Skoro znajduje się w drużynie miejsce dla Tello to i Cuenca może grać. Ja uważam Isaaca za większy talent i wystarczy dać mu szansę :) Jedyny zawodnik, który mógłby zostać gdzieś wypożyczony do Dos Santos :)
Gdyby nie Messi, Barca miałaby mniej bramek niż kluby z naszej Ekstraklasy. Po sezonie trzeba będzie się zastanowić nad przyszłością Pedro i Villi, bo pomimo wielkiej sympatii do nich, obaj nie należą do najmocniejszej strony FC Barcelony i jeśli tak będzie przez cały sezon jak dla nich miejsca w składzie i Barcy nie widzę. Cuenca jest przyszłością i jak dla mnie ma większy potencjał niż Tello. Mam nadzieję, że zostanie i wniesie trochę świeżości w ofensywnej formacji.
Przyznam się szczerze, że gdy widziałem Tello w składzie krew mnie zalewała. Teraz jednak wiem, że się myliłem - z meczu na mecz jest co raz lepszy, a on jest przecież młodym, jeszcze nie ukształtowanym piłkarzem, jest przyszłością. Villa...cóż, zawodnikiem jest wspaniałym jednak jego wiek za nim nie przemawia. Tym meczem utwierdził mnie w przekonaniu, że powinien zostać takim asem, dżokerem, powinien wchodzić na pod męczonego rywala w 60 - 70 minucie, wtedy będzie bardziej widoczny i wyrazisty. Częściej powinien grać Alexis, bo ewidentnie widać, że brakuje mu rytmu meczowego, w tym meczu zaprezentował się na prawdę nieźle.i jak dla mnie zasługuje on na grę w pierwszym składzie :)
Jeśli Tito ciągle będzie wystawiał Alexa na stoperze to się zdenerwuje. Song jest za dobrym piłkarzem żeby marnować go na stoperze. Zarząd teraz mówi, że Song to uniwersalny piłkarz, a tak na prawdę żałują, że nie kupili prawdziwego stopera. Liczę, że Bartra będzie grał razem z Mascherano, a Alex będzie grał tam, gdzie powinien :)
Od momentu gdy zaczął grać w pierwszej drużynie, stał się jednym z moich ulubionych piłkarzy. Mimo młodego wieku jest już doświadczonym pomocnikiem, na którym za kilka lat swoją grę będzie opierała Barca - na boisku (jak i poza nim) jest bardzo inteligenty, świetnie czyta grę, a te jego podania i podkręcenia, no cód, miód. Wielka szkoda, że kontuzje, które doznaje są tak poważne i nie pozwalają na jego dalszy rozwój... Mam jednak nadzieję, że szybko do nas wróci. Visca el Thiago!
Barcelona nie gra na swoim optymalnym poziomie już któryś mecz z rzędu, co może niepokoić. Jednak liczne kontuzje, które nie chcą nas opuścić robią swoje, przez co drużyna nie może się w pełni zgrać. Mimo wszystko, jeśli dalej będą tak grać o wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii i Pucharu Europy będzie bardzo ciężko - skutecznością w chwili obecnej nikt nie grzeszy, gra z kontry nigdy Barcy nie leżała, ale jak można takowej nie wykorzystać, wychodząc z przewagą jednego czy dwóch piłkarzy? Uzależnienie od Xaviego jest wręcz przeogromne, mam nadzieję, że Cesc szybko złapie formę, bo na razie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu, o Thiago się nie boję - potrzebuje jeszcze jeden góra dwa mecze na ogranie się. Gran Derby co raz bliżej, a przed tym jeszcze ciężki wyjazd do Lizbony - chłopaki muszą wziąć się w garść, bo z meczu na mecz będzie co raz ciężej.
Jak dla mnie to najlepszy "transfer", że tak pozwolę sobie nazwać jego powrót. Brakowało mi go w środku pola - jego zagrania, zwody są na prawdę znakomite. Niech błyszczy formą i pokaże Ceskowi jak grać w piłkę (z całym szacunkiem do niego) :)
Wielkie brawa dla Barcy za to, że walczyła do samego końca, mimo osłabienia pokazała swój charakter i starała się strzelić bramkę (i miała nawet ku temu okazje, wręcz wyśmienite okazaje). Należą się też one Jordiemu Albie, który według mnie był najlepszy w drużynie -szybki, dobry w defensywie i w ofensywie - pewniak oraz Alexowi Songowi, który w debiucie pokazał (choć nie w pełni) swój kunszt - widać, że jest silny, potrafi się przepchnąć, po czym zagrać piłkę do kolegów. Jak dla mnie - z Valencią od pierwszych minut powinien zagrać.
