0

190 mln? Śmiech na sali. Myślałem, że zarząd stać na więcej

0

Będzie nakręcał reklamę razem z Pumą. Ot całe zamieszanie :)

0

Jeśli Song nie będzie grał od pierwszych minut to ja na jego miejscu odszedłbym z Barcy. Wyśmienity piłkarz.

0

FC Barcelona's starting XI: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Cesc and Villa

0

Jose Reina odchodzi z Liverpoolu.
Pożegnał się z kolegami i zabrał swoje rzeczy z ośrodka treningowego Melwood.

Mam wielką nadzieję, że to jednak nie jest związane z przenosinami do Barcy :)

0

Tak :)

0

damian6302
Jeśli dla Ciebie Song jest do wymiany to gratuluję myślenia. W obecnej chwili dla mnie jest lepszy od Busiego :) Jedyna realna opcja, z tych zawodników, których wymieniłeś to Ter Stegen. Reszta jest nieosiągalna. BVB nie zrobi tego samego błędu co zrobiła z Sahinem. W tej chwili Gundogan jest liderem pomocy w Borussi, a Hummels już powiedział, że nigdzie się nie rusza :) I jeszcze jedno: po kiego grzyba Isco skoro mamy lepszego Thiago?

0

Brazilian media seem confident a deal on Neymar could be closed today as more than 20 journalists are waiting outside Santos' stadium RAC1, BarcaStuff

0

Szczerze powiedziawszy to liczę na to, że Tito sam dobrowolnie stwierdzi, iż dalej nie pociągnie tego wózka. Skoro jego trenowanie ma opierać się na ciągłej nieobecności z drużyną i ma ciągle przebywać na leczeniu w Nowym Jorku, to ja nie widzę go na ławce Barcy.

0

Victor Ruiz w szczególności....

0

Się wszyscy uparliście na Thiago Silvę i Hummelsa. Wiadomo, że to klasowi zawodnicy, ale od razu było wiadomo, że będą nie do wyciągnięcia ze swoich klubów, Vertonghen gra dopiero pierwszy sezon w Spurs, więc też możemy sobie o nim pomażyć. Z kolei Kompany to kapitan City i mało prawdopodobne jest jego odejście z Manchesteru.

Opcji nie ma zbyt wiele, bo albo ryzykujemy i kupujemy kogoś pokroju Inigo i liczymy, że wypali tak jak Pique, albo staramy wyciągnąć jakiegoś doświadczonego obrońcę zbliżającego się do 30-stki.

0

Pewnie, sprzedać najlepiej zapowiadającego się piłkarza z La Masii :) Super logika zarządu Barcy. Xavi już nie te lata i to on powinien częściej siadać na ławce rezerwowych, a Thiago powinien grać o wiele częściej.Jeśli on odejdzie to ja nie wiem...

0

Znając zarząd Barcy będą czekali, czekali, zwlekali, aż się w końcu Matts rozmyśli i wszyscy w klubie powiedzą, że były komplikacje, dlatego zatrudnili młodego i utalentowanego Marquinhosa :) Coś czuję, że nie tylko skład jest do wymiany, ale i sternicy klubu. I jeżeli nadal Sandro i jego spółka będą tak działać to jeśli Laporta wystartuje w wyborach to będzie po Rosellu :)

0

Trzeba cierpliwie czekać i wysłuchiwać te wszystkie plotki. Cóż, nie możemy oczekiwać, że zaraz sam Neymar czy jego przedstawiciele powiedzą, iż przechodzi do Barcy. Im więcej o tym mówią, tym głośniejsze jest nazwisko Brazylijczyka, czyli po prostu - marketing. Nie da się ukryć, że jego koszulki będą sprzedawać się jak świeże bułeczki, czyli Sandro będzie happy, bo to oznacza przypływ gotówki do klubowego budżetu :)

0

Jeśli to wszystko jest prawdą to Neymar zyskał bardzo dużo w moich oczach i z niecierpliwością oczekuję oficjalnego potwierdzenia jego transferu do Barcy :)

0

Kropniety - Pawsonowi chodzi o to, że Cuenca ma ambicje i marzenia do tego, aby z sezonu na sezon być lepszy. Widać, iż chcę być kimś w futbolu. Dos Santosowi tego brakuje - woli siedzieć, nic nie robić i zarabiać niż grać w piłkę. Dlatego do takich ludzi jak Isaac ma się większy respekt :)

0

th@les - to jak Leo ma stać się optymalny skoro nie gra?

