Jak ma chłopak zacząć strzelać jak Tito nie wystawia go w takich meczach jak chociażby dzisiejszy z Levante? Jak dostaje szansę to ją wykorzystuje w 100%, a to że nie strzela to kwestia tzw "zimnej krwi" przy sytuacjach bramkowych. Musi nabrać pewności siebie i będzie ok :)
Ja również żałuję, że nie gra w pierwszej drużynie. Barca nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału...a w zasadzie Tito. Boi posadzić na ławce Sergio nawet gdy ten nie był w formie. Nie zdziwię się jak Song odejdzie, bo na ławce tylko się marnuje.
Dajcie spokój - przecież wszyscy dobrze wiemy, że Lloris, Courtois, Hart i Neuer są nie do ruszenia. Guaita i Diego Alves to są pewne typy i na pewno któryś z nich dołączy do nas latem. Dla mnie obaj są świetni, a Guaita z meczu na mecz jest co raz lepszy.
Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy. Jeśli Tito niczego nie zmieni, obrona dalej będzie dziurawa jak szwajcarski ser i chłopcy nie wykażą chęci wygranej to mamy po finale :)
Coś czuję, że w lecie będzie (a przynajmniej powinna być) mała rewolucja. Jak na razie Tylko Iniesta i Messi grają na 110% w każdym meczu. Nie ma już tego czegoś, potrzebne są zmiany. Xavi bardzo spowalnia akcje, Cesc ma przebłyski dobrej gry, a o obronie nie powiem, bo w tym sezonie to wszyscy przechodzą samych siebie. Song marnuje się w Barcy, bo nawet jak Busi gra piach to Alex i tak nie wejdzie na boisko. Na szczęście nasi napastnicy złapali formę, bo inaczej byłoby krucho. Potrzebni są zawodnicy, którzy pokażą, że o miejsce w składzie Barcy trzeba walczyć. Teraz niestety jest tak, że nawet jak Messi był bez formy to i tak grał, mimo że wtedy Villa będący w dobrej formie siedział na ławce. Właśnie dlatego jak dla mnie - z całym szacunkiem - Tito jest do wymiany, bo na ławce trenerskiej potrzebny jest ktoś kto będzie miał szacunek u piłkarzy i pojęcie o trenowaniu. Przepraszam, ale dla mnie Tito zawsze będzie tylko asystentem. Potrzebny jest ktoś kto nie będzie bał się posadzić na ławce np. Busiego czy nawet Messiego, ktoś u kogo nazwiska nie grają.
Grając na 0:0 Barca totalnie się skompromitowała. Zamiast chcieć strzelić jedną, dwie bramki i nie martwić się do końca o awans to lepiej klepać bez sensu. Jeśli tak zagramy w półfinale możemy pożegnać się z Wembley :)
Mówiłem to wielokrotnie: Alexis powinien zagrać kilka meczów jako ta prawdziwa "9". Idealnie tam pasuje, jest szybki, silny i brakuje mu tylko trochę więcej pewności siebie oraz boiskowego egoizmu (choć to wszystko powoli do niego wraca) :)
hoeniker
Nie ma co szukać usprawiedliwień typu, rezerwy, we wtorek LM, jeśli chce się wygrać mecz i wszyscy wykażą choć odrobinę chęci to można wygrać. Ale jeśli totalnie odpuszcza się mecz, to o czym my mówimy. Jeśli Barca będzie tak dalej podchodzić do ligi to mamy po mistrzostwie.
Jak dla mnie Tito będzie chciał ściągnąć Kompany'ego lub Vermaelena z racji wieku i większego doświadczenia (pierwszy starszy o dwa, a drugi o 3 lata). Dla mnie również któryś z nich mógłby przyjść do Barcy. Ja jakoś nie mam do Hummelsa przekonania.
