Lukaslbn
Dołączył/a: styczeń 2025
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni cie stąd śmieciu wyje...ć
0
Przykro mi to mówić, wroci Pedri, Rapha, wraca Lewy. Ofensywa się odbuduje. Ale ostatnio największy problem to system gry, który proponuje Flick. Tu nie ma co zbierać. Tu trzeba powiedzieć RESET i zacząć od zera.
1
Ja też nie lubię zmian w przerwie. Uważam że od strony mentalnej jak ktoś gra fatalne 45 minut to warto dać 10-15 minut na rehabilitację... Ale jak go zawsze bronię, to niech mnie Flick nie osłabia...
Ferran, zawodnik duch, znowu będzie się bezużytecznie snuł 90 minut po boisku? Lewy wejdzie na 13 minut jak gra będzie leżała? Ronny wejdzie w 89 minucie ratować sytuację? No nie może tak być. To byłby nonsens...
2
@Zino Robert przy takiej grze byłby zdjety z boiska w 55min i uznany za winnego aktualnego wyniku (2:1). Oczywiscie dostałby tutaj najgorszą notę w zespole.
2
@aiven on powinien być zdjety dyscyplinarnie w 35 minucie. Za mocno chyba w Kings Legue było grane.
3
Za łokieć na twarz chcesz faul, nie dla pana Panie Blaugrana. Takie rzeczy to dla Realku.
Szkoda, bo jakoś to przetrwaliśmy o dziwo, no to musiał sędzia się włączyć...
A Yamal powinien dostać wędkę w 30 minucie. Za zaangażowanie, za całokształt dziś.Tak to niech sobie gra w Kings Legue czy na jakimś orliku. O Ferranie szkoda dyskusji. Niech Lewy zdrowieje i gra... No i Rafinha, bo to on w takich meczach był decydujący.
1
@RobsonPL Według tego Sofoascore, które oceniło Olmo wyżej od Pedriego? :D
Araujo nie był tragiczny? Olmo nie był tragiczny? Z tym że brali więcej udziału w grze, to się zgodzę.. ale w tym przypadku to nie działa na ich korzyść. Firmowanie tej porażki nazwiskiem Roberta to zdejmowanie odpowiedzialności za nieudolność całego zespołu, dla mnie bardziej dramatyczna była jednak postawa obrony,która w pewnym momencie zaczęła wyglądać już nie jak nieudolność, a sabotaż... Równie beznadziejna była gra Ferrana, może więcej kontaktów z piłką, chyba ani jednego dobrego, przyjęcia na 8 metrów, straty, przewracanie się prawie bez kontaktu... nie wiem co mówi Sofascore. Tak to wyglądało na boisku. Przegrała Barcelona, a nie Lewandowski. Wszyscy pała i do domu, z wyjątkiem Pedriego i może Szczęsnego który w 1 połowie utrzymał nas w tym meczu (a którego sofascore oceniło jako drugiego najsłabszego na boisku xd)
2
@kanver_ No to jeszcze raz spróbuję... Lewandowski jest współwinny! Oczywiście, ale jeśli mielibyśmy zacząć od nazwisk i twarzy, które można pokazać na zdjęciu przy takim artykuje to w pierwszej kolejności Araujo, Kounde, Olmo, Ferran i obok niech gdzieś Lewandowski. Dyskusja dotyczy tego dlaczego akurat nazwisko Lewandowskiego ma firmować tą porażkę, jak znajdziemy kilka słabszych, czy porównywalnie słabych ogniw dzisiaj w porównaniu do, co by nie mówić, aktualnie rezerwowego napastnika Barcelony.
2
@kanver_ No właśnie nie, gorszy był między innymi Ferran. Piłki się od niego odbijały. Do tego o ile Lewandowski przewraca się będąc ostro faulowany, tak Ferran przewraca się z głodu. I tak to dzisiaj wygladało. Ja wiem że za niewykorzystanego karnego hejt się nasila, ale o ile Lewy był dziś baaardzo słaby, tak nie był naszym najgorszym zawodnikiem.
1
@KibicBarcy84 nie, nie taka jest prawda. Prawda jest taka, że niezależnie od wszystkiego co się wydarzy, ty i twój kolega "po szabli" piszecie komentarze w których zawsze pada nazwisko Lewandowski (albo nie pada, ale jest do niego jakaś analogia), niezależnie od przebiegu meczy, i kilkunastu innych graczy którzy w nim uczestniczyli. Więc sorry, jak obsesja, to ty, nie my.
