0

Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż Bojan przebije się w Romie. Jeżeli nie przebił się w Barcelonie, która gra futbol stricte techniczny i gdzie wszyscy chuchali na niego i dmuchali, to z pewnością tego nie zrobi w Romie, która nawet na tle ligi włoskiej jest symbolem chamstwa i rzeźnictwa. Sponiewierają go parę razy i za 2 lata nie będzie nikt pamiętał o Bojanie.

0

Szybki, twardy, świetny technicznie, potrafi podawać, strzelać gole, zadziorny, skupiony na grze, skromny, grający zespołowo. Żeby się pokazać w lidze włoskiej od takiej strony trzeba mieć naprawdę olbrzymie umiejętności i charakter. Jak znajdzie kontakt z asami Barcelony to obrońcy w lidze hiszpańskiej nie powinni być dla niego problemem. Z drugiej strony gdy coraz częściej brakuje w drużynie Puyola potrzebni są wojownicy, tacy jak np. Mascherano. Tacy, którzy nogi sobie połamią, ale nie odpuszczą. Myślę, że ci piłkarze będą gwarantem sukcesów Barcelony w przyszłości, a nie ci delikatni i symulujący jak Busquets czy Pedro. To oni powinni być uzupełnieniem wirtuozów w stylu Messiego, Xaviego i Iniesty.

0

Biedny Real Madryt... My kupujemy kolejne działa, a Ci średniej klasy obrońcę i się podniecają, że mają najsilniejszy skład w historii. :)

0

To nie prawda. Na zdjęciu wyraźnie widać strach w oczach. :)

0

Kolejna gorąca wiadomość będzie: "Agent Sancheza właśnie skorzystał z toalety". Ależ to pasjonujące!

0

Biedny Wenger. Wszyscy mu piłkarzy podkupują. Nikt nie chce grać w jego zespole. Każdy tylko patrzy jak tu gdzieś odejść.

Może jakby umiał zbudować silny zespół, a klub płacił zawodnikom odpowiednie pieniądze, to nie miałby tego problemu. Ale oczywiście łatwiej narzekać na kogoś innego i wszędzie węszyć spisek.

Dziwi mnie, że po tym wszystkim ktoś jeszcze kibicuje Arsenalowi. To niestety klub bez ambicji i bez honoru. Jedyne co potrafią, to promować młodych graczy, którzy potem zasilają inne drużyny. A to kurczowe trzymanie się Fabregasa, który przywódcą zespołu jest żadnym i który interesy londyńczyków ma za nic jest po prostu żałosne.

0

Tak. Forlan jest najlepszy. Pokazał to kiedyś w Manchesterze United. :)

0

Jak nigdy nie przepadałem za Manchesterem United to muszę powiedzieć, że ostatnimi czasy Ferguson mi imponuje. Potrafił przegrać z klasą i nie obwiniał innych za własną porażkę. Takiej klasy nie mają ani Mourinho ani Wenger. Jak kiedyś przegramy z MU, to jestem pewien że Guardiola zachowa się w taki sam sposób.

0

Czemu Teveza się nie czepiają? Kiedy on coś strzelił w reprezentacji w ważnym meczu? Odpowiedź: nigdy.

0

Choć to wydaje się niemożliwe, ale wygląda na to, że w przyszłym sezonie będziemy silniejsi niż w poprzednim. Biedny Mourinho. Ciekawe ilu teraz obrońców przeciwko Barcelonie wystawi.

0

Każdy kto twierdzi, że Real Madryt w przyszłym sezonie zdetronizuje Barcelonę powinien obejrzeć ten mecz i odpowiedzieć sobie na pytanie jaki dystans dzieli Messiego od "artystów" typu Higuain i Di Maria. Jeżeli na takich asach Mourinho buduje zespół to możemy spać spokojnie.

0

Higuain jest niesamowity. I on gra w pierwszym składzie Realu Madryt. Razem z Di Marią. Hehehehe. :)

0

Ale fuks.

0

Huigain i Aguerro nie są obaj warci nawet 5 mln euro. Ci ludzie nic nie umieją. Ani przyjąć piłki, ani uderzyć. Messi nie ma z kim grać w tej drużynie.

0

Kupmy Aguerro, to Barcelona będzie grała jak teraz Argentyna.

0

Akurat Di Stefano jakoś "obowiązku wobec ojczyzny" nie spełniał. Najpierw zdradził ją dla Kolumbii, a potem dla Hiszpanii. Więc akurat on w takich kwestiach nie jest najbardziej wiarygodny.

0

35mln za Sancheza to nie jest dużo, biorąc pod uwagę obecne realia rynku transferowego. Real Madryt dopiero co kupił sobie drugiego lewego obrońcę za 30mln. Sanchez jako najlepszy piłkarz zeszłego sezonu ligi włoskiej na pewno jest wart więcej.

