Mateo Frozen
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
karo09
Nie wiem jak na to odpowiedzieć barcelona jest absolutnym ewenementem jeżeli chodzi o ilość i jakość wychowanków w pierwszej drużynie jak i próby testowania zawodników z drużyny rezerw. Proponuję abyś spojrzałła na kadry klubów zgłoszone do rozgrywek 5 najsilniejszych lig abyś zdałła sobie sprawę jaką głupotę strzeliłeśłaś. Po drugie cantera to nie studnią bez dna bo ilu masz wybitnych wychowanków w wieku puyola więc wypada się tylko cieszyć że możemy żyć w czasach gdy barca wychowankami stoi. Co do Affelaya to cudowny transfer mając na względzie cenę w stosunku do doświadczenia i klasy zawodnika. Mnie cieszy że wzmocni nas zawodnik prezentujący inny sposób gry . I zarazem wymusi w pewnym stopniu na bojanie czy ten nie stanie się dopiero drugim "pierwszym rezerwowym" jako opcja w ataku.
0
Jest to decyzja trudna do zaakceptowania, cieszy to że nie było "łapucapu " tylko jak wyczytałem rozmowy rozpoczeły się w sierpniu, a samej fundacji trudno coś zarzucić. Myślę że największe znaczenie ma to że rosnące płace piłkarzy coraz bardziej obciążają budżet pieniądze trzeba znaleść a to najłatwiejszy sposób.
0
marco9512
Ja pisałem o meczu barca real a są to informacje zaczerpniete z Książki o histori barcelony.
Nie wyjeżdżaj mi tu o IQ bo ja nie wchodzę na rm.pl leczyć swoich kompleksów i to świadczy o twojej inteligencji. Śmieszny klub który wymienia co roku 60% składu i oczekuje sukcesów to jest na dzień dzisiejszy Real Madryd.
0
marco9512
Czytam i wiem że historii hiszpańskiej ligi nie znasz, gdy wszyscy najlepsi musieli "iść" do realu, gdy przed meczem Pucharu Generalismo służby rządowe odwiedziły szatnię katalończyków i wynik wynosił 11:0. Więc według mnie to nie masz się czym chwalić bo tytuł najlepszej drużyny XX wieku uważam jak kupiony.
0
marco9512
Czytam i wiem że historii hiszpańskiej ligi nie znasz, gdy wszyscy najlepsi musieli "iść" do realu, gdy przed meczem Pucharu Generalismo służby rządowe odwiedziły szatnię katalończyków i wynik wynosił 11:0. Więc według mnie to nie masz się czym chwalić bo tytuł najlepszej drużyny XX wieku uważam jak kupiony.
0
marco9512
Czytam i wiem że historii hiszpańskiej ligi nie znasz, gdy wszyscy najlepsi musieli "iść" do realu, gdy przed meczem Pucharu Generalismo służby rządowe odwiedziły szatnię katalończyków i wynik wynosił 11:0. Więc według mnie to nie masz się czym chwalić bo tytuł najlepszej drużyny XX wieku uważam jak kupiony.
0
Cóż silny Real równa się silna Barca i viceversa. A co do meczu mam nadzieje że wynik nie uśpi badź "odurzy" naszych herosów
0
Po przeczytaniu że to zawodnik ofensywny playmayker wyrózniajacy się dynamiką i wytrzymałością(było napisane niezmordowany) obejrzałem kilka meczy i muszę stwierdzić to żeczywiście zawodnik predysponowany do gry kombinacyjnej o świetnych warunkach fizycznych 187(przydało by sie w środku pola) i całkiem nieźle grający głową to co zwróciło moją uwagę to duże postoje w grze i to że gdy nie ma piłki to w 70% spaceruję sobie bez piłki. Ceny nie będę oceniał ale że prezydent zamierza sprzedać klub to sztucznie winduje cene.
0
Jak do tej pory występ Abidala jest bardzo dobry, brak jedynie pewnych automatyzmów w asekuracji.
0
Jak do tej pory występ Abidala jest bardzo dobry, brak jedynie pewnych automatyzmów w asekuracji.
0
http://tvecua2.blogspot.com/p/senal-1-en-vivo.html
0
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=34239
0
Dziś bojan straci thiago zyska kilku fanów, właściwie dziwią mnie te wielkie wybuchy zaskoczenia co do jego osoby, bo mimo że grał mało to nie zawodził i zawsze coś ciekawego pokazał.
