damian6302
Jeśli dla Ciebie Song jest do wymiany to gratuluję myślenia. W obecnej chwili dla mnie jest lepszy od Busiego :) Jedyna realna opcja, z tych zawodników, których wymieniłeś to Ter Stegen. Reszta jest nieosiągalna. BVB nie zrobi tego samego błędu co zrobiła z Sahinem. W tej chwili Gundogan jest liderem pomocy w Borussi, a Hummels już powiedział, że nigdzie się nie rusza :) I jeszcze jedno: po kiego grzyba Isco skoro mamy lepszego Thiago?
Szczerze powiedziawszy to liczę na to, że Tito sam dobrowolnie stwierdzi, iż dalej nie pociągnie tego wózka. Skoro jego trenowanie ma opierać się na ciągłej nieobecności z drużyną i ma ciągle przebywać na leczeniu w Nowym Jorku, to ja nie widzę go na ławce Barcy.
Się wszyscy uparliście na Thiago Silvę i Hummelsa. Wiadomo, że to klasowi zawodnicy, ale od razu było wiadomo, że będą nie do wyciągnięcia ze swoich klubów, Vertonghen gra dopiero pierwszy sezon w Spurs, więc też możemy sobie o nim pomażyć. Z kolei Kompany to kapitan City i mało prawdopodobne jest jego odejście z Manchesteru.
Opcji nie ma zbyt wiele, bo albo ryzykujemy i kupujemy kogoś pokroju Inigo i liczymy, że wypali tak jak Pique, albo staramy wyciągnąć jakiegoś doświadczonego obrońcę zbliżającego się do 30-stki.
Pewnie, sprzedać najlepiej zapowiadającego się piłkarza z La Masii :) Super logika zarządu Barcy. Xavi już nie te lata i to on powinien częściej siadać na ławce rezerwowych, a Thiago powinien grać o wiele częściej.Jeśli on odejdzie to ja nie wiem...
Znając zarząd Barcy będą czekali, czekali, zwlekali, aż się w końcu Matts rozmyśli i wszyscy w klubie powiedzą, że były komplikacje, dlatego zatrudnili młodego i utalentowanego Marquinhosa :) Coś czuję, że nie tylko skład jest do wymiany, ale i sternicy klubu. I jeżeli nadal Sandro i jego spółka będą tak działać to jeśli Laporta wystartuje w wyborach to będzie po Rosellu :)
Trzeba cierpliwie czekać i wysłuchiwać te wszystkie plotki. Cóż, nie możemy oczekiwać, że zaraz sam Neymar czy jego przedstawiciele powiedzą, iż przechodzi do Barcy. Im więcej o tym mówią, tym głośniejsze jest nazwisko Brazylijczyka, czyli po prostu - marketing. Nie da się ukryć, że jego koszulki będą sprzedawać się jak świeże bułeczki, czyli Sandro będzie happy, bo to oznacza przypływ gotówki do klubowego budżetu :)
Jeśli to wszystko jest prawdą to Neymar zyskał bardzo dużo w moich oczach i z niecierpliwością oczekuję oficjalnego potwierdzenia jego transferu do Barcy :)
Kropniety - Pawsonowi chodzi o to, że Cuenca ma ambicje i marzenia do tego, aby z sezonu na sezon być lepszy. Widać, iż chcę być kimś w futbolu. Dos Santosowi tego brakuje - woli siedzieć, nic nie robić i zarabiać niż grać w piłkę. Dlatego do takich ludzi jak Isaac ma się większy respekt :)
Się wszyscy na Courtoisa i De Geę uparliście - przecież wiadomo, że tego pierwszego Chelsea nie odda, a drugi jest szczęśliwy w ManUtd i oni kupili go na lata. Obecnie najbardziej realnymi opcjami są Ter Stegen, Guaita, Diego Alves, Muslera - wydaje mi się, że właśnie któryś z nich dołączy do nas latem. Co do reszty: Hummels/Marquinhos (nie żadne wynalazki typu Inigo M., a Thiago Silva jest nie do wyciągnięca, chyba że odejdzie Ancelotti), Isco, Neymar, Aguero/Suarez. Jak dla mnie na wylocie są: David Villa, Pedro, Valdes, Bojan, Afellay, dos Santos. A szansę dałbym tylko Cuence :)
Ja bym to widział tak: Guaita/Muslera - K.Walker, Pique, Hummels/Kompany, Alba - Song, Iniesta, Thiago - Isco - Messi, Neymar (4-3-1-2). Zmiany są potrzebne nie tylko personalne, ale i taktyczne. Wszyscy wiedzą, że Barca ciągle gra 4-3-3, dlatego trzeba też zmienić coś w ustawieniu. Musimy zaskoczyć przeciwników. Busi, Fabregas, Alves czy Xavi powinni wiedzieć, że o miejsce w składzie trzeba walczyć.
