Lukaslbn
Dołączył/a: styczeń 2025
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica I jeszcze mit, że Ferran to sobie wypracowuje dogodne pozycje, a Lewy nie. Gdyby Rash 2 razy zachował się jak należy w pierwszej połowie, to prowadzilibyśmy 2:0 po golach Roberta i nikt by nie gadał bzdur, że Robert nie wypracowuje sobie dobrych pozycji i nie jest tam gdzie powinien być.
1
Hehe, na prawdę ocena Roberta na 3.5 przy 4.5 Ferrana? Ferran po wejściu miał parę kontaktów, przy czym lepiej dla jego oceny byłoby, gdyby ich jednak nie miał. Jego zmarnowane okazje to jest jakieś kuriozum w ostatnich meczach. Nie mówię że Robert nie marnuje, ale nie takie i nie tyle. Niezła pierwsza połowa Lewandowskiego, gdzieś w połowie stawki naszego zespołu. Nie najlepszy, nie jakiś tam słaby. Cały czas trwa powielanie mitów, że Ferran tak znakomicie czyta przestrzeń i wypracowuje sobie pozycje. Gdyby Rahsford dwa razy zachował się jak należy w pierwszej fazie meczu, to prowadzilibyśmy 2:0 po golach Roberta i nikt by nie gadał głupot, że Robert nie wypracowuje sobie dobrych pozycji (oprócz tych co by narzekali że na pustaka). Podobnie z tym mitycznym pressingiem Ferrana, który NIE PRZYNOSI ŻADNYCH EFEKTÓW, poza pustymi sprintami, przez które Torres wygląda na zajechanego już pod koniec pierwszej połowy, ale fajnie to wygląda w telewizji. Sofascore 6.6 Lewego przy 6.0 Ferrana. Lewy 2 (na 3) pojedynki wygrane, 4 (na 6) wygranych pojedynków powietrznych. Również akcje obronne (przy stałych fragmentach) zdecydowanie na korzyść RL9. Co szczególnie rzuciło mi się w momencie, kiedy w podobnej sytuacji Ferran nie zamierzał nawet zaatakować spadającej w jego obrębie piłki co jest zresztą częstą sytuacją i w obronie i w ataku. Kiedy Robert główkuje piłki, które wydają się poza zasięgiem. Ale wtedy to jest zmarnowana sytuacja Lewandowskiego. Podobnie jak zestawianie SPALONEGO gola Torresa i sytuacji kiedy Robert nie sięgnął piłki od Rashforda. Jeszcze raz - Torres SPALIŁ doskonałą szansę. Nie wytrzymał, nie upilnował linii spalonego. Gdyby to zrobił, może też nie dosięgnął by piłki? Robert trzymał linię i między innymi dlatego nie złapał tej piłki, łatwo mówić z poziomu kanapy, ale takie podania muszą być idealnie wypieszczone i to od Rasha do Lewego mogło być "mniej głębokie" bo była do tego przestrzeń. I nawet jeśli są to sytuacje dyskusyjne, to wy w ocenach stawiacie to zero-jedynkowo. Lewy dziad nie zdążył, Ferran zdążył, tylko zły sędzia pokazał spalonego. Ferrana ocenę w Sofascore zawyżają celne podania (6) z czego 4 były na własnej połowie. To tyle o tej jego mobilności. Już kiedyś pisałem o tym, że mamy być może najlepszą drugą linię na świecie, na prawdę nie ma potrzeby, żeby plątał się jeszcze miedzy nimi napastnik, żeby odklepnąć prostą piłkę. Czy to Ferran, czy Lewandowski. O ludzie, znowu się rozpisałem. A chciałem tylko powiedzieć, że Robert z jakichś względów ma tu już ocenę wyjściową o co najmniej 1 niżej niż pozostali, taki handicap, tylko w drugą stronę, a wszystkie jego sytuacje są rozpatrywane przy ocenach in minus podwójnie rygorystycznie. To znaczy Lewy, zmarnował doskonałą sytuację (sytuacyjna piłka, lewa noga) co rzuca się oczywiście cieniem na jego ocenę, ale Torres, Torres po urazie (litości, tydzień przerwy i zdązył juz wyjść w pierwszej 11-tce) jest nieskuteczny, ale jest tam gdzie powinien, a gole z pewnością przyjdą (nie wiem na jakiej podstawie takie info). Więc zdradzę Wam sekret, tylko nie mówcie nikomu... Jak Lewy będzie grał, to gole też z pewnością przyjdą. Te oceny nie są sprawiedliwe, przyznacie? Moim zdaniem - Lewy występ średni na notę wyjściową, pół oceny w dół, za niewykorzystaną sytuację. Torres od noty wyjściowej -1, za totalną nieskuteczność i brak choćby chęci udziału w akcjach obronnych przy stałych fragmentach Albacete. PS. Sam Lewemu dałem 6, widząc co sie dzieje i jak bardzo znowu mu się obrywa, ale u mnie ma handicap w drugą stronę. Wiecie, ze względu na wiek, bo o ile u niego pewne niedoskonałości można tłumaczyć metryką, tak u Torresa, no nie wiem? Może brakuje mu skilla i cech typowej 9tki? ;)
0
@Coveta Gdyby Rahsford dwa razy zachował się jak należy w pierwszej fazie meczu, to prowadzilibyśmy 2:0 po golach Roberta i nikt by nie gadał głupot, że Robert nie wypracowuje sobie dobrych pozycji.
