0

buba100111, 2 godziny temu:
Italyano2012 bo xavi nie zmienia fryzury w przerwie a żeluś tak...? Kryśka jest nieskromny zarozumiały i ogólnie sodówka poszła do łba... dlatego go mało kto lubi.. ja widzę jeden plus - wyuczone umiejętności. zdobyte mordowaniem się na treningach i po treningach.. dla mnie jasne koles

I za to należy mu się szacunek jeśli dzięki temu "mordowaniu" od blisko 4 lat znajduje się wśród 3-4 najlepszych piłkarzy świata, a na pewno to najlepszy skrzydłowy.

0

Nudzą mnie już te porównania Toure czy Busi, ja do końca nie jestem pewien czy Busquets w innym klubie nie grał by jako ofensywny pomocnik\ lub jako ten bardziej ofensywny z dwóch DP, zresztą po co te dyskusje skoro jego współpraca z Xavim i Iniestą jest wzorcowa. Co do Songa to udany debiut, a gdybym miał go porównać do debiutów Sancheza\Affelaya to były kanonier nie wyglądał na tak wyobcowanego w swoim pierwszym meczu jak wspomniani panowie.

0

No Tito nie ma szans nawet zbliżyć się do wyników Pepa jeśli w obronie dalej będzie królowała byle jakoś, piję tu szczególnie do Pique, ale Valdes i Dani też powinni parę rzeczy przemyśleć, Czekam na Abidala bo nie obrażając nikogo to Adriano to świetny dubler i pierwsza jedenastkę powinien reprezentować tylko ze słabeuszami. Najtrudniej ocenić Mascherano niby super ostatni sezon z pewnością najlepszy ŚO ale w tych najważniejszych meczach trochę zawsze brakowało, szczególnie przy ustawianiu się w lini.

0

Jak miał 17 lat to wszystko wskazywało że będzie to jeden z najlepszych napastników w historii Hiszpanii, a teraz ma szansę na najbardziej zmarnowany talent.

0

accept, 3 minuty temu:
po co ten Javi Martinez dajcie spokoj na igrzyskach wszyscy go objerzdzaja jak chca !
Może i tak ale Primo: Zabójczy sezon Bilbao z kadrą 13-14 zawodników
Secundo: ME w Polsce i Ukrainie
Tertio: Igrzyska Olimpijskie
To według ciebie on ma trzymać formę i sprawność fizyczną 12 miesięcy chłopaczek jest w reżimie treningowym od sierpnia zeszłego roku odejć od monitora i się przewietrz.

0

Więc Tito zabiera S. Roberto cieszy mnie to bo chłopak ma potencjał jestem tylko ciekaw czy to opcja awaryjna, jeśli nie uda się z Martinez'em czy też to on ma zastąpić Keite(wszak on i kilku innych miało być na stałe włączonych do kadry pierwszego zespołu, a w newsie z tej grupy wymieniony jest tylko on).

0

Przykład MC ((który notabene był moim zdaniem lepiej budowany) i Borussi Dortmund(klub który po ciężkich czasach zaczyna się odbudowywać) pokazują że nowe potęgi czy to dzięki dużym pieniądzą czy też ciężkiej pracy , mimo przodownictwa w swoich ligach w europejskich pucharach są dość szybko sprowadzane na ziemię bo to inna rzeczywistość(przykład OL jest tu dobitny całkowita dominacja w lidze przez lata a w LM zawsze czegoś brakowało. Jakby nie patrzeć PSG to drużyna dopiero budowana(2. miejsce przy tak gigantycznych nakładach,szczególnie przy obecnym mistrzu uwidacznia kontrast ligi) a porównywanie jej do Barcy która jest już zespołem gotowm(mimo zmiany trenera) wywołuje u mnie odruch pukania się w czoło.

0

O wraca temat Moutinho jeśli dobrze pamiętam to był już blisko finalizacji transferu jakiś czas temu, ale w jakimś wywiadzie stwierdził że nie ma zamiaru być rezerwowym i do Barcy mu nie śpieszno, czyżby zmienił zdanie ??.

0

Jestem w szoku na papierze nikt nie może się z nimi równać, Martinez i Mata i w mniejszym stopniu Alba powinni być uznani głównymi winowajcami, a w szczególności zawodnik Chelsea.

