Kreaton
Dołączył/a: styczeń 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak, a jak "lewackie pomioty" wylewały Ciechanki do kibla to był wielki hejt od prawaków, a teraz na to przyklaskują. Tylko im zasięg reklamy robią większy.
0
Dziena!
0
Od siebie dam trzy: 13 Reasons Why, Bron/Broen, Sherlock Holmes. Każdy z innej parafii i każdy na najwyższym poziomie IMO.
0
Ej mamy ligę do FPL-a tutaj?
0
To są te detale.
0
ESPN jest legit źródłem?
0
No, to trzymam Cię za słowo. Sam będę miał zaszczyt śledzić ten mecz z trybun, więc, gdyby Dembele i Cou zagrali byłaby jeszcze większa magia i przeżycie.
1
To niech już go oddadzą, ile można czekać. Jak dla mnie kadra powinna być gotowa na SPH, a wiadomo, że już tak nie będzie...
0
Paluszek świntuszek.
0
Ale klepka.
0
O to to. Dzięki.
0
Jak zadzwoni to zapytam, dzięki.
0
Coś takiego znalazłem :
1
Jak zwykle prędkość nadświetlna, to się chwali!
3
No pronto, dawaj na priva :*
8
Ktoś ma namiary na tą prezenterkę?
0
A nie bardziej opłaca się wziąć ten bezpłatny pakiet na start i potem zrezygnować?
0
O znalazłem, dzięki!
0
Jak na Ipli wykupić pakiet na jeden dzień?
0
Podobno Lanzini z West Hamu ma przyjść.
0
Zawsze takie gadanie to gra na podbicie ceny, miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
0
Bądźmy dobrej myśli.
19
Ale Di Marzio to ty szanuj.
0
Kuuuurdeeee, ale się jaraaaam. To by było turbo zajebiste, gdyby ogłosili trzy takie transfery jednego dnia, albo nawet cztery z Inigo. Ta noc nie będzie spokojna.
9
No, Di Marzio to już nie byle co, jest dobrze. Ciśniemy po Dembele i Coutinho.
1
P O T Ę Ż N E
0
Ja niestety nie miałem takiej przyjemności, ale zespół bardzo szanuję.
0
Byłeś na Nocnym Kochanku?
0
Może coś słychać o transferze Hazarda?
3
Niech RAC potwierdzi i będę spokojny.