0

Wytłumaczy mi ktoś, skąd się biorą takie parapety?

0

@RooniR10 - puknąć to Ty się możesz, to jest moje własne zdanie, chyba mam prawo do wyrażania własnych opinii. Jako cules, powinniśmy mieć choć trochę szacunku do siebie.

0


Neymar - 1000x faulowany w tym 1/3 ostrych wejść (0 kontuzji)
Messi - jedno lepsze wejście przeciwnika i już problem z mięśniem.

Gdzie tu sprawiedliwość? :)
VeB!

0

Na 99% to zasłona dymna przed meczami reprezentacji. A nawet jak Messi odczuł jakiś dyskomfort na prawdę, to teraz sobie na spokojnie dojdzie do siebie i nie będzie musiał lecieć kawał drogi na głupie mecze towarzyskie. Podobnie z Fabregasem. Cały mecz grał bez grymasu na twarzy, a chwilę przed końcem meczu zszedł, bo niby coś mu doskwierało. Nawet jeśli jest jakiś dyskomfort, to akurat sobie spokojnie wypocznie teraz. Nie pierwszy raz stosuje się taki trik, by uniknąć niepotrzebnych meczy...

0

Ronaldinho wybrał kobiety + alkohol zamiast treningów, stąd jego spadek formy. Messi to zupełnie inny przypadek, jeżeli chodzi o spadek formy.

0

Neymar? Przecież rok temu jeszcze nic nie wnosił do europejskiej piłki, nie ma opcji żeby wygrał. Stawiam na Riberego

0

Zaczyna się to samo co z Thiago Silvą. Niby już jedną nogą w Barcelonie, a jednak okaże się że nic z tego nie będzie.

0

Tello gra kał. I ten jego jeden styl strzału na ,,Henrego" wewnetrzną cześcią -.-

0

Też macie takie odczucie, że bez Neymara skład jest po prostu słaby? :D

0

NEYMAR kozacki mecz..

0

Nie ma co płakać nad Rozlanym mlekiem. Przed nami dwa ważne mecze, na tym trzeba się skupić. Real prędzej czy później napewno straci punkty z jakimiś ogórkami, więc jestem spokojny.

Visca El Barca!!

0

Czekajcie chłopaki, skocze po popcorn :D

0

Jest Neymar, jest Iniesta, jest Fabregas. Ta trójka poprowadzi nas do zwycięstwa. Po 3PKT !


VeB!

0

Liczy się gest od strony organizatorów :)

0

Barca ożyła po przyjściu Neymara i Martino. Czekam z niecierpliwością na GD.

0

Niemcy (3/4 Bayernu + Khedira, z Ozilem) 3x NIE!

0

NEYMAR za XAVIEGO do RZUTÓW WOLNYCH !!

0

To samo będzie 27 października...

0

Wyczuwam Manitkę i to dosyć wyraźnie :D


VeB!

0

Neymar musi grać na lewej...! Te jego akcje są genialne i sprawiają duży problem obrońcom.

0

On mówi o swojej drużynie w Fifie.

0

Akcja meczu :D

0

Ibrahimović to drewniak, w porównaniu do Neymara.

0

Barcelona dała mu wszystko, więc z jakiej paki miałby odejść do tych ciapatych brudasów z City? Andres zostaje z nami!!

VeB!

0

Nie wiem po co się rejestrowałeś :)

0

Zobaczymy ją we wtorkowym meczu z Realem Sociedad :)

VeB!

0

Neymar idealne wcmocnienie dla Barcy, te jego akcje na skrzydle są genialne. 0 problemów z ograniem 1vs1. Pedro będzie miał naaaaprawdę ciężko wrócić do wyjściowego składu.

VeB!

0

Chłopak obali mit, że bez masy da radę zrobić mięśnie :D !

VeB !

0

Jedynastka na mecz z Sewillą:
Valdes
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Busquets-Fabregas-Iniesta
Alexis-Messi-Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?