Malina1994
Dołączył/a: grudzień 2012
Oborniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KoziBe serio? Ja mam mieć rekonstrukcje ACL w maju i po twoim poście zaczęłam bardziej bać się tego ;/
1
@AdiKingu96 tak wyświetlają się emotki ;D
1
@Grubson06 człowieku ja nie krytykuje a wręcz przeciwnie. Podoba mi się podejście nowego trenera ;)
0
Piłkarze maja takie braki w treningach, że teraz muszą w dzień w dzień ćwiczyć ???? na dobre im to wyjdzie miejmy taka nadzieje ????
20
@FCMichalo coś za dużo wolnego ostatnio mieli. Do roboty panowie
1
Witamy trenerze w Barcelonie !!!! A Ernestowi dziękuję za zdobyte trofea i życzę powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Kibice dajcie czas nowemu trenerowii , Betis to nie Barcelona- tutaj są inni piłkarze.
0
@BigShaq jestem tego samego zdania ;)
0
@Szicek10 próbowałeś w ogóle? Czy chcesz zabłysnąć bez żadnego doświadczenia? Mi zawsze pomaga miód nawet nie próbuję brać żadnych tabletek...
1
@Aaron10 polecam sam miód albo miód z cytryną ;)
0
@rafinho1993 trochę za późno zaczął to robić. ;/
0
@Kidd chce odszkodowania a tylko przez niego Barcelona utraciła styl grania. To my powinniśmy domagać się odszkodowania.
1
@rafinho1993 musiało tak stać się aby on wyleciał. Mam tylko nadzieję że nowy trener nie będzie patrzył na nazwiska a na formę danego piłkarza ????
1
@zgutek ja ???? z niecierpliwością czekam od rana, aż zobaczę info VALDEK ZWOLNIONY ????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@piotr_styk nie wolno leku w strzykawce dzielić pół na pol. Tydzień temu przestałam brac ten sam lek.
0
@MarioVeB! A ty zawsze jesteś taki nudny?
0
@MarioVeB! Z Interem zagrali rezerwowi i dali radę????
3
Hahaha dobry Valdek jesteś. Chcesz szybko atakować a wystawiasz w pomocy żółwie Busiego i Rakietę i na dodatek sądzisz, że grając więcej niz 90 min wygrasz mecz? Weź proszę już odejdź z Barcy bo oczy krwawia od twojej taktyki.
0
@Xavifcb6 zgadzam się z Tobą. Alba podczas meczu widzi tylko Messiego, a jak mu coś nie wychodzi to od razu ręce do góry. Mam nadzieję że Firpo będzie grał więcej.
5
@RedKorsak Leo Messi przemawia na boisku ;) to jest jego język i wszyscy go rozumieją ;)
0
Ma ktoś link do meczu Real-PSG?
0
@Cwaniak4 jak już wygrałas xd
1
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego ten trener przez cały mecz kuca i ma oczy jakby zaraz miał zasnąć? Za to wielkie brawa dla trenera Valenci za to jak potrafił zmotywować swoich piłkarzy! Nie sądziłam, że to napisze Gratulacje dla Valenci, byliście najlepsi.
3
De Ligta znasz? Literówka wpadła mi i od razu wielki wymadrzanie.
4
Omg... Co oni widzą w tym trenerze? Oprócz tego że gramy nudna piłkę i non stop te same osoby grają. Nic dziwnego że De Light jeszcze zastanawia się czy do nas przyjść czy nie.
1
Raczej nie wrócił. Messi cały mecz grał smutna mina. I widać po nim że cały czas przeżywa odpadniecie z LM.
0
Jak można przegrać mecz gdzie prowadzisz 3;0 z pierwszego meczu + nie gra 2 podstawowych graczy rywali? A no można bo nasz trener który powinien zrobić po przerwie zmiany to on dopiero w 60 min przypomniało mu się że może wprowadzić innych piłkarzy. No K.Rwa na stojąco tego nie szło wygrać. Messi miał kiepski dzień to od razu wszyscy mieli doła...
0
Mistrz ortografii? Czy następny strajkujący nauczyciel?
0
Moja ciocia która pracuje w szkole jako "sprzątaczka" powiedziała nauczycielce że jak strajkuja to niech od razu zawalcza o lepsze wynagrodzenie dla obsługi szkoły. Na to wielka Pani wykształcona powiedziała do mojej cioci że jak chce więcej zarabiać to ma iść na weekendy do Amazona pracować! I dlatego ja jestem przeciwko nauczyciela.
0
Po co nam taka gwiazda? Powiedział nie zeszłym roku to teraz niech spada gdzie indziej.