Isco to o tyle dobry piłkarz, że może grać w środku pola jak i na skrzydle (taki Iniesta). O Neymarze już nic nie da się napisać - jego przyjście jest niemal przesądzone. Hummelsa widziałbym chętnie w Barcy, ale nie za zbyt duże pieniądze, a takie raczej trzeba będzie wyłożyć z niego. De Gea na 200% nie odejdzie z MU - Guaita i Ter Stegen to moi faworyci. Jednak priorytetem powinien być trener.
Zagrajmy tak jak Real wczoraj, wygrajmy i pokażmy charakter. Na awans za bardzo nie liczę. Strzelić 5 bramek Bayernowi graniczy z cudem, tym bardziej, że wszyscy w klubie liczą na to, że Leo sam wszystkie strzeli. To nie jest robot i jeśli cała drużyna nie zagra na 110% to możemy pomarzyć o wygraniu.
Song do pierwszej jedenastki. Obecnie jest w lepszej formie od Sergio i ma wiele innych aspektów, które za nim przemawiają: siła fizyczna, dużo widzi na boisku, jest bardziej ofensywny, ale co za tym idzie jest znakomity w defensywie. Dla mnie pewniak.
OscarM ma rację. Za Cuencę i tak kokosów nie dostaniemy, więc czemu nie mógłby być zmiennikiem któregoś ze skrzydłowych? Skoro Tello może zostać to czemu nie miałby grać w Barcy Isaac?
Po pierwsze: Song z meczu na mecz pokazuje, że Sergio będzie musiał walczyć o miejsce w składzie...przynajmniej powinien. Niestety znając Tito to właśnie on zagra z Bayernem, a nie Alex. Dla mnie to fenomenalny gracz, na Niemców potrzebny jest silny fizycznie defensywny pomocnik, a tym Kameruńczyk bije na głowę Busiego (formę też ma wyższą). Po drugie: Xavi już nie powinien grać od początku, blokuje tylko rozwój Thiago, który podobnie jak Alex musi częściej grać. Cesc na razie słabo, ale myślę, że to wina Tito - jak można wystawiać środkowego pomocnika, niemal defensywnego na atak? Tego nie pojmą nawet najtęższe umysły trenerskie...
A i jeszcze jedno: Fabregas musi grać w środku pola! Niestety, ale Xavi już młodszy nie będzie i musi przyzwyczajać się do siedzenia na ławce. Iniesta wraz z Ceskiem i Busim powinni grać częściej ze sobą. Do tego Thiago, którego nieobecność w meczu z Bayernem bardzo mnie zdenerwuje.
Pierwsze co powinien zarząd zrobić to właśnie zwolnić Tito, a jeśli nie to sam jutro na zapowiedzianej konferencji prasowej winien ogłosić zakończenie współpracy z Barcą. Potrzebny jest trener, który żyje meczem, gestykuluje, wspiera piłkarzy i potrafi zaskoczyć przeciwnika taktyką. Sądził, że jak weźmie gotowy projekt po Pepie to będzie fajnie. Jak widać przeliczył się.
Ciężko przełknąć gorycz tak srogiej porażki. Ale to tylko pokazało, że Tito zawsze będzie tylko asystentem - sądził, że przejmie gotowy projekt po Pepie Guardioli i będzie fajnie. Jednak przeliczył się. Potrzebne są transfery, nie wprowadzanie kolejnych wychowanków... i oczywiście trener z prawdziwego zdarzenia. CZAS NA ZMIANY!
P.S
Wielki szacunek dla Bayernu, zagrali lepiej niż znakomicie. Z taką grą widzę ich pod koniec maja z Pucharem Europy.
0
190 mln? Śmiech na sali. Myślałem, że zarząd stać na więcej
0
Będzie nakręcał reklamę razem z Pumą. Ot całe zamieszanie :)
0
Jeśli Song nie będzie grał od pierwszych minut to ja na jego miejscu odszedłbym z Barcy. Wyśmienity piłkarz.
0
FC Barcelona's starting XI: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Cesc and Villa
0
Jose Reina odchodzi z Liverpoolu.
Pożegnał się z kolegami i zabrał swoje rzeczy z ośrodka treningowego Melwood.