0

Z jednej strony drużyna potrzebuje nowych twarzy żeby nie kisić się w własnym towarzystwie, a Neymar to wielki talent. Ale każdy kij ma dwa końce
Adriano(inter,roma) i przede wszystkim robinho byli dwa poziomy nad resztą w ojczyźnie, a w europie większość czasu udowadniali kibicom że oprócz talentu nie mają nic z prawdziwych sportowców, ZERO profesjonalizmu. Myślę że jak Pep miał swego Ibrę tak martwię się by Neymar nie stał się bólem głowy Tito, ponadto jeśli Pedrito wrócił by do swojej dawnej formy to dla Brazylijczyka będzie miejsce jako jokera a za 60 mln joker to nie polityka oszczędzania.

0

Afellay wreszcie gra do przodu a nie w poprzek, jeszcze w niego wierzę.

0

Jeśli komuś nie działają wcześniejsze linki tak jak mnie:
http://fcb24h.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3403&Itemid=265

0

Oj oj piar jak nic szkółkę to będzie można ocenić za 25-30 lat a nie po roku i tak też powinno się czynić. Piszę tak dlatego że ten pan mówi tu o nowym projekcie, czyli oddziela grubą kreską talenty wychowane w la Masi.

0

Czy Athletic wystawił Martineza na listę transferową nie, więc czemu mają oddawać zawodnika który jest jedną z czołowych postaci zespołu, są chętni proszę bardzo klauzula wynosi 40 mln.

0

Zwycięzcy piszą historię, więc dopóty Rosell ma władzę w rekach to on decyduje o kreatywnej księgowości(tak jest z każdym zarządem), ja takie info przyjmuję z przymrożeniem oka.

0

Każdy transfer to loteria(casus przygody Forlana z różnymi ligami) mamy 2 śo i 1 dp + mascherano i canera, trochę mało jak ok 80 meczów.

0

Nie widziałem go w akcji więc nie będę się wypowiadał pomijam też YT. Ale zwróciłem uwagę na coś innego jeżeli dobrze rozumiem to Barca zapłaciła za niego tyle ile mniej więcej inne kluby oferują za Afellaya co by nie było podstawowego gracza reprezentacji Holandi(tak wiem że nic nie grali).

0

No cóż jeśli mówimy o szacunku i godności to constantine16, zastanawiam się w jaki sposób dyskutował byś z innymi gdybyś robił to twarzą w twarz. Mam wrażenie że rzucasz tu mocnymi słowami bo czujesz że internet daje ci anonimowość, każdy ma prawo do swojego zdania jak również do jego wygłaszania, a ty wydaje mi się że nie posiadłeś trandenscentnego umysłu by to prawo komuś zabierać i przy tym jeszcze ich obrażać.
constantine16=mamo nie mogę jeszcze iść spać bo ktoś w sieci nie ma racji.

0

Większość piłkarzy gra dla kasy ale też twierdzą że kochają to co robią wyjątek Ekotto który twierdzi że to praca i tyle. Ale jak czytam że ten czy tamten zawodnik grał by za darmo to śmiać mi się chce, na głowie mają Agentów, żony dzieci, dalsze rodziny(brazyliczycy i Afrykanie i irek jeleń) i co
za dziękuję mają taki stres przeżywać często obelgi, a po zakończeniu kariery
karton bo w większości to ludzie bez wykształcenia którzy wszystko poświęcili piłce, przypomina mi się Biografiae Garrinhy(Ruy Castro polecam).

0

Queras, 2 godziny temu:
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego nagle staramy się wzmocnić pozycję defensywnego pomocnika? Bo niezbyt to rozumiem...().....

Może dlatego że mamy Busquetsa i Masche który nie bardzo się na tej pozycji sprawdził, a skoro wszystkie media sugerują że szukamy DP to można przypuszczać że Tito widzi Argentyńczyka w obronie. Jeśli to prawda to mamy jednego DP(16) dwóch młodzików(JdS,SR) i 2-3 zawodników którzy mogli by tam zagrać(cesc,xavi)) ale gdzie indziej dają drużynie więcej. Więc Busquets łapię kontuzję i nie mamy zawodnika na najważniejsze mecze. Ja jestem fanem talentu Javiego ale zgadzam się że jeśli ma grać tyle co Keita to szkoda jego talentu, jak również 40mln+vat.

0

Napiszę tylko tyle że żółto podobne przynoszą szczęście.

