0

Skoro znajduje się w drużynie miejsce dla Tello to i Cuenca może grać. Ja uważam Isaaca za większy talent i wystarczy dać mu szansę :) Jedyny zawodnik, który mógłby zostać gdzieś wypożyczony do Dos Santos :)

0

Gdyby nie Messi, Barca miałaby mniej bramek niż kluby z naszej Ekstraklasy. Po sezonie trzeba będzie się zastanowić nad przyszłością Pedro i Villi, bo pomimo wielkiej sympatii do nich, obaj nie należą do najmocniejszej strony FC Barcelony i jeśli tak będzie przez cały sezon jak dla nich miejsca w składzie i Barcy nie widzę. Cuenca jest przyszłością i jak dla mnie ma większy potencjał niż Tello. Mam nadzieję, że zostanie i wniesie trochę świeżości w ofensywnej formacji.

0

Przyznam się szczerze, że gdy widziałem Tello w składzie krew mnie zalewała. Teraz jednak wiem, że się myliłem - z meczu na mecz jest co raz lepszy, a on jest przecież młodym, jeszcze nie ukształtowanym piłkarzem, jest przyszłością. Villa...cóż, zawodnikiem jest wspaniałym jednak jego wiek za nim nie przemawia. Tym meczem utwierdził mnie w przekonaniu, że powinien zostać takim asem, dżokerem, powinien wchodzić na pod męczonego rywala w 60 - 70 minucie, wtedy będzie bardziej widoczny i wyrazisty. Częściej powinien grać Alexis, bo ewidentnie widać, że brakuje mu rytmu meczowego, w tym meczu zaprezentował się na prawdę nieźle.i jak dla mnie zasługuje on na grę w pierwszym składzie :)

0

Jeśli Tito ciągle będzie wystawiał Alexa na stoperze to się zdenerwuje. Song jest za dobrym piłkarzem żeby marnować go na stoperze. Zarząd teraz mówi, że Song to uniwersalny piłkarz, a tak na prawdę żałują, że nie kupili prawdziwego stopera. Liczę, że Bartra będzie grał razem z Mascherano, a Alex będzie grał tam, gdzie powinien :)

0

Od momentu gdy zaczął grać w pierwszej drużynie, stał się jednym z moich ulubionych piłkarzy. Mimo młodego wieku jest już doświadczonym pomocnikiem, na którym za kilka lat swoją grę będzie opierała Barca - na boisku (jak i poza nim) jest bardzo inteligenty, świetnie czyta grę, a te jego podania i podkręcenia, no cód, miód. Wielka szkoda, że kontuzje, które doznaje są tak poważne i nie pozwalają na jego dalszy rozwój... Mam jednak nadzieję, że szybko do nas wróci. Visca el Thiago!

0

Barcelona nie gra na swoim optymalnym poziomie już któryś mecz z rzędu, co może niepokoić. Jednak liczne kontuzje, które nie chcą nas opuścić robią swoje, przez co drużyna nie może się w pełni zgrać. Mimo wszystko, jeśli dalej będą tak grać o wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii i Pucharu Europy będzie bardzo ciężko - skutecznością w chwili obecnej nikt nie grzeszy, gra z kontry nigdy Barcy nie leżała, ale jak można takowej nie wykorzystać, wychodząc z przewagą jednego czy dwóch piłkarzy? Uzależnienie od Xaviego jest wręcz przeogromne, mam nadzieję, że Cesc szybko złapie formę, bo na razie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu, o Thiago się nie boję - potrzebuje jeszcze jeden góra dwa mecze na ogranie się. Gran Derby co raz bliżej, a przed tym jeszcze ciężki wyjazd do Lizbony - chłopaki muszą wziąć się w garść, bo z meczu na mecz będzie co raz ciężej.

0

Jak dla mnie to najlepszy "transfer", że tak pozwolę sobie nazwać jego powrót. Brakowało mi go w środku pola - jego zagrania, zwody są na prawdę znakomite. Niech błyszczy formą i pokaże Ceskowi jak grać w piłkę (z całym szacunkiem do niego) :)

0

Wielkie brawa dla Barcy za to, że walczyła do samego końca, mimo osłabienia pokazała swój charakter i starała się strzelić bramkę (i miała nawet ku temu okazje, wręcz wyśmienite okazaje). Należą się też one Jordiemu Albie, który według mnie był najlepszy w drużynie -szybki, dobry w defensywie i w ofensywie - pewniak oraz Alexowi Songowi, który w debiucie pokazał (choć nie w pełni) swój kunszt - widać, że jest silny, potrafi się przepchnąć, po czym zagrać piłkę do kolegów. Jak dla mnie - z Valencią od pierwszych minut powinien zagrać.

