Lubelak20
Dołączył/a: luty 2013
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzie pierw gwizdnął, żeby rozpocząć spotkanie. Podczas gdy muzyka grała. Nie wina kibiców.
0
Trudno to było nazwać minutą ciszy. Podczas gdy, muzyka na stadionie jeszcze grała, sędzia odgwizdał żeby rozpocząć spotkanie. Stąd natychmiastowa reakcja kibiców, w postaci gwizdów / krzyków.
0
Oby utrzymał formę na mecz z City :)
0
Właśnie miałem to wstawiać :D
0
z pierwszego rzutu oka, myślałem że to trawa na zdj :D
0
Jak już dojdzie do skutku z tym transferem, to obawiam się żeby go media nie zniszczyły. Klimatyzacja jest kluczowa z początku każdego nowego piłkarza w klubie, oby przebiegła tak szybko jak Neymara. Pozostało czekać na ostateczną decyzje w jego sprawie.
0
Znów artykuł o meczu City.. ileż można.
0
Żadne bramki tak nie smakują jak przeciwko Realowi..
0
Wszystkie mecze City będziecie wstawiać aż do 18.02.2014?
To jest strona FCBarca..
0
Fabregas też ma tak obok Niego ;)
0
Niby dlaczego Fabregas? Tito dawał mu bardzo mało szans, mało grał.
Typy są dwa: Iniesta / Busi
0
Dali cenzure na suty Fabregasa... :D
0
taaa.. a Puyol podobno w Koronie Kielce..
0
Pique-Mascherano nie byli przecież niczemu winni. Alves grał straszny piach, ale czego się można spodziewać po takiej przerwie.
0
Weź idź gościu poszukaj bajek na Cartoon Network...
0
Tak właśnie z nim jest :p
0
Czekam również na zakończenie tych wszystkich spraw sądowych. To też wpływa na jego psychikę, co się przekłada na gre w jakimś stopniu.
VeB!
0
Źródło: Mundo Deportivo
^^
0
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/29035,dluzsza-przerwa-sergio-agero?pokaz-komentarze=1&pokaz=comments
0
,, nie gubi się w rozegraniu, więcej myśli na boisku" - przypominam że Adriano to skrzydłowy, a nie Pomocnik :)
0
Post do usunięcia, przypadkowo napisałem tutaj gdzie nie trzeba. Przepraszam.
0
Aha.
0
Adriano jest gorszy od Alby. Jedyne co ma lepsze od Jordiego, to strzał zza pola karnego, to wszystko. Alba jest lepiej wkomponowany w styl Barcy.
0
Widać w nim chęć do gry, szkoda że nadchodzi przerwa.
0
na Polsacie Sport będą:
- wtorek: 22:40
- środa: 9:10
- czwartek: 7:00
0
Jakiś nowy przepis wprowadzili? Kartka za próbę wykonania rzutu rożnego? :) Szkoda słów:)
0
Każdy ma prawo do swojego zdania. Gimbusem możesz nazywać swoich kolegów z klasy :)
p.s wyjdź z domu chłopie, 24/7 siedzisz na tym forum i śledzisz każdy post..
0
A drewno za 100mln się pali... pali... aż się wypali :(
VeB!
0
Skład jest dobry... Skończ płakać.
0
Będą z niego ludzie :) Dobrze że Martino daje szansę takim chłopakom, podczas gdy wynik jest już przesądzony.
VeB!