Szkoda Fontasa, bo on jest na prawdę dobry. Jeśli zarząd nie widzi dla niego miejsca powinien go wypożyczyć, bo później znowu będą jaja. Stopa ma rację - żebyśmy później nie płakali wydając na niego grube miliony.
Song jest defensywnym pomocnikiem, ale ofensywnie usposobionym. Ma na prawdę dobry drybling i przegląd pola, jego podania są celne, potrafi ładnie asystować. Szczerze? Wolałbym aby to on zagrał wczoraj zamiast Ceska. Mam nadzieję, że zagra z Realem :)
Mogliśmy wygrać spokojnie 4:1, skończyło się 3:2. Taki błąd mógł nawet popełnić Pinto, trudno nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Taka jest piłka, ja i tak bardzo się cieszę, że zrewanżowaliśmy się za La Ligę, nic mnie tak nie zadowala jak zwycięstwa nad Realem, nie ważne w jakim stylu.. Na Santiago po zwycięstwo i Superpuchar, innej opcji nie widzę :)
P.S
Jedyne co mi nie pasowało to wpuszczenie Tello - z całym szacunkiem, ale on nie umie grać z klasowymi drużynami i obrońcami, Arbeloa czy Ramos wystawiają nogę, a on już traci piłki. Ma tylko jeden, prosty zwód, który wszyscy znają na pamięć. Szkoda, że Villa nie zagrał.
kuge
Obczaj to: Na tę chwilę mamy jednego defensywnego pomocnika - Busquetsa. Song jest na tyle dobrym piłkarzem, że na pewno będzie starał się wywalczyć miejsce w składzie, a rywalizacja jest potrzebna. Sorry, ale dos Santos Songowi do pięt nie dorasta. Ponadto jest on bardzo wszechstronny - jak dla będzie on drugim Toure :) Transfer świetny i za małe pięniądze :)
Zdecydowanie wypożyczyć go. Cuenca jest lepszy - więcej widzi na boisku, umie się ustawić. Jeden zwód - wypuszczenie piłki przed siebie, to zdecydowanie za mało na Barcę. Jeśli miałby gdzieś się rozwinąć to tylko w Arsenalu bądź w Liverpool'u, dlatego opcja z Songiem wydaje się być bardzo korzystna, gdyż obecnie to on jest nam bardziej potrzebny :)
Del Bosque jest kretem. Jak można trzymać na ławce Pedro, który jest w formie co pokazał i wczoraj i w poprzednim meczu La Roja, a trzyma Silvę, który według mnie jest najsłabszym zawodnikiem Hiszpanii - z nikim się nie rozumie, dużo traci piłek. No i mając w składzie Llorente, który ściągałby wszystkie górne piłki, umie się odpowiednio ustawić, jest zwrotny, ustawia jedenastkę bez napastnika... A i jeszcze ten Arbeloa - no nie trawię gościa i z formacji defensywnej jest najsłabszy - Ramos na prawo, Javi Martinez na środek - tak jak bym to widział.
Na szczęście mają na bramce Casillasa i dobrze spisującego się Pique, którzy ratowali tyłek swoim kolegom, ale gdyby Portugalia była bardziej skuteczna, to ona byłaby w finale. Jak na Mistrzów Świata i Europy Hiszpania zagrała bardzo przeciętnie.
Jewhen Konoplianka - z niego będą ludzie, jeśli trafi do dobrego klubu, rozwinie się jeszcze bardziej. Wczoraj oczarował mnie swoją grą - szybki, dobry drybling, nie boi się strzelać i przede wszystkim myśli na boisku. Btw - Ukraina zagrała świetnie - Smuda niech zobaczy co to znaczy gryźć trawę przez całe spotkanie.
Sprzedać Keitę i wpadnie coś ok 15 mln euro. Alves i Afellay - ci dwaj są nie do ruszenia! Sprowadzić Albę, Vertonghena bądź Silvę i jakieś rosłego napastnika, którego obecnie jak dla mnie brakuje w Barcy, dlatego powinni postarać się o Llorente.
