3

@Ronad10 To chyba jednak chodzi o paszport albo są jakieś różnice językowe... Haland oddaje celny strzał, Lewandowski by "zmarnował doskonałą sytuację". O kontaktach z piłką napisał kolega wyżej. Ja po prostu mam wrażenie że ludzie zapominają czym jest 9-tka i liczą że Robert zmieni się w jakąś fałszywą 9tkę i będzie sobie klepał i kiwał na 40 metrze. No nie. Są takie mecze i momenty, że jest to potrzebne, ale najlepszą wersją Barcelony ostatnich lat była ta grająca na stałe z typową 9tką. Ja mam świadomość że Robert powoli przechodzi na drugą stronę, ale hejt, nagonka na Roberta przybrała jakieś potężne rozmiary i to mi się nie podoba i o tym mówie. Jak po takim całkiem średnim meczu Lewego jak wczoraj głównym newsem na stronie jest ocena 0 od jakiegoś szmatławca. Jak dla mnie po wczoraj nie powinno być w ogóle tematu Lewego bo nie dał ku temu powodów ani w jedną ani w drugą stronę.

3

@Kimi88 dlatego nawet jak byłby hajs i dobre promo to nie można kupować Hallanda. To młodsza wersja Lewandowskiego, podobny profil, podobny sposób poruszania i czekanie w polu karnym... Po co nam kolejny kozioł ofiarny? Nam trzeba mobilnego zawodnika. Mamy Ferrana co tam coś biega i cofa się po piłkę (jakbyśmy nie mieli od tego pomocników) więc po co przeplacać na typową 9-tkę? ;)
Ja tylko przypomnę, że najlepsze wyniki i najlepsza gra ostatnich czasów to był okres kiedy obecność typowej 9-tki na boisku była wykorzystywana w 100%. Była róznorodność w ataku, był killer Lewandowski z potężnymi liczbami i jakoś nie przeszkodziło to Yamalowi i Raphinhi wykręcić najlepszych liczb w swoim życiu. O czymś to świadczy... Ale co ja tam wiem? Ba! Co tam wie jakiś Flick, czy nawet Guardiola... na forum wiedzą lepiej. Mobilny napastnik. Kolejny do klepania po obwodzie? Tu trzeba strzelać gole! Tym się wygrywa mecze. I to działało w ubiegłym sezonie...

2

@Ronad10 oho, wiedziałem,że ktoś wspomni o woleju i pod tą sytuację ułoży swoją tezę. Gratuluję, wnioskuję, że oglądałeś tylko skrót, albo tylko tą sytuację na tiktoku, bo w tym meczu piłka NIE odbijała się od Roberta jak od deski, dobrze się przy niej utrzymywał i podawał do partnerów. Dobre momenty to dwie możliwe asysty, gdyby koledzy (Rash i Rapha) nie zmarnowali sytuacji, ale za to już im sie not nie obniża. Gol po spalonym Raphinhi (ok, możemy tego nie liczyć). Dobra praca w pressingu... Ale ja nie chce udowadniać, że Robert był kozakiem w tym meczu, tylko nie zgadzam się z opinią, że był najgorszy na placu. O to tylko tutaj chodzi.

5

Rozumiem, że w takim razie Yamal dostał od hiszpańskich mediów notę ujemną? Fermin też? Dostał, prawda? Raphinha też dostał 0 jak Lewandowski? Tak? Nie?! Za wystrzelenie piłki w kosmos niczym Robert karnego i słabą grę? Przecież gdyby Robert tak przestrzelił w tej sytuacji to dostał by notę najniższą w zespole (a i tak ją dostał). Kurcze, bardzo bym chciał nie komentować o Lewandowskim (nie musieć go bronić), ale skoro akurat jego wyciaga się przed szereg po tym meczu no to jak tego nie skomentować. Robert nie grał wybitnie, nawet jeśli nie grał dobrze to, grał całkiem średnio, momentami nieźle, momentami niewidocznie, ale chyba w żadnym momencie nie grał fatalnie! Nie wiem... Może być trzecia, czwarta czy piąta najgorsza nota w zespole. Ale jak ktoś daje mu najgorszą ocenę, no to nie oglądał meczu. No nie powiecie mi, że akurat w tym meczu Lewy nie był najlepszym i najrówniejszym punktem z naszego ofensywnego trio, bo był! I ja wiem że Yamal młody, ale jeśli to ma być taryfa ulgowa, no to Lewy jest stary. Po prostu po tym meczu nie powinno być dyskusji o Robercie, bo noe wyszedł przed szereg ani wybitnym występem, ani też takim słabym... A tu hurrr durrrr Lewandooooski! Tak najłatwiej? To już jest troszkę śmieszne...
Chłop powinien sobie sprawić koszulkę niczym kiedyś Mario Balotelli "why always me"...