Mam wielką nadzieję, że to jednak nie jest związane z przenosinami do Barcy :)
0
Tak :)
0
damian6302
Jeśli dla Ciebie Song jest do wymiany to gratuluję myślenia. W obecnej chwili dla mnie jest lepszy od Busiego :) Jedyna realna opcja, z tych zawodników, których wymieniłeś to Ter Stegen. Reszta jest nieosiągalna. BVB nie zrobi tego samego błędu co zrobiła z Sahinem. W tej chwili Gundogan jest liderem pomocy w Borussi, a Hummels już powiedział, że nigdzie się nie rusza :) I jeszcze jedno: po kiego grzyba Isco skoro mamy lepszego Thiago?
0
Brazilian media seem confident a deal on Neymar could be closed today as more than 20 journalists are waiting outside Santos' stadium RAC1, BarcaStuff
0
Szczerze powiedziawszy to liczę na to, że Tito sam dobrowolnie stwierdzi, iż dalej nie pociągnie tego wózka. Skoro jego trenowanie ma opierać się na ciągłej nieobecności z drużyną i ma ciągle przebywać na leczeniu w Nowym Jorku, to ja nie widzę go na ławce Barcy.
0
Victor Ruiz w szczególności....
0
Się wszyscy uparliście na Thiago Silvę i Hummelsa. Wiadomo, że to klasowi zawodnicy, ale od razu było wiadomo, że będą nie do wyciągnięcia ze swoich klubów, Vertonghen gra dopiero pierwszy sezon w Spurs, więc też możemy sobie o nim pomażyć. Z kolei Kompany to kapitan City i mało prawdopodobne jest jego odejście z Manchesteru.
Opcji nie ma zbyt wiele, bo albo ryzykujemy i kupujemy kogoś pokroju Inigo i liczymy, że wypali tak jak Pique, albo staramy wyciągnąć jakiegoś doświadczonego obrońcę zbliżającego się do 30-stki.
0
Pewnie, sprzedać najlepiej zapowiadającego się piłkarza z La Masii :) Super logika zarządu Barcy. Xavi już nie te lata i to on powinien częściej siadać na ławce rezerwowych, a Thiago powinien grać o wiele częściej.Jeśli on odejdzie to ja nie wiem...
0
Znając zarząd Barcy będą czekali, czekali, zwlekali, aż się w końcu Matts rozmyśli i wszyscy w klubie powiedzą, że były komplikacje, dlatego zatrudnili młodego i utalentowanego Marquinhosa :) Coś czuję, że nie tylko skład jest do wymiany, ale i sternicy klubu. I jeżeli nadal Sandro i jego spółka będą tak działać to jeśli Laporta wystartuje w wyborach to będzie po Rosellu :)
0
Trzeba cierpliwie czekać i wysłuchiwać te wszystkie plotki. Cóż, nie możemy oczekiwać, że zaraz sam Neymar czy jego przedstawiciele powiedzą, iż przechodzi do Barcy. Im więcej o tym mówią, tym głośniejsze jest nazwisko Brazylijczyka, czyli po prostu - marketing. Nie da się ukryć, że jego koszulki będą sprzedawać się jak świeże bułeczki, czyli Sandro będzie happy, bo to oznacza przypływ gotówki do klubowego budżetu :)
0
Jeśli to wszystko jest prawdą to Neymar zyskał bardzo dużo w moich oczach i z niecierpliwością oczekuję oficjalnego potwierdzenia jego transferu do Barcy :)
0
Kropniety - Pawsonowi chodzi o to, że Cuenca ma ambicje i marzenia do tego, aby z sezonu na sezon być lepszy. Widać, iż chcę być kimś w futbolu. Dos Santosowi tego brakuje - woli siedzieć, nic nie robić i zarabiać niż grać w piłkę. Dlatego do takich ludzi jak Isaac ma się większy respekt :)
0
th@les - to jak Leo ma stać się optymalny skoro nie gra?
0
Się wszyscy na Courtoisa i De Geę uparliście - przecież wiadomo, że tego pierwszego Chelsea nie odda, a drugi jest szczęśliwy w ManUtd i oni kupili go na lata. Obecnie najbardziej realnymi opcjami są Ter Stegen, Guaita, Diego Alves, Muslera - wydaje mi się, że właśnie któryś z nich dołączy do nas latem. Co do reszty: Hummels/Marquinhos (nie żadne wynalazki typu Inigo M., a Thiago Silva jest nie do wyciągnięca, chyba że odejdzie Ancelotti), Isco, Neymar, Aguero/Suarez. Jak dla mnie na wylocie są: David Villa, Pedro, Valdes, Bojan, Afellay, dos Santos. A szansę dałbym tylko Cuence :)
0
Ja bym to widział tak: Guaita/Muslera - K.Walker, Pique, Hummels/Kompany, Alba - Song, Iniesta, Thiago - Isco - Messi, Neymar (4-3-1-2). Zmiany są potrzebne nie tylko personalne, ale i taktyczne. Wszyscy wiedzą, że Barca ciągle gra 4-3-3, dlatego trzeba też zmienić coś w ustawieniu. Musimy zaskoczyć przeciwników. Busi, Fabregas, Alves czy Xavi powinni wiedzieć, że o miejsce w składzie trzeba walczyć.