7
Ja tam wierzę, ze to się jeszcze da poukładać, że wszyscy od piłkarzy po trenera popracują na spokojnie bez emocji nad tym co nie funkcjonuje a co funkcjonuje źle. Mieliśmy najsłabsze 45 minut za kadencji Flicka z PSG, dziś mamy najsłabsze 90 minut... Cała drużyna fatalna, tutaj może było ze 2-3 co grało co najwyżej średnio, i całą resztę grających dramatycznie zawodników, włącznie ze zmiennikami. Miernoty które tutaj komentują tylko o Lewym i Szczęsnym, zapominajac o całej reszcie powinny zostać stąd usunięte. Gdyby nie Szczęsny, już w 1 połowie byłoby po meczu. No zawalił trochę jedną z bramek. Lewandowski, oczywiście fatalny, karny, zawalił, zdarza się, ale pod koniec spotkania powinien mieć dwie mega asysty na wagę odwrócenia losów meczu.. Jak już piszecie o fatalnej grze i krzyczycie wypad z klubu, no to wymieńcie tych kilku innych którzy od Lewandowskiego byli jeszcze słabsi. Cała linia obrony, Araujo, Kounde i ich zmiennicy, czy najsłabsi na placu gry Ferran i Olmo..
Katastrofa całego zespołu. Włącznie z trenerem. Ja wierzę, że Flick ogarnie te rzeczy, bo spalony to zaczyna być broń przeciwko nam. Kilka razy złapiemy, ale większość bramek traconych ostatnio to właśnie przez tą wysoką linię obrony. I mieszanie składem i wychodzenie co mecz inną czwórką w defensywie nie pomaga kontrolować ustawienia. Wierzyłem że Araujo wraca na właściwe tory, ale no nie.. Jego zachowania kojarzą się z największymi klęskami Barcelony ostatnich lat i podobnie było dzisiaj. Pierwszy raz od dawna przez cały mecz oddany środek pola. To też jest do przemyślenia. I na koniec wisienka na torcie. Jedyna 9 w tym klubie, Lewandowski, bez rytmu i wiary.. Kiedy wydawało się że po dwóch ładnych golach z Walencją, piękną główką z Oviedo i kolejną z Sociedad wraca na swoje miejsce pewniaka na 9, no to dostaje policzek i parę minut z PSG, kiedy napastnik był już niepotrzebny na boisku, słanialiśmy się na nogach i równie dobrze można było wpuścić kolejnego stopera żeby bronic punktu. Dla prawie każdego snajpera poczucie zaufania jest niemal tak ważne jak dla bramkarza, to oni najczęściej mają na nodze czy rękawicach sytuacje decydujące o wyniku meczu, tak jak Robert dziś karnego, którego zepsuł. Rozumiem Flicka, rotowanie, budowanie zawodników, ale dziś gramy defensywą która jest rozjechana jak baba na pasach przez Pan Tomasza H, a w ataku z rozregulowanym niepewnym siebie Lewandowskim i zbudowanym Ferranem. Tylko że nawet zbudowany Ferran gra najbardziej pokraczny mecz ze wszystkich, jest najsłabszy na boisku i jedyne co robi to biega i przewraca się z głodu. No ma nad czym myśleć mister Flick. trzeba odrabiać lekcje, ustabilizować zawodników i ich formę. To wciąż dopiero pierwsza faza sezonu.
0
Komentarz usunięty
2
Omg! Flik nie czyta tego forum, szczegolnie takich dwóch specjalistów tutaj i zdejmuje Ferrana? No nie ma chłop pojecia o pilce :O
1
@4Fabregas4 z tego samego powodu co nie gra Olmo, Ferran... czyli 2 najsłabszych na boisku obok calego bloku obronnego
17
Dawno nie widziałem tak kompromitujacego występu całej linii obrony. Sabotaż, ciężko to pojąć. Była przerwa na wodę i ogarnięcie głów, to wyszli na boisko i rozłożyli Sevilli czerwony dywan...
0
@Migel No to zastanów się dlaczego, bo widzę że to dla ciebie za trudne.. Ferran w tym samym czasie miałby 2 kontakty, dwie straty. Nawet optymistycznie podszedłem do tego, że to Ferran zaczyna w pierwszej 11, ale no nie, nigdy więcej. Cytując Zbigniewa Bońka, Lewandowski jest problemem dla przeciwników, nie dla nas. Lewandowski z boiska, dla obrońców problemów mniej. A ten pressing to jak w bajkach, bezsensowne sprinty do bramkarza czy obrońcy, którzy na spokojnie podają piłkę dalej. Równie dobrze mógłby biegać tak na bieżni.. Efektowne ale nie efektywne. Jest takie starodawne powiedzenie. Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać. I to jest ta różnica między Ferranem, a Robertem.
