0

Lamet taki jakbyśmy już mistrzostwo stracili. Jeden gorszy mecz na jednym z najtrudniejszych terenów w La Liga i już większość tutaj płacze. Zagrali na tyle na ile mieli sił po swoich meczach w reprezentacyjnych. Najważniejsze jest to, że nie przegraliśmy i nadal jesteśmy liderem. Także nie spinać się, będzie ok :)

0

Pewnie. Lepiej utrzymywać się przy piłce przez cały mecz wygrać ledwo 1:0 ;) Ładna gra, ładną grą, ale w piłce liczą się wyniki. Wszyscy już wiedzą jak grać z Barcą, więc zmiana gry i taktyki była konieczna. Jaki sens miało ciągle grać to samo, klepki, srepki, które stały się już przeterminowane.

Mówię tak bo wygrali? Chyba coś Ci się w tej małej główce poprzekręcało. Nie wiem co bierzesz, ale bierz tego pół.

0

Barca wreszcie "od uzależniła" się od Messiego. Widać, że wreszcie gra DRUŻYNA.

Pedro tak na prawdę nie zagrał wybitnego meczu, po prostu dostał 3 genialne piłki i tyle, Ale w końcu napastnicy są od strzelania goli, a to w jaki sposób to zrobią - nie ma znaczenia. Gol jest gol :)

Mniejsze posiadanie piłki od Rayo? Jakoś mi to nie przeszkadza. Cieszę się, że Tata stawia na efektywność. Gra z kontry, która była pięta achillesową Barcy wygląda co raz lepiej, szybkie, krótkie podania, wysoko pressing i zaangażowanie. Tego było trzeba. (i co jak co, ale mało jaka drużyna byłaby przygotowana na to, że Barca nie będzie chciała utrzymywać się przy piłce 70% czasu, fajny i inny wariant taktyczny) ;)

0

Wrzutka Neymara do Pique to klasa światowa. Messi zagrał jak na lidera przystało, ale jak dla mnie postacią numer jeden był Valdes ;)

0

Daleko szukać dobrych stoperów? Obrońcy Ajaxu (i chociażby PSV podczas meczu z Milanem) pokazują, a wręcz ośmieszają dwóch stoperów Barcy. Żenada.

0

Courtois - Maxi Perreira, Mangala, Alex Sandro - Koke, Ozil, K.P Boateng, Oscar - Messi, Vela, Neymar :) Pewnie dopóki jest jeszcze możliwość robienia darmowych transferów to jeszcze się co nieco zmieni :)

0

Nie mówię, że jestem jakiś wielkim fanem Neymara, ale jak wszedł na boisko to cała ofensywa zaczęła lepiej grać. Jak dla mnie jest gotowy do gry od pierwszych minut kosztem Pedro, który z meczu na mecz prezentuje się co raz gorzej :)

A i mam wielką nadzieję, że Cesc jednak będzie pykał w środku pola. Widać, że jest w formie, bo nawet jako ta fałszywa "9" zagrał bardzo dobrze, ale Fabs w środku to jest to :)

0

No i Rosell dotrzymał słowa o drugim transferze, który miał być sfinalizowany do końca sierpnia :D

0

Dzięki :)

0

Macie jakiś dobry link do meczu?

0

Barca gra na prawdę nieźle. Ale takie bramki tylko pokazują, że obrońca potrzebny jest od zaraz. Sprawa Xaviego też się komplikuje. Jego zagrania są już przewidywalne i monotonne. Właśnie dlatego to Cesc powinien grać w środku pola.

0

Myślenie boli? Raz podali skład wg numerków i zaczął się problem :D

0

Cesc na szpicy? Wątpię :) Wydaje mi się, że Cesc będzie grał jako ofensywny pomocnik pod Neymarem i Alexisem :) Zauważyłem takie ustawienie w ostatnim meczu :)

0

Gdyby Real nie tracił punktów to jesień wyglądałaby z goła inaczej :)

0

Ta niechęć do Pedro wywołana była przez Tito. Nawet jak był totalnie bez formy to i tak grał w pierwszym składzie, Ale widać spory postęp. Oby tak dalej :)

0

Który i na jakiej platformie? :D

0

Paragwaj nigdy nie miał dobrego składu, a ze średnimi piłkarzami to nawet Mourinho by nic nie zrobił :) Ja uważam, że to najlepszy wybór. Po co ciągle ciągnąć ten sam już nieefektowny styl? :)

0

Też uważam, że jeśli on zostanie trenerem to Barca na tym skorzysta. Potrzebna jest nowa koncepcja gry. Musi wrócić to "coś" ;)

0

Mam przeczucie, że to właśnie on będzie nowym trenerem Barcy. Ponadto w Marce od rana piszą, że Tata jest już dogadany z Dumą Katalonii, a jakieś źródło zbliżone Lucho twierdzi, że ten powiedział swoim bliskim, iż nie zostanie trenerem Barcy.

