0

@Nano22 większość piłkarzy stawiło to samo.

0

@MesQueUnClub_87 pracuje na Orlenie, dostajemy mało sztuk tego płynu. A ludzi chętnych jest dużo. Najlepiej przyjść wcześnie rano.

4

@Fenelon ploty - buduję dom a syn jest już na świecie xd

11

W ogóle to przeproście jeszcze piłkarzy, że muszą biegać. Kpina że w takim klubie trener nie może po krzyczeć ani skrytykować.

9

Ramos nie raz na boisku zachowuje się jak burak ale trzeba przyznać, że kapitanem jest bardzo dobrym.

1

Trudno to napisać ale Real zasłużył na wygrany mecz. Mieli parcie na naszą bramkę próbowali aż strzelili. A nasi albo stali, albo 1000 podań i do tyłu. A już nie wspomnę o strzałach z daleka. Gratulacje dla Realu a Barca niech wnioskuje co im nie poszło.

0

Firpo nie wiem czy wiesz ale do przodu też możesz biec. Czemu nasi nie próbują strzelać z daleka? Oni za wszelką cenę chcą wejść piłka do bramki ;/

1

@Hubert102 1921zl@Hubert102 1921zl

1

@Pablopicasso27 reakacja organizmu na podana narkozę. Ja miałam robiony zastrzyk w plecy i też mnie bolała głowa i miałam nudności.

0

@MarioVeB! Dzięki za info ;)

0

Wie może ktoś co dzieje się z Cillessen w Valencii? Co widzę to na ławce siedzi.

3

Roberto to gra chyba dlatego, że jest 4 kapitanem a nie za umiejętności. Ogólnie skład bardzo dobry oprócz tego Roberto. Wielki plus za to że nie ma Rakiticia i Alby.

0

@jedrek7000 Shakira starsza od niego o 10 lat a jest bardziej wysportowana niż on ;D

2

Busi milczenie jest złotem nie raz nie warto odzywać się

0

@Persyfl twój komentarz nic nie wnosi to mojego postu

0

@fcbarcafan19 lepiej niech nie przychodzi

0

Ja wam powiem, że mi nawet smutno nie jest ze odpadli. Meczu na stojąco nie idzie grać. Wygrywa mecz ten kto ma chęć do biegania i strzela gola. Nasze gwiazdy zgasły wietrzenie szatni jest konieczne. Kupienie napastnika i wywalenie piłkarzy którzy nie dają już nic drużynie Rakitic, Roberto, i Alba który od meczu z Liverpoolem ma traumę. Ja powoli godzę się, że ten sezon będzie stracony.

0

@myscooter zacznijmy od tego że go dawno już nie powinno być w Barcelonie

4

Alba cwaniak a prawo jazdy nie umie zrobić, Rakieta pan do tyłu zero szybkości a Roberto dzisiaj jest bo jest nic więcej.

0

@DarekFCBnaZawsze po meczu białych więcej oczekiwalam po grze Barcelony. A tutaj są emocje jak na rybach ;/

0

Więcej dyskutują niż grają.

1

Messi to, Messi tam, Messi.... I tak cały czas... Messi nie stanął w kółku bo on wie, że nikt nic mu nie zrobi, on ma władze. I tak będzie dopóki on będzie grał, nie zmieni się zarząd... Drodzy kibice on może robić co chce a wy możecie po Nim jechać ale i tak nie zmieni się. Na kapitana też mi nie pasuje, ale nim jest bo jest najlepszym piłkarzem.

44

Abidal Twoje dni są policzone.. A tak na serio musi cos dziać się wewnątrz drużyny skoro Messi tak wkurzył się. "Prawda w oczy kole" gwiazdy zostały urazone. Niestety od dłuższego czasu widać, że to piłkarze są nad klubem a nie na odwrót.

48

Dobry mecz Semendo.

35

Gościu który grał najwięcej u Valdka jeszcze narzeka no tak biednemu zabawkę zabrali i był smutny.

0

@Antonio1985 będę płakała w dniu kiedy on będzie odchodził, ale Barcelona to jest klub gra 11 piłkarzy a nie 1. Rewolucja będzie dopiero wtedy kiedy Leo odejdzie.

1

Moim zdaniem nic nie zmieni się dopóki wszyscy będą grali na Messiego. Owszem Messi jest królem footballu ale nie można na nim zawsze polegać. Jak mu nie wychodzi to od razu cały zespół leży. Dlaczego żaden pomocnik nie stara się strzelać tylko na oślep szukają Leo. Każdy transfer za grube miliony nie sprawdzają się. Dembele bardzo dobrze grał w BVB wszyscy go chcieli a teraz na niego narzekacie, później wielki transfer Coutinho jery co to było za szaleństwo taki pilkarz przychodzi oh ah... I gdzie on teraz jest? Griezmann pilkarz zagadka dobry chłopak stara sie nie gwiazdorzy ale niestety Leo nie czuję sympatii do niego. Każdy pilkarz który przyjdzie i tak będzie grał na Messiego. Ciśniemy tak białym ale u nich to chociaż wszyscy starają się jak napastnicy mają zły dzień to strzela pomocnik albo obrońca. Niby Rela nie miał istnieć po odejściu Ronalda hmm.. Ciekawe gdzie będzie Barcelona jak odejdzie Messi.

3

Rakitic- miejmy nadzieję, że przy nowym trenerze będzie grał do przodu a nie do tyłu ;D

0

@KoziBe dziękuję bardzo za informację ;) życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

0

@KoziBe a powiedz mi ile trwał twój zabieg? I czy od razu masz założona na nogę szynę? ( czy coś podobnego)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?