Malina1994
Dołączył/a: grudzień 2012
Oborniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trenerze ale mi zaimponowałes posadziłeś nie tykalnego Messiego na ławce :) zapchaj dziura gra i szczypiorek też więc masz za to minusa. Przynajmniej zobaczymy jak zespół gra bez presji chociaż i tak Leo wejdzie po przerwie xd
2
@BarcaInfo Busi jaki napakowany na tym zdjęciu :)
6
@Avatarr może dostanie z jakieś 10 min gry. Sorry ale 3 trener w nim nic nie widzi więc coś jest na rzeczy.
3
@Vhaeraun Puiq lat 21 gra w reprezentacji u 21 chwilowo nie został powołany a Fati lat 18 gra w dorosłej reprezentacji Hiszpanii . Puiq niech zacznie w końcu gdzieś grać na wypożyczeniu latka lecą a on myśli że już jest gwiazdą.
0
@pacman1992 poprostu trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
0
@pacman1992 tak. Widać ,że Messi zastanawia się czy iść do deszczowej Anglii albo modnego Paryża . A tak naprawdę zrobil dużo szumu a focha ma bo nie ma jego przyjaciela Suareza który w Altetico macha łapami xd
0
@blaugrana1980 Puig nie gra już u 3 trenera ? Przypadek nie sądzę chłopak chyba uważa się za gwiazdę a trenerzy tego nie widzą ? On młodszy nie będzie tylko coraz starszy widzi ile gra, czemu nie pójdzie na wypożyczenie aby pokazać że oni mylili się ? A no nie pójdzie bo wróci jak Alenia...
1
@MaŁolat niestety ale koemann nie dostał piłkarzy jakich chciał i teraz musi zbudować coś z tych co ma . Narazie nie będę go osadzała ale w wywiadach mówi, że to on rządzi więc niech to w końcu pokaże !
0
@blaugrana1980 nie licz na to. Puig jest tak słaby że nawet dziś Alenia wszedł na boisko zamiast niego xd
1
@MaŁolat ja rozumiem to, że Messi nie będzie już tak czarował jak był młodszy ale on jest bez formy i już ma swój wiek i mógłby od czasu do czasu usiąść na ławce. A jak słyszę gadanie trenerów że to Messi decyduje czy ma siły na granie albo nie to sorry po jaka cholerę Barcelonie trener ?
3
Co musi wydarzyć się aby Messi w końcu usiadł na ławce ? Albo nie grał pełnych 90min? Co jak co ale on jak narazie to tylko akcje hamuje albo jak zawsze próbuje przebić się przez środek co już obrońcy znają na pamięć .
0
@max1982 dużo ćwiczysz kolano ?
1
@BarcaInfo każda plotka niesie ze sobą jakaś prawdę a patrząc na to co dzieje się w Barcelonie śmiem twierdzić, że to wydarzyło się naprawdę.
0
@matirix20 tak łatwością objeżdżał obrońców ,że zawsze piłka mu uciekała. Ile razy strzelał do bramki ? Próbował coś czy tylko sprinty ?
1
@matirix20 a co niby Dembele dzisiaj pokazał ?
1
Zapchaj dziura musi grać w końcu jest 4 kapitanem .
1
@jacobFCB nie martw się czarne nie zrobią się . Możesz spokojnie w nim prac.
0
Ciężko to powiedzieć : Barca gra nudna piłkę ;( brak szybkości itp
1
@Uukasz_93 potwierdzam :) gorzej zepsuć tego nie mogli xd
0
@max1982 ja jestem 5 miesięcy po operacji wiązadeł przednich i powiem Ci, że książkowo tak powinno być ale każdy organizm inaczej reaguje, pracuj 2 razy więcej niż do teraz nie załamuj się, do 6 miesięcy będziesz zmuszony ćwiczyć kolano.
3
@IronSanHybrid Grabara cwaniak w necie a pajac na boisku ;D
6
To już wiemy kto będzie często lądował na trybuny Alenia, Puiq, Matheus.
0
@Patrykl145 dokładnie mam nadzieję że na Euro będzie siedział w domu.
0
Milik do stycznia będzie siedział na ławce, ma większe wymagania niż umiejętności a Grosicki jak zawsze w ostatni dzień okienka musi się wytransferować .
1
Alena wiecznie młody brylant xd zima pójdzie na wypożyczenie xd
0
@ObiektywnyKibic121 właśnie kiedyś. Dla mnie Roberto w Sevili nie miałby 1 składu ale ze jest wychowankiem Barcy to gra. Realia takie są ze dużej rewolucji to my nie zobaczymy
1
Busi, Roberto są wychowankami ! Czy chcemy czy nie musimy na nich patrzeć
0
Najwidoczniej Bartek powiedział piłkarza że mają glosowac na Messiego , żeby ten nie obraził się że nie jest już kapitanem.
2
@BarcaInfo czepiać się? Chłopie on jest kapitanem, liderem drużyny jako pierwszy powinien też pożar gasić a nie głowa w dół i szybko do szatni. Pique i Ter Stegen jakoś umieli wypowiedziec się . Nie róbmy z Leo jakieś ciepłej kluseczki ktora nie można ochrzanic. Jeżeli ciąży go tak ta opaska kapitana i nie lubi wypowiadać się niech ją odda komuś innemu. My kibice czekaliśmy 3 tyg aż cos powie, też mieliśmy prawo wiedzieć !
0
@msmsms na wakacjach jest. Dziś w ataku rządzi Milik