0

Villa na szpicy to jest to!

0

Rozumiem, że można kilka razy stracić piłkę, ale to co robi Messi woła o pomstę do nieba. Sorry, ale chłopak ewidentnie do zmiany.

0

To, że Messi jest gwiazdą nie oznacza, że nie można go skrytykować, nie róbmy z niego świętej owcy oraz kogoś nietykalnego. Ostatnio bardzo mnie irytuje i przez jego (ostatnio) dość częste boiskowe chamstwo Barca nie strzela bramek, bo albo poda nie w tępo albo strzeli w sytuacji, w której powinien podać (nie mówię tylko o meczu z Milanem). Zagrał bardzo słabo, zawiódł nas. Najlepsi na boisku byli stoperzy.

0

Jeśli Villa nie wyjdzie w tym meczu od pierwszej minuty (z Realem i Milanem też) niech odejdzie z Barcy. Nie rozumiem jak można tak traktować tak wyśmienitego piłkarza...

0

Wreszcie ktoś docenił naszego Sergio :) Cichy bohater Barcy :)

0

Właśnie, że Alexis pasuje do naszego stylu, który wypadałoby trochę zmienić, bo jesteśmy chyba najbardziej przewidywalną drużyną na świecie. Gdyby Tito (teraz Roura, zresztą obaj mnie nie przekonują) miał jaja to raz posadziłby Messiego na ławce, bo na prawdę od kilku meczów nie gra zbyt dobrze - to po pierwsze.

A po drugie, wracając do tematu. Alexis i Pedro to wspaniali piłkarze, ale fakt, że przez Leo muszą grać na skrzydłach sprawia, iż nie pokazują oni w pełni swojego potencjału. Pedro w Hiszpanii gra na szpicy, i co? I strzela gole za golem, Alexis w reprezentacji również gra nieźle (wiem, bo oglądam mecze Chile). Jak dla mnie coś w Barcy musi się zmienić, bo ciągła gra pod Messiego nie działa dobrze i na drużynę i na zawodników.

0

Najbardziej nie boli mnie porażka, bo to rzecz normalna. Boli mnie to, że nikt w drużynie poza Puyolem nie wykazywał chęci do wygrania i walki do końca. Mecz w wykonaniu Barcy słaby...nawet bardzo słaby i nie ma co szukać wymówek. Jeśli ciągłym klepaniem i brakiem zaangażowania chce się wygrywać to nie mamy o czym myśleć.

0

Po co kombinować z jakimiś Hummelsami, Martinezami jak mamy wyśmienitego Bartrę. Dać chłopakowi więcej szans i będziemy mieli klasowego obrońcę. Priorytetem powinien być bramkarz i napastnik (a co raz więcej wskazuje na to, że będzie nim Neymar) .

0

Szkoda mi go. Za szybko zrobiono z niego gwiazdę, zamiast stopniowo wprowadzać go do drużyny. Co do Villi powiem jedno: Chłopie, jak Twoja sytuacja nie zmieni się, uciekaj stąd, bo marnujesz się tutaj. Jesteś zbyt dobry na ławkę rezerwowych.

0

Sprzedanie tego zawodnika byłoby totalną głupotą :)

0

Przyznam, że na razie sceptycznie patrzę na jego transfer do Barcy. Jednak muszę przyznać, że mimo młodego wieku gra na światowym poziomie i może to być dobra inwestycja na przyszłość. Ma ogromne umiejętności i sądzę, że jeśli dostanie szansę od losu i jego przyjście do Barcy będzie przesądzone możemy mieć na bramce drugiego Neuera :)

0

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Barca wreszcie ma okazję zakupić klasowego bramkarza, a zarządowi zaczyna odbijać i szukają jakiś wynalazków.

0

Za szybko. Będą lądować na trybunach tak jak Bartra i Montoya.