8

Ciężary, po zmianach Raphy i Lewego brak głodu strzelenia kolejnych bramek co mogłoby się zemścić..
Ale jesteśmy nieoczywistą drużyną, to głowa mała. Najgorsza nota za ten mecz to zdecydowanie Yamal, mial być Kounde aleee... gole. Mam takie spostrzeżenie jesteśmy zakładnikami zawodników którzy grają piach, ale bronią się bramkami :D Tak dziś Kounde, tak kiedyś Rashford, łapalismy się za głowę jak tracił piłki i podejmował większość złych decyzji, a na końcu miał liczby. To samo można powiedzieć o Ferranie czy ostatnio Olmo.
Dziś Raphinha też poniżej swojego poziomu, zmarnowane sytuacje, defensywa znowu ze dwa, trzy wylewy.
Lewandowski, na tym portalu to może być niepopularna opinia, był najlepszy z ofensywnego trio i zszedł w naprawdę dobrym z jego strony momencie i później już tego brakowało.
Posumowując, niepodobny do Barcy minimalizm, ale może to i dobrze, bo dzięki temu dowiezione 3 punkty bez skarcenia jakąś kontrą i... będzie tylko lepiej ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dziwny mecz.. jakaś ospałość. Mało gry w grze... Yamal najsłabszy na boisku, zasłuzył na ławkę, ale jak to Yamal... W drugiej strzeli gola, da ciasteczko i do zapomnienia. Nawet Raphinha jakiś ospały i niedokladny w decydujących momentach.
Jeszcze taki detal, że strzelca gola (Knaufa) nie powinno być już na boisku. Mając żółtą kartkę za ten atak nakładką w naszym polu karnym powinno być drugie żółtko bez dyskusji. Ale nie na to powinniśmy liczyć... Na ten moment Roony na boisko za Fermina bo skrzydła nie dają nic, a Yamal do środka...

4

@addept To prawda, dlatego wieszanie psów na Szczęsnym mnie lekko śmieszyło... Oczywiście że nie był w mega formie, ale jak obrona zmusza Cię do ratowania dupy tak często i w tak karykaturalny sposób, no to ciężko być bezbłędnym i dziś pokazał to Garcia. Nie mam pretensji do naszych bramkarzy. Ofensywę też da się poskładać, ale na litość boską... Przestańmy w ogóle rozmawiać w tym sezonie o kupowaniu napastników, skrzydłowych... Tylko ktoś kto będzie ostoją w obronie. Każde nazwisko typu Alvarez, Kane to dla mnie jakieś marketingowe pierdololo. Nierealne i niepotrzebne bzdury. Tu w defensywę trzeba inwestować. Wierzyć w powrót w formie Pedriego, żebu ten środek znowu istniał. Jeśli chodzi o przód to tercet Yamal Raphinhia, Lewy... wierzę że ogarną wspierani Rashfordem, Ferminem, czy nawet tym niedołężnym Ferranem, zadaniowo, kiedy będzie trzeba... Ale musi funkcjonować defensywa i wyprowadzenie piłki. Bez tego nic nie osiągniemy.

5

Nie wiem jakie fikołki wykonały tu algorytmy... :D Oceniały Ferrana jako gracza Chelsea?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BonusKiller Za każdym razem jak komentujesz to się zastanawiam czy ogladasz mecz hejterku? Lewy słaby dziś, ale tutaj jest co najmniej 3 bardziej bezużytecznych, a do tego ze 3 sabotażystów, dwoch już nie ma na boisku... został De Jong. Dziwie sie sobie że staram się Ci coś konstruktywnie tłumaczyć, bo tobie nie o to chodzi... ale może inni rozumni ludzie to przeczytają...

