Lubelak20
Dołączył/a: luty 2013
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves najlepszy? Proszę was..
To że strzelił bramkę, fakt.. bardzo dobra robota z jego strony. Ale z drugiej strony przez cały mecz prezentował się tak jak w poprzednich meczach, w których wiadomo jak mu szło.
0
spółka Neymar & Messi & Sanchez ich pozamiata..
0
Spadek formy City cieszy jak najbardziej, zwłaszcza że mecz 1/8 coraz niżej. Widać ile znaczy Aguero w tej drużynie.
0
Alves dobrze mówi, zachciało im się marketingu. Nabrali chinolów na trybuny i potem zdziwienie że zamiast dopingu, to pstrykające flashe z aparatów..
0
Wiadomość bardzo dobra dla Barcelony, choć z drugiej strony trochę szkoda, bo widowisko straci na jakości.
0
Słabe info masz kolego, Neymar 3 lutego ma wrócić do treningów :)
0
Cieszy Mnie ta informacja z Neymarem :))
0
Nie czytaj tego typu rzeczy na takich stronach. Robią wszystko aby było głośno. Działają podobnie, jak w telewizji TVN :D
0
Czytając te wasze komentarze, dochodzę do wniosku że ponad 2/3 z Was nie ma za grosz nadzieii we własną drużynę. Ludzie, ogarnijcie dupska! City jeszcze z Barceloną nie grała, 0 doświadczenia, zarówno jak i Barcelona z CIty. Już na tym etapie jesteśmy na lepszej pozycji, otóż City prezentuje grę podobną do Realu M, a Barcelone jak wiadomo ciężko przewidzieć. Martino pewnie wymyśli coś specjalnego na ten mecz. W składzie: Alves / Pique/ Mascherano / Alba / Busquets / Xavi / Iniesta / Alexis / Messi / Neymar zwojujemy wszystko :) Więcej optymizmu panowie i panie, mamy skład który spokojnie jest w stanie wygrać ten sezon LM :)
Visca El Barca!!
0
Nie mogę tej mordy Pereza....
0
Widzę że sporo na tej stronce mamy kibiców o Białych barwach :) (minusy)
0
Pomyliłem tematy, do usunięcia.
0
Inieesta :) Ciekawe jak tam stan Neymara :)
0
Ulubiona piosenka w Madrycie?
- ,, Gdzie się podziały.. tamte puchary" :D
VeB!
0
9 miesięcy temu strzelił najważniejszego gola w życiu :D
Gratulacje! VeB!
0
chodziło Ci zapewne o *najszybciej ;)
0
Traci więcej? Moim zdaniem Barca traci o wiele mniej goli, niż w poprzednim sezonie pod wodzą Tito, piszę oczywiście o rzutach rożnych.
0
Z zewnątrz przypomina Alianz Arene :D Żeby tylko Bayern nie poczuł się jak u Siebie hehe :) Ogólnie projekt mi się podoba ;)
VeB!
0
Tak.. zachowujmy się jak Real i szukajmy winy u sędziów, najlepiej tak przecież :)
0
Katastrofą jest twój rok urodzenia oraz inteligencja którą prezentujesz.
0
Słabą defensywę mają, tracą ostatnio dosyć sporo bramek. Myślę że ofensywa Barcy jest na tyle silna, żeby spokojnie sobie poradzić :)
0
Za 4 tygodnie mecz z City :) Oby udało mu sie wcześniej wyleczyć :)
0
,, jak dla mnie jeden wielki pasożyt ktory siedzi na stare lata w Barcelonie, grzeje ławe"
Czyli rozumiem że na miejscu Martino, wystawiłbyś Valdesa i Pinto w pierwszej jedynstce :)
Valdes przy takiej dyspozycji, nie daje szans Pinto na wyjście w pierwszej 11-tce, więc jak ma nie grzać ławy.. Dodatkowo sama gra Pinto nie jest tragiczna, przypomnij sobie jego występy podczas kontuzji Valdesa.
0
Pinto odgrywa dużą role, jako ,,motywator". Jest duszą drużyny, dodatkowo najlepszy przyjaciel Leo Messiego. Także te sugestie wobec niego, sobie daruj.
0
Nie bardzo rozumiem tok myślenia zarządu. Skoro w ciągu roku, stadion zapełniony jest tylko raz czy dwa. To jaki jest sens wydawać 400 klocków na przebudowe/budowe nowego z ilością 105tys miejsc?
0
Pierwszy raz widziałem, żeby Iniesta był tak często faulowany..
0
Alves aktualnie gra taki piach.. że nie wiem czy ta 5-ta kartka nie będzie wzmocnieniem dla Barcelony :)
0
gość ma ,,PSG" na dupie, czyli widać jaki ma do nich stosunek :D
0
Przecież nie powie do kamer, że się boi Barcelony. Logiczne, że tak się wypowiedział.
0
Już jest nasz :) Spokojnie :)