Malina1994
Dołączył/a: grudzień 2012
Oborniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uf jak dobrze, że już skończył się. Mecz do zapomnienia miłego wieczoru ;)
3
@BarcaInfo jak oni wtedy pięknie grali ;)
8
Czemu Messi co mecz gra po 90 min? Czy on nie może zejść wcześniej i dać młodym szanse? Seiten chyba zapomniał że w sierpniu jest jeszcze LM ( wiadomo nie jest do tego przyzwyczajony) po to są wprowadzane 5 zmian aby nie zajeżdżać piłkarzy ale najwodoczniej w Barcelonie tego nie rozumieją. Szkoda Puiga za dobre mecze dostał w nagrodę ławkę. Eh
0
@elmayakos predzej griezmanna posadzi niż Suareza sciagnie
0
Nasi wyglądają jakby nie mieli motywacji do gry, zamiast biegać to oni sobie truchtaja oczy same od tego zamykają się.
0
@Pilka_jest_okragla gdzieś Sergio Roberto musiał wsadzić
1
@MesQueUnClub_87 ojciec ;D
39
" a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie." jakby ktoś jeszcze pytał się czemu Suarez grą, macie odp od samego trenera.
1
Real Madryt w tym roku dostaje wszystko na tacy jak nie sędziowie pomagają to jeszcze Barcelona traci punkty. Nie licznie na to że Suarez będzie zdejmowany z boiska ;) Puig był wszędzie ale niestety reszcie nie chciało się biegać.
2
@NeroTFP Ramos!
57
Haha Sarabia za dużo krzyczy i gwiazdeczka to nie podoba się.
17
@BarcaInfo Sarabia jest asystentem trenera więc Messi powinien go wysłuchać nie musi go kochać ale szacunek powinien mieć do niego. P. S czy jeszcze ktoś nie widzi tego że w szatnii trener nie ma nic do powiedzenia?
2
Pique niczym pierwszy kapitan motywuje i daje głos ;)
0
@Norkusik zgadzam się się z Tobą, Leo swoje latka już ma i nie będzie śmigał jak kiedyś i też powinien od czasu do czasu usiąść na ławce. Piłkarze zamiast strzelać z daleka jak jest okazja to oni albo szukają Leo albo bezmyślnie pakują się w środek.
0
@BarcaInfo znając nasza politykę transferowa to sprzedadzą go za 10M
0
@Cou7_ley dzięki za info
2
Orientuje się ktoś co dzieje się z naszym rodakiem Grosickim? Znowu jest poza kadra meczową.
0
Witamy w Barcelonie zamiast odmładzać skład oni kupują gościa który już ma 30 lat i jest wypalonym zawodnikiem ( może u nas odbuduje się) i dostaje na dzień dobry taka kasę ;o no super u niby nasz zarząd chciał obniżyć szczebel płacowy haha chyba im coś nie wychodzi. Jeżeli Arthur nie sprawdzi się w Juventusie to zawsze oni gdzieś go mogą sprzedać za dobrą kasę a Pjanic jak nie wypali to już będzie problem aby gdzieś go upchnąć.
0
@FafitFCB problem w tym, że Sarabie piłkarze nie słuchają, jak on mówi to oni odchodzą
4
@xavi890 Fati z Firpo zagrali dobry mecz co dostali w nagrodę? 2 kolejki na ławce siedzą - dobra motywacja nie ma co.
3
@tbas skład Barcelony powinniśmy bardziej odmładzać niż postarzać...
3
@BarcaInfo Barcelona staje się klubem dla emerytów? Wymienić 23 na 30 masakraaa
0
@LuisSalvano rozumiem że jestes zdenerwowany ale czy to coś da? Jak narazie żaden klub nie wyraził swojego nie zadowolenia z sędziowania dlaczego tylko Pique wypowiada się? Czemu inne organy za to nie wezmą się? My kibice możemy tylko gdybać i wypisywać swoje żale...
0
@LuisSalvano nie oszukujmy się to że sędziowie pomagają Realowi to fakt ale w Realu to każdy próbuje strzelać grają zespołowo i włącza do końca, Barcelona straciła pkt za własne błędy tutaj liczy się tylko Messi, nikt nie próbuje strzelać grają nudna piłkę. W głębi serca liczę że Barca wygra majstra trzeba trzymać kciuki aż do ostatniego meczu.
0
Barcelona liczy na Messiego a Real liczy na sędziów ;) a Mistrzem jeszcze nikt nie został wiec nie ma co denerwować się.
1
@TR3VOR wejdzie w 2 połowie Hazard i Asensio i im wynik zmieni się. Możemy liczyć na cud
1
@Qlewer gdy obejrzałam ostatni odcinek 6 sezonu nie mogłam doczekać się aż nakręca 7 sezon. Obejrzałam 4 odcinki prawie zamkniętymi oczami, widać że brakuje im już pomysłów.
0
Panie Setien dobrze, że masz wszystko pod kontrolą, cieszymy się! A teraz zejdź na ziemię i nie baw się w jasnowidza.
0
@MrShakira głowa do góry najwidoczniej my kibice chcemy bardziej mistrzostwa niż nasze gwiazdy. Ale jak trzeba wierzyć do końca ;)
1
@MrShakira wyobrażał sobie, że siedzi na ławeczce i ogląda swoje krowy xd