0
Dziś bojan straci thiago zyska kilku fanów, właściwie dziwią mnie te wielkie wybuchy zaskoczenia co do jego osoby, bo mimo że grał mało to nie zawodził i zawsze coś ciekawego pokazał.
0
Cóż ten sport sprawiedliwy nie jest, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni mimo to życzę mu jak najlepiej
0
Pan G. też już na 9 patrzeć nie może?.
0
Bojan jest już od 5 lat w niezwykłej sytuacji okrzyknięty wielkim talentem na długo przed Messim Pique nie mówiąc o pedro i busquetsie. Cały ten czas dostawał szansę a ost. 3 lata był żelaznym rezerwowym, miał swoje momenty i tyle według mnie koleś jest zagłaskany i cały czas myśli że jego czas nadejdzie ale on powinien pokazać co potrafi teraz a nie w bliżej nieokreślonej przyszłości. Sądzę że wielu napastników dało by wiele by od najmłodszych lat móc z bliska obserwować i trenować z taką plejadą ofensywnych graczy, chłopak potrzebuje reguralnej gry ze świadomościa że jak zawali sezon to musi zejść poziom niżej, sądzę że optymalnym rozwiązaniem było by wypożyczenie z drugiej zaś strony skoro nie strzela z podań xaviego don andresa czy mesiego to tym bardziej nie bedzie strzelał w dajmy takim deportivo czy gijion. A do zakochanych w naszej 9(sic) w piłce sentymentów nie ma to gra dla mężczyzn nie dla marzycieli.
0
Jeśli to nie plota to kolejny genialny pomysł pana G. choć może on chce zrobić z barcy arsenal i grać dzieciakami. zamiast sprzedawać pan G powinien szukać doświadczonego obrońcy bo będziemy bez wartościowych dublerów zwolennikom wychowanków przypominam że np. bojan już 4 rok na raty gra w 1 składzie i co czasem jest dobrze ale częściej już nie, a on teoretycznie powinnien grać coraz lepiej , ala masia to nie studnia bez dna bo nie moe sobie przypomnieć wychowanków z rocznika xaviego i puyola oprócz Ivan'a.
0
Panie guardiola czy ktoś w tej drużynie jest w formie, w ataku 50% messi i tylko on pozostała 3 bez formy i to od początku sezonu, teraz bez xaviego nie mamy pomocy, dobrze gra jedynie obrona która również zatraciła potencjał ofensywny. A ponoć już od dwóch meczów powinniśmy obserwować zwyżkę formy.
0
Ja napiszę tylko że najlepszy tag team tworzą ostatnio Abi i Messi ostatnio nasza 10 wspaniale wypuszcza w bój Francuza.
0
Jak dla mnie brakowało kogoś o charakterystyce Xaviego kto by niektóre te huraganowe ataki "wyciszył" i kontrolował ich tępo ,a tek barca się wyszumiała głupio stracona bramka i wyrównany mecz w którym trzeba było sie odsłonić a rywal tylko na to czekał. Bojan wieczny talent, pedro bez formy, co do nolito to był to niefortunny debiut bo gostek wszedł po to by pomóc przy zdobyciu gola ciezka do rola dla debiutanta, zaimponował mi też mashe który pokazał że w trudnych momentach będzie mozna na niego liczyć. Hm pep mówi że gramy teraz lepiej niż dwa sezony temu ja piszę że trzeba mu kupić okulary, według mnie lepiej grają tylko młodzi których on wprowadził, Abidal(dla mnie maxwell to jeżdziec bez głowy) i bez wątpienia messi, a pozostali zwłaszcza keita i alves( możliwe że wpływają na to zawirowania dotyczące nowego kontraktu) powinni się nad sobą zastanowić. Xavi i Puyol maszynami(prawie) nie są i załamanie formy w końcu się pojawi a ich nastepców, przynajmniej ja nie dostrzegam(przyjmujac że pique zastąpił marqueza).
0
Po pierwsze, Jestem trochę zawiedziony że Zlatan nie wykazał sportowej "złości(ambicji)"i nie został w klubie osobiście nie byłem jego wielkim zwolennikiem ale też mnie nie rozczarował, ale teraz po fakcie i pozbyciu się go pieniądze + Eto'o wydaja się wyrzucone w błoto.