0
@ZuczekFCB1899 Nie żartuj, oglądałeś mecze z udziałem Rashforda? Z przygotowanej piłki mega ułożona noga, to prawda, szybkość i przebojowość i... to wszystko. Typowy drybling? zero. Mieszanie aż wpadnie w obrońcę. Jedyna szansa to puszczenie piłki jak jest dużo przestrzeni i obieg na szybkość. Skuteczność dramatyczna. Zero zimnej krwi. To jest przeciwieństwo 9-tki, inteligencja boiskowa, no mówiąc delikatnie na niezbyt wysokim poziomie. To co on robił choćby w ostatnim meczu z Albacete woła o pomstę do nieba. I oczywiście + za asystę i prawie asystę którą Olmo powinien zamienić na gola. Ale w pierwszych minutach miał na nodze zamknięcie meczu, szybkie 2:0 i koniec historii, kiedy źle trafił w piłkę i nie wyłożył do pustej bramki i w drugiej sytuacji, kiedy zdecydował się sam kończyć akcję, no jeżeli jest tak pewny i zamiast dograć do pustaka decyduje się kończyć, no to powinien być 100% gol. A tak, mieliśmy męki pod koniec. Rashford to super opcja na skrzydłowego zmiennika, czy alternatywę przy np. kontuzji Raphinhi. Czy to jest warte 30mln? Sam nie wiem, niech będzie, że tak. Ale jak ktoś pisze o Rashfordzie na 9-tce no to jakby nie oglądał meczów, a spojrzał tylko w surowe liczby.
3
@Marusek Dokładnie, wszyscy powtarzają, że Lewy nie zdążył do podania Rashforda, kiedy po prostu nie mógł być choćby krok bardziej wysunięty, bo spaliłby akcję. Nie skłamie, jeśli napiszę, że przy całych mankamentach Roberta, w trzymaniu linii spalonego jest cały czas najlepszym napastnikiem świata. Totalnie istotna cecha dla napastnika, wklejenie się w linię, wytrzymanie presji, i wyjście idealnie w tempo. Robert to ma, Ferran tego nie ma. Ja pier**lę, takie podstawowe rzeczy trzeba tłumaczyć ludziom, którzy uparli się jechać po lewym za absolutnie wszystko... Ale to Lewy "nie zdążył bo dziadek i wolny", a Ferran zdążył i strzelił, tylko zły sędzia mu gwizdnął spalonego. Brak mi słów...