0

Się wszyscy na Courtoisa i De Geę uparliście - przecież wiadomo, że tego pierwszego Chelsea nie odda, a drugi jest szczęśliwy w ManUtd i oni kupili go na lata. Obecnie najbardziej realnymi opcjami są Ter Stegen, Guaita, Diego Alves, Muslera - wydaje mi się, że właśnie któryś z nich dołączy do nas latem. Co do reszty: Hummels/Marquinhos (nie żadne wynalazki typu Inigo M., a Thiago Silva jest nie do wyciągnięca, chyba że odejdzie Ancelotti), Isco, Neymar, Aguero/Suarez. Jak dla mnie na wylocie są: David Villa, Pedro, Valdes, Bojan, Afellay, dos Santos. A szansę dałbym tylko Cuence :)

0

Ja bym to widział tak: Guaita/Muslera - K.Walker, Pique, Hummels/Kompany, Alba - Song, Iniesta, Thiago - Isco - Messi, Neymar (4-3-1-2). Zmiany są potrzebne nie tylko personalne, ale i taktyczne. Wszyscy wiedzą, że Barca ciągle gra 4-3-3, dlatego trzeba też zmienić coś w ustawieniu. Musimy zaskoczyć przeciwników. Busi, Fabregas, Alves czy Xavi powinni wiedzieć, że o miejsce w składzie trzeba walczyć.

0

Isco to o tyle dobry piłkarz, że może grać w środku pola jak i na skrzydle (taki Iniesta). O Neymarze już nic nie da się napisać - jego przyjście jest niemal przesądzone. Hummelsa widziałbym chętnie w Barcy, ale nie za zbyt duże pieniądze, a takie raczej trzeba będzie wyłożyć z niego. De Gea na 200% nie odejdzie z MU - Guaita i Ter Stegen to moi faworyci. Jednak priorytetem powinien być trener.

0

Zagrajmy tak jak Real wczoraj, wygrajmy i pokażmy charakter. Na awans za bardzo nie liczę. Strzelić 5 bramek Bayernowi graniczy z cudem, tym bardziej, że wszyscy w klubie liczą na to, że Leo sam wszystkie strzeli. To nie jest robot i jeśli cała drużyna nie zagra na 110% to możemy pomarzyć o wygraniu.

0

Song do pierwszej jedenastki. Obecnie jest w lepszej formie od Sergio i ma wiele innych aspektów, które za nim przemawiają: siła fizyczna, dużo widzi na boisku, jest bardziej ofensywny, ale co za tym idzie jest znakomity w defensywie. Dla mnie pewniak.

0

OscarM ma rację. Za Cuencę i tak kokosów nie dostaniemy, więc czemu nie mógłby być zmiennikiem któregoś ze skrzydłowych? Skoro Tello może zostać to czemu nie miałby grać w Barcy Isaac?

0

Po pierwsze: Song z meczu na mecz pokazuje, że Sergio będzie musiał walczyć o miejsce w składzie...przynajmniej powinien. Niestety znając Tito to właśnie on zagra z Bayernem, a nie Alex. Dla mnie to fenomenalny gracz, na Niemców potrzebny jest silny fizycznie defensywny pomocnik, a tym Kameruńczyk bije na głowę Busiego (formę też ma wyższą). Po drugie: Xavi już nie powinien grać od początku, blokuje tylko rozwój Thiago, który podobnie jak Alex musi częściej grać. Cesc na razie słabo, ale myślę, że to wina Tito - jak można wystawiać środkowego pomocnika, niemal defensywnego na atak? Tego nie pojmą nawet najtęższe umysły trenerskie...

0

A i jeszcze jedno: Fabregas musi grać w środku pola! Niestety, ale Xavi już młodszy nie będzie i musi przyzwyczajać się do siedzenia na ławce. Iniesta wraz z Ceskiem i Busim powinni grać częściej ze sobą. Do tego Thiago, którego nieobecność w meczu z Bayernem bardzo mnie zdenerwuje.

0

Ale i tak Tito będzie trenerem. Mamy tak popierdzielony zarząd, że to się w głowie nie mieści. Tito to nie jest ktoś na miarę Barcy.

Dobrze, że do końca ligi zostało mało meczów, bo inaczej z taką grą Barca roztrwoniłaby taką przewagę punktową.

0

Pierwsze co powinien zarząd zrobić to właśnie zwolnić Tito, a jeśli nie to sam jutro na zapowiedzianej konferencji prasowej winien ogłosić zakończenie współpracy z Barcą. Potrzebny jest trener, który żyje meczem, gestykuluje, wspiera piłkarzy i potrafi zaskoczyć przeciwnika taktyką. Sądził, że jak weźmie gotowy projekt po Pepie to będzie fajnie. Jak widać przeliczył się.

0

Świetny bramkarz, ale raczej jest nie do wyciągnięcia. Przyznam, że byłoby świetnie gdyby do nas dołączył...ale nie kosztem Alexisa.

0

Ciężko przełknąć gorycz tak srogiej porażki. Ale to tylko pokazało, że Tito zawsze będzie tylko asystentem - sądził, że przejmie gotowy projekt po Pepie Guardioli i będzie fajnie. Jednak przeliczył się. Potrzebne są transfery, nie wprowadzanie kolejnych wychowanków... i oczywiście trener z prawdziwego zdarzenia. CZAS NA ZMIANY!

P.S
Wielki szacunek dla Bayernu, zagrali lepiej niż znakomicie. Z taką grą widzę ich pod koniec maja z Pucharem Europy.

0

Song jest za dobry na ławkę. W Barcy się marnuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?