Lukaslbn
Dołączył/a: styczeń 2025
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobra, koniec dyskusje bo jesteś jakimś boootem bez pojęcia... Elo.
10
@Rarenzio jprdl. Kolejny troll po fagasie i jakimś typie co ciśnie Szczęsnego? Lewy akurat dziś z ofensywnego trio (i nie tylko) najmniej firmuje tą klęskę swoim nazwiskiem.
18
Lewy i spółka? Po tym meczu to przede wszystkim kapitanowie: Araujo, DeJong, Rafinha i spółka... Araujo wiemy jaki jest, nie bez powodu uczestniczył w klęskach w poprzednich latach i sam się dziś zdissował swoją wypowiedzią... De Jong, że czasami potrafi zagrać jak sabotażysta to też już wiemy. Ale najgorsze i najtrudniejsze dla Barcy jest aktualnie to co sie stało z Rafą... Był piłkarz, nie ma piłkarza. Każda decyzja zła, skuteczność fatalna, walka, tyranie... skończyło się. Mental, psychika leży. Zmarnowane sytuacje, gra pod siebie, i machanie łapami w jakichś nie istotnych sytuacjach choćby do Roberta, który dziś był o półkę wyżej.. I o ile Araujo,czy nawet Frankie mogą po prostu usiąść na ławce, tak Rafinia mimo że był do zmiany w przerwie, to gra całość. I bedzię wciąż pierwszym wyborem. Co gorsza, nie wiem co by było dla niego bardziej deprymujące. Zmiana, foch, obraza majestatu kandydata do złotej piłki, czy pozostanie na boisku na 90 minut, bezradność frustracja i pogłębianie tego stanu. Sytuacja, loose-loose. Mam nadzieję, że Rafinha przepracuje to w głowie albo przepracuje to z nim sztab i wróci ten gość sprzed zgrupowania reprezentacji Brazylii...
1
Ale widzicie... Jakby to był Yamal nie Fermin to by wymyślał złote jaja, szedł w kolejny drybling, aż akcja byłaby zamknięta. Najprawdopodobniej, bo może też strzelił by pięknego gola. A Fermin, proste granie które jest czasami potrzebne. Idzie Lewy na piłę to mu gra, niedawno tak strzelili gola, teraz jak nie Lewy to samobój.. Może czasem warto nie kombinować i poszukać kolegi podaniem.
7
3 minuty doliczone, bez kartki dla perfidnego symulanta.. Powinni karać zespołe, które nie zamierzają grać w piłkę. Kartkami i długim doliczonym czasem. Zakała futbolu...
3
Przecież na takich pajaców sędzia powinien doliczać dobre 10 minut do pierwszej połowy...
6
Jak ja nienawidzę takich drużyn. Padają jak muchy bez kontaktu czy przy minimalnym kontakcie, sami faulujac ostro i czasami bez piłki. Szkoła Altetico Simeone... Tfu!
1
@Sebolinho dokladnie! Jak można być tak odklejonym i mieć nudne życie żeby pisać takie wypociny oczywiście pod swoja tezę. Strzał w światło bramki z bardzo trudnej podniesionej piłki do czego potrzeba duzego kunsztu. Faulowany przy zastawianiu piłki jak często zresztą. O kilku fajnych zagraniach nawet fajnej piętce nie wspomniane bo nie pasuje pod tezę. A teraz Lewy zamyka mordy bramką...
Ależ się zepsuła ta strona. Hejt dla samego hejtu i jakby tylko oczekiwanie, aż po kilku dobrych zagraniach Robert coś skiksuje. To wtedy komentarzy nagle przybywa. Żenada.
0
De Jong kryminał w ostatniej akcji, taki błąd, koszmarna strata i odwraca się plecami zamiast wracać i uczestniczyć w akcji... Co to było?
2
Komentarz usunięty
7
Rafa i Yamal zagrali o Złotą Piłkę ;)
3
Im dalej w mecz tym bardziej boje się tego wyniku. Rafa chce sam zamykać mecz, Yamal zakładać siatki, Ferran nie wiem czy już zszedł czy jeszcze gra, o utrzymaniu przy piłce nie wspominam i troche idziemy w gre Atleti... Oby to sie dobrze skończyło.
0
@Sebolinho haha, no ogólnie ciężko się ze Szpakowskim nie zgodzić :D Szkoda, ale co się odwlecze... Oby!