40
Haha, też byłem mega zdziwiony, ale jak zobaczyłem powtórkę to ogarnąłem co się wydarzyło, co komentatorów w ogóle nie zaskoczyło :D Mam teorię, że w tumulcie Garcia nie słyszał, że nie było gwizdka i myślał że Araujo był faulowany, jak piszecie niżej, dobrze że Araujo nie leżał w bramce :D
2
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, niech nas nie zmyli, że Albacete to drugoligowa drużyna, bo prezentują poziom Primiera, a do tego jest to fajny pozytywny i zadziorny zespół. Dlatego nie umniejszałbym tej wygranej z pogromcami Realu. Gramy dalej i git i mam takie poczucie, że w weekend z ekipą ekstraklasową będzie już o wiele spokojniej. Taka specyfika takich meczów ;) Z minusów, niestety obrona jak zwykle ma swoje za uszami.. Pomoc nie zawsze panowała nad meczem, a pod koniec było już na prawdę niechlujnie i z wiadomo czym w majtach. Niestety, zawsze w takich meczach ocena w dół dla Flicka, za trzymanie Yamala, czym pokazuje, że nie jest w szatni personą nr.1 tylko nr.2. I nie chodzi o to żeby Lamine nie grał. To jest magik, obok Raphinhii nasz najlepszy piłkarz i to że ma kilka strat, kilka opóźnień akcji żeby co jakiś czas zrobić coś decydującego biorę w ciemno. Co prawda jakiś czas temu wyglądało to o wiele lepiej, to znaczy był przede wszystkim efektywny, a w drugiej kolejności efektowny, nie dawał tylu strat, nie opóźniał tak często akcji, ale wciąż to co robi jest dla nas nieodzowne. No ale sorry, czy gwiazda się obrazi razem ze swoim nierozgarniętym ojcem, jak zejdzie w 78 minucie i będzie chciał odejść do PSG? Bo kompletnie tego nie rozumiem. Dlatego -1 dla Flicka. Tfu tfu, ale jak stracimy Lamina na jakiś decydujący mecz, jak stracimy jak stracimy Ronniego, bo po prostu będzie chciał grać więcej niż 8 minut co 5 spotkać, to będzie to tylko i wyłącznie wina Flicka i jego uległości względem Yamala i otoczenia. Nie mamy też napastnika top, mówię to z bólem serca. Niestety, Robert schodzi powoli ze sceny. Powinien stawać się powoli zmiennikiem jakiegoś kozaka, ale niestety dostępnych nie ma na rynku.. To nie był też tak tragiczny mecz Lewego, jak niektórzy czekający cały mecz na jedno jego potknięcie próbują przekonywać. W zasadzie na początku meczu wypracował sobie dwie pozycje na pustą bramkę i tylko Rashford wie, dlaczego szybko nie prowadziliśmy 2:0. Przestańcie z tym Ferranem... Czy komuś się to podoba, czy nie, "once de gala" na ten moment jest z Lewandowskim na 9, co pokazał Flick w superpucharze - El Classico i w wielu innych momentach. Wbrew temu co pisze taki jeden śmieszny gość, że jak Ferran nie gra to odpoczywa na ważny mecz, a jak Lewy nie gra, to Flick "przejrzał na oczy" xD. Nie porównujmy dziś tych 2 występów, Lewy w pierwszej połowie dużo walki, utrzymanych piłek, wywalczonych fauli, bo wciąż jest dzikiem i tylko tak można zatrzymać i to o czym już pisałem fatalna obsługa od Rashforda i Yamala w sumie też (z tym drugim co ciekawe, zmieniło się to jak Robert opuścił plac). Nie wierzyłem w te brednie, ale jakoś ostatnio... sam nie wiem. Lamine nie lubił jak Robert macha rękami, minął rok, a robi to jeszcze bardziej i w jeszcze bardziej bezsensownych sytuacjach? Nie ważne, a Ferran, wyższa ocena od Roberta? Miał parę kontaktów, ale lepiej dla niego byłoby, gdyby ich nie miał. A piłka spadająca blisko niego po wolnym dla Albacete, której jak to często bywa nie planował zaatakować, to dramat. Lewy takich kilka wybija w każdym meczu, ale wiem to nie ważne. Ważna jest zmarnowana sytuacja, sytuacyjna piłka, która oczywiście na Roberta rzuca się cieniem. Olmo kopiący w gościa z kilku metrów mając całą bramkę jest git, Rash (30 milionów) nie wystawiający 2 pustaków jest git, wykupić. Najgorszy zawsze ten Lewandowski. Gdyby nie on, to byśmy ich rozj***li. ALe później jak go nie ma, to okazuje się, że wcale tak to nie wygląda. I ja cały czas apeluje... Jak czytacie ze zrozumieniem, nie wychwalam Roberta za nic, nie glorifikuję, ale bądźmy w tej ocenie Polaka sprawiedliwi...
0
@Mario999 Dobrze, tak to sobie rozmawiaj ze swoją rodzinką.
