Lubelak20
Dołączył/a: luty 2013
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z wielką przyjemnością ujrzałbym tego Cuadrado w Barcelonie, najlepiej zamiast Alvesa. Chłopak dynamiczny, z łatwością ogrywa 1vs1, potrafi się popisać ładnym dograniem. To jest to czego od kilku lat brakuje D.Alvesowi.
0
Spójrz na zawodników Realu w pomocy, nie wiem czy jest sens im kupować nowych pomocników ;p
0
Oni niech się zdecydują w tym zarządzie, albo Suarez albo Icardi albo Higuain. Niedługo wyjdzie na to że kupimy Lewego, co tam że jest w Bayernie :D
0
Skrócą mu to, spokojnie.
9
Zrobi różnicę jak Modrić w Realu, zobaczycie :)
3
Zobaczyliście rudego pacjenta na avatarze i płaczecie żeby go nie brać. Mogę sobie dac reke uciąć że 3/4 tego forum nie widziała go w akcji, może nie będzie aż tak z Nim źle, nie przekreślajmy go tak od razu. Trener musi wiedzieć co robi, skoro Zubi chce go ściągnąć.
0
No dobre, uśmiałem się do łez, bobie z rm.pl :)
0
Chociaż nie jestem fanatykiem koszykówki, to nic tak nie smakuje jak zwycięstwo nad Realem :)*wynik 83-81 :)
1
to chyba dobrze że może zmienić :)
0
No i bardzo dobrze że są prowadzone negocjacje. Myślę, że nastąpi jakieś odwołanie do FIFY, w celu ukrócenia tej kary. W przypadku dojścia do Barcelony, mielibyśmy najlepszy atak świata (Messi-Suarez-Neymar) zależy jeszcze od formacji jaką przyjął by Luis Enrique. Kupią Suareza, to przyjdzie czas na obrońców. Ja jestem spokojny co do tego, okienko transferowe się jeszcze dobrze nie otworzyło, a Wy już płaczecie że nie będzie obrony.
Visca El Barca!
1
Przecież temu Rudemu, to nawet nie dałbym psa wyprowadzić, co mówić o grze w obronie..
3
Denerwują mnie te szejki, psują cały rynek transferowy..
0
Dzięki za sprostowanie ;)
0
Messiego zabrakło w tytule :)
1
Teraz pytanie, Barca czy Real.. :)
0
Higuain nie jest tyle wart!
0
Chciałbym ujrzeć bieg na 100m w wykonaniu Alvesa i Cuadrado :D
10
Nie wyobrażam sobie Rudego w Barcelonie :D
0
Cuadrado jest zarąbiście szybki, to jest to czego potrzeba na skrzydłach, szczególnie w Barcelonie gdzie gra się dużo prostopadłych piłek. Alves jest niestety za wolną świnką..
0
Dobra Alves kliknij ,,Wyloguj się" poeto pier*olony..
0
Z drugiej strony to lepiej, bo chłopaki będą mieć więcej czasu na wakacje:)
3
Te jego przerzuty, coś pięknego :)
Witamy ! :)
0
Skoro zniszczył Barcelone, to jakim cudem zdobył 5/5 tytułów? Myśl człowieku trochę, jeszcze poczekamy na takiego drugiego dużoo dużoooo czasu.
0
Swoją drogą, chłopak zdecydowanie lepiej się sprawuje na boisku niż ALves, jest dużo szybszy przede wszystkim :) Kto nie wierzy, włączać TVP2 :)
1
Cieszą te przerzuty Rakitićia :)
35
Ozil - 53mln euro
Fabregas - 33mln euro
Polityka transferowa Barcelony powala na łopatki..
0
,,REALna alternatywa" :D
0
musieli by być niezłymi frajerami żeby puścić go za te 35milionów :)
0
raczej powinno być: Cesc od kilku lat nie gra na najwyższym poziomie :)
0
Są eleganckie :)