0
@Sebolinho Ale ja nie mam z tym problemu, czy nawet z tym, że niektorzy komentatorzy bardziej cieszą się przy golach jednej drużyny, a mniej przy drugiej, ale jest jakaś granica, "szkoooda bo było by 2:0"
No parsknąłem śmiechem :D
18
Dlatego śmiech mnie ogarnia jak czytam tutaj komentarze w trakcie meczu...
Jestem absolutbym fanem Roberta, ale obecnosc Ferrana dziś ma sens pod każdym względem. Plus dla Roberta bo odpocznie i bedzie na lige i LM, plus dla Ferrana bo może polatać i zrobić swoje i plus dla drużyny bo ma więcej zawodnikow w rytmie i gazie i świeżego RL9 na ostaynie 30 minut i kolejne mecze.
Ale tutaj jedni chcecie w 15 minucie zmieniać Ferrana, a w innym meczu chcecie zdejmować w 15 Lewego za jedną zmarnowaną sytuację, a poźniej ci sami zawodnicy zamykają Wam buzie :D
Nie kłapać, oglądać, podzielić się refleksją w przerwie czy po meczu. Wszyscy na tym skorzystają ;)
Jeszcze 2 wnioski:
1.Atletico to najbrzydsza drużyna na takim poziomie w Europie.
2.Szpakowski.. "szkoda bo byłoby 2:0 dla Barcelony" czy jakoś tak xD No nawet dla kibica Barcy dziwnie to brzmi z ust komentatora..
2
Komentarz usunięty
2
@danijacek dokładnie to napisałem jak jakieś nieogary bez pojęcia o piłce chciały go ściągać w 60 minucie. Pomijając gola, co Robert pracę wykonał w tym czasie i tej remontadzie to jest kosmos, w tym wieku, taka fizyczna gra. Niesamowite. Napisałem że zdjęce Lewego z boiska będzie strzałem w stopę i bez niego byśmy tego nawet nie zremisowali.
1
@damcio24 nie masz pojecia o czym piszesz. Ostatnie minuty pokazują jak ważny bedzie z przodu zawodnik ktory bedzie potrafił się rozbijać z dwoma obrońcami, wywalczyć faul, wygrać główkę. Tylko Lewandowski to gwarantuje. Jego zdjecie byłoby strzałem w stopę.
20
Nie mówię, że tak bedzie do końca, ale od czerwonej kartki Robert pokazuje jak jest ważny w takich momentach i jak póki co Flick się nie pomylił. Dobre odegrania, jedno świetne podanie, decudujący przy rzutach rożnych we wlasnym polu karnym. Dla mnie kazdy z tych szczekaczy powinien stąd wylatywać. Szkoda ze tak jest, w przerwach czlowiek zerknąłby na forum poczytać jakieś konstruktywne rozmowy, a tu tylko chlew. Za dużo hejterów tu się zrobiło co wiedzą więcej niż Flick Xavi Guardiola Klopp razem wzięci. Celowo te nazwiska, bo żaden z wymienionych ani myślał odstawic RL9 na boczny tor. Mamy świadomość jakichś minusów Roberta w ostatnim czasie, wiemy że zdarzają mu się jakieś kiksy. Ale na Boga, nie zniżajmy sięndo takiego poziomu. Co dziś dał Rafinia oprocz zmarowanych okazji, co dał Yamal oprocz powtarzania swojej nieskutecznej akcji i już komicznej próby zagrania zewniakiem. Ale ja nie pisze że Yamal out, bo mam świadomość co mogą dać, i taką samą świadomość ma Flick wobec Lewego.
No i Szczęsny.. gdyby trenerem był ktokolwiek z Was, a może nawet nas bo też się do tej grupy niestety zaliczam, Szczęsny nie powąchałby murawy od poprzedniego starcia w Lizbonie. No to mamy dzisiaj odpowiedź jak się znamy na piłce i jak znamy faktyczną sytuację w zespole...
30
Lewandowski dziś decydujące podanie przy czerwonej kartce, wyblok przy golu Martina (troche naciągane ale jednak), wygrana głowa przed golem Araujo, gol, sporo dobrych klepek i cały czas pod grą, podanie piętą na "skill of the game", ale typy pokroju fa(bre)gas tutaj siedzą i czekają na jakąś jedną nieudaną główkę żeby się odpalić w komentarzach, zupełnie milcząc przy 18 stracie Yamala czy kolejnym slabym zagraniu Rafinii. Albo ktos na fb pisze, że słabo sie dziś Roberta oglądało.. No sorry, słabo to sie czyta takie pierd...nie.
1
@4Fabregas4 jest dziś kilku hamulocwych... Fermin, Yamal, Rafinia. O którego Ci chodzi?