0

@Kettger jeżeli to prawda to widać kto od paru lat rządził w szatni i nie tylko

0

Jak sądzicie Messi pojdzie powiedzmy do City a tam rzutu wolne, rozne wykonuje Kevin De Bruyne ,po przyjściu Leo wszystko zmieni sie ? Tak patrzac to City jest ułożonym zespołem i każdy wie co do Niego należy .

3

Trener powiedział Busiemu, że nie będzie jego 1 wyborem i patrzcie na to wraca on szybciej do treningów xd

1

Słuchając komentatora na TVP 1 wychodzi na to, że w Bayernie gra tylko LEWANDOWSKI xd

0

@HighestInTheRoom dla mnie opinia na GoWork nic nie daje. Tak jak napisałam trzeba na własne oczy zobaczyć jak tam jest jednym ta praca nie będzie podobała się a innym wręcz odwrotnie.

0

@HighestInTheRoom uwielbiam to jak ktoś od kogoś cos usłyszy i przekazuje dalej.. najpierw to trzeba zobaczyć na własne oczy jak tam jest. Pracować trzeba wszędzie. P.s akordu tam nie ma i żadnego kosmosu też xd

0

@pafcioxxx priv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pafcioxxx tzn pracowałam ale nadal wiem co tam słychać xd a w czym pomoc ?

4

@Pilka_jest_okragla jak już jego brat w mediach placze to wiedz o tym, że coś dzieje się ;)

2

@Lamora Panie a z Panem wszystko ok?

0

@Striker dokładnie wtedy miał gorsza sytuację a nie odszedł i na dodatek był młodszy i mógł grać w innym klubie.

6

Jak to jest Messi miał prywatną rozmowę z Koemanem, i chwilę po niej media wiedza o czym oni rozmawiali ? Messi może i ma focha i teraz będzie straszył odejściem ale prawda jest taka że on kocha klub najmocniej na świecie, mieszka z rodziną praktycznie całe zycie, innego języka nie zna. Według mnie zostanie ale gra nie powinna opierać się tylko na Leo.

13

Kapitanowie będą walczyć o swój stołek niż o całą drużynę. Z tych 4 tylko Messi powinien zostać .

0

@tristan87 kapitanowie Messi, Bussi, Pique i Roberto

1

@PatrychoO spokojnie przemowa jest pisana tylko potrzeba czasu ma być długa i konkretną :D

0

@BarcaInfo dodalabym jeszcze Busiego i Albę

1

@BarcaInfo wstydzą sie tego wyniku i teraz będą chować sie. Masakra gwiazdeczki za 3 tyg i tak musicie wrócić do swoich zajęć ????

1

@czesctuam Pan kapitan ma teraz focha jak mu przejdzie to napewno cos napisze.

6

Ter Stegen wczoraj nie miał dnia ale pamietajcie ile razy on nas w sezonie ratował . Chociaż jeden potrafił coś napisać w mediach społecznościowych po porazce.

0

@barcelonaLM jego żona od paru dni jest już na wakacjach . On do niej poprostu dojeżdża xd

0

@BarcaInfo jego żona od paru dni stawia zdjęcia na insta z wakacji, dziwne jakby do niej nie pojechał .

0

@cules100pro czy Pochettino będzie wstanie zrobić w ogóle jakaś rewolucje ? Wywalić święte krowy i postawić na młodych .

0

Ter Stegen dzisiaj udowodnił dlaczego nie jest nr 1 w bramce rprezentacji Niemiec. W Barcelonie jest potrzebna wielką rewolucja wypad z Alba, Roberto, Busi , Suarezem

0

Patrząc na skład Bayernu a nasz to my na papierze wyglądamy bardzo słabo ????

1

@Luku0505 raczej będzie tak Semendo zejdzie Roberto wejdzie na obronę a Puiq wejdzie do pomocy ???? i jak zawsze Fati wejdzie za Griezmanna .

1

@messi564 moja kuzynka jest pielęgniarka u niej na oddziale u starszego mężczyzny wyszedł pozytywny test . Co zrobił szpital wywiózł pacjenta do innego szpitala a personel ma pracować normalnie jakby nic nie było, oddział funkcjonuje normalnie a pielęgniarki miały powiedziane że za 2 tyg będą miały robiony test bo teraz nie ma to sensu .

0

@Jordi10 Pique wyszedł dzisiaj na boisko aby porozmawiać z sędzią ... Dramat dzisiaj nic im nie wychodzilo :-(

0

Serio ktoś wierzył, że Real dzisiaj straci pkt? ;o

0

@PatrickoBarca Pique intelikentnie rozmawia a po Albie widać, że nic normalnego nie umie powiedzieć. Taki mały burak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?