0

Meczu z City obawiam się tylko z dwóch powodów. Pierwszy to Kun Aguero, a drugi to mocny fizycznie środek pola. W sumie tego środka boję się bardziej niż Kuna. Jak zdominują Barcelonę, to będzie jak z Bayernem. Straszna fizyczność vs finezja, spryt i polot. Czasami warto być większym. Zresztą sam nie wyobrażam sobie jak Busi zareaguje po zderzeniu z Toure.

0

Chyba raczej w Levante.

0

Przecież Piotrek na pewno będzie grzał ławę.

0

"Chcę grać do 40-stki, a potem zostać agentem" - kolego przeprowadź się do Polski, bo tutaj agenci w wieku 40 lat są już na super - emeryturze i mogą dodatkowo być p/osłem;) Nawet można rozbić auto, będąc zamyślonym, czy grozić komuś krzesłem. Życie jak w bajce.

0

Albo on albo Szmal, jest mi wszystko jedno ;) Bywają takie dni, że wszystko wychodzi. Oby dziś było podobnie.

0

Co tam obrony Ikera, Wyszomirski był wczoraj lepszy.

0

10 meczów pod rząd na swoim poziomie i możemy mówić o odrodzeniu. Faktycznie ostatnio prezentuje się nieco lepiej, ale nie ma co na wyrost chwalić. Test przyjdzie z City i w GD.

0

Przecież Alexis przy wielu kontaktach z piłką miał paraliż i atak padaczki jednocześnie.

0

Każdy ma inne odczucia. Dla mnie Xavi i Pique zawodnikami meczu na pewno nie byli.

0

Już nie wiem czy to jawa czy sen? Xavi chyba na 6 nie zasłużył. Centrował gdzieś w pole karne i udało się zaliczyć asystę, a za taki strzał na pustą bramkę powinien dostać po meczu 20 okrążeń i 100 pompek ;) Pique i Masche również za wysoko o pół stopnia. Gerard pięknie dryblował i jak zwykle stracił piłkę z czego poszła groźna kontra. Jego przyjaciel Javier oczywiście od razu podjął słuszną decyzję: kosić równo z trawą, choćbym miał wylecieć z boiska. Tak nie można robić, nawet z Levante.

0

Co znaczą te 2 miliony różnicy przy zarobkach całej kadry ;)

0

Frąk nie denerwuj się. Poprowadź Bayern do wygrania wszystkich pucharów a reprezentację do triumfu na Mundialu i dostaniesz ZP. W razie niepowodzenia zawsze możesz polecieć do Tajlandii z kolegami z repry i spędzić noc z wynajętą nieletnią. Tylko uważaj bo tam jest dużo operacji zmiany płci.

0

To zależy dla kogo ten wywiad. Jak dla publicznej telewizji to 120.

0

Szkielet obecnego Camp Nou brzmi ciekawie. Niecałe 4 lata i nie ma to przeszkadzać w rozgrywaniu meczów. Czyli nasz kraj jest pogrążony w totalnej paranoi i bezładzie. Za przykład podam tylko modernizację Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Trwa już prawie 5 lat, bo dokładnych dat nie pamiętam, na pewno początek był w 2009 roku. No i co mamy na obecną chwilę? Stan zaawansowania prac wynosi z tego co wiem 60-70% (sam Generalny Wykonawca już się chyba pogubił). Brakło kasy, prace wstrzymano na pewien okres. Zaczęli montować słynne już stalowe ringi (główna konstrukcja stadionu zbliżona kształtem do elipsy) i wszystko pod spodem zaczęło pękać. I znów hamulec. A przecież kilkanaście lat temu ten stadion był już przebudowywany.
Co mogę powiedzieć o modernizacji NC? Wszystko chyba wyjdzie w praniu. Niejeden tęgi umysł będzie musiał się głęboko nad tym tematem pochylić. To, co podał zarząd, czyli liczby i terminy wcale się nie musi zgodzić. Lwia część pracy będzie musiała się odbywać latem, przynajmniej te prace, które bezpośrednio będą miały związek z ingerencją w konstrukcję. Ambitny projekt, trzeba to przyznać.

0

Mam to samo ;) Chodziło mi właśnie o inne źródło niż te szczątkowe informacje. Trzeba poszperać głębiej.

0

Zawsze myślałem, że Nou Camp to żelbetowy kloc. Masz gdzieś opis konstrukcji, najlepiej po polsku? Znalazłem tylko szczątkowe informacje po angielsku, ale nie wiedziałem, że są tam słupy stalowe.

0

Jak będą chcieli wygrać wszystko, to wiadomo, że sobie nie poradzą. Tylko pytanie na co nastawi się Simeone?

0

Coś czuję, że emocje będą do ostatniej kolejki. I bardzo dobrze, że tak się stanie. Real poczuł krew, to teraz nie odpuści nikomu. Atle ma wielki potencjał i nie widzę opcji, żeby mieli tanio skórę sprzedać ;) To wszystko wymusi 100% zaangażowania Barcelony - a przynajmniej tak powinno się stać. Ale jest też druga strona medalu: spadek mocy w europejskich pucharach. Taki Bayern ma stabilną sytuację w tabeli, kwestia mistrzostwa już się klaruje. Przyjdą najważniejsze mecze w CL, a oni będą odpoczywać w Bundeslidze. Ale cóż, wszystkiego mieć nie można.

0

Obejrzyj cały mecz, a zmienisz zdanie. Levante grało dobrze, a Barcelona poniżej swego poziomu. Fragmentami tragicznie.

0

Zdjęcie pod tytułem: "Judaszowy pocałunek"

0

Kolega w formie ;) Cytat tygodnia.

0

Tiki - taka znów bez szybkości, bez pomysłu i bez chęci. Źle się ogląda taką Barcelonę. Papa znów się pomylił. Zdjął najlepszych na boisku Fabsa i Pedro, a zostawił Alexisa, który grał katastrofalnie. Tak się po prostu nie robi. Niby w statystykach jest 17 strzałów, z czego 6 w światło, tylko jakie zagrożenie stworzyła faktycznie Barcelona? Małe, żeby nie powiedzieć niewielkie. Irytuje mnie para Pique - Masche i to coraz bardziej.
Czemu nikt się nie uredzy w piersi po meczu i powie: faktycznie zagraliśm y jak pokraki. Zabrakło szczęścia, mieliśmy pecha, na Antarktydzie są upały w zimie, sędzia jeździł wózkiem golfowym. Wszystko tylko nie my i nasza dyspozycja. Panowie trochę honoru.

0

Za to ja wytrzymałem do końca. Ostatni mecz na kuponie, fajne pieniądze i pełen pokój facetów. Po golu Artura okrzyk było słychać chyba na drugi koniec miasta. Sąsiedzi się nie cieszyli ;)

0

Która to już końcówka oglądana na kolanach? Od dawna dają emocje i łzy.

0

Chodziło mi o częstotliwość spotkań.

0

Chyba jednak nie.

0

jakby nasza reprezentacja grała tak często jak Barcelona, to bym 30stki chyba nie dożył.

0

Czemu redakcja pozwala, żeby komentarze zawierały wulgaryzmy? Czyżby podwójne standardy?

0

To nawet nie jest slow motion, tylko olewka ;)

0

Dokładnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?