Leppus
Dołączył/a: wrzesień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W następnym meczu na Bernabeu będzie polowanie na Ramosa. Puyol i Busquets mu nie darują.
0
Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę, ale Barcelona Guardioli nigdy nie przegrała oficjalnego meczu grając w pełnym składzie:
Sezon 2008-09:
Numancia 0:1 (brak Pique), Espanyol 1:2 (brak Puyola i Iniesty)
Atletico Madryt 3:4 (brak Pique i Iniesty), Mallorca 1:2, Osasuna 0:1, Szachtar 2:3 (grały rezerwy)
Sezon 2009-10:
Atletico Madryt 1:2 (brak Pique i Alvesa), Rubin Kazań 1:2 (brak Puyola), Inter Mediolan 1:3 (brak Iniesty), Sevilla 1:2 (grały rezerwy)
Sezon 2010-11:
Hercules 0:2 (brak Alvesa, Puyola i Xaviego), Sevilla 1:3 (grały rezerwy)
Ta drużyna w pełnym składzie jest niepokonana. Wygrać z nią można tylko, jak któryś z kluczowych graczy jest kontuzjowany.
0
Jak można napisać komuś, kto wyraził swoje zdanie że "pieprzy"? Niestety strona Barcelony jest taka sama jak wszystkie inne polskie forumy piłkarskie. To znaczy zamiast dyskusji dominuje w niej zwyczajne chamstwo.
0
1. Mourinho zawsze w takich spotkaniach lubi siebie stawiać na świeczniku. Więc na pewno karze Realowi bronić się i będzie liczył na kontrę. Kluczowy moim zdaniem okaże się tutaj Ozil, który ze względu na nieszablonowość jest groźniejszy niż Ronaldo.
2. Ronaldo i Messi pewnie jak zwykle nie zagrają wielkiego meczu, bo to ich będą obrońcy najbardziej pilnować. W tym wypadku w rolach głównych wystąpią inni. U nas Villa, który powinien wreszcie wypalić i przejąć rolę głównego egzekutora.
3. Real ma dużo większą motywację, żeby wygrać. Przegrali w końcu 4 ostatnie mecze. Tymczasem w Barcelonie motywację ma głównie Messi. Pozostali (Xavi, Iniesta, Villa) właśnie wygrali mistrzostwa świata. Więc co ma ich motywować?
4. Sądzę, że Barcelonę bardziej inspiruje w tym sezonie Liga Mistrzów. Porażka z Interem podrażniła ambicję chłopaków. Natomiast kolejny tytuł mistrza Hiszpanii będzie miał dla nich mniejsze znaczenie.
Reasumując: Remis biorę w ciemno.
0
Villa czeka na Gran Derbi. Coś czuję, że tam ustrzeli coś ważnego.
0
Żal mi wszystkich, którzy NIE kibicują Barcelonie. :)
0
Jest szansa na dziesiątkę.
0
Bojan to właśnie na takich ogórków jest. :)
0
10:0 nie będzie, bo jest Keita na boisku.
0
Czy wy to widzicie co ja? :)
Thiago i Bojan na boisko po przerwie!
0
Pep to eksperymentator. Ale chyba nie samobójca, żeby pozbawić się Pique na Gran Derbi?
0
Jak to jest? Wygrywają wszystko od kilku lat, a kasa pusta. Może i w Barcelonie są najlepsi piłkarze, ale w Realu Madryt są najlepsi ludzie od robienia biznesu.
0
Dobrze. Bask. Będzie gwizdał przeciwko Madrytowi. :)
0
Po tym co robił Ronaldo z Pique w tym meczu dalej będziecie pisać, że Pique to nowy Beckenbauer? Od dawna mówię, że Pique nie ma szybkości. Oby tak nie wyglądało Gran Derbi.
0
Tak. I pewnie zamieni przepiękną Barcelonę na brudny Manchester, w którym nic nie ma. Musiałby wcześniej upaść na głowę.
0
Oni chyba obaj ćpają to samo. Pytanie tylko co to takiego.
0
Barcelonę mogą pokonać tylko kontuzje. Real ma szansę, o ile wypadnie któraś z naszych gwiazd. Zespół w składzie Xavi-Iniesta-Messi-Villa nie ma sobie równych na świecie.
0
Ozil blokowałby wejście do zespołu młodym? Przecież ci młodzi i tak nie są wprowadzani do zespołu. Miał wchodzić Thiago, a ciągle widzę w pierwszej drużynie Keitę. Ani on młody, ani perspektywiczny.
0
Mam pomysł. Sprzedajmy Alvesa do Manchesteru City za 30 baniek i kupmy w jego miejsce Maicona. Jest od niego 3 razy lepszy. Kto jest za?
0
Popieram. Mógłby ewentualnie wrócić na sam turniej finałowy Mistrzostw Europy. A na razie niech gra Fabregas.
0
To mi wygląda na zwykłą prasową plotkę. Gazety muszą o czymś pisać, a jak nie mają o czym to wymyślają coś nowego.
40mln euro za rezerwowego? Przecież to niemożliwe. Nawet za Fabregasa to za dużo, bo nie ma na dzień dzisiejszy dla niego miejsca w pierwszym składzie. Takie pieniądze można zapłacić za Villę, to znaczy głównego napastnika. A nie dla czwartego w kolejności ważności pomocnika.
0
I niech teraz "wielki" Real trzęsie portkami. :)
0
Villa ma bardzo głupią fryzurę dzisiaj. Może w tym tkwi sekret jego dobrej gry? :)
0
Na razie świetny mecz Busquetsa, świetny Pedro. Że o Villi i Inieście już nie wspomnę. Wreszcie Messi nie gra sam i drużyna funkcjonuje jako całość.
0
Bojan od kilku lat nie poczynił żadnych postępów. Gra tak samo jak grał gdy miał 17 lat. Niczego się nie nauczył, nie nabrał twardości. Chyba parę lat temu dał się przekonać, że jest już świetny i sukcesy przyjdą same.
0
Bojan nie trafił w pustą bramkę z 2 metrów. :)
0
Zauważyliście, że nie ma w tym gronie ani jednego Anglika? Nawet Rooney się nie załapał. Tak źle z angielskim futbolem to nie było już dawno. :)
Też sądzę, że Xabi Alonso dostał się tu mocno na wyrost.
Będzie bardzo mała różnica między Messim, Xavim i Snejderem w tym sezonie. Sądzę, że mimo wszystko wygra Messi.
0
Ja się zastanawiam po co został kupiony Mascherano. Bo przy założeniu, że Busquets jest nietykalny, a Barcelona nie gra dwoma defensywnymi pomocnikami, to w zasadzie skazuje go na ławkę rezerwowych. Nie lepiej było kupić Ozila, który miałby szansę wypchnąć z pierwszej drużyny Pedro, albo zastępować kontuzjogennych Iniestę i Xaviego?
0
Busquets grał średnio. Moim zdaniem najgorsi byli Keita i Dani Alves. Ten drugi wykonał największy kiks meczu, kiedy był sam na sam z bramkarzem i posłał loba dwa razy za wysoko.
0
Co do Bojana, to sądzę, że dalej gra jak junior. Biorąc pod uwagę ile szans dostaje na grę to powinien być już rozliczany z bramek, a nie z tego, że się pokazał.