Drugie, Odnoszę wrażenie że Pep błądzi nie wiem czym jest to spowodowane może niesnackami z zarządem , ale poprzednio gdy chciał się pozbyć dwóch wielkich gwiazd R10 i E9 publicznie to ogłosił, to dotyczyło też przez ostatnie sezony Hleba i Caseresa, a o zlatanie słyszeliśmy tylko jakieś wymijające opinie to samo dotyczyło już jego opini po sprzedaży Chyhryńskiego a to przecież jego ludzi.
0
leito- ja już uciekam dzięki za rzeczową dyskusje
0
Leito - Troche to dziwne że te "złe" transfery to tylko wina tixiego jak dla mnie Villa i Adriano musza udowodnić swoją przydatność, choć bardziej boję sie o Ville jeżeli będzie zmuszony grać na skrzydle zobaczymy tylko procent z jego umiejętności ale obym się mylił. Co do keity i Yaya tak grają na różnych pozycjach ale obydwaj mogą grać zarónwo jako DP jak i u boku Xaviego z tym że według mnie Yaya jest lepszym środkowym pomocnikiem co udowodnił pod koniec sezonu, niż keita defensywnym pomocnikiem.
0
Leito
Jeżeli chodzi o Alvesa to wydaje mi się że był już zaklepany przed Pepem , co do Pique to świetny ruch Adriano musi udowodnić swoją przydatność
to samo tyczy się Villi, inną sytuacja jest z keitą jego pierwszy sezon i połowa drugiego były całkiem całkiem ale ostatnio śmiem twierdzić że to ulubieniec w którego pep ślepo wierzy a ławę grzał Yaya. A do tych nazwisk dopiszę teraz caseres, hleb henrique, Keirrison, czychryński(soryry za błedy ale nie chce mi sie pisowni sprawdzać) i z perspektywy czasu wydaje się że pieniądze na nich wydane były wyrzucone w błoto, uważam nawet że ci piłkarze zabierają miejsce większej ilości wychowanków która mogła by trenować z 1 drużyna i podnosić dzieki temu swoje umiejętności.
0
Leito
Tak nie będzie bo ciężko o Trenera który dobrze wpisywał by się w filozofię barcelony, ja nie twierdze że Pep jest złym trenerem ale żeby był wielkim musi się wiele nauczyć. A co najważniejsze i podoba mi się u niego to to że jest skromy i popełnia błędy tylko raz bo się na nich uczy i celowo pomijam tu zeszłoroczny i zeszłotygodniowe pokazanie szeregu jakie dostała barca majac za dużo graczy z drużyny rezerw.
0
Każdy ma prawo do własnego zdania ja również sądzę że Guardiola jest gorszym od Mou choć tego szczerze nienawidzę ale jedynie za jego nadętą postawę. Pep wydaje się znakomitym motywatorem i jego szatnia ma niesamowita atmosferę wprowadził powiew świeżości do drużyny, co do Messiego jest prawdą że lepiej gra lecz wydaje mi się że to dzięki odejściu Ronniego stał się liderem i ta rola mu służy. Jeszcze słowo o Pepie nie ma nosa do transferów jego zakupy przy niekorzystnej sytuacji finansowej są poważnym minusem w ogule jego osiągnięć.
0
Co do sędziego to był klasy "B" co dziwi w meczu o puchar. Co do Ibry uważam że tak samo jak w sytuacji Henryka nie należy narzekać ale maksymalnie go wykorzystać nie zmieniając stylu gry barcy, mnie osobiście najbardziej denerwowały głupie wrzutki w "16" nawet gdy ibry na boisku już albo wogóle nie było. Przecież ciężko jest piłkarzowi 29-letniemu powszechnie uważanemu za jednego z naj na świecie nagle zmienić styl mimo że dotychczasowy przynosił mu chwałę i tytuły. Tym bardziej że wysocy zawodnicy są nam niezbędni.
0
Co do sędziego to był klasy "B" co dziwi w meczu o puchar. Co do Ibry uważam że tak samo jak w sytuacji Henryka nie należy narzekać ale maksymalnie go wykorzystać nie zmieniając stylu gry barcy, mnie osobiście najbardziej denerwowały głupie wrzutki w "16" nawet gdy ibry na boisku już albo wogóle nie było. Przecież ciężko jest piłkarzowi 29-letniemu powszechnie uważanemu za jednego z naj na świecie nagle zmienić styl mimo że dotychczasowy przynosił mu chwałę i tytuły. Tym bardziej że wysocy zawodnicy są nam niezbędni.
0
Odchodzi wspaniały zawodnik ale filmik nie pokazuje tego za co uwielbiałem tego zawodnika prostopadłe podania przez całe boisko.