Btw - Besiktas wystawił na listę transferową Simao, M.Fernandeza, Quaresmę, Hugo Almeidę, a Villarreal Nilmara (ewentualnie mógłby przyjść, bądź Soldado) ;)
Nikt nie dał mi tylu wspaniałych chwil co Pep. Zawsze będę mu wdzięczny za to zrobił dla Barcelony. Pep moim natchnieniem i wiarą, pokazał mi (nam), że warto zawsze walczyć o swoje, przeć do przodu, nie ważne czy jest dobrze czy źle. Pep jedyne co mogę powiedzieć to - Dziękuję!
Szkoda, wielka szkoda, że przegrali...Cóż, Guardiola pokazał, że dla niego ważniejsza jest Liga Mistrzów niż mecz z Realem (nie winię go za porażkę, ale boli mnie, że nie podszedł do tego spotkania poważnie) - Tello, Thiago, Adriano i 3-4-3 na ławce Pique, Cesc, Pedro, Alexis - czy coś więcej trzeba dodać? Dla nas Cules Gran Derbi to coś więcej niż mecz i możliwe, że nawet w przypadku wygranej Barcy, Real utrzymałby jednopunktową przewagę, ale tu chodzi o honor i dumę... Nam pozostaje pogratulować Królewskim dobrej gry i zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Chłopcy muszą się ogarnąć i poprawić skuteczność, jeśli tego nie zrobią pozostanie nam tylko finał Pucharu Króla...
Panowie i panie my narzekaliśmy na autobus, ale dopiero we wtorek Chelsea wystawi prawdziwy przegubowiec. Prawda jest taka - jeżeli chłopcy nie poprawią skuteczności to o finał będzie baaaaardzo ciężko. Tylko i aż jedna bramka do wyrównania stanu spotkania...
Zabrakło szczęścia i... w pewnych momentach determinacji. Na szczęście jest jeszcze drugi mecz, w którym od pierwszych minut powinien zagrać Thiago - gdyby dzisiaj wszedł dobre kilkanaście minut wcześniej myślę, że wynik byłby korzystniejszy. Gratulować Chelsea można za*****cie dużego autobusu i szczęścia :)
Cesc ma coś celownik rozregulowany, szkoda jego setek (no i rzecz jasna Alexisa). Chłopaki muszą się teraz wziąć w garść inaczej o finał będzie ciężko. Ale nie ma co się załamywać - to jest w końcu Barca.
Mam słabość do Holendrów i Argentyńczyków, po prostu lubię większość piłkarzy z tychże krajów:) Powrót Ibiego, którego lubię, bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że pokaże swoją wartość, tym bardziej, iż chłopak na pewno jest zmobilizowany:)
Yarmol ujął wszystko idealnie:)
Cóż ja mogę o nim powiedzieć? Od początku miałem do niego słabość i mam nadzieję, że wróci do Barcy i pokarze na co go stać.
Słyszeliście, że FC Barcelona doszła do porozumienia ws. tych kibiców, którzy mieliby dopingować drużynę na meczach? Grada Jove najprawdopodobniej zadebiutuje już w przyszłym sezonie:)
Adrian - raczej tak
Soldado - może
Neymar - może za 2-3 lata
Villa nie wiadomo jak będzie grał po kontuzji, do tego dochodzi wiek. Ibi to też wielki znak zapytania, Pedro - sami widzicie. Cuenca i Tello mają za mało doświadczenia. Adrian(choć wolałbym z PSV Driesa Mertensa), Alba(priorytet) i jakiś obrońca i skład będzie kompletny.
Danio66
Gomez to lis pola karnego, to zupełnie inny profil piłkarza. On ma stać w dobrym miejscu i o właściwym czasie - od robienia akcji w Bayernie są Ribery i Robben, więc porównywać go z Messim jest trochę dziwne, moim zdaniem oczywiście:)
W sumie rzecz biorąc to Portugalia zagrała, bo musiała, przy czym nasi grali...na maksa. Dlatego mam mieszane uczucia co do tego meczu:)
Btw. Soldado szaleje :D
0
Skoro znajduje się w drużynie miejsce dla Tello to i Cuenca może grać. Ja uważam Isaaca za większy talent i wystarczy dać mu szansę :) Jedyny zawodnik, który mógłby zostać gdzieś wypożyczony do Dos Santos :)
0
Gdyby nie Messi, Barca miałaby mniej bramek niż kluby z naszej Ekstraklasy. Po sezonie trzeba będzie się zastanowić nad przyszłością Pedro i Villi, bo pomimo wielkiej sympatii do nich, obaj nie należą do najmocniejszej strony FC Barcelony i jeśli tak będzie przez cały sezon jak dla nich miejsca w składzie i Barcy nie widzę. Cuenca jest przyszłością i jak dla mnie ma większy potencjał niż Tello. Mam nadzieję, że zostanie i wniesie trochę świeżości w ofensywnej formacji.
