0

@KoziBe serio? Ja mam mieć rekonstrukcje ACL w maju i po twoim poście zaczęłam bardziej bać się tego ;/

1

@AdiKingu96 tak wyświetlają się emotki ;D

1

@Grubson06 człowieku ja nie krytykuje a wręcz przeciwnie. Podoba mi się podejście nowego trenera ;)

0

Piłkarze maja takie braki w treningach, że teraz muszą w dzień w dzień ćwiczyć ???? na dobre im to wyjdzie miejmy taka nadzieje ????

20

@FCMichalo coś za dużo wolnego ostatnio mieli. Do roboty panowie

1

Witamy trenerze w Barcelonie !!!! A Ernestowi dziękuję za zdobyte trofea i życzę powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Kibice dajcie czas nowemu trenerowii , Betis to nie Barcelona- tutaj są inni piłkarze.

0

@BigShaq jestem tego samego zdania ;)

0

@Szicek10 próbowałeś w ogóle? Czy chcesz zabłysnąć bez żadnego doświadczenia? Mi zawsze pomaga miód nawet nie próbuję brać żadnych tabletek...

1

@Aaron10 polecam sam miód albo miód z cytryną ;)

0

@rafinho1993 trochę za późno zaczął to robić. ;/

0

@Kidd chce odszkodowania a tylko przez niego Barcelona utraciła styl grania. To my powinniśmy domagać się odszkodowania.

1

@rafinho1993 musiało tak stać się aby on wyleciał. Mam tylko nadzieję że nowy trener nie będzie patrzył na nazwiska a na formę danego piłkarza ????

1

@zgutek ja ???? z niecierpliwością czekam od rana, aż zobaczę info VALDEK ZWOLNIONY ????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@piotr_styk nie wolno leku w strzykawce dzielić pół na pol. Tydzień temu przestałam brac ten sam lek.

0

@MarioVeB! A ty zawsze jesteś taki nudny?

0

@MarioVeB! Z Interem zagrali rezerwowi i dali radę????

3

Hahaha dobry Valdek jesteś. Chcesz szybko atakować a wystawiasz w pomocy żółwie Busiego i Rakietę i na dodatek sądzisz, że grając więcej niz 90 min wygrasz mecz? Weź proszę już odejdź z Barcy bo oczy krwawia od twojej taktyki.

0

@Xavifcb6 zgadzam się z Tobą. Alba podczas meczu widzi tylko Messiego, a jak mu coś nie wychodzi to od razu ręce do góry. Mam nadzieję że Firpo będzie grał więcej.

5

@RedKorsak Leo Messi przemawia na boisku ;) to jest jego język i wszyscy go rozumieją ;)

0

Ma ktoś link do meczu Real-PSG?

0

@Cwaniak4 jak już wygrałas xd

1

Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego ten trener przez cały mecz kuca i ma oczy jakby zaraz miał zasnąć? Za to wielkie brawa dla trenera Valenci za to jak potrafił zmotywować swoich piłkarzy! Nie sądziłam, że to napisze Gratulacje dla Valenci, byliście najlepsi. 

3

De Ligta znasz? Literówka wpadła mi i od razu wielki wymadrzanie.

4

Omg... Co oni widzą w tym trenerze? Oprócz tego że gramy nudna piłkę i non stop te same osoby grają. Nic dziwnego że De Light jeszcze zastanawia się czy do nas przyjść czy nie.

1

Raczej nie wrócił. Messi cały mecz grał smutna mina. I widać po nim że cały czas przeżywa odpadniecie z LM.

0

Jak można przegrać mecz gdzie prowadzisz 3;0 z pierwszego meczu + nie gra 2 podstawowych graczy rywali? A no można bo nasz trener który powinien zrobić po przerwie zmiany to on dopiero w 60 min przypomniało mu się że może wprowadzić innych piłkarzy. No K.Rwa na stojąco tego nie szło wygrać. Messi miał kiepski dzień to od razu wszyscy mieli doła...

0

Mistrz ortografii? Czy następny strajkujący nauczyciel?

0

Moja ciocia która pracuje w szkole jako "sprzątaczka" powiedziała nauczycielce że jak strajkuja to niech od razu zawalcza o lepsze wynagrodzenie dla obsługi szkoły. Na to wielka Pani wykształcona powiedziała do mojej cioci że jak chce więcej zarabiać to ma iść na weekendy do Amazona pracować! I dlatego ja jestem przeciwko nauczyciela.

0

Po co nam taka gwiazda? Powiedział nie zeszłym roku to teraz niech spada gdzie indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?