6

Z wielką przyjemnością ujrzałbym tego Cuadrado w Barcelonie, najlepiej zamiast Alvesa. Chłopak dynamiczny, z łatwością ogrywa 1vs1, potrafi się popisać ładnym dograniem. To jest to czego od kilku lat brakuje D.Alvesowi.

0

Spójrz na zawodników Realu w pomocy, nie wiem czy jest sens im kupować nowych pomocników ;p

0

Oni niech się zdecydują w tym zarządzie, albo Suarez albo Icardi albo Higuain. Niedługo wyjdzie na to że kupimy Lewego, co tam że jest w Bayernie :D

0

Skrócą mu to, spokojnie.

9

Zrobi różnicę jak Modrić w Realu, zobaczycie :)

3

Zobaczyliście rudego pacjenta na avatarze i płaczecie żeby go nie brać. Mogę sobie dac reke uciąć że 3/4 tego forum nie widziała go w akcji, może nie będzie aż tak z Nim źle, nie przekreślajmy go tak od razu. Trener musi wiedzieć co robi, skoro Zubi chce go ściągnąć.

0

No dobre, uśmiałem się do łez, bobie z rm.pl :)

0

Chociaż nie jestem fanatykiem koszykówki, to nic tak nie smakuje jak zwycięstwo nad Realem :)*wynik 83-81 :)

1

to chyba dobrze że może zmienić :)

0

No i bardzo dobrze że są prowadzone negocjacje. Myślę, że nastąpi jakieś odwołanie do FIFY, w celu ukrócenia tej kary. W przypadku dojścia do Barcelony, mielibyśmy najlepszy atak świata (Messi-Suarez-Neymar) zależy jeszcze od formacji jaką przyjął by Luis Enrique. Kupią Suareza, to przyjdzie czas na obrońców. Ja jestem spokojny co do tego, okienko transferowe się jeszcze dobrze nie otworzyło, a Wy już płaczecie że nie będzie obrony.

Visca El Barca!

1

Przecież temu Rudemu, to nawet nie dałbym psa wyprowadzić, co mówić o grze w obronie..

3

Denerwują mnie te szejki, psują cały rynek transferowy..

0

Dzięki za sprostowanie ;)

0

Messiego zabrakło w tytule :)

1

Teraz pytanie, Barca czy Real.. :)

0

Higuain nie jest tyle wart!

0

Chciałbym ujrzeć bieg na 100m w wykonaniu Alvesa i Cuadrado :D

10

Nie wyobrażam sobie Rudego w Barcelonie :D

0

Cuadrado jest zarąbiście szybki, to jest to czego potrzeba na skrzydłach, szczególnie w Barcelonie gdzie gra się dużo prostopadłych piłek. Alves jest niestety za wolną świnką..

0

Dobra Alves kliknij ,,Wyloguj się" poeto pier*olony..

0

Z drugiej strony to lepiej, bo chłopaki będą mieć więcej czasu na wakacje:)

3

Te jego przerzuty, coś pięknego :)
Witamy ! :)

0

Skoro zniszczył Barcelone, to jakim cudem zdobył 5/5 tytułów? Myśl człowieku trochę, jeszcze poczekamy na takiego drugiego dużoo dużoooo czasu.

0

Swoją drogą, chłopak zdecydowanie lepiej się sprawuje na boisku niż ALves, jest dużo szybszy przede wszystkim :) Kto nie wierzy, włączać TVP2 :)

1

Cieszą te przerzuty Rakitićia :)

35

Ozil - 53mln euro
Fabregas - 33mln euro

Polityka transferowa Barcelony powala na łopatki..

0

,,REALna alternatywa" :D

0

musieli by być niezłymi frajerami żeby puścić go za te 35milionów :)

0

raczej powinno być: Cesc od kilku lat nie gra na najwyższym poziomie :)

0

Są eleganckie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?