1

Moim zdaniem Sky dobrze poprowadziło ChF. Jakakolwiek ucieczka od razu byłaby kasowana przez zawodników z pierwszej 10-tki. Popchnąć go na rowerze 250 m przed metą już nie mogli, po prostu nie dał rady chłop, 20% nachylenia, to jednak całkiem sporo.

0

O generalkę nie, ale byliby w czubie i walczyliby o zieloną koszulkę.

3

Prawda, że ciekawsze. Szkoda tylko, że tak dużo z pierwszej 10-tki wypadło nam zawodników: Valverde, Majka, Thomas, Sagan, Porte, Cavendish. Z taką paką byłoby jeszcze bardziej interesująco, ale na szczęście są nasi złoci komentatorzy: Jaroński + Wyrzykowski aka radio Praciaki. Zajebiście się ich słucha.

0

Czemu akurat 3 lata?

0

Obczaj sobie programy na Superstacji. Może tam znajdziesz coś dla siebie.

0

Dokładnie ten.

0

LinekPark aka Chris Cornell. Też dobry agent.

9

Prawda jest taka, że strona ta stała się dla mnie zjawiskiem kultowym. Nasze utarczki polityczne, śmieszne i nieśmieszne żarty, transferowe plotki, nocne rozmowy, głupie i ciekawe pytania, to wszystko tworzy niepowtarzalną całość. Na nią również składają sie użytkownicy tacy jak Barcainfo, Kapitanhawk, Linek, a także wiele innych, bez których ta strona nie byłaby taka sama. Cokolwiek sie stało, mam nadzieje, że Barcainfo jeszcze nieraz uraczy nas swoimi ciekawostkami i z zapałem będzie się jeszcze udzielał.

2

Czy przypadkiem transfer Alvesa nie oznacza zastępstwa za Auriera? W przeszłości mówiło sie dużo o domniemanym transferze do stolicy Katalonii.

3

Ehh, dobry bajt kolego, prawie się dałem striggerować...

2

>imprezowe kawałki
>muzyka

5

Oczywiście, że tak jest. Może na początku było to uzasadnione, ale 7 lat po katastrofie? Niestety Kaczyński już się zagubił w swojej walce o prawdę, niczym pułkownik Aureliano Buendia albo jest świadomy jak dobrze spaja to elektorat PiS-u. IMO i to i to.

4

Oczywiście, że opinie o Pisowskiej niewoli są przesadzone, ale wystarczy rzucić okiem na publiczne wiadomości, żeby zobaczyć, że coś się, coś się popsuło... Dla mnie PiS to takie samo gówno jak PO i inny szrot jak Nowoczesna czy LSD, tyle że podopieczni "wszechwładnego karła" jak lubią tytułować Pana Prezesa opozycjoniści, co jest kolejnym przykładem bezsensownego machania szabelką, robią wszystko w bardziej bezkompromisowy i brzydszy sposób co daje wymienionej już wcześniej opozycji większe pole do popisu.

0

Myślicie, że jutro będzie pierwsze wideo z treningu pod wodzą Valverde?

0

Widać, że chłop się pogubił, więc postanowił szybko uciąć rozmowę, typowo.

0

Raczej na skrzydło, on sam w wywiadzie powiedział, że woli ofensywne pozycję, ale że wszystko zależy od treneiro. Myślę, że jego transfer + transfer napastnika klasy europejskiej da Legii szanse na awans do LM.

0

"Jeszcze dalej niż północ".

0

Mandat imperatywny nie jest zbyt pożądany, ponieważ jak poseł podejmuje dobrą decyzję długofalowo, która wydaje sie zła krótkofalowo, to juz od razu jest podstawa do jego odwołania. Zobacz jakby to wyglądało w dzisiejszych czasach i przy presji dzisiejszych mediów. Codziennie KOD chciałby kogoś odwoływać.

0

Też chciałbym, żeby na terenie Afryki powstały bezpieczne strefy, ale na razie dużo uchodźców znajduje się w państwach na wybrzeżu morza śródziemnego i trzeba ich jakoś rozdysponować. Skoro większość państw unii europejskiej przyjmuje przybyszów i my powinniśmy być z nimi solidarni. Zagrożenie dla kraju? Czy kobiety i dzieci stanowią zagrożenie dla ojczyzny, czy jesteś pewien, że Wyszyński w tej sytuacji byłby obojętny na los ludzi, którzy straciwszy dom w wyniku wojny (nie mówię, że wszyscy) byli zmuszeni przepłynąć morze, aby dostać się do wymarzonego, lepszego świata?

