Kreaton
Dołączył/a: styczeń 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to widzę Panowie, że dzisiaj spotykamy się przy Łazienkowskiej na ostatnim meczu w roku :)
0
To zajebiste info, trzymajmy kciuki, żeby tak było.
0
Kiedy przewidywany powrót Dembele?
0
Specjalnie dałem cudzysłów - sobą z tego sezonu
0
Suarez dzisiaj jakby nie był "sobą".
0
Podlinkuje ktoś szybko 6 odcinek Belfra?
0
Ja naprawdę nwm co mam myśleć o takim Rakiticu. Jest tak nierówny jak polskie drogi jeszcze kilka la temu.
2
Vidal za Rakitica i będzie git.
2
Jaka żeżuncja...
18
Znowu dwóch na Samedo i Rakitic nie asekuruje...
0
To Legia gra w LM?
1
Jak podobny do Rakiety to ja dziękuję.
0
Niestety muszę się zgodzić. Poza tym słabe decyzje podejmowane przez bohaterów w celu ucieczki. Jeszcze ten ziomek, który nie zabrał zrzuconego pistoletu na parter, tylko zostawił, aby Iwo mógł zabić więcej osób... Trochę szkoda, bo po pierwszym odcinku zapowiadał się całkiem nieźle. Mam nadzieję, że następne odcinki zrekompensują ten niedopracowany.
0
Tylko nie Biglia.
1
W końcu 420 hehe
0
I to jest właśnie piękne.
0
Trochę w tym prawdy jest.
Nie dziw się, że ciągle masz pod górkę, skoro zmierzasz na sam szczyt"
0
Dybala dobrze wie jak trzymać pozycję, bo jest profesjonalnym piłkarzem, wszystko zależy od trenera i wyznaczenia właściwego miejsca na placu gry.
Niestety musisz mi przetłumaczyć na język polski drugą część twojego komentarza. Kopacze z ligi argentyńskiej nie są na poziomie tych z Europy. Żaden z nich w piątkowym meczu mnie do siebie nie przekonał.
2
Zaczynam się zastanawiać czy AFA nie naciska na Sampaoliego, aby wystawiać tych gówno-grajków z ligi argentyńskiej. Przecież to jest niemożebne. Zamiast Dybali postawić na Benedetto na kiju, który słynie ze skuteczności w lidze, która jest tyle warta co obszczany śnieg. W ogóle dla mnie to jest dziwna sprawa. Katowanie cały czas Bigli, piłkarskiego nieudacznika, zamiast zagrać Pastore, który wszedł w jednym meczu, bodajże z Boliwią na ostatnie 20 min i zrobił więcej niż cała pomoc Albicelestes w całych eliminacjach. Trener powinien powoływać stałą kadrę, ew. rotować dwoma zawodnikami, ogrywać skład i piąć się w górę, a nie co eliminacje wymieniać pół drużyny i ściągać niesprawdzonych kopaczy z gówno-ligi. Całe szczęście, Argentyna wciąż zależna jest tylko od siebie. Wystarczy wygrana w ostatnim meczu, aby zapewnić sobie przynajmniej baraże (co jest właściwie równoznaczne z awansem), a w najlepszym wypadku 3 miejsce w grupie.Nie zmienia to faktu, że od czasów Bauzy na lepsze zmienił się tylko pressing, który po pierwsze w ogóle jest, a po drugie jest bardzo agresywny. Mam, jednak nadzieję, że Argentyna powstanie z kolan i po awansie na MŚ w Rosji, choć nie zasłużonym, będzie potrafiła ustabilizować swoją grę, skład i powalczy o najwyższe cele na zbliżającym się wielkimi krokami święcie Piłki Nożnej.
1
Koniecznie weź jakieś sabwooferem. Ja ostatnio się mocno zastanawiałem nad tymi: https://www.ceneo.pl/31218546. W końcu stwierdziłem, jednak że wymęczę moje stare do zepsucia. Naczytałem się dużo opinii i te, które Ci podałem są godne polecenia.
0
Skrajności są niepokojące, ale lepiej się sprzedają, cóż zrobić...
5
Ubecki... XD. Każda opinia, która nie gloryfikuje Polskiej historii jest ubecka, a każdy kto ją wygłasza to komunista. Jasna sprawa. Mam straszną polewkę z osób, które wywyższają naszą historię ponad inne. W każdej są wielcy bohaterzy, w każdej są wybitne jednostki, które ciągną naród, o czym pisał Hegel i każda ma swoje czarne karty. Nie znaczy to, że krytykuję powstanie filmu, który stworzył IPN, bo i takie są potrzebne. Czepianie się, że w takim filmie nie opowiedziano o antybohaterach czy też wydarzeniach, które nie są dla nas chlubne to tak jak czepianie się np. miasta, że w swoim spocie nie zamieściło melin bezdomnych. Wszystko z umiarem.
1
To znamy już 4-ego wieszcza narodowego.
0
Czyli sprawa jest oczywista. Jeśli do 1 w nocy Lemar będzie w LFC mamy Cou, jeśli nie...
0
Chcieli się uniezależnić, mieć coś swojego i nie mieć nikogo nad sobą. Odważna i ciekawa decyzja, zobaczymy jak im to wyjdzie.
0
Miejmy nadzieję :)
0
Są jakieś świeże plotki transferowe?
4
Dobre podsumowanie, podpisuję się pod nim.
1
Spokojnie, prawdopodobnie będzie tak jak jest, to tylko wymysły opozycji, która chce nastraszyć obywateli. PiS pewnie chętnie, by to zrobił, ale wiedzą jaka jest opinia ludzi. Nie ma się czego bać.
6
Mam wrażenie, że niektórzy aż się palą, aby wybuchła wojna, tylko żeby postrzelać z karabinka. Ludzie czy wyście oszaleli? Jak można po doświadczeniach drugiej wojny światowej, masowych morderstw pisać takie rzeczy? Wiecie ile ludzi podczas wojny wykręcało się z obowiązkowego poboru, żeby tylko przeżyć. Wy wojsko traktujecie jako zabawę, aby uczynić z "pizdeczki" dorosłego mężczyznę? O czym piszecie mając na myśli zle wychowanie? O to, że rodzice nie biją swoich dzieci? Świat się po prostu zmienia. Nie jest lepszy czy gorszy, jest po prostu inny. Myślicie, że naprawdę waszym dziadkom było tak dobrze, jak każdy dzień żyli w strachu o swoje życie? Nie rozumiem jak można w ogóle na serio pisać takie rzeczy o "pizdeczkach" i pedałkach, którzy muszą stać się prawdziwym samcami. Chcecie zmieniać świat? Zacznijcie najpierw od siebie.