0
@Masp nic, sytuacyjna piłka w polu karnym, ale słaby strzał w środek bramki. Bez histori, chyba że ktoś czekał na to cały mecz...
0
@Mario999 hehe, "dziecko" :D Dzieci takie jak ty czekają cały mecz, żeby się odpalić w jednym momencie meczu, inaczej dzień stracony. Komentuj cały mecz, a nie czekasz cały mecz na jedną sytuację. Mam nadzieje, że widzisz popisy Ferrana i już skrobiesz komentarze, dziecko?
3
@Mario999 Dlaczego tak nie pisałeś jak Olmo zj**ał lepszą, jak Rash zawalił dwie doskonałe sytuacje w pierwszej połowie?
4
BIG Ronald!!!! Tak jest ????
1
Rashford, 2 proste podania na pustą i mamy już 2:0. Nie nabierzemy się na te 30 mln, prawda? PRAWDA?!
0
@4Fabregas4 Czekaj, jak to było? Ferran będzie odpoczywał na finał Superpucharu z Realem? No strzelaj dalej, kiedyś trafisz... XD
6
Mój Boże. Ogladam mecz z z angielskim komentarzem. Komentatorzy dosłownie śmieją się z kolejnych zagrań Torresa, jak komentatorom nie wypada, tak śmieją się k..wa z Ferrana. To jest nieprawdopodobne.
1
@Marek_z_Marek Napiszą jutro, że był aktywny i mobilny...
0
@ousmanedembele10 Once de gala było w Klasyku w Superpucharze. Teraz skład jest lekko okrojony, kontuzjowany Pedri, odpoczywający Lewy.
3
@KibicBarcy84 Ale ja o wszystkim napisałem. O formie, o zarobkach dotychczasowych i przyszłych. Tu wbrew temu co piszesz nie ma nic o tym co było kiedyś, a jest o stanie faktycznym. Nie umiesz czytać, a już szczególnie ze zrozumieniem to przybij piątkę z umysłkillerem. Barcelona już nie jest rozrzutna, dlatego Lewandowski za chwilę będzie zarabiał mniej i będzie dalej Cię wkur..iał ;)
4
@Ronad10 Ok, dobrze, że mówisz jak ma być, wszyscy na to czekali. Przekazałeś Laporcie i Flickowi? Tylko nie zapomnij dodać ile Robert ma zarabiać jeśli zostanie, pewnie nie więcej niż 500tys Euro? Ogarnij tam temat. Pozdro.
12
@Masp A wiesz, że np. Hallandowi też zdarzają się takie sytuacje? Nawet jakiś czas temu o tym pisałem przywołując statystyki, chyba 4 kontakty z piłką w jednej połowie meczu. Specyfika typowej 9-tki. To nie jest nic nadzwyczajnego. Nie cofa się żeby nieefektywnie klepnąć z pomocnikami (mamy ich wystarczająco dużo). Na prawdę można to zauważyć oglądając mecze, że Lewandowski, ale nie tylko bo jest jeszcze kilka typowych 9-tek na tym świecie, raczej trzymają się linii obrony, granicy spalonego. Jak już dostają piłkę, to mają minimum czasu, są podwajani, atakowani, skrobani, faulowani i mając te kilka/kilkanaście szans na kontakt z piłką w ciągu meczu, muszą któryś z nich zamienić na gola bo inaczej występ okaże się nijaki (oczywiście jak ktoś nie rozumie specyfiki typowej 9-tki). I tak w poprzednim meczy obserwowałem Casado.. multum kontaktów, niewiele z nich wynikało, ale to takie kontakty typ "przyjmij podaj", często blisko linii środkowej, bez jakiejś presji, A Lewandowski? Albo mocne podania otwierające, które musi opanować, albo takie kiedy obrońca siedzi mu na plecach i drugi doskakuje jak ten już przyjmuje piłkę. Większość kontaktów jest w ciągłych przepychankach, sytuacjach stykowych. Oczywiście nie usprawiedliwiam flopów, jak mu się piłka odbije od pięty, czy zmarnowanej sytuacji sam na sam... Ale trochę tutaj ludzie się zatracili i nie rozumieją pozycji dziewiątki. A już ochy i achy nad mityczną "mobilnością" Ferrana bawią mnie szczególnie. Że cofnie się i sklepie z Pedrim? Mamy na papierze jedna z najlepszych drugich linii na świecie, (Pedri, De Jong, Olmo do tego oczywiście Raphinha i Yamal) po co tam jeszcze Ferran? Dlatego dla dobra tego forum najlepszym jest, żeby nie trafił do nas np. Halland. On jest nową wersją Lewandowskiego. Zaraz zaczną go hejtować że drewnoland i będzie dostawał najniższe oceny za nieuczestniczenie w grze 45 metrów od bramki przeciwnika.