2

@Sebolinho haha, poprawiłeś mi nastroj w przerwie tym komentarzem. Pokazali DNA xD

3

Niestety, dwóch sabotażystów to za dużo, Ferran i Araujo... Do tego pozorant gry obronnej De Jong i caly zespół (oprócz Garcii) w jakimś maraźmie i musiało się tak skończyć.. Oby w drugiej połowie to Flick jakoś poukładał, żeby powalczyć o remis...

1

Ferran jakby grał w niebieskich to mega statystyka. 100% celnych podań, prawie gol, a przed chwilą blisko asysty. Ktoś mu powiedział że Chelsea go nie kupiła?

4

Ferran nie Ferran... Ale ja chcę zwrócić uwagę na De Jonga w tej akcji bramkowej, jak on bardzo udawał że uczestniczy w bronieniu... Dramat.

0

@drifboy25 według przepisów 100% spalony... i nie chodzi o Enzo.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

34

Ale Robert zamyka buzie tutaj kilku śmiesznym typkom xD To znaczy oni cały czas coś mówią ale trochę się dławiąc...

1

@DJ6 Ale co boli. Podziel się z grupą. Potraktuj to jako terapię której potrzebujesz ;)

1

@DJ6 No widzisz, potrafisz napisać sensowny komentarz jeśli nie zawrzesz w nim nazwiska Lewandowski. Dobrze, idź tą drogą. No i zgadzam się i gdzieś już o tym pisałem... Wraca do formy Yamal, miejmy nadzieje wróci Rafinha, chciałbym napisać że wróci że i Robert wróci na swoje miejsce, ale nie chcę Cię prowokować. No ale jeśli chodzi o defensywę, to jest już taki moment, że trzeba zrobić reset i zacząć od zera.

0

@DJ6 Tak tak, każdy by nastrzelał, tylko nikt nigdy tego nie zrobił. Co za pokrętna logika :) Już wiem, że nie jesteś botem, bo boty przynajmniej "myślą" logicznie ;)

3

Szczęsny faulowany, zdaniem Var, zdaniem Archivo Var, więc co tu mogło kogo kosztować? Z nie ma tematu robimy temat ;) Szczęsny nie jest w super formie, ale tu jeden z botów poniżej napisał, że Wojtuś to minimum 3 bramki w plecy. No jednak bym doprecyzował, że nie Wojtuś, a Koundé, Araujo, Eric, Balde. Może Wojtuś nie dał nic ekstra, ale będąc wrzucony na taka karuzelę przez Flicka i defensywę, cieszmy się, że znowu nie chce zakończyć kariery :D

0

@DJ6 Na 100%. Nie raz tu na normalnym poziomie pisałem z ludźmi w komentarzach na różne meczowe tematy, ale co ty możesz o tym wiedzieć jak jesteś jak kilku twoich kolegów zaprogramowany na jedno... dyskusja z tobą to jak dyskusja z bootem. No jeśli nie przyznasz, że po takim meczu wysnuwanie wniosków o Lewandowskim i Torresie, szczególnie takich, to jest jakoś błąd myślowy, no to jesteś botem jak nic :D O czym my tu mamy rozmawiać?
Ja jedyny błąd jaki popełniam, to że pod wpływem emocji odpowiadam na te bzdury, napędzając aktywność, o co zresztą tobie i podobnym chodzi (o nic innego). Nie wiem z jakich pobudek, czy psychicznych, czy finansowych, to już odrębny temat. A to powinno zginąć w czeluści tego forum, jak spam... Postaram się poprawić i nie reagować na śmieciowe komentarze.

1

@DJ6 omg. Trzęsę portkami. Zbanują mnie na portalu na ktoŕy wracam kilka razy razy w roku, żeby przekonać się jaki syf tu panuje i znowu odpuścić na jakiś czas.. Banuj mordo. Nie pozbieram się ;)

1

@DJ6 że nie nosisz okularów, żadnych, to widać po komentarzach. Weź chociaż leki, bo chyba zapomniałeś.

0

Komentarz usunięty

0

@Sebolinho mam to gdzieś... Niech mnie zbanują. To forum to śmietnik i rak przez kilku typów, a redakcja to toleruje, chociaż coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że macza w tym palce. Wiecej klików, komentarzy, ale mam nadzieje że taka filozofia na dłuższą metę przyniesien odwrotny skutek.

0

@KibicBarcy84 halo, kiedy wywóz odpadów? Bo jest śmieć do wyjeb...nia.

2

Ja je..ie. nastepny. Czemu redakcja toleruje taki śmietnik?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?