0

Sędzie pierw gwizdnął, żeby rozpocząć spotkanie. Podczas gdy muzyka grała. Nie wina kibiców.

0

Trudno to było nazwać minutą ciszy. Podczas gdy, muzyka na stadionie jeszcze grała, sędzia odgwizdał żeby rozpocząć spotkanie. Stąd natychmiastowa reakcja kibiców, w postaci gwizdów / krzyków.

0

Oby utrzymał formę na mecz z City :)

0

Właśnie miałem to wstawiać :D

0

z pierwszego rzutu oka, myślałem że to trawa na zdj :D

0

Jak już dojdzie do skutku z tym transferem, to obawiam się żeby go media nie zniszczyły. Klimatyzacja jest kluczowa z początku każdego nowego piłkarza w klubie, oby przebiegła tak szybko jak Neymara. Pozostało czekać na ostateczną decyzje w jego sprawie.

0

Znów artykuł o meczu City.. ileż można.

0

Żadne bramki tak nie smakują jak przeciwko Realowi..

0


Wszystkie mecze City będziecie wstawiać aż do 18.02.2014?
To jest strona FCBarca..

0

Fabregas też ma tak obok Niego ;)

0

Niby dlaczego Fabregas? Tito dawał mu bardzo mało szans, mało grał.
Typy są dwa: Iniesta / Busi

0

Dali cenzure na suty Fabregasa... :D

0

taaa.. a Puyol podobno w Koronie Kielce..

0

Pique-Mascherano nie byli przecież niczemu winni. Alves grał straszny piach, ale czego się można spodziewać po takiej przerwie.

0

Weź idź gościu poszukaj bajek na Cartoon Network...

0

Tak właśnie z nim jest :p

0

Czekam również na zakończenie tych wszystkich spraw sądowych. To też wpływa na jego psychikę, co się przekłada na gre w jakimś stopniu.

VeB!

0

Źródło: Mundo Deportivo

^^

0

,, nie gubi się w rozegraniu, więcej myśli na boisku" - przypominam że Adriano to skrzydłowy, a nie Pomocnik :)

0

Post do usunięcia, przypadkowo napisałem tutaj gdzie nie trzeba. Przepraszam.

0

Aha.

0

Adriano jest gorszy od Alby. Jedyne co ma lepsze od Jordiego, to strzał zza pola karnego, to wszystko. Alba jest lepiej wkomponowany w styl Barcy.

0

Widać w nim chęć do gry, szkoda że nadchodzi przerwa.

0

na Polsacie Sport będą:
- wtorek: 22:40
- środa: 9:10
- czwartek: 7:00

0

Jakiś nowy przepis wprowadzili? Kartka za próbę wykonania rzutu rożnego? :) Szkoda słów:)

0

Każdy ma prawo do swojego zdania. Gimbusem możesz nazywać swoich kolegów z klasy :)
p.s wyjdź z domu chłopie, 24/7 siedzisz na tym forum i śledzisz każdy post..

0


A drewno za 100mln się pali... pali... aż się wypali :(

VeB!

0

Skład jest dobry... Skończ płakać.

0

Będą z niego ludzie :) Dobrze że Martino daje szansę takim chłopakom, podczas gdy wynik jest już przesądzony.

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?