0

Pomocy nie ma mamy, po co się oszukiwać? Sam Rakitić i Sergio nie wystarczą. Iniesta jest ewidentnie pod formą, Xavi wchodzi na ochłapy, co jest zrozumiałe, a i prawdopodobnie pożegna się z Barcą, Rafinha jakoś nie może się odnaleźć, Sergi Roberto no comment. Tak czy siak, zmuszeni będziemy dać szansę naszym młodym wilkom, tylko pytanie czy udźwigną ciężar. Bo obawiam się, że pomimo ich talentu, może być bardzo różnie. Szkoda tego bana, ale trzeba będzie sobie poradzić.

2

Nie zdziwię się, jak Juve ogra Real. Co do naszego rywala, to jakoś dziwnie jestem spokojny. Dobre losowanie :)

4

Tak czy siak decyzji zarządu nigdy nie zrozumiem. Thiago miał być naturalnym następcą Xaviego. Sprzedali go i to za marne pieniądze. Kupili Fabregasa z takim samym zamiarem. Skutek taki sam. I teraz trzeba kombinować z Pogbami i innymi, wydając bardzo grube miliony. Zero pomysłu i czysta głupota :)

0

Co do tych wypożyczonych piłkarzy, to byłoby fajnie gdyby Song do nas wrócił. Pomoc mamy jaką mamy, więc myślę, że tym razem poradziłby sobie i walczył o miejsce w kładzie. Jest to zawsze jakaś alternatywa, solidny piłkarz. Poza tym wydaje się, że w West Hamie ponownie nabrał wiatru w żagle. Dałbym mu szansę

1

Powiedz mi kiedy ten wyśmienity Deulofeu miał chociaż jeden dobry miesiąc? Vietto ma dobre pół roku. Ale to jego pierwsze pół roku w Hiszpanii, ba nawet w Europie. Obecnie Vietto zjada go na śniadanie. Taktycznie i technicznie jest od Gerarda dużo lepszy. W Evertonie grał super, piłeczka przed siebie i do przodu. To wszystko.

0

Droga wolna. Ale niech go definitywnie sprzedadzą, bo taka tułaczka na wypożyczeniach jest już nudna i męcząca.

1

Deulofeu podzieli, jeśli już nie podzielił losu Bojana. Media swoje robią i kreują go na nie wiadomo, jak wybitnego piłkarza. W rzeczywistości jest nieco inaczej - piła przed siebie i dzida do przodu. Łał, naprawdę robi wrażenie. W Barcy kariery nie zrobi

0

Nie wiem czy to nie jest Callejon :)

1

Spokojnie. Sergi Roberto i Douglas są szykowani na najważniejszą część sezonu

2

Rafinha i Halilović, to pewniaki

1

Co Wy chcecie od Ivana? Iniesta jest kompletnie nieużyteczny, jeśli zmiana to tylko on

0

Busquets nawet na trybunach by się nie odnalazł. Wszystko źle, wszystko niedobrze, wszyscy są smutni i zmęczeni. Przecież dla nich to nowość grać po 2-3 mecze w tygodniu. Pewnie terminarz ich zaskoczył.

5

Aż strach pomyśleć co będzie, jak Barca będzie grała o 12. Wynik w plecy - zapewne dwucyfrowy - gwarantowany. Boże chroń od takiej godziny!

0

Nie żeby coś, ale z takim środkiem pola nie mamy co dyskutować. Mbia i Krychowiak pokażą, jak powinno grać się w środku. Do tego fenomenalny Denis Suarez. Będzie arcyciekawy mecz, nie mogę się doczekać

0

Pewnie i tak parę stoperów będą tworzyli Masche i Pique albo Adriano. Czort wie, co siedzi w głowie Lucho

3

I znowu Busquets w wyjściowej 11, a Masche na stoperze i Bartra na ławce. Bez komentarza

2

Ja się pytam, co Sergi Roberto robi w Barcy? Czy ludzie w tym klubie nie mają oczu? We wczorajszym meczu, jedyne co pokazał Roberto to to, że nie powinien już więcej wystąpić w Barcy. Poza tym ja nadal tego nie rozumiem. Oddać Thiago (następcę Xaviego), kupić Ceska (-//-), sprzedać ich i zostawić Roberto. Dafuq?!