Ja nie widzę nic złego w tym co powiedział. Ma prawo uważać się za gorszego tylko od Messiego, bo gra cały czas na wielkim poziomie, łamiąc barierę wieku. Ponadto w klubowej i reprezentacyjnej piłce osiągnął bardzo dużo. A jeśli chodzi o przywiązanie do barw klubowych to taki Ibra czy Cristiano mogą mu tylko buty wyczyścić (z całym szacunkiem do tych piłkarzy).
Jeśli wierzyć wszystkim plotkom to Barca sięga po posiłki z Niemiec: Hummels i Ter Stegen. Co raz bardziej nie mogę doczekać się letniego okienka transferowego. Ciekawe co zarząd kombinuje :)
Mam wielką nadzieję, że dzisiaj wyjdzie w pierwszym składzie i strzeli dwie bramki, pokazując wszystkim, że nie można go skreślać. Obecnie jest dwieście razy lepszy od Pedro.
Po raz kolejny marnujemy świetnego piłkarza. Ja rozumiem, że Busi to klasa światowa jednak dla mnie Song jest równie dobry i powinien częściej pojawiać się na boisku.
Song w pierwszym składzie (ogólnie dla mnie co mecz powinien grać), musimy być bardziej ofensywni, a jak dla mnie Alex jest pod tym względem lepszy od Sergio. Atak świetny, trzech napastników i Messi pod nimi, a wspomagać go powinni Iniesta i Thiago. Obrona powinna składać się z Adriano, Pique i Alby.
Bingoo:
Messi ma dużo do rzeczy. Bo nawet jeśli jest kompletnie bez formy i tak wychodzi w większości meczach kosztem będącego w lepszej dyspozycji Tello czy Villi. Tak to wychodzi na to, że bez niego nie umiemy sobie radzić. Mamy bardzo dobrą drużynę i jeśli raz Leo usiadłby na ławce może zrozumiałby, że jednak wciąż musi się starać o to by grać w pierwszej 11.
Żeby Alexis dobrze się spisywał potrzebuje jak najwięcej gry. Jeśli jutro wyjdzie w pierwszym składzie (na co bardzo liczę) na pewno pokaże na co go stać. Właśnie w takich meczach powinno mu się zaufać żeby mógł się wykazać.
W życiu! Ręce precz od Alexisa. Chłopak to przeogromny i nieoszlifowany diament. Dać mu szansę zagrać na pozycji jakiej lubi, niech złapie trochę pewności siebie. Skreślać go po jednym sezonie? Głupota, to samo co było z Ibrą...
Messi blokuje potencjał Alexisa, bo przez niego Sanchez musi grać na skrzydle (podobnie Pedro). Gdyby zagrał cały mecz na szpicy, założę się, że przynajmniej dwie bramki by strzelił.
Song na prawdę mi imponuje, zawsze go lubiłem najbardziej z Arsenalu. Wiedziałem, że jest wielkim graczem i będzie to trafiony transfer. Aż szkoda, że nie gra w każdym meczu. Przyznam szczerze, że zaryzykowałbym wystawić Alexa i Sergio w jednym meczu, ciekawe jakby panowie klepali :)
0
Co tu dużo mówić - wczoraj wszedł i zmienił przebieg spotkania. Widać, że na boisku czuje się co raz lepiej :)
0
Jak ma chłopak zacząć strzelać jak Tito nie wystawia go w takich meczach jak chociażby dzisiejszy z Levante? Jak dostaje szansę to ją wykorzystuje w 100%, a to że nie strzela to kwestia tzw "zimnej krwi" przy sytuacjach bramkowych. Musi nabrać pewności siebie i będzie ok :)
0
Ja również żałuję, że nie gra w pierwszej drużynie. Barca nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału...a w zasadzie Tito. Boi posadzić na ławce Sergio nawet gdy ten nie był w formie. Nie zdziwię się jak Song odejdzie, bo na ławce tylko się marnuje.
