Lubelak20
Dołączył/a: luty 2013
Lublin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie 5:0..
0
,, Mamy do nich ten sam szacunek, co zawsze "
A w myślach pewnie jechał na nich po całości :D
0
To bardzo dobra wiadomość :)
VeB !
0
On niedługo będzie na innych wyborach prezydenta, tym razem w klubie FC Barcelona. Jego czas mija..
0
Od dobrobytu się w dupach poprzewracało ciapatym brudasom!
0
No i prawidłowo, to było wiadome. Szczególnie teraz gdy dołączył Neymar. Szejkom od dobrobytu się w bani poprzewracało!
VeB !
0
*spotkań
0
Puyol ruszy obrone trochę, dobrze motywuje tez całą drużyne podczas ważnych spotkać, więc bardzo dobrze że w końcu zawitał na boisko. Miejmy nadzieję że za tydzień, dwa, nie złapie następnej kontuzji :)
0
W Barcelonie też nie będzie miał miejsca w 1 składzie, więc będzie miał identyczną sytuację jak w Bayernie.
0
Niech się wali na cycki. Ja tam go nie żałuje.
0
Niech sobie Piszczka wezmą :D
0
Myślę, że bardzo dobrze rozumuje. Podpaliliśmy się tym Luizem jak nie wiem, 50mln euro to cholernie dużo kasy jak za obrońce.
0
Oby tak było...
0
Neymar poszedł za sercem, a nie za kasą. Szacunek dla niego !!!
VeB!
0
Jest dużo utalentowanych stoperów za małą cenę, wystarczy tylko ruszyć poślady i poszukać! To apel do zarządu. Co do Luiza to podobno wszystko ma się wyjaśnić jutro (poniedziałek), zatem trzeba czekać.
0
Ekwador nie zabardzo wymagający rywal, może po prostu Tata Martino zrobił zagrywkę z kontuzją, aby Cesc się nie nabawił jakiegoś urazu przed zaczynającą się Ligą. Hehe, wszystko możliwe :D
VeB!
0
Jeszcze jakiegoś ogarniętego stopera sciągnąć i można walczyć o LM.
VeB!
0
Fan Realu jak nic :)
0
Zapowiada się ciekawy mecz w parze po lewej stronie = NEYMAR & Iniesta :)
0
,, Zrobili ci już jakiegoś psikusa jako nowemu? "
Bankowo dostał już jakiegoś karniaka na torbie :D
0
Dobrze że się odbędzie ten mecz w ogóle :)
0
Pragnę wam uświadomić że napisało to ,,Mundo Deportivo" więc nie robiłbym sobie nadziei :)
0
,,Kita wielka mu skakała '' :D Kobieta ma chcice widzę :)
0
100mln euro to dałbym za Inieste, nie Messiego :)
VeB!
0
A to Baleciarz.. :D Zdrowia Tito!
VeB!
0
Niech wypoczywają póki jeszcze mają czas... za nieco ponad tydzień rusza Liga, potem mecz o SuperPuchar z Altetico itd. Nie będzie czasu na opalanie jaj :D
VeB !
0
Szacunek dla PEPA! Chociaż nie wiadomo jak to jest na prawdę, mówić można co innego, a co innego można mieć w głowie.
0
Za chudy jest zdecydowanie... żeby jacyś Tajlandczycy go wywracali, to już na prawdę. Moim zdaniem powinien przytyć te 4-6kg, w innym przypadku pozostanie w funkcji Domina.
VeB!!
0
R.E.S.P.E.C.T
0
Mundo Deportivo to jest coś takiego jak u nas Fakt, plotki plotki i jeszcze raz plotki. Nie robiłbym sobie nadziei w sprawie Luiza, tak jak piszą w tym wydaniu.