Leppus
Dołączył/a: wrzesień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to nie była czerwona dla Pepe?
0
Iniesta. Geniusz.
0
Zauważyliście? Casillas ilekroć gra z Barcą to ma strach w oczach. On jako bramkarz nie istnieje w tych spotkaniach.
0
Jak Real drugi raz z rzędu dogra jedenastką do końca meczu to naprawdę się zdziwię.
0
Fabregas się szykuje. :)
0
Ależ oni się nie lubią. :)
0
Widzieliście jak Khedira dostał żółtą kartkę? Zrobił taki wślizg, że zamiast w piłkarza z piłką (Messi) trafił w tego co biegł obok (Busquets). A Benzema pod względem nieporadności na polu karnym bije nawet Higuaina. Z takimi piłkarzami Real Madryt przez następne 10 lat nie pokona Barcelony.
0
Przyjście Sancheza wyzwoliło nowe siły w Pedro i Villi, to dobrze. Abidal po przesunięciu na bok obrony - wspaniały. Mascherano - dużo lepiej niż w niedzielę. Nawet Pique gra znakomicie.
0
Moim zdaniem Messi i Villa zrobili swoje. Pierwszy miał gola i asystę, drugi gola. Czego wymagać więcej od napastników? Biegać przez 90 minut nie mogą, bo kondycja jeszcze nie ta, zwłaszcza u Messiego.
0
Cholera. Fabregas odszedł i strona Arsenalu Londyn nie działa. Myślicie, że mogli z rozpaczy rozwiązać cały klub? :)
0
Jak Fabregas znajdzie wspólny język z Iniestą i Messim to zrobią razem Realowi Madryt taki młyn, że aż żal będzie patrzeć. Kolejna manita jest teraz tylko kwestią czasu.
0
Myślę, że od strony psychologicznej to jest wielki cios dla Realu Madryt i dla samego Mourinho. Tyle przygotowań, pełny skład, olbrzymia mobilizacja i zaledwie 2:2 w spotkaniu u siebie z zupełnie nieprzygotowaną Barceloną. Prawda jest taka, że my nie musimy tego pucharu zdobyć, bo Guardiola mając na uwadze długi sezon odpuścił sobie przygotowania. Real natomiast ten puchar musi mieć, bo nigdy nie będzie miał już takiej przewagi nad Barcą jaką ma teraz. Co to oznacza? Tyle, że mit Mourinho chwieje się w posadach. Jego gracze pokazali wszystko, co umieją, ale okazało się, nie pierwszy już raz zresztą, że to niewiele. Ronaldo wciąż ogląda plecy Messiego, Real dalej nie ma kreatorów gry na miarę Iniesty i Xaviego. Ma po prostu graczy bardzo przeciętnych i technicznie ograniczonych, dla których często jedynym pomysłem jest kosić równo z trawą. A to całe gadanie o tym, że mają "najlepszy zespół w historii" to się okazało stekiem bzdur. Mają dokładnie ten sam skład co przed rokiem, a nam doszedł Sanchez i Fabregas czyli gracze najwyższej światowej klasy.
0
@Bingoo
Rozumiem że wyrażenie "nie pierdziel" jest odpowiednikiem "nie masz racji" u ludzi z nizin społecznych. :)
0
Keita grał dobrze? A kto pilnował Ozila przy pierwszej bramce dla Realu? Przyjrzyjcie się powtórkom. Keita zagrał tak samo źle jak Mascherano i Abidal. Wielokrotnie nie nadążał za akcją Realu.
0
Widzieliście? Mourinho nawet ręki Guardioli nie podał. Co za cham. W głowie się nie mieści. Najgorsze że znowu trzeba będzie grać z tymi rzeźnikami.
0
"Rzeźnik" Pepe. To jest wejścia na czerwoną kartkę przecież.
0
Różnica między nami i Realem Madryt jest taka, że my mamy talent, a oni tylko przygotowanie fizyczne. Na szczęście w piłce bardziej liczy się to pierwsze, wbrew temu co sądzi Mourinho.
0
Messi i Mascherano dopiero z urlopu wrócili. Chyba od miesiąca piłki nie widzieli. Ale na "wielki" Real to wystarczy. :)
0
Biedny Real! Pokazuje wszystko co ma, Barcelona w formie wakacyjnej i jest 2:1 dla Barcy. Masakra. :)
0
Mascherano na stoperze to mądry wybór przy fatalnie grającym w meczu z Włochami Pique. Pytanie tylko czy Thiago sobie poradzi w miejsce Xaviego. Najwyraźniej Guardiola posyła do walki tych, którzy są obecnie w dobrej dyspozycji, co jest z pewnością słusznym rozwiązaniem.
0
Wystarczyłoby, żeby za każdą chamską wypowiedź dostawać bana i to "dożywotniego". Nie wiadomo co robią Moderatorzy czasami. Na stronie Realu Madryt jest jeszcze gorzej.
0
Jest też chyba taka opcja, że Mascherano będzie środkowym obrońcą, który czasem przesuwa się do przodu i odgrywa rolę defensywnego pomocnika. Z tyłu asekurowaliby go wciąż Pique i Abidal (formalnie przesunięty na bok obrony), a Masche jest na tyle szybki, że w razie czego mógłby się zdążyć wrócić. To byłoby najbardziej ofensywne ustawienie, na takie mecze do jednej bramki.
0
Jedyne czego można się obawiać to przywiązanie Guardioli do pewnych piłkarzy, które utrzymuje się często nawet po tym, jak ci piłkarze grają przeciętnie. Chodzi głównie o Keitę, Busquetsa i od ostatniego sezonu Pique. Mamy fantastycznie utalentowanych graczy. Miejmy tylko nadzieję że naprawdę najlepsi będą grać kosztem tych słabszych.
0
My nie mamy problemów z obrońcami. Problem był w pewnym momencie poprzedniego sezonu, bo akurat Abidal miał operację, a Puyol był kontuzjowany. Ale nawet bez nich duet Pique-Mascherano na środku dawał radę. Poza tym przy takim składzie jaki mamy teraz posiadanie piłki będzie tak wysokie, że wybitni obrońcy nie są konieczni.
0
@Wojtas4477
Mamy jednego przyzwoitego stopera. Nazywa się Eric Abidal.
0
@matioks12
Jak starymi kogokolwiek mogliby być geje? Zastanów się trochę. :)
0
Gol dla Włochów po rykoszecie. Villa - katastrofa. Celownik kompletnie rozregulowany.
0
Villa dalej bez formy. Jedna akcja na początku, a potem kompletnie nic.
0
Pique kontuzja. Ale taką katastrofę jaką dzisiaj grał to nie wiem czy należy się martwić.
0
Iniesta to najlepszy piłkarz świata. On robi z tymi Włochami co chce. Szkoda że nie ma za bardzo z kim grać w tej drużynie.