Dobry piłkarz, ale u nas się marnuje. Keita jest solidnym i silnym piłkarzem, doskonały na Real i angielskie drużyny. Szkoda jakby odszedł, ale nie zdziwię się jeśli tak zrobi. W FCB nie będzie grał regularnie, a mecze w Pucharze Króla nie wystarczą. Poczekamy zobaczymy - jeśli do L'poolu to ewentualnie można by Charliego Adama bądź Glena Johnsona wyciągnąć :D. JDS - jakoś nie mam do niego przekonania lecz uważam, że jak dostałby szansę, wykorzystałby ją. Co do Thiago Silvy to wątpię żeby go ACM puścił - podpora defensywy włoskiej drużyny, szanse na prawdę małe, lecz nie nierealne.:)
Za 30 mln to niech Falcao dadzą :D Nie no tak na serio. Adrian dobry transfer, ale nie za tak niebotyczne pieniądze. Do tego mamy - Pedro(jaki jest taki jest, ale nasz:)), David wróci, Ibi, Cuenca, Tello, Alexis, Messi. Atak wydaje się być kompletny, choć w obecnej sytuacji warto spojrzeć też innym okiem: Villa już młody nie jest, nie wiadomo czy wróci do optymalnej formy, Ibiemu bardzo kibicuje, ale kontuzja również pokrzyżowała jego plany, Pedro pod formą. Tello i Cuenca mimo wielkiego talentu, nie sądzę aby w meczu o stawkę mogliby pomóc Barcy. Zostają tylko Messi i Alexis.
Zobaczymy jak to będzie, kontuzje opuszczą FCB, wróci forma będzie dobrze:)
Żałowałem gdy odchodził Gio Dos Santos. Uważałem(i nadal uważam) go za większy talent niż Bojan. Gdyby został w Barcelonie na pewno grałby pierwsze skrzypce w teamie. Marcu Crosas - powodzenia w Meksyku!:)
Fajnie, że Bojan małymi kroczkami wraca do gry! Zawsze w niego wierzyłem i mam nadzieję, że do końca sezonu odbuduje swoją formę i wróci do nas:)
P.S -> polecam futbolBIM
Stracili dwie bramki na własne życzenie. Po raz kolejny, gdy prowadzili w drugiej połowie, cofnęli się i czekali nie wiadomo, na co. Zamiast iść za ciosem, to się schowali. Dziwna postawa.
Na szczęście awansowali do półfinału, a my chyba po raz pierwszy od dawna mieliśmy takie emocje w GD :)
Mecz bardzo przeciętny. Zadecydowała dyspozycja w danym dniu. Po prostu wypadek przy pracy.Po za tym ciężko gra się przy tzw. autobusie. Dość kontrowersyjny spalony, ale nie szukajmy dziury w całym. Stało się, trudno. Najlepszy gracz meczu Sergio Busquets. Po raz kolejny pokazuje jak jest wartościowym, wszechstronnym i utalentowanym zawodnikiem. Brawo Busi !:) Teraz czas na Rayo. Dobranoc.
Od początku byłem za tym żeby został, może nie byłem jego wielkim zwolennikiem, ale chciałem żeby dano mu szanse. Myślę, że lepiej byłoby go wypożyczyć do któregoś z klubów La Liga. Wtedy by się ograł i zobaczył na czym polega hiszpański futbol. Powodzenia w dalszej karierze!:)
Nic nie cieszy bardziej jak zdobycie trzech punktów i to na wyjeździe;) Mecz był na prawdę słaby, ale czym się przejmować? To też ludzie i też maja prawo mieć słabszy dzień.:) Dobranoc wszystkim :)
Ok, Cuneca - młody talent i musi się ogrywać, ale ja się pytam gdzie jest Fontas? Skoro w wyjściowej 11 gra zupełnie niedoświadczony, młody Cuenca a nie gra Fontas, który jest zawodnikiem pierwszej drużyny to coś wg mnie nie gra..;)
Brawo dla naszych chłopaków;) Bardzo podoba mi się system 3-4-3 z Alevesem w obronie i schodzącym do środka obrony Busquetsem. To wydaje się być TO:) Ale dużym minusem jest przerażająca cisza na Camp Nou. Btw. Wiadomo coś na temat jej trybuny "ultras", że tak to nazwę:)?
Osobiście jestem bardzo zły na Barcę. Nie rozumiem jednego. Czemu zamiast strzelić jeszcze kilka bramek i wygrać z co najmniej czterobramkową przewagą to Barcelona przy stanie 2:1 odpuściła mecz. Przy takiej formie jaką prezentują wynik spokojnie powinien być większy. I cieszę się, że zremisowali. Mają nauczkę na przyszłość, że gra się do końca;)
Ja osobiście nie martwię się remisem i uważam, że nie ma co dramatyzować;)
Szkoda Andresa, bo na prawdę grał bardzo dobrze..;/
Pato mnie nie zaskoczył:D Bardziej zaskoczyła mnie obrona FCB:D Zimny prysznic na początku dobrze podziałał na Barcę;) 1:1 do przerwy, ale patrząc na grę Katalończyków wynik będzie pozytywny;)
0
Dobry piłkarz, ale u nas się marnuje. Keita jest solidnym i silnym piłkarzem, doskonały na Real i angielskie drużyny. Szkoda jakby odszedł, ale nie zdziwię się jeśli tak zrobi. W FCB nie będzie grał regularnie, a mecze w Pucharze Króla nie wystarczą. Poczekamy zobaczymy - jeśli do L'poolu to ewentualnie można by Charliego Adama bądź Glena Johnsona wyciągnąć :D. JDS - jakoś nie mam do niego przekonania lecz uważam, że jak dostałby szansę, wykorzystałby ją. Co do Thiago Silvy to wątpię żeby go ACM puścił - podpora defensywy włoskiej drużyny, szanse na prawdę małe, lecz nie nierealne.:)
0
Za 30 mln to niech Falcao dadzą :D Nie no tak na serio. Adrian dobry transfer, ale nie za tak niebotyczne pieniądze. Do tego mamy - Pedro(jaki jest taki jest, ale nasz:)), David wróci, Ibi, Cuenca, Tello, Alexis, Messi. Atak wydaje się być kompletny, choć w obecnej sytuacji warto spojrzeć też innym okiem: Villa już młody nie jest, nie wiadomo czy wróci do optymalnej formy, Ibiemu bardzo kibicuje, ale kontuzja również pokrzyżowała jego plany, Pedro pod formą. Tello i Cuenca mimo wielkiego talentu, nie sądzę aby w meczu o stawkę mogliby pomóc Barcy. Zostają tylko Messi i Alexis.