0

Szkoda Fontasa, bo on jest na prawdę dobry. Jeśli zarząd nie widzi dla niego miejsca powinien go wypożyczyć, bo później znowu będą jaja. Stopa ma rację - żebyśmy później nie płakali wydając na niego grube miliony.

0

Song jest defensywnym pomocnikiem, ale ofensywnie usposobionym. Ma na prawdę dobry drybling i przegląd pola, jego podania są celne, potrafi ładnie asystować. Szczerze? Wolałbym aby to on zagrał wczoraj zamiast Ceska. Mam nadzieję, że zagra z Realem :)

0

Mogliśmy wygrać spokojnie 4:1, skończyło się 3:2. Taki błąd mógł nawet popełnić Pinto, trudno nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Taka jest piłka, ja i tak bardzo się cieszę, że zrewanżowaliśmy się za La Ligę, nic mnie tak nie zadowala jak zwycięstwa nad Realem, nie ważne w jakim stylu.. Na Santiago po zwycięstwo i Superpuchar, innej opcji nie widzę :)
P.S
Jedyne co mi nie pasowało to wpuszczenie Tello - z całym szacunkiem, ale on nie umie grać z klasowymi drużynami i obrońcami, Arbeloa czy Ramos wystawiają nogę, a on już traci piłki. Ma tylko jeden, prosty zwód, który wszyscy znają na pamięć. Szkoda, że Villa nie zagrał.

0

kuge
Obczaj to: Na tę chwilę mamy jednego defensywnego pomocnika - Busquetsa. Song jest na tyle dobrym piłkarzem, że na pewno będzie starał się wywalczyć miejsce w składzie, a rywalizacja jest potrzebna. Sorry, ale dos Santos Songowi do pięt nie dorasta. Ponadto jest on bardzo wszechstronny - jak dla będzie on drugim Toure :) Transfer świetny i za małe pięniądze :)

0

Zdecydowanie wypożyczyć go. Cuenca jest lepszy - więcej widzi na boisku, umie się ustawić. Jeden zwód - wypuszczenie piłki przed siebie, to zdecydowanie za mało na Barcę. Jeśli miałby gdzieś się rozwinąć to tylko w Arsenalu bądź w Liverpool'u, dlatego opcja z Songiem wydaje się być bardzo korzystna, gdyż obecnie to on jest nam bardziej potrzebny :)

0

Del Bosque jest kretem. Jak można trzymać na ławce Pedro, który jest w formie co pokazał i wczoraj i w poprzednim meczu La Roja, a trzyma Silvę, który według mnie jest najsłabszym zawodnikiem Hiszpanii - z nikim się nie rozumie, dużo traci piłek. No i mając w składzie Llorente, który ściągałby wszystkie górne piłki, umie się odpowiednio ustawić, jest zwrotny, ustawia jedenastkę bez napastnika... A i jeszcze ten Arbeloa - no nie trawię gościa i z formacji defensywnej jest najsłabszy - Ramos na prawo, Javi Martinez na środek - tak jak bym to widział.

Na szczęście mają na bramce Casillasa i dobrze spisującego się Pique, którzy ratowali tyłek swoim kolegom, ale gdyby Portugalia była bardziej skuteczna, to ona byłaby w finale. Jak na Mistrzów Świata i Europy Hiszpania zagrała bardzo przeciętnie.

0

Jewhen Konoplianka - z niego będą ludzie, jeśli trafi do dobrego klubu, rozwinie się jeszcze bardziej. Wczoraj oczarował mnie swoją grą - szybki, dobry drybling, nie boi się strzelać i przede wszystkim myśli na boisku. Btw - Ukraina zagrała świetnie - Smuda niech zobaczy co to znaczy gryźć trawę przez całe spotkanie.

0

Sprzedać Keitę i wpadnie coś ok 15 mln euro. Alves i Afellay - ci dwaj są nie do ruszenia! Sprowadzić Albę, Vertonghena bądź Silvę i jakieś rosłego napastnika, którego obecnie jak dla mnie brakuje w Barcy, dlatego powinni postarać się o Llorente.
Btw - Besiktas wystawił na listę transferową Simao, M.Fernandeza, Quaresmę, Hugo Almeidę, a Villarreal Nilmara (ewentualnie mógłby przyjść, bądź Soldado) ;)

0

Thiago za Pedro i Iniesta na skrzydło ;)

0

Nikt nie dał mi tylu wspaniałych chwil co Pep. Zawsze będę mu wdzięczny za to zrobił dla Barcelony. Pep moim natchnieniem i wiarą, pokazał mi (nam), że warto zawsze walczyć o swoje, przeć do przodu, nie ważne czy jest dobrze czy źle. Pep jedyne co mogę powiedzieć to - Dziękuję!