0
Przyznam się szczerze, że gdy widziałem Tello w składzie krew mnie zalewała. Teraz jednak wiem, że się myliłem - z meczu na mecz jest co raz lepszy, a on jest przecież młodym, jeszcze nie ukształtowanym piłkarzem, jest przyszłością. Villa...cóż, zawodnikiem jest wspaniałym jednak jego wiek za nim nie przemawia. Tym meczem utwierdził mnie w przekonaniu, że powinien zostać takim asem, dżokerem, powinien wchodzić na pod męczonego rywala w 60 - 70 minucie, wtedy będzie bardziej widoczny i wyrazisty. Częściej powinien grać Alexis, bo ewidentnie widać, że brakuje mu rytmu meczowego, w tym meczu zaprezentował się na prawdę nieźle.i jak dla mnie zasługuje on na grę w pierwszym składzie :)
0
Jeśli Tito ciągle będzie wystawiał Alexa na stoperze to się zdenerwuje. Song jest za dobrym piłkarzem żeby marnować go na stoperze. Zarząd teraz mówi, że Song to uniwersalny piłkarz, a tak na prawdę żałują, że nie kupili prawdziwego stopera. Liczę, że Bartra będzie grał razem z Mascherano, a Alex będzie grał tam, gdzie powinien :)
0
Od momentu gdy zaczął grać w pierwszej drużynie, stał się jednym z moich ulubionych piłkarzy. Mimo młodego wieku jest już doświadczonym pomocnikiem, na którym za kilka lat swoją grę będzie opierała Barca - na boisku (jak i poza nim) jest bardzo inteligenty, świetnie czyta grę, a te jego podania i podkręcenia, no cód, miód. Wielka szkoda, że kontuzje, które doznaje są tak poważne i nie pozwalają na jego dalszy rozwój... Mam jednak nadzieję, że szybko do nas wróci. Visca el Thiago!
0
Barcelona nie gra na swoim optymalnym poziomie już któryś mecz z rzędu, co może niepokoić. Jednak liczne kontuzje, które nie chcą nas opuścić robią swoje, przez co drużyna nie może się w pełni zgrać. Mimo wszystko, jeśli dalej będą tak grać o wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii i Pucharu Europy będzie bardzo ciężko - skutecznością w chwili obecnej nikt nie grzeszy, gra z kontry nigdy Barcy nie leżała, ale jak można takowej nie wykorzystać, wychodząc z przewagą jednego czy dwóch piłkarzy? Uzależnienie od Xaviego jest wręcz przeogromne, mam nadzieję, że Cesc szybko złapie formę, bo na razie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu, o Thiago się nie boję - potrzebuje jeszcze jeden góra dwa mecze na ogranie się. Gran Derby co raz bliżej, a przed tym jeszcze ciężki wyjazd do Lizbony - chłopaki muszą wziąć się w garść, bo z meczu na mecz będzie co raz ciężej.
0
Jak dla mnie to najlepszy "transfer", że tak pozwolę sobie nazwać jego powrót. Brakowało mi go w środku pola - jego zagrania, zwody są na prawdę znakomite. Niech błyszczy formą i pokaże Ceskowi jak grać w piłkę (z całym szacunkiem do niego) :)
0
Wielkie brawa dla Barcy za to, że walczyła do samego końca, mimo osłabienia pokazała swój charakter i starała się strzelić bramkę (i miała nawet ku temu okazje, wręcz wyśmienite okazaje). Należą się też one Jordiemu Albie, który według mnie był najlepszy w drużynie -szybki, dobry w defensywie i w ofensywie - pewniak oraz Alexowi Songowi, który w debiucie pokazał (choć nie w pełni) swój kunszt - widać, że jest silny, potrafi się przepchnąć, po czym zagrać piłkę do kolegów. Jak dla mnie - z Valencią od pierwszych minut powinien zagrać.
