0

Co tu dużo mówić - wczoraj wszedł i zmienił przebieg spotkania. Widać, że na boisku czuje się co raz lepiej :)

0

Jak ma chłopak zacząć strzelać jak Tito nie wystawia go w takich meczach jak chociażby dzisiejszy z Levante? Jak dostaje szansę to ją wykorzystuje w 100%, a to że nie strzela to kwestia tzw "zimnej krwi" przy sytuacjach bramkowych. Musi nabrać pewności siebie i będzie ok :)

0

Ja również żałuję, że nie gra w pierwszej drużynie. Barca nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału...a w zasadzie Tito. Boi posadzić na ławce Sergio nawet gdy ten nie był w formie. Nie zdziwię się jak Song odejdzie, bo na ławce tylko się marnuje.

0

Dajcie spokój - przecież wszyscy dobrze wiemy, że Lloris, Courtois, Hart i Neuer są nie do ruszenia. Guaita i Diego Alves to są pewne typy i na pewno któryś z nich dołączy do nas latem. Dla mnie obaj są świetni, a Guaita z meczu na mecz jest co raz lepszy.

0

Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy. Jeśli Tito niczego nie zmieni, obrona dalej będzie dziurawa jak szwajcarski ser i chłopcy nie wykażą chęci wygranej to mamy po finale :)

0

Coś czuję, że w lecie będzie (a przynajmniej powinna być) mała rewolucja. Jak na razie Tylko Iniesta i Messi grają na 110% w każdym meczu. Nie ma już tego czegoś, potrzebne są zmiany. Xavi bardzo spowalnia akcje, Cesc ma przebłyski dobrej gry, a o obronie nie powiem, bo w tym sezonie to wszyscy przechodzą samych siebie. Song marnuje się w Barcy, bo nawet jak Busi gra piach to Alex i tak nie wejdzie na boisko. Na szczęście nasi napastnicy złapali formę, bo inaczej byłoby krucho. Potrzebni są zawodnicy, którzy pokażą, że o miejsce w składzie Barcy trzeba walczyć. Teraz niestety jest tak, że nawet jak Messi był bez formy to i tak grał, mimo że wtedy Villa będący w dobrej formie siedział na ławce. Właśnie dlatego jak dla mnie - z całym szacunkiem - Tito jest do wymiany, bo na ławce trenerskiej potrzebny jest ktoś kto będzie miał szacunek u piłkarzy i pojęcie o trenowaniu. Przepraszam, ale dla mnie Tito zawsze będzie tylko asystentem. Potrzebny jest ktoś kto nie będzie bał się posadzić na ławce np. Busiego czy nawet Messiego, ktoś u kogo nazwiska nie grają.

0

Grając na 0:0 Barca totalnie się skompromitowała. Zamiast chcieć strzelić jedną, dwie bramki i nie martwić się do końca o awans to lepiej klepać bez sensu. Jeśli tak zagramy w półfinale możemy pożegnać się z Wembley :)

0

Te domowe stroje przez swoją prostotę są bardzo fajne :)

0

Mówiłem to wielokrotnie: Alexis powinien zagrać kilka meczów jako ta prawdziwa "9". Idealnie tam pasuje, jest szybki, silny i brakuje mu tylko trochę więcej pewności siebie oraz boiskowego egoizmu (choć to wszystko powoli do niego wraca) :)

0

I tym sposobem pan Wenger może pożegnać się z transferem Valdesa czy
Villi :D

0

hoeniker
Nie ma co szukać usprawiedliwień typu, rezerwy, we wtorek LM, jeśli chce się wygrać mecz i wszyscy wykażą choć odrobinę chęci to można wygrać. Ale jeśli totalnie odpuszcza się mecz, to o czym my mówimy. Jeśli Barca będzie tak dalej podchodzić do ligi to mamy po mistrzostwie.

0

Wreszcie coś w co można wierzyć. Mam wielką nadzieję, że przyjdzie do nas w nadchodzącym letnim okienku transferowym :)

0

Jak dla mnie Tito będzie chciał ściągnąć Kompany'ego lub Vermaelena z racji wieku i większego doświadczenia (pierwszy starszy o dwa, a drugi o 3 lata). Dla mnie również któryś z nich mógłby przyjść do Barcy. Ja jakoś nie mam do Hummelsa przekonania.