10
@KibicBarcy84 Zarabia krocie zgodnie z jego wkładem w ostatnie lata Barcelony i niejako pomoc w powrocie do topki w hiszpańskiej i europejskiej piłce nożnej, walki o najwyższe cele po ogromnym kryzysie w jakim była wcześniej Barcelona. Dalej? Zarabia krocie przez wkład marketingowy, to ile zyskała Barcelona nie tylko sportowo ale i na rynku transferowym przez przyjście Lewego do Barcy w tamtym momencie. Nawet jeśli to są patrząc na aktualną formę pieniadze za duże, to uznajmy to jako spłatę za zasługi. Dalej? Za chwilę, równolegle ze swoim obniżeniem swojej pozycji w zespole, formy też, oczywiście, obniży też wynagrodzenie, co jest naturalną koleją rzeczy. Dalej? Pomimo mniejszej ilości minut, kontuzji, bycia rezerwowym jest trzecim najlepszym strzelcem Barcelony w tym sezonie. Dalej? Wciąż jest napastnikiem ekskluzywnym, jak Flick ma wystawić "Once de gala" na finał Superpucharu i El Classico jednocześnie to od początku do tej roli szykowany jest (odpoczynek w półfinale) Lewandowski i uwaga, nie zawodzi. Mimo, że Robert powoli schodzi ze sceny, to tu się wszystko zgadza. Jak nie rozumiesz, to przybij piątkę z umysłKillerem.
6
Tak jak pisałem malkontentom w przerwie, tym którzy chcieli wyłączać telewizory. Idźcie spać! Niewiele w życiu widzieliście Barcelony. Wcale mi Was nie szkoda. Pewnie teraz słodko śpicie, od jutra znowu zostaniecie kibicami Barcelony. To samo słowo do hejterów Lewandowskiego, wiadomo że bramka nie stadiony świata, ale co miał udział w remontadzie to jego gol i wywalczony karny Sorry, zaciął mi się C+ i myślałem że na prawdę Lewy coś odwalił i się machnął, a tu widzę w powtórce idealne przyjęcie i złożenie się do strzału, rywal nie odpuszcza interwencji, nie atakuje piłki, nie stawia nogi na ziemi w naturalnym biegu, tylko zahacza Roberta uniemożliwiając mu strzał. Tylko ludzie pokroju umsyłkillera mogą widzieć tu jakąś nieudolność Lewego. Co tu się porobiło, że muszę pisać oczywiste rzeczy w obronie Polaka na polskim forum FC Barcelony... A Robert swoje.. 38 lat, kosmiczne liczby. Mr. Champions League.
W pierwszej połowie można było wymienić co najmniej 5-7 nazwisk równie słabych, czy słabszych od Roberta... a w przerwie co któryś komentarz... Lewandowski, Lewandowski. Zacięta płyt. Zacznijcie oglądać mecze, później komentować.
5 miejsce w tabeli, co powiecie hejterzy z pierwszej połowy? Nie mówię o krytykach, tych którzy pisali o faktach, co nie funkcjonuje i co jest realnie do poprawy. Mówię o tych, którzy już chcieli zaorać to wszystko. Ktoś tam pisał,"czy zasługujemy na 8-mkę? Odpowiedz jest prosta (że niby nie)" No to odpowiadam, odpowiedź jest jeszcze prostsza. Zajęliśmy 5 miejsce, więc... Zasługujemy. Tyle... bo się człowiek gotuje czytając to forum. Polecam trochę lodu na głowę w komentarzach, szczególnie jeśli mecz jeszcze trwa.