0

Na Sport.es też jest coś o tym, że Pep odchodzi...

0

Szkoda, wielka szkoda, że przegrali...Cóż, Guardiola pokazał, że dla niego ważniejsza jest Liga Mistrzów niż mecz z Realem (nie winię go za porażkę, ale boli mnie, że nie podszedł do tego spotkania poważnie) - Tello, Thiago, Adriano i 3-4-3 na ławce Pique, Cesc, Pedro, Alexis - czy coś więcej trzeba dodać? Dla nas Cules Gran Derbi to coś więcej niż mecz i możliwe, że nawet w przypadku wygranej Barcy, Real utrzymałby jednopunktową przewagę, ale tu chodzi o honor i dumę... Nam pozostaje pogratulować Królewskim dobrej gry i zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Chłopcy muszą się ogarnąć i poprawić skuteczność, jeśli tego nie zrobią pozostanie nam tylko finał Pucharu Króla...

0

Panowie i panie my narzekaliśmy na autobus, ale dopiero we wtorek Chelsea wystawi prawdziwy przegubowiec. Prawda jest taka - jeżeli chłopcy nie poprawią skuteczności to o finał będzie baaaaardzo ciężko. Tylko i aż jedna bramka do wyrównania stanu spotkania...

0

Zabrakło szczęścia i... w pewnych momentach determinacji. Na szczęście jest jeszcze drugi mecz, w którym od pierwszych minut powinien zagrać Thiago - gdyby dzisiaj wszedł dobre kilkanaście minut wcześniej myślę, że wynik byłby korzystniejszy. Gratulować Chelsea można za*****cie dużego autobusu i szczęścia :)

0

Cesc ma coś celownik rozregulowany, szkoda jego setek (no i rzecz jasna Alexisa). Chłopaki muszą się teraz wziąć w garść inaczej o finał będzie ciężko. Ale nie ma co się załamywać - to jest w końcu Barca.

0

Mam słabość do Holendrów i Argentyńczyków, po prostu lubię większość piłkarzy z tychże krajów:) Powrót Ibiego, którego lubię, bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że pokaże swoją wartość, tym bardziej, iż chłopak na pewno jest zmobilizowany:)

0

Yarmol ujął wszystko idealnie:)
Cóż ja mogę o nim powiedzieć? Od początku miałem do niego słabość i mam nadzieję, że wróci do Barcy i pokarze na co go stać.

0

Wiecie co pomysł może wydawać się dziecinny, ale w ramach wsparcia Erica ustawmy zdjęcie http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431162_373040179393852_100000636193575_1251090_1341277495_n.jpg na facebook'u, gadu-gadu itp. Chociaż tak pokażmy, że bardzo go kochamy.
Mamy jakiegoś pecha do francuskich obrońców - najpierw Thuram teraz Abidal..

0

Słyszeliście, że FC Barcelona doszła do porozumienia ws. tych kibiców, którzy mieliby dopingować drużynę na meczach? Grada Jove najprawdopodobniej zadebiutuje już w przyszłym sezonie:)

0

Adrian - raczej tak
Soldado - może
Neymar - może za 2-3 lata
Villa nie wiadomo jak będzie grał po kontuzji, do tego dochodzi wiek. Ibi to też wielki znak zapytania, Pedro - sami widzicie. Cuenca i Tello mają za mało doświadczenia. Adrian(choć wolałbym z PSV Driesa Mertensa), Alba(priorytet) i jakiś obrońca i skład będzie kompletny.

0

Danio66
Gomez to lis pola karnego, to zupełnie inny profil piłkarza. On ma stać w dobrym miejscu i o właściwym czasie - od robienia akcji w Bayernie są Ribery i Robben, więc porównywać go z Messim jest trochę dziwne, moim zdaniem oczywiście:)

0

W sumie rzecz biorąc to Portugalia zagrała, bo musiała, przy czym nasi grali...na maksa. Dlatego mam mieszane uczucia co do tego meczu:)
Btw. Soldado szaleje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?