3
Nie ma co pastwić się nad Flickiem, bo to genialny trener, każdy ma prawo do słabszego meczu i dziś to w przypadku Flicka stało się faktem. Najsłabszy mecz naszego szkoleniowca w tym klubie. Błędne wybory, przespany czas w drugiej połowie i te zmiany.. Obrona się sypała, Martin katastrofalny, grał i grał, Olmo fatalny, grał i grał. Ferran oprócz gola cały mecz jedynie przewracał się z głodu. Zero gry, zero wkładu w mecz, utrzymania przy piłce, wywalczenia faulu... i ten mityczny pressing polegający na agresywnym bieganiu bez sensu. Wpuszczenie tak późno Lewandowskiego, prawdziwą 9 i jednocześnie zdjęcie z boiska zawodników którzy mogą tą 9-tkę zasilać to jak jakieś nieporozumienie. Zszedł Rash, zszedł Pedri, Yamal już nie istniał, co oznaczało jeszcze większą utratę panowania nad meczem i oddanie piłki PSG. To już było zostawić tego Lewego na ławce do końca i wpuścić piątego obrońcę jeśli celem było dociągniecie remisu na farcie. Nie mam pojęcia co o tym myśleć. To było tak dziwne, jakby Flick w 2 połowie zapomniał wyjść z szatni. A szkoda, do jakiejś 20 minuty dobrze to wyglądało i wydawało się, że ten mecz będzie pod kontrolą, mogło być i 2:0 i większy spokój. Nie będę też zwalał na kontrowersje.. Ale druga żółta dla Mendesa to obowiązek i nic nie usprawiedliwia sędziego. Może inaczej byśmy rozmawiali... Na pewno brak Rafinii też może być odczuwalny bo to on często bardziej dźwigał takie mecze niż Yamal.. Ale głowy do góry. Wierzę, że kto jak kto, ale Szef Flick uczy się na błędach..
1
@Ziperro daj spokój... redakcja powinna wynieśc śmieci, ale jak widać z jakiegoś powodu tego nie robi.
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
23
Lewandowski w tym sezonie LL, kontuzja, gra z ławki, 163 minuty, gol co 54 minuty, 3 gole przy xG (oczekiwanych goli) 1,7.
Ferran, 455 minut, gol co 114 minut, 4 gole przy xG 4,3.
To tylko statystyki, ale co nieco pokazują. Obaj Ci goście są mega potrzebni potrzebni, Ferran też jest kotem. Fajnie że jest taka alternatywa dla Lewego.
Ale zauważam jeszcze coś innego. Fajną robotę Robi Flick, ja wiem, że łatwo teraz krzyczeć po raz kolejny... Lewy do pierwszego składu! Ale Robert ma 37 lat...
Flick trzyma Ferrana w gazie, jednak mając świadomość że oszczędza Lewego na najważniejsze mecze i decydującą część sezonu, kiedy będzie potrzebował snajpera z prawdziwego zdarzenia. I Hansi nie chce powtórzyć sytuacji z zeszłego roku, kiedy Robert na koniec sezonu był zajechany/kontuzjowany.. A gdyby był do pełnej dyspozycji, to może inaczej byśmy wspominali poprzedni sezon Ligi Mistrzów.
Dziś i nie tylko dziś widzieliśmy, że Lewandowski poza boiskiem, to wiele mniej problemów i pracy dla obrońców przeciwnika.. To jest fakt, nie opinia.
1
Komentarz usunięty
1
@NoVaK nie tylko ja to widzę... ale redakcja udaje, że jest ok ;)
2
@4Fabregas4 Hej redakcja? Co ten typ tu jeszcze robi? Ja wiem, że zgodnie z regulaminem, bez przekleństw i obrażania, ale na prawde Wam to odpowiada? A może jest na rękę bo większy ruch w komentarzach?
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Nie mam problemu ze złotą piłką dla Dembele, bo jakby nie patrzeć zasłużona.
Jak się na to patrzy to jednak jakoś tak smutno na serduszku, że taki Dembele złotą piłkę ma, a jedyny w historii Polak, który ją zdobył (nie oszukujmy się, zdobył) jej po prostu nie dostał. Ta dziura pod tytułem 2020 to największa kompromitacja tego plebiscytu... Szkoda. Bo jakby nie umniejszać temu plebiscytowi, to w historii najlepszych piłkarzy świata był, jest i będzie brany pod uwagę i będzie brakowało tam nazwiska Lewandowski.
Lewandowski, który, nie zapominajmy, był najlepszy na świecie jeszcze w erze Messiego i Ronaldo, grających w Europie, co jest już wyczynem kosmicznym!
O dzisiejszych dalszych pozycjach w rankingu ZP to już szkoda pisać, Raphinia 5, żart.
Pedri 11, kpina, Lewandowski 17... To wszystko to trochę splunięcie w twarz zawodnikom Barcelony, Bo każde z tych wymienionych nazwisk, z wyjątkiem Yamala zasługiwało na wyższe miejsce.
Ale dobra, nie szukam tutaj spisku, być możenie wszyscy głosujący mają pojęcie o piłce. Tak w sumie było od dawna.. Niezmiennie w wielu momentach wychodzi z tego Le Cabaret...
2
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
4
@Rifek że ten typ jest niezbawowany jeszcze to zagadka jego i adminów...