Tyle spekulacji... Trzeba czekać ;)

0

Również chciałbym Bielsę, ale Luis też nie wydaje się być zły (z Romą mu nie poszło, ale komu teraz dobrze z nią idzie?). Ma charakter i pewnie będzie miał posłuch w szatni. Ale Barca zapędza się w kozi róg - ciągle chcą kontynuować to co stworzył Pep, ale po co? Wszyscy już wiedzą jak z nami grać, dlatego potrzebny jest ktoś z inną wizją gry. Jeśli Enrique przyjdzie, ok, tylko niech kombinuje po swojemu ;)

0

I właśnie to nas kiedyś zgubi. Katalończyk musi być trenerem Barcy.... A gucio prawda. Potrzebny jest po prostu trener światowej klasy, ktoś kto natchnie chłopców i będzie miał posłuch w szatni. Dla mnie faworytem jest Bielsa :)

0

RAC1: Nowym trenerem FC Barcelony nie będzie nikt z asystentów. Będzie to ktoś spoza klubu. Wg. nieoficjalnych źródeł trenerem Dumy Katalonii zostanie Andre Villas Boas

0

Najbardziej prawdopodobny transfer z tych wyżej wymienionych to któryś z dwójki stoperów Arsenalu i Mangala. Osobiście preferowałbym transfer Vermaelen'a. Janek i Agger są nie do ruszenia ze swoich klubów. I pewnie Thomas byłby tańszy od zawodnika Porto :)

Jednak ja daleko bym nie szukał. Dla mnie zarząd Barcy mógłby obejrzeć lokalny rynek i sprowadzić kogoś z Hiszpanii. Jest przecież paru godnych uwagi: Godin, Miranda, Fazio czy młody stoper Villarreal Mateo Musacchio.

0

Bardzo lubię Thiago i będę żałował jak odejdzie, ale zaczyna mnie powoli denerwować. Sam nie wie czego chce: niby chce grać, a idzie (?) do drużyny, w której na pewno nie będzie grał więcej niż w Barcy. Dla mnie to wygląda tak, że chciałby po prostu więcej zarabiać.

Xavi też miał trudne początki w Blaugranie, mógł odejść do Milanu, ale został i walczył. Jak widać opłacało się. Dlatego sądzę, że Thiago powinien pójść po rozum do głowy, spiąć poślady, zostać w Barcy i pokazać się z jak najlepszej strony, udowadniając wszystkim, że to on jest przyszłością tego klubu.

0

Ten cały gwiazdorek już mnie powoli irytuje. On poważnie myślał, że Tito powie mu "ok, jesteś zajebisty i spokojnie wejdziesz do składu"? Sorry, ale z Alexisem, Tello, Pedro i Neymarem nie ma co nawet do szatni wchodzić. Na razie to powinien trochę ochłonąć i pomyśleć. Chciałby już być gwiazdą, a jak pójdzie do klubu typu Valencia czy Tottenham to skończy jak Gai Assulin... Nigdy mnie ten typ nie przekonywał.

0

Wypalona i zmęczona Barca = koniec Hiszpanii. Chłopcy nie mają motywacji, wszystko już zdobyli. Za to Brazylia ma sporo do udowodnienia. Na Mundialu będę kibicował Kanarkom, bo na tę chwilę są najlepszą reprezentacją (mogą im dorównać tylko Niemcy). Dzisiejszy mecz pokazał, że Hiszpania to już nie to samo i ciągłe klepanie już nic nie daje, trzeba czegoś nowego :)

0

Wg mnie nie ma sensu wydawać tych 30 milionów na Davida Luiza czy Kompany'ego, gdyż za te 30 milionów możemy tak na prawdę kupić dwóch solidnych obrońców. Od dawna myślę o tym, że zarząd powinien postarać się o Sakho i Godina :)

0

Fabregas jest świetny i bardzo go lubię. Tylko niech go Tito na ataku nie wystawia... Ja bym to widział tak: Valdes(Ter Stegen), Montoya, Pique, Sakho, Alba - Thiago, Cesc, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar :)

0

Sorry, że nie na temat: Chelsea are willling to sell defenders David Luiz (26) and Branislav Ivanovic (29) to Barcelona for 46,7M. Mourinho has agreed. [daily star]. Ciekawe ile w tym prawdy :)

0

W takim razie ja wybrałbym kogoś z: Lovren, Sakho, Godin, Miranda. Mathieu za stary, Rami dla mnie zbyt słaby, powyższa trójka nie do wyciągnięcia tak samo jak Agger czy Vermaelen. Jesteśmy w kropce jeśli chodzi o transfer godnego Barcy stopera...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?