0

Villa w szpitalu. Będzie miał usuwane kamienie nerkowe i najprawdopodobniej nie zagra z Granadą/

0

Głupie myślenie - "skoro siedzi na ławce w Valencii to w Barcy nie ma szans". Ciężko walczy się o miejsce w składzie, jeśli trzeba o nie walczyć z kimś takim jak Diego Alves. Guaita dostając szansę na pokazanie się, wykorzystuje ją w 100%. Skoro trener Valverde postawił na niego w meczu z Barcą, coś musi być na rzeczy :)

0

Wreszcie jakieś konkrety. Pozostaje czekać do lipca :)

0

100% poparcia. Dla mnie jest to niezrozumiałe, czemu tak wspaniały zawodnik do tego w dobrej formie siedzi na ławce. Ja na miejscu Villi po sezonie odszedłbym z Barcelony, jeśli oczywiście sytuacja nie ulegnie zmiany.

0

Działaczom w Realu się w za przeproszeniem w tyłkach poprzewracało. Teraz w razie złego wyniku będą mieli wymówkę, że terminarz był ułożony na ich niekorzyść. :)

0

Jak przeczytałem tytuł newsa, pomyślałem, że Messi strzelił 202 gole w meczu z Osą :D

0

Jeśli z Realem będą grać od niechcenia i "bo muszą", to nie ma co się łudzić.

0

Guaita i Courtois to dwie bardzo ciekawe i co ważne przyszłościowe opcje. Jednak liczę też po cichu, że Barca ma na liście następców VV, Rui Patricio :)

0

Podobnie jak Thiago, Cuenca będzie przyszłością Barcy. Zawsze uważałem go za większy talent od Tello. Mam nadzieję, że kontuzja nie zahamuje jego dalszego rozwoju, a kariera nabierze tępa oraz mam nadzieję, że Isaac pokaże Pedro i Alexisowi co to znaczy być dobrym skrzydłowym :)

0

Proszę, oby te wszystkie plotki o Reinie nie okazały się prawdą. Pepe poziomem równy jest z VV albo nawet słabszy - to tak jakby zamienić Alexisa na Torresa, czyli żadna zmiana, która nie wniesie nic nowego. Nam potrzebny jest młody, perspektywiczny bramkarz, który będzie większy i umiejętnościami i wzrostem od VV tj. Courtois czy Guaita.

0

Sorry, że tutaj: "Barcelona are expected to move to sign Liverpool keeper Pepe Reina in the summer after Valdes announced he won't renew his contract. [mail]"
Mam nadzieję, że to zwykła plotka... Ale jeśli to okaże się prawdą, to chyba zarząd Barcy do reszty popierdzieliło...

0

Wiedziałem, że mecz z Sociedad nie będzie należał do najłatwiejszych, ale myślałem, że chłopaki dadzą radę. Niestety nie udało im się wywalczyć 3 punktów, zdarza się, a świat przez to się nie zawali. Jedyne co mnie denerwuje to to, że nie wiem skąd u nich ta mentalność - wygrywamy 0:2 i klepiemy na siłę i może coś uda się strzelić. Jeśli widzi się, że można strzelić więcej bramek, trzeba to zrobić, a nie klepać w nieskończoność bez jakichkolwiek efektów i liczyć na ud szczęścia.

0

Tylko i wyłącznie Guaita - młody, zdolny, zna ligę hiszpańską i myślę, że nie będzie miał problemu z dogadaniem się w szatni z piłkarzami Barcy :)

0

Thiago ma zostać i tyle :) Chłopak ma zbyt duże umiejętności żeby go gdziekolwiek oddawać :)

0

Czyli w lecie spodziewajmy się transferu bramkarza :)

0

No to ja już nie mogę się doczekać jego pracy w Bayernie :) Strasznie jestem ciekawy jak sobie poradzi i będę mu bardzo kibicował :)

0

Co jak co, ale Thiago powinien wyjść w pierwszej 11 :) Szkoda Davida, bo widać u niego ochotę do gry, a poza tym jest bardziej skuteczny niż Pedro i Alexis :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?