0

Dobry piłkarz, ale u nas się marnuje. Keita jest solidnym i silnym piłkarzem, doskonały na Real i angielskie drużyny. Szkoda jakby odszedł, ale nie zdziwię się jeśli tak zrobi. W FCB nie będzie grał regularnie, a mecze w Pucharze Króla nie wystarczą. Poczekamy zobaczymy - jeśli do L'poolu to ewentualnie można by Charliego Adama bądź Glena Johnsona wyciągnąć :D. JDS - jakoś nie mam do niego przekonania lecz uważam, że jak dostałby szansę, wykorzystałby ją. Co do Thiago Silvy to wątpię żeby go ACM puścił - podpora defensywy włoskiej drużyny, szanse na prawdę małe, lecz nie nierealne.:)

0

Za 30 mln to niech Falcao dadzą :D Nie no tak na serio. Adrian dobry transfer, ale nie za tak niebotyczne pieniądze. Do tego mamy - Pedro(jaki jest taki jest, ale nasz:)), David wróci, Ibi, Cuenca, Tello, Alexis, Messi. Atak wydaje się być kompletny, choć w obecnej sytuacji warto spojrzeć też innym okiem: Villa już młody nie jest, nie wiadomo czy wróci do optymalnej formy, Ibiemu bardzo kibicuje, ale kontuzja również pokrzyżowała jego plany, Pedro pod formą. Tello i Cuenca mimo wielkiego talentu, nie sądzę aby w meczu o stawkę mogliby pomóc Barcy. Zostają tylko Messi i Alexis.
Zobaczymy jak to będzie, kontuzje opuszczą FCB, wróci forma będzie dobrze:)

0

Żałowałem gdy odchodził Gio Dos Santos. Uważałem(i nadal uważam) go za większy talent niż Bojan. Gdyby został w Barcelonie na pewno grałby pierwsze skrzypce w teamie. Marcu Crosas - powodzenia w Meksyku!:)

0

Fajnie, że Bojan małymi kroczkami wraca do gry! Zawsze w niego wierzyłem i mam nadzieję, że do końca sezonu odbuduje swoją formę i wróci do nas:)
P.S -> polecam futbolBIM

0

Stracili dwie bramki na własne życzenie. Po raz kolejny, gdy prowadzili w drugiej połowie, cofnęli się i czekali nie wiadomo, na co. Zamiast iść za ciosem, to się schowali. Dziwna postawa.
Na szczęście awansowali do półfinału, a my chyba po raz pierwszy od dawna mieliśmy takie emocje w GD :)

0

Jak dla mnie Sergio powinien mieć przynajmniej 6, ale po za tym oceny dobre, jeżeli tak możemy je nazwać :)

0

Mecz bardzo przeciętny. Zadecydowała dyspozycja w danym dniu. Po prostu wypadek przy pracy.Po za tym ciężko gra się przy tzw. autobusie. Dość kontrowersyjny spalony, ale nie szukajmy dziury w całym. Stało się, trudno. Najlepszy gracz meczu Sergio Busquets. Po raz kolejny pokazuje jak jest wartościowym, wszechstronnym i utalentowanym zawodnikiem. Brawo Busi !:) Teraz czas na Rayo. Dobranoc.

0

Od początku byłem za tym żeby został, może nie byłem jego wielkim zwolennikiem, ale chciałem żeby dano mu szanse. Myślę, że lepiej byłoby go wypożyczyć do któregoś z klubów La Liga. Wtedy by się ograł i zobaczył na czym polega hiszpański futbol. Powodzenia w dalszej karierze!:)

0

Nic nie cieszy bardziej jak zdobycie trzech punktów i to na wyjeździe;) Mecz był na prawdę słaby, ale czym się przejmować? To też ludzie i też maja prawo mieć słabszy dzień.:) Dobranoc wszystkim :)

0

Ok, Cuneca - młody talent i musi się ogrywać, ale ja się pytam gdzie jest Fontas? Skoro w wyjściowej 11 gra zupełnie niedoświadczony, młody Cuenca a nie gra Fontas, który jest zawodnikiem pierwszej drużyny to coś wg mnie nie gra..;)

0

Brawo dla naszych chłopaków;) Bardzo podoba mi się system 3-4-3 z Alevesem w obronie i schodzącym do środka obrony Busquetsem. To wydaje się być TO:) Ale dużym minusem jest przerażająca cisza na Camp Nou. Btw. Wiadomo coś na temat jej trybuny "ultras", że tak to nazwę:)?

0

Szkoda straconych dwóch punktów, ale nie ma co się załamywać;) Nauczka(niestety kolejna) na przyszłość:)

P.S

Jeżeli inne kluby w Hiszpanii grały z takim zawzięciem i pasją jak Valencia we wczorajszym meczu liga byłaby dużo ciekawsza:)

0

Glob3r

To samo pomyślałem jak zobaczyłem skład:)

0

Jeżeli chłopaki nie odpuszczą sobie możemy być świadkami co najmniej wyniku z Almerii;)

0

Ja również jestem za ich powrotem. Doping to fundament widowiska a na Camp Nou często go brakuje.

0

Osobiście jestem bardzo zły na Barcę. Nie rozumiem jednego. Czemu zamiast strzelić jeszcze kilka bramek i wygrać z co najmniej czterobramkową przewagą to Barcelona przy stanie 2:1 odpuściła mecz. Przy takiej formie jaką prezentują wynik spokojnie powinien być większy. I cieszę się, że zremisowali. Mają nauczkę na przyszłość, że gra się do końca;)

Ja osobiście nie martwię się remisem i uważam, że nie ma co dramatyzować;)

0

Szkoda Andresa, bo na prawdę grał bardzo dobrze..;/

Pato mnie nie zaskoczył:D Bardziej zaskoczyła mnie obrona FCB:D Zimny prysznic na początku dobrze podziałał na Barcę;) 1:1 do przerwy, ale patrząc na grę Katalończyków wynik będzie pozytywny;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?