Lubelak20
Dołączył/a: luty 2013
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PIEKNIE !!! Martino zaczyna działać z głową!! Neymar i Fabregas w pierwszym składzie.. nie moge uwierzyc ;d
0
Chcesz ich zobaczyć? To dla czego nie wpuścisz go od 1min?
0
Po co dodatkowy napastnik / pomocnik JA SIĘ PYTAM PO CO??? Do podawania bidonów? Sam Fabregas ma problem z 1 składem, co mówiąc juz o jakimś Macie czy Torresie, gdzie linia ataku jest również zagęstrzona. Ten zarząd to nic innego jak do kosza wrzucić.
veB!
0
Teraz jeszcze Iniesta i Pique ;)
0
Słaba prowokacja kolego z Madrytu :)
0
NEYMAR z atletico od początku za Pedro !!!
0
To nie są zawody Strong-Man, tylko piłka nożna kolego.
0
SKOŃCZCIE JUŻ Z TYMI DEBIUTAMI !!! Jak nie debiuty Neymara, to debiuty koszulek. Ileż można...
0
Skąd pewność że nie jest w pełnej dyspozycji skoro gra po 20-30min na mecz?
0
Szkoda że nie ma takiego bogactwa w obronie...
0
Oby bez Szpakowskiego :)
0
Na tych reklamach ,,sexo es vida! " jest Mourinho? :D
0
Nie przejdzie nie ma opcji, jak już to pójdzie na wyspy. Najlepiej jakby zawitał w ManUtd to można by się De Geą zainteresować.
VeB!
0
Na zdjęciu jest tytuł ,, Martino: To będzie bardzo trudny test "
z pewnością byłby to Roura -.-
0
A pomyśleć że niektórzy chcieli Villasa-Boasa na trenera Barcelony. Martino to w 110% dobra decyzja zarządu, jedyna chyba.
0
Jestem tego samego zdania, zbanujcie tego typa permamentnie. Napisał łącznie 4 komentarze, a oto i one:
- ,, hobbit znowu dostał fory od przeciwnej drużyny, na bayern jakoś nic nie pokazał "
- ,, mają najmniejszego zawodnika swiata, oraz anorektyka "
- ,, 1.CR7 / 2. Dlugo nic / 3. Messi "
- ,, Ronaldo Ribery Bale Van Persie Lessi to jest top5, w takiej kolejności "
Apeluje o zbanowanie ścierwa madryckiego, każdy post to obraza oraz prowokacja do kłótni z jego strony.
VeB!
0
Moim zdaniem są to plotki wywołane tym, że nie wyszedł w pierwszym składzie z Betisem. Media od razu nagłośniły sprawę o jego ewentualnym odejściu i już się zaczyna cały kabaret...
Poza tym dodam: ,,Źródło - Mundo Deportivo " ;)
VeB!
0
Chłopak traci czas i kariere piłkarską, będąc w Barcelonie. Atak mamy przepełniony więc nie wiem czy nawet na ławke ma szanse zasiąść..
0
Widać że chłopaki mają zapał do gry i głód po poprzednim sezonie na trofea.
VeB!
0
Villa ma trochę racji, ale nie zgodzę się że na starcie mają takie same szanse, Barca jest klubem z górnej półki, to ich przewyższa na starcie, dodatkowo Atletico bez Falcao to nie to samo Altetico co w poprzednim sezonie. Na pewno zapowiada się ciekawe starcie.
VeB !
0
Z kozą to ty sobie możesz siatkówke typować.
0
Dajcie działać Martino, gość wie co robi jak będzie taka potrzeba to ściągnie kogoś na tę pozycję. Dużo myśli o zimowym okienku transferowym, tylko zastanawiam się czy w takim przypadku dojścia z innego klubu, taki piłkarz może grać wtedy w LM...
0
,, Odwiedziliśmy dentystę, a po wczorajszym meczu musimy zrobić to ponownie. "
Suche jak pięty cejrowskiego..
0
Super początek !! Tak dalej trzymać
VeB!
0
Tak samo, Granada powinna być przed Valencia :)
0
Jest dobrze panowie, jest dobrze !!! Visca el Barca !!
p.s xaviemu zabrali materac na zdj :D
0
Tak piszą o nas biali na www.realmadrid.pl :
- ,, Barca 7:0 a my fartem... znowu nic nie ugramy w tym sezonie. A CR strzelał z każdej pozycji bo Messi 2 trafił. "
- ,, Barcelona wydaje się bardzo rozluźniona i zdecydowanie bardziej wypoczęta."
- ,, Ney akurat jest madrze wprowadzany do Barcy, mlodszy od bale'a mimo ze lepszy marketingowo, zdejmuja z niego presje i nie jest najdrozszym transferem w historii,
do tego kupowanie za rekordowe pieniadze klona krystyny to zupelnie nie ma sensu ze sportowego punktu widzenia "
VeB !
0
Bardzo dobry mecz Alexisa !!
p.s ,,będzie wiele meczów '' - pisze się ,,będzie wiele meczy"
VeB !
0
Mecz Fabregasa :) Duet Pedro/Sanchez też w bardzo dobrym wykonaniu, widać że drużyna nabrała nowej mocy pod wodzą Taty Martino. Oby tak dalej !!!
VeB !
0
Już mam dosyć tych debiutów Neymara. Zapewne w środę znowu będą pisać o debiucie neymara w walce o puchar, ruszy Liga Mistrzów to będą pisać o debiucie Neymara w LM.