0

eryk140, 6 godzin temu:
..... Tak więc moim zdaniem nawet neymar nie jest wart 40 patyków a Javi Martinez nie prezentuje nawet połowy tego co neymar. .....


A co ma piernik do wiatraka jak można porównywać tak różnych zawodników Ba! więcej różnic niż podobieństw. Jak mi udowodnisz że Xavi jest lepszy od Puyola a ten od Villi

0

Odszedł Keita, nie wiadomo czy ktoś dojdzie miałem co do niego wielki oczekiwania które może wam objawi jeżeli dostanie więcej szans, jeśli nie to ławka może grać na środku, może na skrzydłach wiec po co się go pozbywać.

0

Pewne jest że Rosell ma rynek brazylijski opanowany jak żaden inny, wszystko zależy od Tito, ale zrobiło by się ciasno w ataku zwłaszcza że Gerard Deulofeu ma talent predysponujący go do awansu do pierwszej drużyny a to powinno go spotkać już za rok. Co do Neymara czytając komentarze myślę że prawda jest po środku liga brazylijska jest straszliwie wydrenowana ale pewne jest że Neymar ma ogromny potencjał. Osobiście śmieszą mnie te porównania go do największych, bo większość powinna pamiętać kopacza o pseudonimie Robinho który ośmieszał wszystkich w Brazylii a w europie to ... no chyba nie o to dokładnie chodziło.

0

Mateuszek, 1 godzinę temu:
Jednak oczywistym jest, iż każdy ma swoją cenę.

tak? to powiedzcie jaką cenę ma Messi czy Iniesta, gdyby mieli swoją określoną cenę, już dawno szejkowie by ją poznali i wyłożyli potrzebne pieniądze na tych graczy. są rzeczy i ludzie, których kupić nie można, bo są po prostu bezcenni

Płacą klauzulę odstępu i jeżeli tylko zawodnik wyraża zgodę, to klub nie ma nic do powiedzenia. Poszukaj dokładnie nie trudno znaleźć klauzule wspomnianych zawodników.

0

Mnie tam nie boli że grali słabo w grupie, co więcej nawet cały czas miałem wrażenie że wkładają minimum sił niezbędnych by każdy mecz z osobna wygrać, czy to źle, znakomita większość podstawowej 11 to zawodnicy dwóch klubów które w środku maja rozgrywały(niestety dzięki geniuszom od terminarza) najważniejsze mecze w sezonie. I wierzę że dzięki temu nie będziemy musieli oglądać ich cieni w przyszłym sezonie.

0

@Barca1216

A uściślając to Hiszpanie niewiele wiedząc o sytuacji polski sądzili że jesteśmy niewdzięczni wobec naszych "wybawców" Rosjan, i dlatego tak właśnie nazywają Katalończyków. Ponoć w dzielnicach "Espaniolu" można zobaczyć napisy z pozdrawiące kibiców barcy z dopiskiem el polaco.

0

Staram się zawsze tego pana bronić bo to on wskrzesił Barcelonę finansowo i medialnie ktoś napisze że zostawił długi i będzie miał rację ale on również taką sytuację zastał, z to obroty wzrosły jeśli dobrze pamiętam o ok 170% więc nie ma się czego wstydzić. Ale to on skalał koszulkę, bo jak dla mnie to UNICEF to nie do końca transparentna instytucja.

0

Można się z Tomaszewskim zgadzać lub nie w PZPn (celowo n z małej bo tam piłka najmniej znaczy) powinna zostać przeprowadzona czystka od prezesa do sprzątaczek które notabene są spokrewnione z najważniejszymi tam dziadami. Następnie wojewódzkie pilary PZPn , kolejna spraw nie można w 2 lata odrobić zaległości liczonych w dekadach. Kibicom wmówiono że 3x borusia + szczęsny i mamy drużynę jakby zapominając że w europejskich pucharach drużyna z Dortmundu drugi raz z rzędu się skompromitowała, a najśmieśniejsze jest to że Boenish w meczu z Czechami był lepszy od Piszczka który jest wg polskich dziennikarzy jest przymierzany do RM wstyd. Gdybym miał ocenić zawodników ogólnie to najwyżej ocenił bym Wasyla również za postawę pozaboiskową.

0

Jak dla mnie takie Informację maja głównie dwa cele po pierwsze uspokoić kibiców i po drugie podbicie ceny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?