Zobaczymy jak to będzie, kontuzje opuszczą FCB, wróci forma będzie dobrze:)
0
Żałowałem gdy odchodził Gio Dos Santos. Uważałem(i nadal uważam) go za większy talent niż Bojan. Gdyby został w Barcelonie na pewno grałby pierwsze skrzypce w teamie. Marcu Crosas - powodzenia w Meksyku!:)
0
Fajnie, że Bojan małymi kroczkami wraca do gry! Zawsze w niego wierzyłem i mam nadzieję, że do końca sezonu odbuduje swoją formę i wróci do nas:)
P.S -> polecam futbolBIM
0
Stracili dwie bramki na własne życzenie. Po raz kolejny, gdy prowadzili w drugiej połowie, cofnęli się i czekali nie wiadomo, na co. Zamiast iść za ciosem, to się schowali. Dziwna postawa.
Na szczęście awansowali do półfinału, a my chyba po raz pierwszy od dawna mieliśmy takie emocje w GD :)
0
Jak dla mnie Sergio powinien mieć przynajmniej 6, ale po za tym oceny dobre, jeżeli tak możemy je nazwać :)
0
Mecz bardzo przeciętny. Zadecydowała dyspozycja w danym dniu. Po prostu wypadek przy pracy.Po za tym ciężko gra się przy tzw. autobusie. Dość kontrowersyjny spalony, ale nie szukajmy dziury w całym. Stało się, trudno. Najlepszy gracz meczu Sergio Busquets. Po raz kolejny pokazuje jak jest wartościowym, wszechstronnym i utalentowanym zawodnikiem. Brawo Busi !:) Teraz czas na Rayo. Dobranoc.
0
Od początku byłem za tym żeby został, może nie byłem jego wielkim zwolennikiem, ale chciałem żeby dano mu szanse. Myślę, że lepiej byłoby go wypożyczyć do któregoś z klubów La Liga. Wtedy by się ograł i zobaczył na czym polega hiszpański futbol. Powodzenia w dalszej karierze!:)
0
Nic nie cieszy bardziej jak zdobycie trzech punktów i to na wyjeździe;) Mecz był na prawdę słaby, ale czym się przejmować? To też ludzie i też maja prawo mieć słabszy dzień.:) Dobranoc wszystkim :)
0
Ok, Cuneca - młody talent i musi się ogrywać, ale ja się pytam gdzie jest Fontas? Skoro w wyjściowej 11 gra zupełnie niedoświadczony, młody Cuenca a nie gra Fontas, który jest zawodnikiem pierwszej drużyny to coś wg mnie nie gra..;)
0
Brawo dla naszych chłopaków;) Bardzo podoba mi się system 3-4-3 z Alevesem w obronie i schodzącym do środka obrony Busquetsem. To wydaje się być TO:) Ale dużym minusem jest przerażająca cisza na Camp Nou. Btw. Wiadomo coś na temat jej trybuny "ultras", że tak to nazwę:)?
0
Szkoda straconych dwóch punktów, ale nie ma co się załamywać;) Nauczka(niestety kolejna) na przyszłość:)
P.S
Jeżeli inne kluby w Hiszpanii grały z takim zawzięciem i pasją jak Valencia we wczorajszym meczu liga byłaby dużo ciekawsza:)
0
Glob3r
To samo pomyślałem jak zobaczyłem skład:)
0
Jeżeli chłopaki nie odpuszczą sobie możemy być świadkami co najmniej wyniku z Almerii;)
0
Ja również jestem za ich powrotem. Doping to fundament widowiska a na Camp Nou często go brakuje.
0
Osobiście jestem bardzo zły na Barcę. Nie rozumiem jednego. Czemu zamiast strzelić jeszcze kilka bramek i wygrać z co najmniej czterobramkową przewagą to Barcelona przy stanie 2:1 odpuściła mecz. Przy takiej formie jaką prezentują wynik spokojnie powinien być większy. I cieszę się, że zremisowali. Mają nauczkę na przyszłość, że gra się do końca;)
Ja osobiście nie martwię się remisem i uważam, że nie ma co dramatyzować;)
0
Szkoda Andresa, bo na prawdę grał bardzo dobrze..;/
Pato mnie nie zaskoczył:D Bardziej zaskoczyła mnie obrona FCB:D Zimny prysznic na początku dobrze podziałał na Barcę;) 1:1 do przerwy, ale patrząc na grę Katalończyków wynik będzie pozytywny;)