0
Isco to o tyle dobry piłkarz, że może grać w środku pola jak i na skrzydle (taki Iniesta). O Neymarze już nic nie da się napisać - jego przyjście jest niemal przesądzone. Hummelsa widziałbym chętnie w Barcy, ale nie za zbyt duże pieniądze, a takie raczej trzeba będzie wyłożyć z niego. De Gea na 200% nie odejdzie z MU - Guaita i Ter Stegen to moi faworyci. Jednak priorytetem powinien być trener.
0
Zagrajmy tak jak Real wczoraj, wygrajmy i pokażmy charakter. Na awans za bardzo nie liczę. Strzelić 5 bramek Bayernowi graniczy z cudem, tym bardziej, że wszyscy w klubie liczą na to, że Leo sam wszystkie strzeli. To nie jest robot i jeśli cała drużyna nie zagra na 110% to możemy pomarzyć o wygraniu.
0
Song do pierwszej jedenastki. Obecnie jest w lepszej formie od Sergio i ma wiele innych aspektów, które za nim przemawiają: siła fizyczna, dużo widzi na boisku, jest bardziej ofensywny, ale co za tym idzie jest znakomity w defensywie. Dla mnie pewniak.
0
OscarM ma rację. Za Cuencę i tak kokosów nie dostaniemy, więc czemu nie mógłby być zmiennikiem któregoś ze skrzydłowych? Skoro Tello może zostać to czemu nie miałby grać w Barcy Isaac?
0
Po pierwsze: Song z meczu na mecz pokazuje, że Sergio będzie musiał walczyć o miejsce w składzie...przynajmniej powinien. Niestety znając Tito to właśnie on zagra z Bayernem, a nie Alex. Dla mnie to fenomenalny gracz, na Niemców potrzebny jest silny fizycznie defensywny pomocnik, a tym Kameruńczyk bije na głowę Busiego (formę też ma wyższą). Po drugie: Xavi już nie powinien grać od początku, blokuje tylko rozwój Thiago, który podobnie jak Alex musi częściej grać. Cesc na razie słabo, ale myślę, że to wina Tito - jak można wystawiać środkowego pomocnika, niemal defensywnego na atak? Tego nie pojmą nawet najtęższe umysły trenerskie...
0
A i jeszcze jedno: Fabregas musi grać w środku pola! Niestety, ale Xavi już młodszy nie będzie i musi przyzwyczajać się do siedzenia na ławce. Iniesta wraz z Ceskiem i Busim powinni grać częściej ze sobą. Do tego Thiago, którego nieobecność w meczu z Bayernem bardzo mnie zdenerwuje.
0
Ale i tak Tito będzie trenerem. Mamy tak popierdzielony zarząd, że to się w głowie nie mieści. Tito to nie jest ktoś na miarę Barcy.
Dobrze, że do końca ligi zostało mało meczów, bo inaczej z taką grą Barca roztrwoniłaby taką przewagę punktową.
0
Pierwsze co powinien zarząd zrobić to właśnie zwolnić Tito, a jeśli nie to sam jutro na zapowiedzianej konferencji prasowej winien ogłosić zakończenie współpracy z Barcą. Potrzebny jest trener, który żyje meczem, gestykuluje, wspiera piłkarzy i potrafi zaskoczyć przeciwnika taktyką. Sądził, że jak weźmie gotowy projekt po Pepie to będzie fajnie. Jak widać przeliczył się.
0
Świetny bramkarz, ale raczej jest nie do wyciągnięcia. Przyznam, że byłoby świetnie gdyby do nas dołączył...ale nie kosztem Alexisa.
0
Ciężko przełknąć gorycz tak srogiej porażki. Ale to tylko pokazało, że Tito zawsze będzie tylko asystentem - sądził, że przejmie gotowy projekt po Pepie Guardioli i będzie fajnie. Jednak przeliczył się. Potrzebne są transfery, nie wprowadzanie kolejnych wychowanków... i oczywiście trener z prawdziwego zdarzenia. CZAS NA ZMIANY!
P.S
Wielki szacunek dla Bayernu, zagrali lepiej niż znakomicie. Z taką grą widzę ich pod koniec maja z Pucharem Europy.
0
Song jest za dobry na ławkę. W Barcy się marnuje :)