KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tata się zagalopował, ale od razu zreflektował.
0
Jest tydzień odpoczynku. W kościach trudna batalia z City i awans do finału CdR. Sociedad walczy o czwarte miejsce w La Liga. Tata trochę się zagalopował w swoich pseudorotacjach. Trzeba wrócić na właściwe tory. Jest na to kilka dni, mecz z Almerią na CN i znów trochę luzu. Te prawie dwa tygodnie mogą przesadzić o postawie zespołu w dalszej części sezonu. Nie można tego spartolić.
0
Po tym co pokazał ostatnio wcale mnie nie dziwi zainteresowanie szejków.
0
Kurtuła powtarza, że chce być nr 1 w Chelsea. I patrząc na jego grę - na pewno będzie. Także tylko magiczne pieniądze i pranie mózgu mogłyby zmienić jego przyszłość.
0
Nie zauważyłem zmiany oceny u ALexisa. Teraz jest już dobrze.
0
Trzeba pochwalić Valdesa i Pique. Świetna dyspozycja. Reszta obrony również na plus. Iniesta odpalił w najważniejszym momencie sezonu. Alexis zasługuje na wyższą notę. Zagrał niezłe zawody i 5,5 mu się należy.
0
Zaraz, zaraz. Ten wielki klub gra po raz pierwszy w fazie pucharowej CL? Jak daleko sięgnąć pamięcią, nigdy ich tam nie było. Ale żeby nigdy w historii?
0
Wróci na Final Four. Šarić godnie go zastąpi i Barca pokona rywali w drodze po Ligę Mistrzów. Nie może być inaczej.
0
Faktycznie wielki pojedynek mocnych zespołów. Będzie co oglądać, będą emocje.
0
Znam Barcelonę trochę dłużej niż od sezonu 2008/2009. Co miał na myśli Jose mówiąc "od wielu, wielu lat"? Do jakich lat czy konkretnego sezonu się odwołuje? Jasne, że obecnie Barcelona nie jest na szczycie piłkarskiego świata, że miała lepsze okresy w poprzednich latach. Ale ta Barcelona może dziś pokonać City, które z kolei nie dało żadnych szans Chelsea.
Może intencje Mou były nieco inne, ale ja tam nie będę mu czytał między wierszami. Obecna Barcelona nie patrzy na Messiego, jednocześnie modląc się o jego cudowne bramki. Strzelają Alexis i Pedro, wrócił Neymar, Cesc zadziwia świat, a Iniesta wraca na właściwe tory. Valdes ma sezon życia, środek obrony mocno się poprawił. Tego nie było rok temu, ani dwa lata wstecz.
0
Cuenca po sezonie dostanie bilet w jedną stronę. Ciekawe co z Ibim? Tata podobno klepnął już powrót Rafy, więc pewnie walizki spakuje JdS. Sergi ma kredyt zaufania, ale wg mnie nic nie robi w kierunku jego odpowiedniego wykorzystywania.
Co do meczu z City - bramkowy remis i pijemy ;)
0
Już się zaczyna. Masche zagra, albo nie zagra. Fernandinho może, albo i nie może. Zaraz jeszcze Kuna postawią na nogi. Pewnie z Barcelony też gruchnie info, że ktoś z kluczowych piłkarzy ma uraz. Może nie teraz, może przed rewanżem. I już trzeba mieszać składem i cały misterny plan w p....
0
Oglądałem i byłem pod wrażeniem. Jak odpalą wszystkie rakiety, to nie ma możliwości ich pokonać. Dream Team jak koszykarska USA na IO 1992.
0
Prędzej na skrzydle zagra Messi niż duet Sergio i Song w środku. Ale generalnie wszystko jest możliwe.
0
Myślisz, że Tata nas aż tak zaskoczy? Wg mnie zagrają Sergio, Xavi, Iniesta i Cesc.
0
Jeszcze bramkowy remis z City i będę przeszczęśliwy.
Mecz z Rayo niczego nie udowodnił. Rezerwowym składem Barcelona również by ich pokonała. Jedyny plus to powrót do gry Neymara. Przyda się we wtorek.
0
Tu się miało wkleić
0
0
Nie przejechał jak walec, ale drugie złoto jest. Cieszmy się i radujmy.
0
Czy tylko mi przypominał Tomasza Zimocha?
0
Ok już mam, 17-8 masakrują PSG.
0
Problem w tym, że nie mam.
0
Podrzuci ktoś transmisję z handballa? Szukam i nie mogę znaleźć.
0
Dziś przede wszystkim oglądać będziemy zmagania w Soczi, gdzie jest szansa na kolejny medal w skokach narciarskich. Szkoda, że w tym samym czasie jest hit PL MC - CFC. Mecz z Rayo pewnie wielu emocji nie przyniesie, bo piłkarze z Vallecano pewnie wyjdą po jak najmniejszy wymiar kary. Przed nimi ważniejsze mecze. Mecze o utrzymanie w La Liga.
0
Nuneza można o wiele rzeczy posądzić. Ale, żeby razem z zarządem nie wspierali odpowiednio kapitana? Pewnie to wsparcie miało polegać na znaczących podwyżkach co roku i najlepszych zarobkach na świecie ;)
"Nienawidzimy ciebie tak bardzo , gdyż tak mocno cie kochaliśmy ".
1
Headshot nie z tego świata. Występek perfidny, ale celność na poziomie snajpera.
0
Marian Bjoergen miał słabe smary. Pod koniec pedałował, a narty stały w miejscu. Co innego nasza Justyna. Pochłaniała kolejne metry jak Ryszard Kalisz diety poselskie.
0
Każdy jest kowalem swojego kowadełka. Skoro eksperci dali ciała, powinni teraz się wycofać ze swoich słów. Chyba, że honoru im brak ;)
0
Tak wygrywają tylko wybitni.
0
Rafa to mega talent. Wszyscy trenerzy , którzy mieli styczność z braćmi Alcantara potwierdzają większy potencjał młodszego. W Celcie gra już pierwsze skrzypce, ale za bardzo nie ma wsparcia w kolegach. Podobno Martino już zaklepał jego powrót. Wszystko teraz w jego rękach. Im więcej minut przekaże Rafie, tym lepiej. Zresztą sam zainteresowany zawsze w szybkim tempie zdobywał pierwszą jedenastkę.