0
Szkoda Fontasa, bo on jest na prawdę dobry. Jeśli zarząd nie widzi dla niego miejsca powinien go wypożyczyć, bo później znowu będą jaja. Stopa ma rację - żebyśmy później nie płakali wydając na niego grube miliony.
0
Song jest defensywnym pomocnikiem, ale ofensywnie usposobionym. Ma na prawdę dobry drybling i przegląd pola, jego podania są celne, potrafi ładnie asystować. Szczerze? Wolałbym aby to on zagrał wczoraj zamiast Ceska. Mam nadzieję, że zagra z Realem :)
0
Mogliśmy wygrać spokojnie 4:1, skończyło się 3:2. Taki błąd mógł nawet popełnić Pinto, trudno nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Taka jest piłka, ja i tak bardzo się cieszę, że zrewanżowaliśmy się za La Ligę, nic mnie tak nie zadowala jak zwycięstwa nad Realem, nie ważne w jakim stylu.. Na Santiago po zwycięstwo i Superpuchar, innej opcji nie widzę :)
P.S
Jedyne co mi nie pasowało to wpuszczenie Tello - z całym szacunkiem, ale on nie umie grać z klasowymi drużynami i obrońcami, Arbeloa czy Ramos wystawiają nogę, a on już traci piłki. Ma tylko jeden, prosty zwód, który wszyscy znają na pamięć. Szkoda, że Villa nie zagrał.
0
kuge
Obczaj to: Na tę chwilę mamy jednego defensywnego pomocnika - Busquetsa. Song jest na tyle dobrym piłkarzem, że na pewno będzie starał się wywalczyć miejsce w składzie, a rywalizacja jest potrzebna. Sorry, ale dos Santos Songowi do pięt nie dorasta. Ponadto jest on bardzo wszechstronny - jak dla będzie on drugim Toure :) Transfer świetny i za małe pięniądze :)
0
Zdecydowanie wypożyczyć go. Cuenca jest lepszy - więcej widzi na boisku, umie się ustawić. Jeden zwód - wypuszczenie piłki przed siebie, to zdecydowanie za mało na Barcę. Jeśli miałby gdzieś się rozwinąć to tylko w Arsenalu bądź w Liverpool'u, dlatego opcja z Songiem wydaje się być bardzo korzystna, gdyż obecnie to on jest nam bardziej potrzebny :)
0
Del Bosque jest kretem. Jak można trzymać na ławce Pedro, który jest w formie co pokazał i wczoraj i w poprzednim meczu La Roja, a trzyma Silvę, który według mnie jest najsłabszym zawodnikiem Hiszpanii - z nikim się nie rozumie, dużo traci piłek. No i mając w składzie Llorente, który ściągałby wszystkie górne piłki, umie się odpowiednio ustawić, jest zwrotny, ustawia jedenastkę bez napastnika... A i jeszcze ten Arbeloa - no nie trawię gościa i z formacji defensywnej jest najsłabszy - Ramos na prawo, Javi Martinez na środek - tak jak bym to widział.
Na szczęście mają na bramce Casillasa i dobrze spisującego się Pique, którzy ratowali tyłek swoim kolegom, ale gdyby Portugalia była bardziej skuteczna, to ona byłaby w finale. Jak na Mistrzów Świata i Europy Hiszpania zagrała bardzo przeciętnie.
0
Jewhen Konoplianka - z niego będą ludzie, jeśli trafi do dobrego klubu, rozwinie się jeszcze bardziej. Wczoraj oczarował mnie swoją grą - szybki, dobry drybling, nie boi się strzelać i przede wszystkim myśli na boisku. Btw - Ukraina zagrała świetnie - Smuda niech zobaczy co to znaczy gryźć trawę przez całe spotkanie.
0
Sprzedać Keitę i wpadnie coś ok 15 mln euro. Alves i Afellay - ci dwaj są nie do ruszenia! Sprowadzić Albę, Vertonghena bądź Silvę i jakieś rosłego napastnika, którego obecnie jak dla mnie brakuje w Barcy, dlatego powinni postarać się o Llorente.