0
Dajcie spokój - przecież wszyscy dobrze wiemy, że Lloris, Courtois, Hart i Neuer są nie do ruszenia. Guaita i Diego Alves to są pewne typy i na pewno któryś z nich dołączy do nas latem. Dla mnie obaj są świetni, a Guaita z meczu na mecz jest co raz lepszy.
0
Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy. Jeśli Tito niczego nie zmieni, obrona dalej będzie dziurawa jak szwajcarski ser i chłopcy nie wykażą chęci wygranej to mamy po finale :)
0
Coś czuję, że w lecie będzie (a przynajmniej powinna być) mała rewolucja. Jak na razie Tylko Iniesta i Messi grają na 110% w każdym meczu. Nie ma już tego czegoś, potrzebne są zmiany. Xavi bardzo spowalnia akcje, Cesc ma przebłyski dobrej gry, a o obronie nie powiem, bo w tym sezonie to wszyscy przechodzą samych siebie. Song marnuje się w Barcy, bo nawet jak Busi gra piach to Alex i tak nie wejdzie na boisko. Na szczęście nasi napastnicy złapali formę, bo inaczej byłoby krucho. Potrzebni są zawodnicy, którzy pokażą, że o miejsce w składzie Barcy trzeba walczyć. Teraz niestety jest tak, że nawet jak Messi był bez formy to i tak grał, mimo że wtedy Villa będący w dobrej formie siedział na ławce. Właśnie dlatego jak dla mnie - z całym szacunkiem - Tito jest do wymiany, bo na ławce trenerskiej potrzebny jest ktoś kto będzie miał szacunek u piłkarzy i pojęcie o trenowaniu. Przepraszam, ale dla mnie Tito zawsze będzie tylko asystentem. Potrzebny jest ktoś kto nie będzie bał się posadzić na ławce np. Busiego czy nawet Messiego, ktoś u kogo nazwiska nie grają.
0
Grając na 0:0 Barca totalnie się skompromitowała. Zamiast chcieć strzelić jedną, dwie bramki i nie martwić się do końca o awans to lepiej klepać bez sensu. Jeśli tak zagramy w półfinale możemy pożegnać się z Wembley :)
0
Te domowe stroje przez swoją prostotę są bardzo fajne :)
0
Mówiłem to wielokrotnie: Alexis powinien zagrać kilka meczów jako ta prawdziwa "9". Idealnie tam pasuje, jest szybki, silny i brakuje mu tylko trochę więcej pewności siebie oraz boiskowego egoizmu (choć to wszystko powoli do niego wraca) :)
0
I tym sposobem pan Wenger może pożegnać się z transferem Valdesa czy
Villi :D
0
hoeniker
Nie ma co szukać usprawiedliwień typu, rezerwy, we wtorek LM, jeśli chce się wygrać mecz i wszyscy wykażą choć odrobinę chęci to można wygrać. Ale jeśli totalnie odpuszcza się mecz, to o czym my mówimy. Jeśli Barca będzie tak dalej podchodzić do ligi to mamy po mistrzostwie.
0
Wreszcie coś w co można wierzyć. Mam wielką nadzieję, że przyjdzie do nas w nadchodzącym letnim okienku transferowym :)
0
Jak dla mnie Tito będzie chciał ściągnąć Kompany'ego lub Vermaelena z racji wieku i większego doświadczenia (pierwszy starszy o dwa, a drugi o 3 lata). Dla mnie również któryś z nich mógłby przyjść do Barcy. Ja jakoś nie mam do Hummelsa przekonania.
0
Ja nie widzę nic złego w tym co powiedział. Ma prawo uważać się za gorszego tylko od Messiego, bo gra cały czas na wielkim poziomie, łamiąc barierę wieku. Ponadto w klubowej i reprezentacyjnej piłce osiągnął bardzo dużo. A jeśli chodzi o przywiązanie do barw klubowych to taki Ibra czy Cristiano mogą mu tylko buty wyczyścić (z całym szacunkiem do tych piłkarzy).
