Kreaton
Dołączył/a: styczeń 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie, Coutinho, grałby wtedy na pozycji Iniesty.
1
Ambitne dialogi w tym filmie, nie powiem xD
0
Neymar też był młodziutki. Również coś czuję, że nie będzie takiej magii jak za Neya, ale będzie dobrze.
0
Też mam taką nadzieję bracie. Zobaczymy jak będzie, oby tylko nie spieprzyć transferów.
0
Źródło rzetelne?
1
On robił to co według mnie w futbolu jest najważniejsze, czarował chwilę. Odrywał mnie od rzeczywistości i powalał na ziemię fenomenem. Jakby nie było, piłka nożna to tylko gra, a on sprawiał, że była ona jeszcze wspanialsza.
2
ScoutNation właśnie wrzucił film podsumowujący wyczyny Neymara. Jak tak na to patrzę, to jednak wydaje mi się, że nikt nie jest w stanie go naprawdę zastąpić. Powodzenia Ney!
0
Polecam Acestream + http://www.livefootballol.me/live-football-streaming-2016.html. Najlepszy duet wszechczasów.
2
I jeśli chodzi o klasyfikację kanadyjską ma lepsze statystyki od Verrattiego w poprzednim sezonie. Liczby nie grają, ale warto takie rzeczy wiedzieć.
0
Hazard to zawodnik, który gwarantuje od razu najwyższy poziom, a i mógłby u nas grać spokojnie jescze 7 lat na najwyższym poziomie. Dembele, młody, piekielnie szybki, rok grania o najwyższe cele w Dortmundzie, świetny transfer na przyszłość, ale napewno nie tak doświadczony. Kto wie czy tak jak Neymar, nie odszedłby od nas za 4, 5 lat kuszony olbrzymią kasą.
0
Moim sennym marzeniem jest transfer Hazarda, Coutinho i Seriego. Ten pierwszy, praktycznie niemożliwy do wyjęcia, chyba że na stół poszłoby około 140 mln... Ten drugi zamknąłby się w 100-110 mln, a trzeci w 30-35 mln. Razem daje nam to około 275 milionów. Jeśli zarząd byłby skłonny sprzedać Turka i Gomesa mogłoby nawet styknąć. Co o tym myślicie? Dla mnie Hazard jest jedynym zawodnikiem, który z miejsca może nawiązać do poziomu jaki prezentował Ney.
9
Seri to bardzo dobra alternatywa dla Verrattiego. Jakby patrzeć tylko na statystyki to właśnie Iworyjczyk prezentuje się lepiej. W dodatku w swoich ruchach też przypomina generała. W końcu nie na darmo nadano mu miano czarnego Xaviego.
1
Spoko. Fajnie avek współgra z tym nickiem.
0
Jaka jest etymologia twojej nazwy? Swojego czasu czytałem świetną książkę: "Homo Faber", tak mi się przypomniało.
0
Arka mówi siemaszko LE.
0
A Hazard?
0
Mam pytanie. Kupując bilety na oficjalnej stronie Fc Barcelony, można trafić na trybunę gości? I jak moglibyście mi doradzić, gdzie najlepiej siedzieć. Będę wdzięczny.
0
Tomaszewski to największy Janusz futbolu, więc nic dziwnego.
0
Dzięki!
0
No racja, chyba że byłbym chory i bym majaczył.
0
Dzięki :)
0
Którego sierpnia w końcu gramy z RM o Superpuchar u siebie, bo się trochę pogubiłem? I czy jakbym miał chęć, czas i piniądz pojechać na meczysko to bilety byłyby dostępne w kasach czy lepiej nie ryzykować i zakupić takowe przez internet?
0
Vielen Dank!
0
Ludzie, czy ktoś ma link do streama TVP 1? Jestem za granicą, więc oficjalnego nie odpalę, a nie mam w dekoderze. Ktoś, coś poratuje?
0
Jakbym miał pisać życzeniowo toThiago i Hazard.
2
Czy to już pasta?
2
Czy wy w ogóle wiecie co to jest komuna? Mam wrażenie, że to słowo jest nadużywane przez prawicowców. Ile to już można ciągnąć i kupować wyborców "usuwaniem komuny". Większość z was pewnie nawet nie miała szansy żyć w czasach PRL-u i zasmakować tego systemu, a teraz rzucacie tym słowem pozbawionym treści na prawo i lewo, jakby miało jakieś odniesienie do naszej rzeczywistości. Może nazwijcie też partie PiS komunistyczną tylko, dlatego że nałożyła podatek na paliwo. Dramat.
0
Bioshock Infinite
0
Dziena.
0
Kto zapowiedział tę bombę, bo jakoś mi umknęło?