Leppus
Dołączył/a: wrzesień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może im tak oddać Keitę (30 mln) i Milito (15 mln)? W ten sposób musielibyśmy tylko dopłacić 5 mln. :)
0
Na Copa America pierwszy raz w życiu kibicuję Argentynie.
0
Pytanie za 100 punktów. Z jakimi zasadami fair play kojarzony jest Real Madryt? :)
0
Daily Mail to tabloid. A to oznacza, że sami to sobie wymyślili.
0
I czego on się może nauczyć we Włoszech? Symulowania?
0
Fabregas to piłkarz bez charakteru i ambicji. Jest kapitanem Arsenalu i nie jest w stanie z tym klubem nic osiągnąć, więc co roku płacze, że chce do Barcelony. Tam nie będzie musiał nic robić, a tytuły same na niego spłyną. Jak tylko jest ważny mecz to on albo jest kontuzjowany, albo statystuje na boisku. Po co kogoś takiego kupować i to za takie pieniądze?
0
To byłaby dobra wiadomość, bo każdy zespół z Ibrahimovicem jest słabszy niż bez niego.
0
Wymiana Fabregasa na Thiago z dopłatą 35 milionów miałaby szansę przebić w poziomie głupoty zamianę Eto na Ibrahimovica. To się nie opłaca z dwóch powodów. Po pierwsze Thiago za 2 lata może być lepszy od Fabregasa, a po drugie nie wiadomo czy on się w ogóle przyjmie w lidze angielskiej. Więc dla Arsenalu będzie zawsze mniej wart niż dla Barcelony.
0
Chodzi o to, że Messi i Aguero grają w praktyce na tej samej pozycji i mają dokładnie ten sam styl. To niscy dryblerzy. Nawet w reprezentacji Argentyny sobie przeszkadzają. Guardioli potrzebni są ludzie, którzy dopełniają Messiego, jak szybko biegający Pedro, a nie piłkarze, którzy umieją dokładnie to samo, tyle że gorzej.
0
Statystyka mówi prawdę. Villa jest lepszy od Ibrahimovića, ale gorszy od Eto'o.
0
@ przemi01
Walter Samuel był kontuzjowany przez cały sezon i dopiero parę dni temu wrócił do gry. Diego Milito też zmagał się z kontuzjami. Wrócił na mecz z Bayernem i niczego nie pokazał. Poza tym po co trenerowi kolejny napastnik? Maxi Rodriguez to żaden as, podobnie jak Heinze. A Demichelis? W Bayernie grał fatalnie i sprzedali go do Malagi. A Bayern dobrych piłkarzy nie sprzedaje za żadne pieniądze.
Tak więc Batista po prostu nie ma w czym wybierać jeśli chodzi o piłkarzy defensywnych.
0
Spodziewam się gradu goli Villi w przyszłym sezonie. Ten rok był dla niego okresem przystosowania się do gry Barcelony, do innej funkcji w drużynie.
0
A dlaczego nie ma skrótu drugiej połowy?
0
Boniek powinien więcej komentować. Wreszcie jakiś polski komentator którego warto posłuchać. Który ma jakieś pojęcie o współczesnej piłce.
0
Lineker miał rację. Manchester United nie jest w stanie nawiązać walki z Barceloną. Z Barceloną szansę ma tylko drużyna grająca ultra-defensywnie jak Chelsea albo Inter. A Manchester to drużyna stworzona do ofensywnej piłki. Współczuję Fergusonowi. Ten mecz musiał mu uświadomić, że choćby nie wiem co zrobił, to Barcelony nie pokona. Jesteśmy poza ich zasięgiem. Na dziesięć meczy są w stanie wygrać najwyżej jeden.
0
Spali się jak Ronaldo 2 lata temu. Tak jak to zrobił na mistrzostwach świata.
0
Myślę że Guardiola czymś zaskoczy, tak jak to ma w zwyczaju w tego typu meczach. Może np. zagrać ustawieniem: Pique - Abidal - Puyol, a w drugiej połowie wymienić Puyola na Mascherano i przesunąć Abidala na bok.
0
Pique 40, Vidić 22. Rozśmieszyli mnie do łez... Zwróćcie uwagę, że w ogóle nie ma Naniego i Giggsa. Ci co to wymyślali te ceny nie widzieli w tym sezonie zbyt wielu meczy Manchesteru.
0
Przy tym poziomie techniki jak jest teraz nie da się już rozegrać meczu, który nie wywołałby kontrowersji. Jak zrobić odpowiednio duże zbliżenie to 75% decyzji sędziów kiedykolwiek podjętych jest błędna i w zasadzie to trzeba byłoby anulować wszystkie dotychczas rozegrane Mistrzostwa Świata i rozegrać je jeszcze raz.
0
Przecież takiego meczu nie da się zagrać bez Puyola. Sama sugestia tego typu jest obraźliwa dla każdego wiernego kibica Barcelony. On nawet na jednej nodze wyjdzie i będzie bohaterem spotkania.
0
To byłaby rekordowa suma w historii za rezerwowego.
0
Real Madryt też był dużo silniejszy niż przed rokiem. :)
0
To dla nas łatwy przeciwnik. Po pierwsze niezbyt mocny fizycznie, po drugie nie będę murować bramki, tylko zagra ofensywnie, a po trzecie po ostatnim sezonie przewaga psychiczna jest po naszej stronie. Dodatkowo przed najważniejszymi meczami zapewne połowa Arsenalu znowu wyląduje w szpitalu. A Fabregas to obowiązkowo. :)
0
Dobrze że są jeszcze w futbolu rzeczy, których nie da się kupić za żadne pieniądze. Iniesta to jedna z tych rzeczy.
0
Czy ktoś liczy ile razy z rzędu Mascherano był lepszy na boisku od Busquetsa? Jestem ciekawy jak wiele bezpośrednich pojedynków trzeba wygrać żeby wygryźć z pierwszego składu Hiszpana. 10? 20? :)
0
Posiedzi trochę na ławce rezerwowych i znowu zacznie płakać. Poza tym on będzie chciał zarabiać tyle co Messi.
0
W ostatnich 6 meczach bilans 26-0. Ciekawe jaki jest rekord świata w tej dziedzinie.
0
Mądry gość z tego Casillasa. Jeden z nielicznych z Realu, których należy szanować.
0
Moim zdaniem prawidłowa decyzja. Messi nie może dostać nagrody dla piłkarza roku, bo nic w tym roku nie wygrał. OK. Jest najbardziej spektakularnym piłkarzem świata. W sensie ilości goli i efektownych akcji. Z kolei Iniesta jest dla mnie graczem ważniejszym. To dzięki niemu Hiszpania wygrała mistrzostwo (gol w finale). Dzięki niemu weszła do finału Ligi Mistrzów w 2009, a w finale nie dała pograć Manchesterowi. I bez niego Barcelona odpadła z Interem w 2010. Sądzę, że Iniesta to taki gracz, którego czasem nie widać, który nie ma imponujących statystyk, ale to on jest kluczowy dla sukcesu, nawet bardziej od Messiego. I fajnie że go ktoś docenił.
0
Może uznali, że grając bardziej osłabia Real niż nie grając? Ostatnio co mecz to czerwona kartka. :)