Malina1994
Dołączył/a: grudzień 2012
Oborniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A oglądać na stojąco czy na siedząco ? Z piwem czy z popcornem ? TELENOWELA
0
@Herbert dla mnie obydwie strony są winne że nie zrobili tego tak jak powinno.
2
Dziwne, że taki wielki klub nie zrobił z dniem 10 czerwca aneksu do umowy że będzie to obowiązywało do końca sierpnia. A teraz każdy to inaczej interpretuje .
1
@kordyl1010 ja to wiem, że społeczeństwo ma wyprane mózgi . Dla mnie jest to śmieszne że przed wyborami wielki wirus powiedzial papa a po wyborach wrócił i powiedział żartuje ? Ludzie inwestuja w wesela a rząd za dużo sobie pozwala z tymi ograniczeniami . Współczuję wam tego stresu co teraz przezywacie, ja mam mieć w przyszłym roku ślub i też nie wiadomo jak to będzie .
1
@MESSIah16 żeby jeszcze bardziej obraził się ?
1
Messi wyda oświadczenie czy jego prawnicy ? Niech w końcu ta szopka skończy się . Miała być wielka rewolucja a od 2 tyg głównym tematem jest Messi. Zespół nie składa się tylko z Messiego również z innych piłkarzy. Coś czuję że ten sezon też będzie stracony.
1
@AdiKingu96 uwierz mi, że przyjście Coutinho na trening jest dużo lepsza informacja niż kolejne wymysły medialne na tama Messiego.
1
@Unikatowy wymyślają, byłam w lipcu na weselu u znajomej, i nic mi nie było i reszta gości również zdrowa. I to co słyszę od osób które też bywały na weselach też są zdrowe. Chyba poprostu mieliśmy dużo szczęścia .
0
@MesQueUnClub_87 śmiesznie to brzmi ale tak to wygląda :D
0
Przyjechał ojciec z Argentyny zrobił z synusiem porządek i od tak zostaje ? Super fajnie ale to będzie dziwne uczucie zobaczyć Leo na treningu. Mysle, ze mu też będzie trochę głupio .
3
@joloskyy może myślał , że jest ponad klubem :-)
4
Biedny ten Jorge całą noc leciał do Barcelony po czym cały dzień spędził z Bartkiem w jednym pomieszczeniu. Eh jak tu żyć...
49
Mam wrażenie , że Ter Stegen stał się takim prawdziwym liderem po ostatnim tragicznym meczu. Jako pierwszy przeprosił za ten wynik 8;2 i teraz jako pierwszy godnie pożegnał Rakiticia. Inni milczą (może na Whatsappie pożegnali się ) no cóż miejmy nadzieje, że kiedyś będzie 1 kapitanem ;)
0
@BarcaInfo kapitan ! :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klopx Włochy inny klimat może wytrzymać trochę dłużej :D
0
@deyna2018 ma ważny kontrakt więc ma prawo do tych pieniedzy
0
A nasz eks piłkarz Arthur tak dobrze ćwiczy na treningach w Juventusie, że Pirlo widzi go w 1 składzie ;O czyżby to nie Arthur był problemem...
3
@foczkyyyhg trening o 17:30
0
@itmustbejoke filmik usunęli ☹️ dziwne że nie było tam Vidala i Pique .
0
O której dzisiaj nasze amigosy mają robione testy ?
0
@ShawnC ja o tym wiem ;D a nasz Luis ceni się xd
0
@ShawnC nie łatwo sprzedać gości którzy dużo zarabiają a sportowo są słabi. Suarez ma swoje lata dużo kasy pobiera i taki klub który go będzie chciał ić musi że 100 razy przemyśleć swoją decyzję czy warto. A o reszcie już nie wspomnę .
0
Super, że mamy nowego gościa od przygotowania fizycznego, może trochę rozrusza nasze gwiazdy. Tak patrzac na piłkarzy Barcelony to widac że oni są leniwi. Był okres pandemii mieli dużo czasu aby poprawić się fizycznie wiedzac, że w klubie gościu od przygotowania fizycznego jest słaby. A co nasze gwiazdy zrobiły przez ten czas? Nic.. Patrząc na Ramosa, Daviesa, Goretzke , Ronaldo, nawet Coutinho wziął się do roboty widać że mają motywację i po pracy w domu również cisna.
0
@Mario96w nie sterydy. Bardziej stawiają na przygotowanie fizyczne xd
0
@Grubson06 nie ma co mediów słuchać już u na miał być van de Beek, Depay itp i jak narazie to jest tylko gdybanie . Najpierw Barcelona niech zacznie sprzedawać
9
Dopiero teraz zauważyłam jak Coutinho przypakowal w Bayernie. Został wywalony na wypożyczenie aby odbudował się i jak narazie trochę ten Bayern go zmotywowal. Ale widać , że w Barcelonie kwestia "silowa" leży i kwiczy a gdzie dopiero biegać przez 90 min.
7
Ciekawe czy w ogóle Messi ma zamiar dzisiaj wypowiedzieć się czy to nie jest czasem wymyśl mediów .
3
Kiedy Vidal, Rakitic , Suarez zostaną sprzedani ? W poniedziałek zaczynają się treningi i oni cały czas są. Dziwnie tak przyjść na trening to trenera który cię nie chce .
1
@VamosRakieta patrząc na kolejność kapitanów to Busi jest jako 2 kapitanem więc wychodzi na to, że jak Leo odejdzie to on w hierarchii powinien zostać głównym kapitanem. Ale mam nadzieje że tak nie stanie się i Koeman wybierze kogoś innego .