0

Nawet jeżeli Fabregas był kiedyś zdolnym piłkarzem to po 8 latach grania dla Arsenalu nauczył się wyłącznie tego, jak się przegrywa. Od kogo on tam niby mógłby się czegoś uczyć? Taktyki nie ma w tym zespole żadnej, defensywy żadnej, presji wygrywania też nie. Większość tych rzekomych gwiazd, które odchodzą z tego klubu okazuje się zupełnie przeciętnymi piłkarzami. Wystarczy spojrzeć na Adebayora, Jose Antonio Reyesa, Kolo Toure. Nawet Henry w Barcelonie niewiele pokazał. Nie lepiej zainwestować w Thiago, który wychował się u boku mistrzów czyli Xaviego i Iniesty? Jak będzie ważny mecz Fabregas i tak pewnie zwichnie sobie kolano, albo zagra piętą do przeciwnika.

0

Trener Argentyny to kolejny idiota na tym stanowisku. W meczu z Boliwią najlepszym graczem był Aguero i co? Mecz z Kolumbią znowu zaczął na ławce. Linia pomocy nie istnieje, a Pastore nie zagrał jeszcze ani minuty.

0

Należy sobie zdawać sprawę, że oni te informacje sami wymyślają.

0

Dokładnie to samo jest na Interii podpisane przez Wołowskiego. Ciekawe kto od kogo przepisał.

0

Nie wydaje mi się. Po pierwsze Pique samemu na stoperze sobie nie poradzi. Jest za wolny. A jeżeli pomoże mu któryś z bocznych to robi się dziura po jego stronie, więc takie coś byłoby bardzo łatwe do oskrzydlenia. Po drugie Busquets to nie jest zbyt wybitny obrońca. On jest dobry w rozegraniu i w symulowaniu. Fabregas w składzie to kolejny gracz, który nie broniłby. Więc z takim ustawieniem wjechanie nam środkiem do bramki nie przedstawiałoby specjalnego problemu. Większy sens miałaby gra z Mascherano, który czyściłby środek pola i w razie czego potrafiłby się cofnąć i wspomóc Pique.

Moim zdaniem lepszym pomysłem na wciśnięcie Fabregasa do składu jest przesunięcie Iniesty na skrzydło w miejsce Pedro. Xavi wtedy rozgrywa z Fabregasem, który może się zmieniać pozycjami z prawie każdym zawodnikiem w ataku. I wciąż mamy dwóch napastników: Villa i Messi.

0

On jest bardzo dojrzały. Jednego dnia chce grać w Realu, a następnego już nie. Do nas też może przejdzie za 50 milionów, a po pół roku mu się odwidzi. Przy nim nawet dzieciak Robinho to wzór rozsądku i stałości. Myślę, że po incydencie z Ibrahimovicem Guardiola przekonał się raz na zawsze, że nie ma sensu sprowadzać piłkarzy, którzy mają umiejętności, ale nie mają rozumu.

0

Reprezentacja Batisty zagrała jeszcze gorzej niż ta Maradony. Bo na Mistrzostwach Świata przynajmniej potrafili ze słabeuszami wygrywać. W tej drużynie nie ma dwóch piłkarzy którzy umieliby ze sobą grać. Messi z Tevezem to chyba nawet nie rozmawiają. Za Aguero nie przepadają obaj. Di Maria jest z Realu Madryt. Nie ma drużyny, jest tylko szereg indywidualności o wybujałym ego.

0

Guardiola musi coś zamieszać ze składem. Bo ile można wygrywać z tymi samymi piłkarzami. Xavi, Iniesta, Puyol wygrali już wszystko co było do wygrania. Potrzeba ludzi młodych, którzy nie wygrali jeszcze nic.

0

Po prostu Fabregas będzie robił to, co robi najlepiej, czyli grywał ze słabeuszami, a na najważniejsze mecze będzie wychodził Xavi. Poza tym Cescowi potrzeba przynajmniej roku żeby się ograć w Barcelonie. Tak samo było z Villą.

0

Z takim składem to my ogrywamy każdego w lidze rezerwami. A Iniesta i Xavi wychodzą tylko na Real i Ligę Mistrzów.

0

To, że Sanchez niczego w życiu jeszcze nie zdobył, to akurat plus. Właśnie takich piłkarzy nam trzeba. Którzy dopiero chcą pokazać światu jacy są dobrzy. A w sensie umiejętności, szybkości, skali talentu to jest to gracz z najwyższej półki. Spokojnie posadzi Pedro na ławce.

0

Każdy kto mówi że Villa odejdzie nie ma pojęcia o piłce. To jest w tej chwili najlepszy napastnik jakiego ma Hiszpania. Lepszego po prostu nie ma.

0

Bojan jednego dobrego meczu nie zagrał przez ostatni rok, a dalej uważa się za pokrzywdzonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?