0

Będzie 5:0..

0

,, Mamy do nich ten sam szacunek, co zawsze "

A w myślach pewnie jechał na nich po całości :D

0

To bardzo dobra wiadomość :)

VeB !

0

On niedługo będzie na innych wyborach prezydenta, tym razem w klubie FC Barcelona. Jego czas mija..

0

Od dobrobytu się w dupach poprzewracało ciapatym brudasom!

0

No i prawidłowo, to było wiadome. Szczególnie teraz gdy dołączył Neymar. Szejkom od dobrobytu się w bani poprzewracało!

VeB !

0

*spotkań

0

Puyol ruszy obrone trochę, dobrze motywuje tez całą drużyne podczas ważnych spotkać, więc bardzo dobrze że w końcu zawitał na boisko. Miejmy nadzieję że za tydzień, dwa, nie złapie następnej kontuzji :)

0

W Barcelonie też nie będzie miał miejsca w 1 składzie, więc będzie miał identyczną sytuację jak w Bayernie.

0

Niech się wali na cycki. Ja tam go nie żałuje.

0

Niech sobie Piszczka wezmą :D

0

Myślę, że bardzo dobrze rozumuje. Podpaliliśmy się tym Luizem jak nie wiem, 50mln euro to cholernie dużo kasy jak za obrońce.

0

Oby tak było...

0

Neymar poszedł za sercem, a nie za kasą. Szacunek dla niego !!!
VeB!

0

Jest dużo utalentowanych stoperów za małą cenę, wystarczy tylko ruszyć poślady i poszukać! To apel do zarządu. Co do Luiza to podobno wszystko ma się wyjaśnić jutro (poniedziałek), zatem trzeba czekać.

0

Ekwador nie zabardzo wymagający rywal, może po prostu Tata Martino zrobił zagrywkę z kontuzją, aby Cesc się nie nabawił jakiegoś urazu przed zaczynającą się Ligą. Hehe, wszystko możliwe :D

VeB!

0

Jeszcze jakiegoś ogarniętego stopera sciągnąć i można walczyć o LM.

VeB!

0

Fan Realu jak nic :)

0

Zapowiada się ciekawy mecz w parze po lewej stronie = NEYMAR & Iniesta :)

0

,, Zrobili ci już jakiegoś psikusa jako nowemu? "
Bankowo dostał już jakiegoś karniaka na torbie :D

0

Dobrze że się odbędzie ten mecz w ogóle :)

0

Pragnę wam uświadomić że napisało to ,,Mundo Deportivo" więc nie robiłbym sobie nadziei :)

0

,,Kita wielka mu skakała '' :D Kobieta ma chcice widzę :)

0

100mln euro to dałbym za Inieste, nie Messiego :)

VeB!

0

A to Baleciarz.. :D Zdrowia Tito!
VeB!

0

Niech wypoczywają póki jeszcze mają czas... za nieco ponad tydzień rusza Liga, potem mecz o SuperPuchar z Altetico itd. Nie będzie czasu na opalanie jaj :D

VeB !

0

Szacunek dla PEPA! Chociaż nie wiadomo jak to jest na prawdę, mówić można co innego, a co innego można mieć w głowie.

0

Za chudy jest zdecydowanie... żeby jacyś Tajlandczycy go wywracali, to już na prawdę. Moim zdaniem powinien przytyć te 4-6kg, w innym przypadku pozostanie w funkcji Domina.

VeB!!

0

R.E.S.P.E.C.T

0

Mundo Deportivo to jest coś takiego jak u nas Fakt, plotki plotki i jeszcze raz plotki. Nie robiłbym sobie nadziei w sprawie Luiza, tak jak piszą w tym wydaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?