Kreaton
Dołączył/a: styczeń 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O to to!
5
Jezu, serio, jak można doprowadzić Polską telewizję do takiego stanu. Przed chwilą w wiadomościach w tytule reportażu użyto słowa "lewacy". Jeśli to ma edukować młodzież, to ja się boję jak bedą robiły to szkoły z nowa podstawą programową...
5
Nie wiem czy ktoś słucha teraz rozmowy w TVP Info, ale muszę wam powiedzieć, że poziom jaki prezentuje prowadzący jest tak niski, że aż mi jest wstyd za niego. Jeden inteligenty koleś, który cały czas wszystkich wyjaśnia i dziennikarz, który przerywa w połowie zdania jeśli ktoś powie coś złego na partię rządząca. Dramat.
1
O kurczę, ale ty kreatywny, hahaha. Że też nikt tego jeszcze nie wymyślił...
0
Przecież mogli dać za niego 20 baniek i wypożyczyć chociażby do takiej Sevilli, aby ogrywał się w lidze, ale po co... Lepiej odczekać rok i kupić go za 8 razy więcej.
0
Jak nie do Dortmundu to napewno inna drużyna z topu by go chciała. A jakby chciał zostać? Proszę bardzo, napewno dużo okazji do grania by sie dla niego znalazło, chociażby przesuwając Leo do środka.
1
Ty widzisz co kolega wyżej napisał? Kupić i wypożyczyć do BVB. W naszym zarządzenie pracują osoby tak niekompetentne, że nie potrafili wyciągnąć żadnej takiej perełki.
0
Będę go bacznie obserwował, potem pewnie coś napiszę na temat jego występu.
17
Dzięki za poprawienie. To zmienia kompletnie postać rzeczy, teraz wszyscy bedą wiedzieć o co chodzi.
2
Jakby co mecz Napoli - Nicea na Canal+ o 20:45. Zobaczymy co ten chłopak potrafi.
2
Nawet boję się pomyśleć jakbyśmy, wtedy zamiatali rywali.
0
Dla mnie też niesmaczne, ale cóż zrobić...
0
Wydaję mi się, że były jakieś zawirowania z licencjami. Poza tym słyszałem jak szejk mówi, że jest wdzięczny Barcelonie za współpracę.
2
Coś czuję w kościach, że transfery Dembele i Seriego są pewne + dokupimy jednego piłkarza z PSG ze zniżką za nieutrudnianie transferu Neymara, patrz Draxler/Di Maria.
1
Dziena mordy.
0
Ktoś mógłby opisać krótko występ Seriego?
4
O 20 wylądowałem na lotnisku lecącym z Barcelony do Polski. Jestem w ciężkim szoku. Kondolencje dla rodzin ofiar. Jeszcze dziś rano byłem w okolicy placu katalońskiego spacerując po Barcelonecie. Gdyby mój samolot wylatywał 2 h późniejj nie dojechałbym na lotnisku i tkwiłbym w stolicy Katalonii nie mając żadnej mocy sprawczej, obawiając się i licząc godziny. Gdybym nie był sam ofiarą... Tylko po takich sytuacjach można sobie zdać sprawę jak bardzo małym człowieczkiem się jest.
30
Gorące pozdrowienia z trybuny Camp Nou. Zdjęcia wkrótce.
0
Jak byłem na meczu we Frankfurcie to komunikacja też była za darmo, chciałem się tylko upewnić ziom, czil.
0
Ziomki czy jak mam bilet na mecz to dojazd metrem na Camp Nou jest w pakiecie czy muszę dodatkowo bulić?
40
La Ramblo, melduję się właśnie w samolocie nam mecz Barcy. Życzcie mi powodzenia. Postaram się po wszystkim załączyć kilka zdjęć z meczu. Pozdrawiam!
1
Tu nie chodzi o to, że Paulinho nie może zaskoczyć... Za 40 mln kupujemy kota w worku z ligi chińskiej, który w dodatku jest dziadkiem. Tu nawet nie ratuje go parę dobrych występów w reprezentacji Brazylii. Na tle zawodników z Azji każdy może wyglądać dobrze. Jakbyśmy kupili go za 15 mln to jeszcze byłoby do zniesienia, chociaż nadal nie byłyby to dobry transfer. Przypominam, że prawdopodobnie Arda pójdzie za 10 mln do Galatasaray. To jest dramt k...
1
Prawda to co ten gość gada. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, będzie to dramat:
0
O, to już niedługo. Dzięki.
0
Zapomniałeś o VIP
0
Kiedy grają?
0
No to nie wiem czy Ciehanek spełni twoje wymogi.
0
Liroy naprawdę spoko ziom i raper. Nawet dopiął swego, jeśli chodzi o ustawę o leczniczej marihuanie.
0
Nie wiem czy piwo może być dobre dla zdrowia, a chyba o tym wspominasz, bo smak jest kwestią indywidualną. Mój komentarz miał pokazać hipokryzję zarówno jednej jak i drugiej strony. OOOO, oni wylewają Ciechany, marnotrawstwo!!!111 Marnotrawstwo to marnotrawstwo, nie ma tu co porównywać.
0
Pan Scyzoryk.