0

Do tej pory Niemcy mieli ciężko z zaaklimatyzowaniem się w Barcelonie :( Zobaczymy jak będzie tym razem

1

Bardzo pozytywny człowiek :) Żegnaj Pinto!
Dziękujemy za wszystko

0

Również należę do tego grona, ale równie dobrze wiesz że jest z nami duża grupa ludzi o białych barwach, którzy najzwyczajniej prowokują :)
Zwracam honor :)

6

I tak pewnie będzie jak zawsze - doping w postaci chińczyków pstrykających fotki aparatami :)

11

Możesz już wrócić na rm.pl ;)

0

Moim zdaniem jest za stary. Niech pogra dajmy na to te 2 sezony, w tym czasie będzie miał 31lat a to wg mnie już troche jest na piłkarza, zaczną go nękać kontuzje itd. Lepiej zakupić kogoś młodszego do 25lat.

0

To nie ten sam Dani Alves co 2-3 lata temu, podczas gdy jego dośrodkowania były zabójcze na obrone przeciwnika. Jak jest teraz, chyba każdy widzi.

0

AS - madrycka gazeta, więc masz odpowiedź dlaczego nie napisali.

3

Czemu Real przegrywa 0-2 ??? - bo w środku pola jest Luka :D

3

*w środę

4

Proszę Was.. nie piszcie że nastąpiła obniżka formy, chłopaki chcieli na luzie roztrzygnąc losy spotkania, bez zbytniego narażania się na kontuzje / zmęczenie. Krótko mówiąc - oszczędzali się, stąd taki efekt dzisiejszej gry. Na pewno we wtorek wypompują z siebie 110% !
VeB!

0

A WSZYSTKO PRZEZ KOGO? ROSELLA !

0

Odpowiedź jest prosta, dostał minusy za avatar :)

0

Mascherano wygląda jak zgredek z Harrego Pottera :D

0

Szkoda chłopaka, bo w jego optymalnej dyspozycji okazałby się dużym wzmocnieniem dla zespołu.
VeB!

0

Byliśmy świadkami bardzo dobrego spotkania. Espanyol zaprezentował się bardzo dobrze, pod względem wytrzymałościowym, stwarzał sobie sytuacje strzeleckie, do 70minuty byliśmy świadkami naprawdę dobrego spotkania. Zdobyliśmy ważne 3 punkty, na trudnym terenie. Visca El Barca!

0

Na realmadrid.pl co są płacze, to nie mam pytań. Jak ktoś chce się rozweselić to zapraszam ;d

0

Genialne są te zdjęcia ;) Koleś ma głowe do tego..

0

4-0 dla nas. Teraz już nie ma miejsca na porażki / remisy, każdy mecz jest traktowany jak finał LM.

0

Skomentował bym ten post, ale mecz o 17 ma większe znaczenie.

0

,,Bale jest zachwycony swoimi kolegami" sooo gay

0

W 1/8 Schalke, w 1/4 Dortmund, oby przypisało im szczęście do Niemieckich drużyn i trafili na Bayern w półfinale, bo Borussie zapewne przejadą jak S04.

0

Pieprzenie głupot, niby jak mają sfałszować kręcenie ,,piłeczek w pojemniku"? Nie da się chyba sfałszować tych losowań.

0

Chętnie ujrzałbym taki podział par:
- FC Barcelona vs Borussia Dortmund
- real madryt vs Bayern Monachium
- Paris Saint-Germain vs Chelsea Londyn
- Atletico Madryt vs Manchester United

0

To chyba dobrze :D

0

Nie rozumiem dlaczego zamiast Ter Stegena, na zdjęciu widzimy Eto'o :D Skoro artykuł mówi o bramkarzu ;)

0

Po zwycięstwo!
Visca EL Barca! :)

0

Nie wiem jak wy, ale do tej pory nie widziałem jeszcze tak sensownego komentarza komentarza w wykonaniu Mourinho :D

0

Mogą być z niego ludzie kiedyś ;) Stylem przypomina mi troche Messiego, ale to może tylko moje odczucie.

Visca El Barca!!

0

Teoretycznie strzelenie bramki da nam awans, w takim przypadku City musiało by wpakować 4 bramki aby uzyskać upragniony awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?