2

Śmiało, niech go biorą. Sandro i Munir wystarczą. W pakiecie niech jeszcze wezmą Deulofeu

1

No to mamy upragniony transfer na prawą obronę... Douglas praktycznie zaklepany... Co więcej (jeśli wierzyć doniesieniom z twittera i innych źródeł) Zubi woli Evertona Ribeiro niż Reusa, bo wg niego to ciekawsza opcja. Co raz lepiej :)

0

Taki talent tego całego Deulofeu, że skończy jak Bojan. Żadna rewelacja z niego.

2

Serio z tym całym Deulofeu nic nie czaisz? Był słaby, nie sprawdzał się i tyle. Munir prezentował się o niebo lepiej, nazwiska nie grają (w Evertonie też nie grał rewelacyjnie). Enrique nie da sobie w kaszę dmuchać, więc na tę chwilę grzecznie mu podziękował. Poza tym nadal nie rozumiem fascynacji tym piłkarzem, jak dla mnie to gorsza wersja Tello, więc nie dziwota, że został skreślony.

0

Prawdopodobnie transfer Cuadrado zostanie ogłoszony jutro w południe :)

0

Tak z innej beczki: Daily Star informuje, że Luis Suarez uzgodnił indywidualne warunki kontraktu z Barcą. Ma zarabiać 160 tyś. funtów tygodniowo.

Co do tego pseudotransferu Mathieu, jedno wielkie "hahahaha".

4

czytelnik może mieć rację. Wiadomo, Messi klasa w sama w sobie, piłkarz genialny i wybitny.
Jednak zauważyć coś znaczącego: W okresie kiedy Messi leczył kontuzję, Pedro, Alexis, Neymar i Cesc grali o niebo lepiej, a co za tym idzie, ataki Barcy były na tyle groźne, żeby nie martwić się o wynik meczu. Jak wrócił, to znowu wszyscy grają na Leo, a to nie jest normalne. Zespół to ma być dobrze funkcjonujący kolektyw.

0

Tello nigdy mnie nie zachwycił, zawsze uważałem (i do tej pory uważam), iż Cuenca ma o wiele większy potencjał, ale niestety jest szklany. A Tello sprzedałbym z pocałowaniem ręki

0

"A teraz są mieszani z błotem i to co robili kiedyś już dla nikogo nie ma znaczenia..."
Właśnie - KIEDYŚ. Kiedyś byli najlepsi na swoich pozycjach, ale czas nie stoi w miejscu i wszyscy się starzeją, a Xaviego, Puyola i Daniego ów czas już wystarczająco posunął. Trzeba patrzeć w przyszłość i wiedzieć kiedy podziękować piłkarzom, a nie trzymać ich na siłę, licząc, że może znowu wypalą. Potrzeba świeżej krwi, młodzieńczej fantazji i głodu sukcesu, dlatego wietrzenie szatni powinno mieć miejsce przynajmniej rok temu.

0

Ja wiem czy to są bzdury? W każdej plotce musi być ziarenko prawdy, poza tym nie są to pierwsze pogłoski, jakoby Messi miał opuścić Barcelonę i to właśnie PSG jest głównym kandydatem do pozyskania Argentyńczyka. Też nie chce mi się wierzyć, że Leo mógłby odejść, po tych wszystkich wypowiedziach na temat Barcy i w ogóle. Ale wiecie, różnie może być i trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność.

Poza tym ciężko nie zgodzić się w tym, że wietrzenie szatni jest bardzo potrzebne. Tylko na razie trzeba czekać na to co uda się wskórać z FIFĄ, bo jeśli podtrzyma decyzję, to będzie krucho.

1

Tata Martino = Yolo

0

Według -myślę, że nie tylko - mnie Tata to odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Wielki szacunek, bo przyszedł jako no name, trafił do Europy i od razu do jednej z największych drużyn na Starym Kontynencie. Radzi sobie na prawdę dobrze, bardzo podoba mi się jego charyzma podczas meczów, wie jak dobierać słowa na konferencjach prasowych i ma poparcie wśród piłkarzy. Ale pierdzielone media nie dają mu spokoju. Musi to przezwyciężyć i robić swoje, Jeśli odejdzie w zimie lub po sezonie to przestanę totalnie wierzyć w obecny zarząd Barcy.

0

Mi się wydaje, że Cesc będzie grał bardziej pod napastnikami, będzie cofnięty i będzie pomagał Inieście, Xaviemu i Sergio w rozgrywaniu. Maksymalnie zagęszczony środek pola.

Jedyne czego się obawiam to to, że Pique będzie miał nogi wkręcone w ziemię, ale chciałbym się mylić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?