1
@torondirn Proszę Cię, nie żartuj.. Niech tym golem nikt się nie nabierze na 30mln za Rashforda. Nigdy w życiu. To jest fajna rzecz, że ma ułożoną nogę i trochę szczęścia. Ale to wszystko. Oczywiście to nie jest jedyna różnica, bo to zupełnie różni piłkarze i pozycje na boisku, ale wiesz czym różni się Rashford od Lewandowskiego. Lewandowski wie, że nie umie dryblować i tego nie robi. Rashford tego nie wie. To jest komiczne, jak często się powtarza, że biegnie na obrońcę macha nogami, że niby drybling, po czym wpada w niego i się przewraca albo traci piłkę. Ułożona naoga to wielki dar, ale ilość zalet Rashforda sprawia, że jakby to miało być przedłużone wypożyczenie... ok. Wykup za jakieś 10mln, do przetrawienia, ale 30? No nie :D
6
Redakcja, po raz kolejny biję Wam brawo za akceptowanie podżegaczy, hejterów, troli, takich jak umysłkiller. Brawo Wy. To nie ten bot się ośmiesza, tylko Wy ;)
0
@Mario999 jest prostsza niż Ci się wydaje. Jak zajmiemy miejsce w 8-ce, to zasługujemy. Jak nie, to nie. Nie dziękuj ;)
7
Na prawdę ogladając ten mecz, popisy defensywy, dramatyczny środek pola potraficie napisać tylko o Lewandowskim? Zmarnował sytuację Lewy, zmarnował po doskonałym podaniu tego pierwszeg Raphinha.. .Ogladacie mecz? Czy tylko dla zasady jak mantra.. Lewandowski to, Lewandowski tamto, jak razem z nim w jednej linijce można 5-7 nazwisk wymienić. Poza tym cierpliwości. Dajcie im wyjść na 2 połowę. A ci co chcą wyłączać telewizory i iść spać... droga wolna, widać że noe ogladacie za dużo Barcelony, bo nie wiecie jak to portafi się skończyć po takiej pierwszej połowie. Ale idźcie spać. Nie szkoda mi Was ;)
0
@Losiex a ogladaleś mecz? Widziałeś jak urtrzymywał się przy piłce wbrew temu co piszesz? Widziałeś sytuację jak przedarł się z piłką między dwoma rywalami i rozegrał na prawo do Yamala? Podobnych wygranych pojedynków bark w bark bark miał jescze ze 2. Większość piłek z obrońcą na plecach utrzymywał, więc Twoje "chcąc wymusić faul przeważnie bezskutecznie" brzmi jakbyś nie ogladał meczu. Fakt 2 czy 3 razy upadł w takich sytuacjach, dwukrotnie na pewno faulowany, bez gwizdka sędziego bo Oviedo miało przyzwolenie na zapasy. Zarzuty do Lewandowskiego to że przygasł i przestał uczestniczyć w grze, chyba trochę zrezygnowany tym że już tak nie nacieramy na Oviedo po drugim golu. No i oczywiscie zmarnowqnq sytuacja rzuca się na niego cieniem, ale nie bedę pisał w jakich to było okolicznościach. Uznajmy że powinien strzelić i w sumie wtedy nikt by tu nie pisqł oprócz kilku odmieńców pokroju "umysłkillera" że Lewy najsłabszy. Tak podsumowując po obejrzeniu meczu można odnieść wrażenie, że fizycznie i siłowo Robert wciąż jest dzikiem i że daje radę grać po 90 minut, czego o innych napastnikach w naszej kadrze powiedzieć nie można. To są konkrety, więc nie wiem skad taki wniosek w Twoim komentarzu...
4
@Masp Ale które przyjecia? Pamietasz konkretne, czy piszesz dla samego pisania? Zgasł w drugiej połowie, kiery gra sie uspokoiła po golu na 2:0, no i zmarnował okazję na 4:0, ale w takich warunkach i okolicznościach... Trudno, to w zasadzie główne zarzuty za dziś do Roberta, bo akurat opanowanie i utrzymanie przy piłce miał na dobrym poziomie i tu nie ma się do czego przyczepić.
6
Heh... sposób Oviedo to faule, łokcie, łapanie wpół i za koszulkę... Kartki? 1:0 dla Barcelony.
1
O jaaaaa, jaki wylew w komentarzach. Grzech być żoną wielkiego piłkarza (zanim był wielkim piłkarzem), a jeszcze większy grzech wychodzić przed szereg i próbować się realizować... Lepiej siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, wtedy w najgorszym przypadku będziesz leniwą ciągnącą hajs od męża WAG-s :D