Malina1994
Dołączył/a: grudzień 2012
Oborniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra obrona Interu nie dawała mu za dużo pograć...
0
Na CDA jest. Ale jak nie musisz to nie oglądaj. Masakra
0
Hej Ja jestem ;)
0
Spokojnie, nasi piłkarze maja plan ale go chcą wykorzystać go dopiero 2 połowie ;) a tak na serio to po pierwszej połowie nie dany jest nam finał ;/ ALE JA W NICH WIERZĘ! MESJASZ JESZCZE COŚ WYCZARUJE! VAMOS BARCA!!
0
Albo Suarez :D;D
3
Skład taki sam praktycznie jak co mecz. No cóż liczmy na los szczescia ;) a co do zmian nie trzeba myśleć kogo zmieni a kogo wstawi ;D
12
Oj Valdek Valdek bądź w końcu trenerem z jajami i posadz na ławce piłkarzy bez formy. A dochodzić to możesz z Suarezem w szatni a nie podczas meczu gdzie najważniejsza jest skuteczność!
0
Z Dembele zgadlam. Niestety był najlepszy i musiał zejść 1 ;/ no cóż trzeba wierzyć że na Camp Nou wszystko pójdzie po naszej myśli ;)
0
Znając naszego trenera to on prędzej Dembele i Semendo zdejmie niż bez formy Suareza czy lubienca Roberta. A Malcom niestety nie pogra za dużo.
4
Panie Valverde proszę w końcu zacząć grać zawodnikami którzy są w formie. Fakt dzisiaj zajmujecie 1 miejsce przy następnej kolejce tez ale trenerze punkty uciekają a rywale łapią wiatr w żagle!
4
Suarez jest najlepszym przyjacielem Messiego i dlatego gra. I tak jak napisałeś w drużynie są SWIETE KROWY...
8
Facet zamilcz! Masz pretensje do swoich kolegów a od paru meczów to grasz piach. Więcej pracy a mniej gadania
0
Hej autobusy tam cały czas krążą i to co pamiętam koło ronda w Calelli wysiadziesz ;) nie masz czego obawiać się ;D
0
Nie jest powołany
2
Cześć ja wróciłam w sobotę z Costa Brava i powiem Ci jeżeli jedziesz na wakacje sam bez żadnego biura podróży to znajdziesz hotele w dobrej cenie coś około 30 euro za dobę. Chyba że chcesz jechać z biura podróży to wtedy oni szukają i zbytnio nie patrzą na jakość hoteli i czy są blisko plaży. Ja byłam w tym roku z biura podróży ale teraz wiem że za rok pojadę sama mniej stracę a wiadomo biuro coś dla siebie musi wziąść. Jeżeli chcesz udać się tam to licz że 3000 zł będziesz musiał mieć aby spokojnie odpoczywać
:)
0
Atak terrorystyczny w Barcelonie mówi Ci coś?
0
Zrezygnować z marzeń? Ciężko jest.... Licze że przez ten tydzień dorwa ich i będzie spokój.
0
Moim marzeniem jest aby pojechać do Barcelony i wejść na Camp Nou :) ale po tym wszystkim jest strach że jak tam będziemy i cos może stać się.
0
Ja akurat boję się. Nie wiem czego mogę tam spodziewać się i czy ciapaci nie wymyśla jeszcze czegos:/
0
W przyszłą sobotę do Barcelony :)
0
Siemka mam pytanie czy ktos wybiera sie na wycieczkę do Barcelony 21 kwietnia?
0
Skład bardzo dobry chociaż wymieniłabym Alvesa i Pedro jakoś do nich nie mam zaufania ;) Liczę, że dzisiaj Suarez strzeli gola należy mu się ;)
0
http://weeb.tv/channel/tvp-sport
0
Mecz bardzo ciężki ale wynika sprawiedliwy. Messi Pedro i Iniesta masakra mam na dzieje że u nas zagrają lepiej. Wejście Neymara i gol świetny:D
Tata pokazał, że mam jaja zmieniając Messiego:D
A i dziwi mnie to że nie którzy komentowali że Villa cieszył się że strzelił gola a co płakał miał przecież nie jest w Barcelonie!!
0
Do XaviIniesta1; człowieku czy ty masz serce "To po prostu nawrót choroby" to nie jest choroba-sraczka która zaraz przejdzie tylko to jest rak!!!
Ciekawe co byś zrobił jakby taka rzecz wydarzyła się u cb w domu? Poszedłbyś na impreze?
0
Mądrze mówi;D Jest młody przyszłość przednim będzie bardzo dobrym piłkarzem:D
0
Ludzie zrozumcie że choroba jest ważniejsza od jakiegoś meczu!! Mecz idzie przełożyć na inny termin a choroby nie idzie przełożyć. Więc jak uważacie się na takich fanów Barcelony to uszanujcie ich decyzję. Tito jest dla piłkarzy jak ojciec więc nie dziwie się że nie mają sił tutaj przyjeżdżać po takiej strasznej informacji.
Tito wracaj do zdrowia!!!
Nikomu źle się nie życzy.
0
Brawo Młodzi :D
0
Messi powinien grać od początku to on ustala tempo gry.
0
Moim zdaniem Barca grała jak nie Barcelona... Bardzo szybko Real zdobywał bramki i jeszcze takie łatwe. Rzut karny w 10 minucie pokazał kto wygra ten mecz. Jestem bardzo rozczarowana tym,że przegraliśmy z Realem a mogło być dobrze, Tito wracaj bo bez Cb Barcelona nie umie grać!!