0
Jeśli wierzyć wszystkim plotkom to Barca sięga po posiłki z Niemiec: Hummels i Ter Stegen. Co raz bardziej nie mogę doczekać się letniego okienka transferowego. Ciekawe co zarząd kombinuje :)
0
Ten cały Roura przegina i to ostro. Jak Thiago ma być następcą Xaviego skoro nie gra w takich meczach od początku? Podobnie z Montoyą...
0
Mam wielką nadzieję, że dzisiaj wyjdzie w pierwszym składzie i strzeli dwie bramki, pokazując wszystkim, że nie można go skreślać. Obecnie jest dwieście razy lepszy od Pedro.
0
Wczoraj mieliśmy wszystko - od szczęścia (któremu jak to się mówi: trzeba pomóc) przez fantastyczną grę po kibiców. Wszystko potoczyło się idealnie :)
0
Po raz kolejny marnujemy świetnego piłkarza. Ja rozumiem, że Busi to klasa światowa jednak dla mnie Song jest równie dobry i powinien częściej pojawiać się na boisku.
0
Song w pierwszym składzie (ogólnie dla mnie co mecz powinien grać), musimy być bardziej ofensywni, a jak dla mnie Alex jest pod tym względem lepszy od Sergio. Atak świetny, trzech napastników i Messi pod nimi, a wspomagać go powinni Iniesta i Thiago. Obrona powinna składać się z Adriano, Pique i Alby.
0
Bingoo:
Messi ma dużo do rzeczy. Bo nawet jeśli jest kompletnie bez formy i tak wychodzi w większości meczach kosztem będącego w lepszej dyspozycji Tello czy Villi. Tak to wychodzi na to, że bez niego nie umiemy sobie radzić. Mamy bardzo dobrą drużynę i jeśli raz Leo usiadłby na ławce może zrozumiałby, że jednak wciąż musi się starać o to by grać w pierwszej 11.
0
Ja byłem dumny z Valdesa, bo zachował się jak prawdziwy kapitan nie zważając na karę jaką poniesie.
0
Wielu tutaj ma rację: Tito już nic nie pomoże. Potrzebne są transfery i prawdziwy trener, który nie będzie bał się posadzić Messiego na ławce.
0
Żeby Alexis dobrze się spisywał potrzebuje jak najwięcej gry. Jeśli jutro wyjdzie w pierwszym składzie (na co bardzo liczę) na pewno pokaże na co go stać. Właśnie w takich meczach powinno mu się zaufać żeby mógł się wykazać.
0
Absolutnie Song od pierwszych minut musi zagrać :)
0
W życiu! Ręce precz od Alexisa. Chłopak to przeogromny i nieoszlifowany diament. Dać mu szansę zagrać na pozycji jakiej lubi, niech złapie trochę pewności siebie. Skreślać go po jednym sezonie? Głupota, to samo co było z Ibrą...
0
Messi blokuje potencjał Alexisa, bo przez niego Sanchez musi grać na skrzydle (podobnie Pedro). Gdyby zagrał cały mecz na szpicy, założę się, że przynajmniej dwie bramki by strzelił.
0
Jordi nie fajnie się zachował... Jeśli Barca bez prawdziwego napastnika i samym klepaniem chce wygrać to możemy pomarzyć o awansie do finału.
0
Czy w drużynie nikt nie rozumiem, że ciągle grając tak samo nie wygramy? Villa chlopie uciekaj stąd, bo jesteś zbyt dobry na ławkę...
0
Song na prawdę mi imponuje, zawsze go lubiłem najbardziej z Arsenalu. Wiedziałem, że jest wielkim graczem i będzie to trafiony transfer. Aż szkoda, że nie gra w każdym meczu. Przyznam szczerze, że zaryzykowałbym wystawić Alexa i Sergio w jednym meczu, ciekawe jakby panowie klepali :)