2

Tak, a jak "lewackie pomioty" wylewały Ciechanki do kibla to był wielki hejt od prawaków, a teraz na to przyklaskują. Tylko im zasięg reklamy robią większy.

0

Dziena!

0

Od siebie dam trzy: 13 Reasons Why, Bron/Broen, Sherlock Holmes. Każdy z innej parafii i każdy na najwyższym poziomie IMO.

0

Ej mamy ligę do FPL-a tutaj?

0

To są te detale.

0

ESPN jest legit źródłem?

0

No, to trzymam Cię za słowo. Sam będę miał zaszczyt śledzić ten mecz z trybun, więc, gdyby Dembele i Cou zagrali byłaby jeszcze większa magia i przeżycie.

1

To niech już go oddadzą, ile można czekać. Jak dla mnie kadra powinna być gotowa na SPH, a wiadomo, że już tak nie będzie...

0

Paluszek świntuszek.

0

Ale klepka.

0

O to to. Dzięki.

0

Jak zadzwoni to zapytam, dzięki.

0

Coś takiego znalazłem :

1

Jak zwykle prędkość nadświetlna, to się chwali!

3

No pronto, dawaj na priva :*

8

Ktoś ma namiary na tą prezenterkę?

0

A nie bardziej opłaca się wziąć ten bezpłatny pakiet na start i potem zrezygnować?

0

O znalazłem, dzięki!

0

Jak na Ipli wykupić pakiet na jeden dzień?

0

Podobno Lanzini z West Hamu ma przyjść.

0

Zawsze takie gadanie to gra na podbicie ceny, miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

0

Bądźmy dobrej myśli.

19

Ale Di Marzio to ty szanuj.

0

Kuuuurdeeee, ale się jaraaaam. To by było turbo zajebiste, gdyby ogłosili trzy takie transfery jednego dnia, albo nawet cztery z Inigo. Ta noc nie będzie spokojna.

9

No, Di Marzio to już nie byle co, jest dobrze. Ciśniemy po Dembele i Coutinho.

1

P O T Ę Ż N E

0

Ja niestety nie miałem takiej przyjemności, ale zespół bardzo szanuję.

0

Byłeś na Nocnym Kochanku?

0

Może coś słychać o transferze Hazarda?

3

Niech RAC potwierdzi i będę spokojny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?