Btw - Besiktas wystawił na listę transferową Simao, M.Fernandeza, Quaresmę, Hugo Almeidę, a Villarreal Nilmara (ewentualnie mógłby przyjść, bądź Soldado) ;)
0
Thiago za Pedro i Iniesta na skrzydło ;)
0
Nikt nie dał mi tylu wspaniałych chwil co Pep. Zawsze będę mu wdzięczny za to zrobił dla Barcelony. Pep moim natchnieniem i wiarą, pokazał mi (nam), że warto zawsze walczyć o swoje, przeć do przodu, nie ważne czy jest dobrze czy źle. Pep jedyne co mogę powiedzieć to - Dziękuję!
0
Na Sport.es też jest coś o tym, że Pep odchodzi...
0
Szkoda, wielka szkoda, że przegrali...Cóż, Guardiola pokazał, że dla niego ważniejsza jest Liga Mistrzów niż mecz z Realem (nie winię go za porażkę, ale boli mnie, że nie podszedł do tego spotkania poważnie) - Tello, Thiago, Adriano i 3-4-3 na ławce Pique, Cesc, Pedro, Alexis - czy coś więcej trzeba dodać? Dla nas Cules Gran Derbi to coś więcej niż mecz i możliwe, że nawet w przypadku wygranej Barcy, Real utrzymałby jednopunktową przewagę, ale tu chodzi o honor i dumę... Nam pozostaje pogratulować Królewskim dobrej gry i zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Chłopcy muszą się ogarnąć i poprawić skuteczność, jeśli tego nie zrobią pozostanie nam tylko finał Pucharu Króla...
0
Panowie i panie my narzekaliśmy na autobus, ale dopiero we wtorek Chelsea wystawi prawdziwy przegubowiec. Prawda jest taka - jeżeli chłopcy nie poprawią skuteczności to o finał będzie baaaaardzo ciężko. Tylko i aż jedna bramka do wyrównania stanu spotkania...
0
Zabrakło szczęścia i... w pewnych momentach determinacji. Na szczęście jest jeszcze drugi mecz, w którym od pierwszych minut powinien zagrać Thiago - gdyby dzisiaj wszedł dobre kilkanaście minut wcześniej myślę, że wynik byłby korzystniejszy. Gratulować Chelsea można za*****cie dużego autobusu i szczęścia :)
0
Cesc ma coś celownik rozregulowany, szkoda jego setek (no i rzecz jasna Alexisa). Chłopaki muszą się teraz wziąć w garść inaczej o finał będzie ciężko. Ale nie ma co się załamywać - to jest w końcu Barca.
0
Mam słabość do Holendrów i Argentyńczyków, po prostu lubię większość piłkarzy z tychże krajów:) Powrót Ibiego, którego lubię, bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że pokaże swoją wartość, tym bardziej, iż chłopak na pewno jest zmobilizowany:)
0
Yarmol ujął wszystko idealnie:)
Cóż ja mogę o nim powiedzieć? Od początku miałem do niego słabość i mam nadzieję, że wróci do Barcy i pokarze na co go stać.
0
Wiecie co pomysł może wydawać się dziecinny, ale w ramach wsparcia Erica ustawmy zdjęcie http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431162_373040179393852_100000636193575_1251090_1341277495_n.jpg na facebook'u, gadu-gadu itp. Chociaż tak pokażmy, że bardzo go kochamy.
Mamy jakiegoś pecha do francuskich obrońców - najpierw Thuram teraz Abidal..
0
Słyszeliście, że FC Barcelona doszła do porozumienia ws. tych kibiców, którzy mieliby dopingować drużynę na meczach? Grada Jove najprawdopodobniej zadebiutuje już w przyszłym sezonie:)
0
Adrian - raczej tak
Soldado - może
Neymar - może za 2-3 lata
Villa nie wiadomo jak będzie grał po kontuzji, do tego dochodzi wiek. Ibi to też wielki znak zapytania, Pedro - sami widzicie. Cuenca i Tello mają za mało doświadczenia. Adrian(choć wolałbym z PSV Driesa Mertensa), Alba(priorytet) i jakiś obrońca i skład będzie kompletny.
0
Danio66
Gomez to lis pola karnego, to zupełnie inny profil piłkarza. On ma stać w dobrym miejscu i o właściwym czasie - od robienia akcji w Bayernie są Ribery i Robben, więc porównywać go z Messim jest trochę dziwne, moim zdaniem oczywiście:)
0
W sumie rzecz biorąc to Portugalia zagrała, bo musiała, przy czym nasi grali...na maksa. Dlatego mam mieszane uczucia co do tego meczu:)
Btw. Soldado szaleje :D