylko mądrze ułożona taktyka wraz z dobrą grą może zneutralizować Atletico.
0
Nie mogłem przepuścić takiej okazji ;)
0
Przepraszam, już 3-0.
0
2-0 dla tatusia.
0
Nie ma co płakac. Zawsze można było trafić na kogoś mocniejszego - Bayern czy Real. Nie jest źle.
0
O jeju jak nie wygramy, to trzeba będzie zmienić trenera i połowę składu.
0
Przynajmniej pokażą jeden mecz w TVP.
0
Yaya ustawi przecinków w środku pola.
0
A ja już mam wyniki losowania - FCB vs Galata.
0
Im później z mocnymi, tym lepiej.
0
I spaść na niskie D?