3

Ale o jakichj rodziniach ty piszesz? Znasz aż tyle Polskich rodzin od środka, żeby móc się na ten temat wypowiadać czy zmyślasz?

2

To było stylizowane na ironiczny komentarz, ale rozumiem, że w takich dyskusjach trudno to wyczuć, sami widzimy jakie są wypowiedzi...

3

Naprawdę, jest mi bardzo przykro, że w tak pięknym państwie jak Polska są ludzie, którzy piszą takie rzeczy. Niesamowite jest to, że w większości ludzie wypowiadający się w ten sposób deklarują się jako katolicy, ale bardziej są wyznawcami kościoła niż Chrystusa. Wstyd mi za ludzi, którzy szufladkują i oceniają ludzi po ich szatach.

5

Bo są mężczyźni, którzy nie są prawdziwymi samcami i muszą zmężnieć. Musimy im zaglądać pod kołderkę i wysyłać przymusowo do wojska, aby poznali smak prawdziwego życia.

2

Haha, kurde to pojechałeś. Wszystko dla ludzi, ale... Wypowiedź typowego, internetowego hipokryty, który uważa, że jest w tolerancyjny, ale jak przychodzi co do czego to ... nie no, ale szanujmy się są jakieś granice. Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie tak bardzo przypieprzaja się do innych. Nie podoba się jak ktoś się ubiera? To po prostu na niego nie patrz, a oceniać to możesz, wtedy gdy go poznasz. To o czym piszesz nie świadczy o Tobie za dobrze, ale rób co chcesz, przecież jesteś wolny.

0

Ok, dziena.

0

Czy ktoś słuchał konferencji z udziałem Dembele i może potwierdzić, że Fernandez powiedział wprost: "transfer jest wykluczony"? Ja słyszałem coś w stylu: na razie potrzebujemy zawodników na innych pozycjach.

1

Wszędzie ludzie muszą wpychać swoje polityczne przekonania, to już uszami zaczyna wychodzić...

0

Odstawili poboczne wątki, by zająć się tym co od początku miało nadejść, czyli mobilizacją do walki z białymi wędrowcami. Moim zdaniem groteskowo przy tym patetycznym głównym wątku, wyglądałyby inne, pomniejsze linie. "Teleportacja", o której mówisz jest związana z nagłym przyśpieszeniem akcji." Gra o Tron" zmieniła trochę sposób przedstawiania akcji, niektórym się to może podobać, niektórym nie, zresztą jak wszystko na tym świecie. Wiadomo, że posłuchałoby się trochę więcej bluzgów Clagena, ale myślę, że już czas na takie zabawy się skończył. Nadchodzi Prawdziwa Wojna.

0

W którym momencie postacie się teleportowały?

0

Jedyny plus, mówisz tak jakby odc. był fatalny, a nie był.

0

[UWAGA SPOILER]

Co według was było takie przewidywalne w finale sezonu? To, że Cersei nie zabije Tyriona czy to, że zdradzi Jona i Khaleesi ? Czy może to, że Arya i Sansa zabiją Paluszka? Jak dla mnie mega finał, każde z tych wydarzeń, o których napisałem mogły potoczyć się w drugą stronę i nie byłbym specjalnie zaskoczony. Niestety odwieczna zasada głosi, że jak na coś jest hype, to zaraz grono hejterów, inteligencików mówi, że wszystko było do przewidzenia i w ogóle to serial zszedł na psy itd.

18

Fernandez: "Możemy zakontraktować jeszcze nawet dwóch graczy".

1

Po angielsku brzmiało to tak, że prowadzą rozmowy z zawodnikami, mają wiele opcji na stole i mają nadzieje zakontraktować kogoś przed upływem miesiąca.

0

Czy on nie powiedział po prostu, że teraz potrzebują graczy na inne pozycje?

0

Albo Asensio z wolnego XD

2

Marcelo z dystansu.

1

Tak też można :)

11

Sezon na "można wyłączyć" uważam za rozpoczęty.

0

Sprzedać Gomesa, Rafinhe, Arde, Douglasa i od razu hajs na kupno Seriego będzie w naszych kieszeniach, a i z zarobków wybywających trochę siana do kasy klubu przybędzie.

0

Chyba raczej złożył kondolencję.

5

Gdyby nie to, że Messi nie strzelił dzisiaj 3 bramek miałby hat-tricka. Tak samo głupie rozumowanie.

0

Podwójny kanał, pięknie!

0

Jak PiS bedzie rządziło trzy kadencję to wprowadzą takie mechanizmy, że władzy realnej nie stracą na bardzo długo.

0

Jakby rzeczywiście było to bezstronna rozgłośnia z Polski, propagująca fajne eventy i ubogacająca kulturowo to można byłoby nawet popłacić. Niestety, w Polsce jest jak jest, a nasza mentalność nie pozwala nam tego zmienić.

0

I tureckie seriale, w których aktorzy przy każdej sytuacji zachowują ten sam wyraz twarzy. Chyba będziemy sobie musieli poczekać jeszcze jedną kadencję PiS-u na jakąkolwiek zmianę. Mi się w ogóle retoryka samej partii nie podoba, ale to już temat na inną rozmowę.

0

A, dobra nie skumałem o co ci chodzi hehe, głupi ja.

0

Hehe, ale mi pocisłeś kolego. Aż nie wiem co odpisać.

0

Za PO też była prorządowa, ale nie aż tak wyraźnie, bo były plebiscyty na stanowiska. Polska to Polska tu nigdy nie może być przynajmniej względnego spokoju. TVP od dłuższego czasu już stoi w miejscu, a my jeszcze płacimy za ten syf.

2

To chyba w ogóle tvn24 nie oglądasz mój drogi. Oni przeginają pałę w drugą stronę, ale nieporównywalnie mniej niż TVP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?