0

Ja nie widzę nic złego w tym co powiedział. Ma prawo uważać się za gorszego tylko od Messiego, bo gra cały czas na wielkim poziomie, łamiąc barierę wieku. Ponadto w klubowej i reprezentacyjnej piłce osiągnął bardzo dużo. A jeśli chodzi o przywiązanie do barw klubowych to taki Ibra czy Cristiano mogą mu tylko buty wyczyścić (z całym szacunkiem do tych piłkarzy).

0

Jeśli wierzyć wszystkim plotkom to Barca sięga po posiłki z Niemiec: Hummels i Ter Stegen. Co raz bardziej nie mogę doczekać się letniego okienka transferowego. Ciekawe co zarząd kombinuje :)

0

Ten cały Roura przegina i to ostro. Jak Thiago ma być następcą Xaviego skoro nie gra w takich meczach od początku? Podobnie z Montoyą...

0

Mam wielką nadzieję, że dzisiaj wyjdzie w pierwszym składzie i strzeli dwie bramki, pokazując wszystkim, że nie można go skreślać. Obecnie jest dwieście razy lepszy od Pedro.

0

Wczoraj mieliśmy wszystko - od szczęścia (któremu jak to się mówi: trzeba pomóc) przez fantastyczną grę po kibiców. Wszystko potoczyło się idealnie :)

0

Po raz kolejny marnujemy świetnego piłkarza. Ja rozumiem, że Busi to klasa światowa jednak dla mnie Song jest równie dobry i powinien częściej pojawiać się na boisku.

0

Song w pierwszym składzie (ogólnie dla mnie co mecz powinien grać), musimy być bardziej ofensywni, a jak dla mnie Alex jest pod tym względem lepszy od Sergio. Atak świetny, trzech napastników i Messi pod nimi, a wspomagać go powinni Iniesta i Thiago. Obrona powinna składać się z Adriano, Pique i Alby.

0

Bingoo:
Messi ma dużo do rzeczy. Bo nawet jeśli jest kompletnie bez formy i tak wychodzi w większości meczach kosztem będącego w lepszej dyspozycji Tello czy Villi. Tak to wychodzi na to, że bez niego nie umiemy sobie radzić. Mamy bardzo dobrą drużynę i jeśli raz Leo usiadłby na ławce może zrozumiałby, że jednak wciąż musi się starać o to by grać w pierwszej 11.

0

Ja byłem dumny z Valdesa, bo zachował się jak prawdziwy kapitan nie zważając na karę jaką poniesie.

0

Wielu tutaj ma rację: Tito już nic nie pomoże. Potrzebne są transfery i prawdziwy trener, który nie będzie bał się posadzić Messiego na ławce.

0

Żeby Alexis dobrze się spisywał potrzebuje jak najwięcej gry. Jeśli jutro wyjdzie w pierwszym składzie (na co bardzo liczę) na pewno pokaże na co go stać. Właśnie w takich meczach powinno mu się zaufać żeby mógł się wykazać.

0

Absolutnie Song od pierwszych minut musi zagrać :)

0

W życiu! Ręce precz od Alexisa. Chłopak to przeogromny i nieoszlifowany diament. Dać mu szansę zagrać na pozycji jakiej lubi, niech złapie trochę pewności siebie. Skreślać go po jednym sezonie? Głupota, to samo co było z Ibrą...

0

Messi blokuje potencjał Alexisa, bo przez niego Sanchez musi grać na skrzydle (podobnie Pedro). Gdyby zagrał cały mecz na szpicy, założę się, że przynajmniej dwie bramki by strzelił.

0

Jordi nie fajnie się zachował... Jeśli Barca bez prawdziwego napastnika i samym klepaniem chce wygrać to możemy pomarzyć o awansie do finału.

0

Czy w drużynie nikt nie rozumiem, że ciągle grając tak samo nie wygramy? Villa chlopie uciekaj stąd, bo jesteś zbyt dobry na ławkę...

0

Song na prawdę mi imponuje, zawsze go lubiłem najbardziej z Arsenalu. Wiedziałem, że jest wielkim graczem i będzie to trafiony transfer. Aż szkoda, że nie gra w każdym meczu. Przyznam szczerze, że zaryzykowałbym wystawić Alexa i Sergio w jednym meczu, ciekawe jakby panowie klepali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?