Lubelak20
Dołączył/a: luty 2013
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do tej pory Niemcy mieli ciężko z zaaklimatyzowaniem się w Barcelonie :( Zobaczymy jak będzie tym razem
1
Bardzo pozytywny człowiek :) Żegnaj Pinto!
Dziękujemy za wszystko
0
Również należę do tego grona, ale równie dobrze wiesz że jest z nami duża grupa ludzi o białych barwach, którzy najzwyczajniej prowokują :)
Zwracam honor :)
6
I tak pewnie będzie jak zawsze - doping w postaci chińczyków pstrykających fotki aparatami :)
11
Możesz już wrócić na rm.pl ;)
0
Moim zdaniem jest za stary. Niech pogra dajmy na to te 2 sezony, w tym czasie będzie miał 31lat a to wg mnie już troche jest na piłkarza, zaczną go nękać kontuzje itd. Lepiej zakupić kogoś młodszego do 25lat.
0
To nie ten sam Dani Alves co 2-3 lata temu, podczas gdy jego dośrodkowania były zabójcze na obrone przeciwnika. Jak jest teraz, chyba każdy widzi.
0
AS - madrycka gazeta, więc masz odpowiedź dlaczego nie napisali.
3
Czemu Real przegrywa 0-2 ??? - bo w środku pola jest Luka :D
3
*w środę
4
Proszę Was.. nie piszcie że nastąpiła obniżka formy, chłopaki chcieli na luzie roztrzygnąc losy spotkania, bez zbytniego narażania się na kontuzje / zmęczenie. Krótko mówiąc - oszczędzali się, stąd taki efekt dzisiejszej gry. Na pewno we wtorek wypompują z siebie 110% !
VeB!
0
A WSZYSTKO PRZEZ KOGO? ROSELLA !
0
Odpowiedź jest prosta, dostał minusy za avatar :)
0
Mascherano wygląda jak zgredek z Harrego Pottera :D
0
Szkoda chłopaka, bo w jego optymalnej dyspozycji okazałby się dużym wzmocnieniem dla zespołu.
VeB!
0
Byliśmy świadkami bardzo dobrego spotkania. Espanyol zaprezentował się bardzo dobrze, pod względem wytrzymałościowym, stwarzał sobie sytuacje strzeleckie, do 70minuty byliśmy świadkami naprawdę dobrego spotkania. Zdobyliśmy ważne 3 punkty, na trudnym terenie. Visca El Barca!
0
Na realmadrid.pl co są płacze, to nie mam pytań. Jak ktoś chce się rozweselić to zapraszam ;d
0
Genialne są te zdjęcia ;) Koleś ma głowe do tego..
0
4-0 dla nas. Teraz już nie ma miejsca na porażki / remisy, każdy mecz jest traktowany jak finał LM.
0
Skomentował bym ten post, ale mecz o 17 ma większe znaczenie.
0
,,Bale jest zachwycony swoimi kolegami" sooo gay
0
W 1/8 Schalke, w 1/4 Dortmund, oby przypisało im szczęście do Niemieckich drużyn i trafili na Bayern w półfinale, bo Borussie zapewne przejadą jak S04.
0
Pieprzenie głupot, niby jak mają sfałszować kręcenie ,,piłeczek w pojemniku"? Nie da się chyba sfałszować tych losowań.
0
Chętnie ujrzałbym taki podział par:
- FC Barcelona vs Borussia Dortmund
- real madryt vs Bayern Monachium
- Paris Saint-Germain vs Chelsea Londyn
- Atletico Madryt vs Manchester United
0
To chyba dobrze :D
0
Nie rozumiem dlaczego zamiast Ter Stegena, na zdjęciu widzimy Eto'o :D Skoro artykuł mówi o bramkarzu ;)
0
Po zwycięstwo!
Visca EL Barca! :)
0
Nie wiem jak wy, ale do tej pory nie widziałem jeszcze tak sensownego komentarza komentarza w wykonaniu Mourinho :D
0
Mogą być z niego ludzie kiedyś ;) Stylem przypomina mi troche Messiego, ale to może tylko moje odczucie.
Visca El Barca!!
0
Teoretycznie strzelenie bramki da nam awans, w takim przypadku City musiało by wpakować 4 bramki aby uzyskać upragniony awans.