0

Mówisz tu o wybranych osobach, a ja pytałem się o światopogląd społeczno-kulturowy. Dla mnie nie do zniesienia jest, że partia, która podaje się za katolicką nie ma poszanowania dla życia ludzkiego, które jest podstawą tejże religii. Nie mówię tu, aby od razu wpuszczać hordę uchodźców, ale wykazać trochę większe zainteresowanie przybyszami z bliskiego wschodu, którzy wbrew pozorom nie są zwierzętami i ciapakami, ale ludźmi. Tak się składa, że byłem w miejscowości gdzie znajduje się obóz dla uchodźców, a mianowicie w Calais. To w jakich warunkach tam egzystują jest prawdziwym odczłowieczeniem. Oczywiście dobrze sytuowani ludzie nie chcą brudzić sobie rąk śmierdzącymi i ciemnymi podludźmi, ciekawe co byłoby, gdyby to oni zostali wrzuceni do zamkniętego ośrodka z ograniczonymi zasobami żywieniowymi i higienicznymi. Potem się dziwimy, że człowiek, który rok zamknięty jest w ciasnej klitce, sika i wydala się pod siebie zachowuje się niegodnie. To my ich odczłowieczamy. Odpowiedni stosunek do wartości patriotycznych, stosunek tej partii nazywasz prawidłowym? Kreowanie żołnierzy wyklętych na świętych i patetyczne podnoszenie naszego państwa do rangi potęgi, to nazywasz sprawiedliwym i trafionym podejściem? I nie zrozum mnie źle, nie chcę odbierać zasług ŻW czy studzić patriotyczne głowy, po prostu wszystko trzeba traktować z odpowiednim umiarem tak, aby nie zatracić się w swoim patriotycznym albo kosmopolitycznym podejściu.

0

A jaki jest twój światopogląd społeczno-kulturowy?

0

O Serim jest tyle samo wiadomo co o Cou...czyli nic. To, że brukowiec poda jakąś informację z dupy to nie znaczy, że jest ona prawdziwa.

2

Zgadzam się, że nie powinna, ale to nie od razu powód do nazywania zawodnika największym drewnem i porażką. Sam nie umiem sobie wytłumaczyć zainteresowania Paulinho, skoro np. jest taki Seri do wyjęcia za te same pieniądze, a sporo młodszy. Prawda jest też taka, że kluby zapewne dają zapytanie do dużej ilości drużyn o wszelakich zawodników, a zainteresowanie ze strony wielkiej Barcy można bardzo dobrze wykorzystać medialnie. W zeszłym roku też było głośno o różnych opcjach transferowych, a kluczowe wzmocnienia przeprowadzone zostały po cichu. Musimy uzbroić się w cierpliwość i nie ferować wyroków zbyt wcześnie.

0

Także byłego gracza Tottenhamu, czy ja mówiłem, że go chce?

0

Jeśli Valverde chciałby grać 4-2-3-1 to Cou pasuje jak ulał. Verratti to pierwszy wybór dlatego, że to zawodnik bardzo wyjątkowy. Według mnie, w przypadku fiaska transakcji z paryżanami, Ernesto może chcieć pozyskać jednego ŚPO i jednego walczącego i rozgrywającego defensywnego pomocnika takiego jak Seri.

4

Nie bądźmy kibicami sukcesu, nie można zawsze wszystkiego wygrywać. Bartomeu nie jest tak zły jak sobie to wyobrażamy, ani tak dobry i niewinny jak to nasz zarząd podtrzymuje. Niestety w dzisiejszych czasach mało kto nie ma brudnych rąk. Jak to powiedział kolega Ledsbourne, nie posiadamy zielonego pojęcia jak wygląda zarządzanie naszym klubem i przez nasze "gdybanie" narażamy się na sprzeczki. A Paulinho? Cóż, czy ktokolwiek z nas widział przynajmniej 5 jego meczów, aby oceniać jego grę w tak jednostronny sposób? Nie mówię, że jest on dobry, ale nie mówię też, że tragiczny.

0

Ziom, a skąd wiesz jakiego profilu zawodnika potrzebuje Valverde?

9

Ty tak na serio? Myślę, że to bullshit, jedzie od tego na kilometr.

0

>muzyka disco polo
>fajny koncert

1

Masz rację, poprawione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?