0

Alves najlepszy? Proszę was..
To że strzelił bramkę, fakt.. bardzo dobra robota z jego strony. Ale z drugiej strony przez cały mecz prezentował się tak jak w poprzednich meczach, w których wiadomo jak mu szło.

0

spółka Neymar & Messi & Sanchez ich pozamiata..

0

Spadek formy City cieszy jak najbardziej, zwłaszcza że mecz 1/8 coraz niżej. Widać ile znaczy Aguero w tej drużynie.

0

Alves dobrze mówi, zachciało im się marketingu. Nabrali chinolów na trybuny i potem zdziwienie że zamiast dopingu, to pstrykające flashe z aparatów..

0

Wiadomość bardzo dobra dla Barcelony, choć z drugiej strony trochę szkoda, bo widowisko straci na jakości.

0

Słabe info masz kolego, Neymar 3 lutego ma wrócić do treningów :)

0

Cieszy Mnie ta informacja z Neymarem :))

0

Nie czytaj tego typu rzeczy na takich stronach. Robią wszystko aby było głośno. Działają podobnie, jak w telewizji TVN :D

0

Czytając te wasze komentarze, dochodzę do wniosku że ponad 2/3 z Was nie ma za grosz nadzieii we własną drużynę. Ludzie, ogarnijcie dupska! City jeszcze z Barceloną nie grała, 0 doświadczenia, zarówno jak i Barcelona z CIty. Już na tym etapie jesteśmy na lepszej pozycji, otóż City prezentuje grę podobną do Realu M, a Barcelone jak wiadomo ciężko przewidzieć. Martino pewnie wymyśli coś specjalnego na ten mecz. W składzie: Alves / Pique/ Mascherano / Alba / Busquets / Xavi / Iniesta / Alexis / Messi / Neymar zwojujemy wszystko :) Więcej optymizmu panowie i panie, mamy skład który spokojnie jest w stanie wygrać ten sezon LM :)
Visca El Barca!!

0

Nie mogę tej mordy Pereza....

0

Widzę że sporo na tej stronce mamy kibiców o Białych barwach :) (minusy)

0

Pomyliłem tematy, do usunięcia.

0

Inieesta :) Ciekawe jak tam stan Neymara :)

0

Ulubiona piosenka w Madrycie?
- ,, Gdzie się podziały.. tamte puchary" :D

VeB!

0

9 miesięcy temu strzelił najważniejszego gola w życiu :D
Gratulacje! VeB!

0

chodziło Ci zapewne o *najszybciej ;)

0

Traci więcej? Moim zdaniem Barca traci o wiele mniej goli, niż w poprzednim sezonie pod wodzą Tito, piszę oczywiście o rzutach rożnych.

0

Z zewnątrz przypomina Alianz Arene :D Żeby tylko Bayern nie poczuł się jak u Siebie hehe :) Ogólnie projekt mi się podoba ;)

VeB!

0

Tak.. zachowujmy się jak Real i szukajmy winy u sędziów, najlepiej tak przecież :)

0

Katastrofą jest twój rok urodzenia oraz inteligencja którą prezentujesz.

0

Słabą defensywę mają, tracą ostatnio dosyć sporo bramek. Myślę że ofensywa Barcy jest na tyle silna, żeby spokojnie sobie poradzić :)

0

Za 4 tygodnie mecz z City :) Oby udało mu sie wcześniej wyleczyć :)

0

,, jak dla mnie jeden wielki pasożyt ktory siedzi na stare lata w Barcelonie, grzeje ławe"

Czyli rozumiem że na miejscu Martino, wystawiłbyś Valdesa i Pinto w pierwszej jedynstce :)
Valdes przy takiej dyspozycji, nie daje szans Pinto na wyjście w pierwszej 11-tce, więc jak ma nie grzać ławy.. Dodatkowo sama gra Pinto nie jest tragiczna, przypomnij sobie jego występy podczas kontuzji Valdesa.

0

Pinto odgrywa dużą role, jako ,,motywator". Jest duszą drużyny, dodatkowo najlepszy przyjaciel Leo Messiego. Także te sugestie wobec niego, sobie daruj.

0

Nie bardzo rozumiem tok myślenia zarządu. Skoro w ciągu roku, stadion zapełniony jest tylko raz czy dwa. To jaki jest sens wydawać 400 klocków na przebudowe/budowe nowego z ilością 105tys miejsc?

0

Pierwszy raz widziałem, żeby Iniesta był tak często faulowany..

0

Alves aktualnie gra taki piach.. że nie wiem czy ta 5-ta kartka nie będzie wzmocnieniem dla Barcelony :)

0

gość ma ,,PSG" na dupie, czyli widać jaki ma do nich stosunek :D

0

Przecież nie powie do kamer, że się boi Barcelony. Logiczne, że tak się wypowiedział.

0

Już jest nasz :) Spokojnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?